Об установлении единых ставок фиксированного налога
Решение маслихата Тарановского района Костанайской области от 18 апреля 2011 года № 360. Зарегистрировано Управлением юстиции Тарановского района Костанайской области 24 мая 2011 года № 9-18-139. Утратило силу решением маслихата Тарановского района Костанайской области от 28 февраля 2018 года № 175
Сноска. Утратило силу решением маслихата Тарановского района Костанайской области от 28.02.2018 № 175 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, статьей 422 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) от 10 декабря 2008 года маслихат РЕШИЛ:
1. Установить размеры единых ставок фиксированного налога для всех налогоплательщиков, осуществляющих деятельность на территории Тарановского района, в месяц согласно приложению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель
тридцать девятой,
внеочередной сессии
Н. Транда
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Налоговое управление
по Тарановскому району Налогового
департамента по Костанайской
области Налогового комитета
Министерства финансов
Республики Казахстан"
_______________________ К. Алиев
Приложение
к решению маслихата
от 18 апреля 201 года № 360
Размеры единых ставок фиксированного налога для всех налогоплательщиков, осуществляющих деятельность на территории Тарановского района, в месяц
№ п/п
Наименование объекта налогообложения
Размеры единых ставок фиксированного налога (в месячных расчетных показателях) в месяц
1.
Игровой автомат без выигрыша, предназначенный для проведения игры с одним игроком
1
2.
Игровой автомат без выигрыша, предназначенный для проведения игры с участием более одного игрока
1
3.
Персональный компьютер, используемый для проведения игры
1
4.
Игровая дорожка
5
5.
Карт
2
6.
Бильярдный стол
3

Тіркелген салықтың бірыңғай мөлшерлемелерін белгілеу туралы
Қостанай облысы Таран ауданы мәслихатының 2011 жылғы 18 сәуірдегі № 360 қаулысы. Қостанай облысы Таран ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 24 мамырда № 9-18-139 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Таран ауданы мәслихатының 2018 жылғы 28 ақпандағы № 175 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Таран ауданы мәслихатының 28.02.2018 № 175 шешімімен (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Ескерту. Тақырыпқа өзгеріс енгізілді - Қостанай облысы Таран ауданы мәслихатының 18.08.2015 № 294 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзін басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағы 15) тармақшасына, "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" 2008 жылғы 10 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Кодексінің (Салық кодексі) 422-бабына сәйкес аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Таран ауданы аумағындағы қызметті жүзеге асыратын барлық салық төлеушілер үшін айына тіркелген салықтың бірыңғай мөлшерлемелері қосымшаға сәйкес белгіленсін.
Ескерту. 1-тармаққа өзгеріс енгізілді - Қостанай облысы Таран ауданы мәслихатының 18.08.2015 № 294 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Отыз тоғызыншы,
кезектен тыс
сессиясының төрағасы
Н. Транда
КЕЛІСІЛДІ:
"Қазақстан Республикасының
қаржы Министірлігінің Салық
комитеті Қостанай облысы
бойынша Салық департаменті
Таран ауданы бойынша
Салық басқармасы"
мемлекеттік мекемесінің
бастығы
_______________ Қ. Алиев
Мәслихаттың
2011 жылғы 18 сәуірдегі
№ 360 шешіміне қосымша
Таран аумағында қызметті жүзеге асыратын барлық салық салушылар үшін айына тіркелген салықтың бірыңғай мөлшерлемелерінің мөлшері
Ескерту. Қосымшаға өзгеріс енгізілді - Қостанай облысы Таран ауданы мәслихатының 18.08.2015 № 294 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
№ р/п
Салық салу объектісінің атауы
Айына тіркелген салықтың бірыңғай мөлшерлемелерінің мөлшері (айлық есептік көрсеткіш)
1.
Бір ойыншымен ойын өткізуге арналған ұтыссыз ойын автоматы
1
2.
Біреуден артық ойыншылардың қатысуымен ойын өткізуге арналған ұтыссыз ойын автоматы
1
3.
Ойын өткізу үшін пайдаланылатын дербес компьютер
1
4.
Ойын жолы
5
5.
Карт
2
6.
Бильярд үстелі
3