Об областном бюджете на 2012 - 2014 годы
Решение маслихата Павлодарской области от 06 декабря 2011 года N 404/40. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 15 декабря 2011 года N 3193. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо руководителя аппарата маслихата Павлодарской области от 03 сентября 2014 года N 1-11/560)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо руководителя аппарата маслихата Павлодарской области от 03.09.2014 N 1-11/560).
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, областной маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить областной бюджет на 2012 - 2014 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2012 год в следующих объемах:
1) доходы – 89591460 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 20775276 тысяча тенге;
неналоговым поступлениям – 476962 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 3800 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 68335422 тысяч тенге;
2) затраты – 92153055 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 4531675 тысячи тенге, в том числе:
погашение бюджетных кредитов – 610966 тысячи тенге;
бюджетные кредиты – 5142641 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 763587 тысячи тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 763587 тысячи тенге;
5) дефицит бюджета – -7856857 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 7856857 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями маслихата Павлодарской области от 14.01.2012 N 411/41 (вводится в действие с 01.01.2012); от 02.04.2012 N 38/4 (вводится в действие с 01.01.2012); от 03.07.2012 N 69/6 (вводится в действие с 01.01.2012); от 10.08.2012 N 80/8 (вводится в действие с 01.01.2012); от 12.10.2012  N 81/9 (вводится в действие с 01.01.2012); от 30.11.2012 N 97/10 (вводится в действие с 01.01.2012); от 19.12.2012 N 124/12 (вводится в действие с 01.01.2012).
2. Установить на 2012 год распределение общей суммы поступлений от налогов в бюджеты районов и городов областного значения в следующих размерах:
по индивидуальному подоходному налогу:
Актогайскому, Баянаульскому, Железинскому, Иртышскому, Качирскому, Лебяжинскому, Майскому, Павлодарскому, Успенскому, Щербактинскому районам, городу Аксу – 100 процентов, городам Павлодару – 54,1 процента, Экибастузу – 76 процента;
по социальному налогу:

2012 - 2014 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы
Павлодар облыстық мәслихатының 2011 жылғы 06 желтоқсандағы N 404/40 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 15 желтоқсанда N 3193 тіркелді. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облыстық мәслихаты аппарат басшысының 2014 жылғы 03 қыркүйектегі N 1-11/560 хатымен)
Ескерту. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облыстық мәслихаты аппарат басшысының 03.09.2014 N 1-11/560 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін–өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1)-тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 75-бабы 2-тармағына сәйкес облыстық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. 2012 – 2014 жылдарға арналған облыстық бюджет тиісінше 12  және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2012 жылға мына көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 89591460 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 20775276 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 476962 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер - 3800 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 68335422 мың теңге;
2) шығындар – 92153055 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 4531675 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттерді өтеу – 610966 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 5142641 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо –   763587 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 763587 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы – -7856857 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 7856857 мың теңге.
Ескерту. 1-тармаққа өзгеріс енгізілді - Павлодар облыстық мәслихатының 2012.01.14 N 411/41 (2012.01.01 бастап қолданысқа енеді); 2012.04.02 N 38/4 (2012.01.01 бастап қолданысқа енеді);  2012.07.03 N 69/6 (2012.01.01 бастап қолданысқа енеді); 2012.08.10 N 80/8 (2012.01.01 бастап қолданысқа енеді); 2012.10.12 N 81/9 (2012.01.01 бастап қолданысқа енеді); 2012.11.30 N 97/10 (2012.01.01 бастап қолданысқа енеді); 2012.12.19 N 124/12 (2012.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімдерімен.
2. Аудандар мен облыстық маңызы бар қалалар бюджеттеріне салықтан түскен түсімдердің жалпы сомасын 2012 жылға мына көлемдерде үлестіру бекітілсін:
жеке табыс салығы бойынша:
Ақтоғай, Баянауыл, Железин, Ертіс, Качиры, Лебяжі, Май, Павлодар, Успен, Шарбақты аудандарына, Ақсу қаласына – 100 пайыз, Павлодар қаласына – 54,1 пайыз, Екібастұз қаласына – 76 пайыз;
әлеуметтік салық бойынша:

Актогайскому, Баянаульскому, Железинскому, Иртышскому, Качирскому, Лебяжинскому, Майскому, Павлодарскому, Успенскому, Щербактинскому районам – 100 процентов, городам Аксу – 100 процентов, Павлодару – 57,9 процента.
Сноска. Пункт 2 с изменениями, внесенными решением маслихата Павлодарской области от 03.07.2012 N 69/6 (вводится в действие с 01.01.2012); от 12.10.2012 N 81/9 (вводится в действие с 01.01.2012).
3. Установить на 2012 год распределение общей суммы поступлений от налогов в областной бюджет из бюджетов городов областного значения в следующих размерах:
по индивидуальному подоходному налогу:
городам Павлодару – 45,9 процентов, Экибастузу – 24 процентов;
по социальному налогу:
городам Павлодару – 42,1 процентов, Экибастузу – 100 процентов.
Сноска. Пункт 3 с изменениями, внесенными решением маслихата Павлодарской области от 03.07.2012 N 69/6 (вводится в действие с 01.01.2012); от 12.10.2012 N 81/9 (вводится в действие с 01.01.2012).
4. Предусмотреть в областном бюджете на 2012 год бюджетные изъятия в областной бюджет из бюджета города Павлодара в сумме 6972364 тысячи тенге.
5. Предусмотреть в областном бюджете на 2012 год объемы субвенций, передаваемых из областного бюджета в бюджеты районов, в общей сумме 15918908 тысяч тенге, в том числе:
Актогайского -
1617434 тысячи тенге;
Баянаульского -
1948446 тысяч тенге;
Железинского -
1583514 тысяч тенге;
Иртышского -
1775859 тысяч тенге;
Качирского -
1858455 тысяч тенге;
Лебяжинского -
1453195 тысяч тенге;
Майского -
1045803 тысячи тенге;
Павлодарского -
1725832 тысячи тенге;
Успенского -
1311476 тысяч тенге;
Щербактинского -
1598894 тысячи тенге.
6. Утвердить перечень местных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения местных бюджетов на 2012 год, согласно приложению 4.
7. Учесть, что в областном бюджете на 2012 год предусмотрены целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) в следующих размерах:
205000 тысяч тенге – на расширение сети дошкольных организаций образования;
199273 тысячи тенге - на проведение капитального ремонта и укрепление материально-технической базы объектов образования;
395000 тысяч тенге - на проведение капитального ремонта объектов культуры;
105861 тысяча тенге – на проведение капитального ремонта объектов теплоснабжения города Аксу;
471404 тысячи тенге - на проведение капитального и среднего ремонта автомобильных дорог районного значения (улиц города) и улиц населенных пунктов;
исключен решением маслихата Павлодарской области от 02.04.2012 N 38/4 (вводится в действие с 01.01.2012).
888000 тысяч тенге – на проведение мероприятий по благоустройству населенных пунктов;
18000 тысяч тенге – на обустройство спортивных сооружений Иртышского района;
29600 тысячи тенге – на увеличение размера выплаты ежемесячной помощи студентам из малообеспеченных семей и оставшимся без попечения родителей, обучающимся в высших учебных заведениях;
35200 тысяч тенге – на обеспечение льготного проезда учащихся и студентов очной формы обучения на общественном транспорте (кроме такси) в городе Павлодаре;
36000 тысяч тенге – на ремонт объектов водоснабжения Иртышского района;
6500 тысяч тенге – на ремонт отопительной системы с. Акку Лебяжинского района.

Ақтоғай, Баянауыл, Железин, Ертіс, Качиры, Лебяжі, Май, Павлодар, Успен, Шарбақты аудандарына – 100 пайыз, Ақсу қаласына – 100 пайыз, Павлодар қаласына – 57,9 пайыз.
Ескерту. 2-тармаққа өзгеріс енгізілді - Павлодар облыстық мәслихатының 2012.07.03 N 69/6 (2012.01.01 бастап қолданысқа енеді);  2012.10.12 N 81/9 (2012.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімдерімен.
3. Облыстық маңызы бар қалалардың бюджеттерінен облыстық бюджетке салықтан түскен түсімдердің жалпы сомасын 2012 жылға мына көлемдерде үлестіру бекітілсін:
жеке табыс салығы бойынша:
Павлодар қаласына – 45,9 пайыз, Екібастұз қаласына – 24 пайыз;
әлеуметтік салық бойынша:
Павлодар қаласына – 42,1 пайыз, Екібастұз қаласына – 100 пайыз.
Ескерту. 3-тармаққа өзгеріс енгізілді - Павлодар облыстық мәслихатының 2012.07.03 N 69/6 (2012.01.01 бастап қолданысқа енеді);  2012.10.12 N 81/9 (2012.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімдерімен.
4. 2012 жылға арналған облыстық бюджетте Павлодар қаласы бюджетінен облыстық бюджетке 6972364 мың теңге сомасында бюджеттік алым ескерілсін.
5. Облыстық бюджеттен аудандар бюджеттеріне берілетін бюджеттік субвенциялардың көлемі 2012 жылға арналған облыстық бюджетте жалпы 15918908 мың теңге сомасында ескерілсін, соның ішінде:
Ақтоғай -
1617434 мың теңге;
Баянауыл -
1948446 мың теңге;
Железин -
1583514 мың теңге;
Ертіс -
1775859 мың теңге;
Качиры -
1858455 мың теңге;
Лебяжі -
1453195 мың теңге;
Май -
1045803 мың теңге;
Павлодар -
1725832 мың теңге;
Успен -
1311476 мың теңге;
Шарбақты -
1598894 мың теңге.
6. 2012 жылға арналған жергілікті бюджеттердің атқарылу үдерісінде секвестрге жатпайтын жергілікті бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 4 - қосымшаға сәйкес бекітілсін.
7. 2012 жылға арналған облыстық бюджетте аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне мына көлемдерде нысаналы ағымдағы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін:
205000 мың теңге – мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының желісін кеңейтуге;
199273 мың теңге - білім беру объектілерін күрделі жөндеуге және материалдық-техникалық базасын нығайтуға;
395000 мың теңге – мәдениет объектілерін күрделі жөндеуге;
105861 мың теңге – Ақсу қаласының жылумен жабдықтау объектілерін күрделі жөндеуге;
471404 мың теңге - аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын (қала көшелерін) және елді мекендердің көшелері күрделі және орташа жөндеуге;
Алып тасталды - Павлодар облыстық мәслихатының 2012.04.02 N 38/4 шешімімен;
888000 мың теңге – елді мекендердің көріктендіру бойынша іс-шаралар өткізу;
Ертіс ауданының спорт имараттарын жайластыруға – 18000 мың теңге;
жоғары оқу орындарында оқитын табысы аз отбасылардан шыққан және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған студенттерге ай сайынғы көмектің төлемақы мөлшерін көбейтуге – 29600 мың теңге;
Павлодар қаласында қоғамдық көлікте (таксидан басқа) оқушылар мен күндізгі оқу түріндегі студенттерге жеңілдікті жолақысын қамтамасыз етуге – 35200 мың теңге;
36000 мың теңге – Ертіс ауданының сумен қамтамасыз ету объектілерін жөндеуге;
6500 мың теңге – Лебяжі ауданы Аққу ауылының жылыту жүйесін жөндеуге.

Сноска. Пункт 7 с изменениями, внесенными решениями маслихата Павлодарской области от 02.04.2012 N 38/4 (вводится в действие с 01.01.2012); от 03.07.2012 N 69/6 (вводится в действие с 01.01.2012).
8. Учесть, что в областном бюджете на 2012 год предусмотрены целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) в следующих размерах:
555244 тысяч тенге – на развитие системы водоснабжения и водоотведения;
447610 тысяч тенге – на развитие системы водоснабжения в сельских населенных пунктах;
216500 тысяч тенге – на развитие объектов культуры города Павлодара;
309500 тысяч тенге – на строительство и реконструкцию объектов образования;
24600 тысяч тенге – на развитие коммунального хозяйства;
100567 тысяч тенге – на развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы "Развитие регионов".
Сноска. Пункт 8 с изменениями, внесенными решениями маслихата Павлодарской области от 14.01.2012 N 411/41 (вводится в действие с 01.01.2012); от 02.04.2012 N 38/4 (вводится в действие с 01.01.2012) от 03.07.2012 N 69/6 (вводится в действие с 01.01.2012); от 12.10.2012 N 81/9 (вводится в действие с 01.01.2012).
8-1. Установить на 2012 год объемы целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета, передаваемых по транзитным областным программам бюджетам районов и городов областного значения, в следующих размерах:
1948291 тысяч тенге – на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования;
464894 тысяч тенге – на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования;
110538 тысяч тенге – на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования;
214300 тысяч тенге – на ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей;
80465 тысяч тенге – на обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому;
14355 тысяч тенге – на введение стандартов специальных социальных услуг;
792597 тысяч тенге – на реализацию мероприятий Программы занятости 2020;
13187 тысяч тенге – на оказание жилищной помощи;
62368 тысяч тенге – на реализацию мер по оказанию социальной поддержки специалистов;
210229 тысяч тенге – на проведение противоэпизоотических мероприятий;
83404 тысяч тенге – на капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения (улиц города);
30951 тысяча тенге – на реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов";
718193 тысячи тенге – на решение вопросов обустройства моногородов;
10589 тысяч тенге – на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО "Назарбаев Интеллектуальные школы.

Ескерту. 7-тармаққа өзгеріс енгізілді - Павлодар облыстық мәслихатының 2012.04.02 N 38/4 (2012.01.01 бастап қолданысқа енеді);  2012.07.03 N 69/6 (2012.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімдерімен.
8. 2012 жылға арналған облыстық бюджетте аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне мына көлемдерде нысаналы даму трансферттері қарастырылғаны ескерілсін:
555244 мың теңге – сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға;
447610 мың теңге – ауылдық елді мекендердегі сумен жабдықтау жүйесін дамытуға;
216500 мың теңге – Павлодар қаласының мәдениет объектілерін дамытуға;
білім беру объектілерін салуға және қайта жаңартуға – 309500 мың теңге;
24600 мың теңге – коммуналдық шаруашылықты дамытуға;
100567 мың теңге – "Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымды дамытуға.
Ескерту. 8-тармаққа өзгеріс енгізілді - Павлодар облыстық мәслихатының 2012.01.14 N 411/41 (2012.01.01 бастап қолданысқа енеді); 2012.04.02 N 38/4 (2012.01.01 бастап қолданысқа енеді); 2012.07.03 N 69/6 (2012.01.01 бастап қолданысқа енеді); 2012.10.12 N 81/9 (2012.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімдерімен.
8-1. 2012 жылға транзиттік облыстық бағдарламалар бойынша республикалық бюджеттен аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін нысаналы ағымдағы трансферттердің көлемдері  мына мөлшерде белгіленсін:
1948291 мың теңге – мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға;
464894 мың теңге – мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының тәрбиешілеріне біліктілік санаттары үшін үстемақы мөлшерін арттыруға;
110538 мың теңге – негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу құрал-жабдықтарымен жарақтандыруға;
214300 мың теңге – қорғаншыларға (қамқоршыларға) жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) қамтамасыз етуге ай сайын ақшалай қаражат төлеуге;
80465 мың теңге – үйде оқытылатын мүгедек балаларды құрал-жабдықтармен, бағдарламалық жинақпен қамтамасыз етуге;
14355 мың теңге – арнайы әлеуметтік қызмет көрсету стандарттарын енгізуге;
792597 мың теңге – Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасының іс-шараларын іске асыруға;
13187 мың теңге – тұрғын үй көмегін көрсетуге;
62368 мың теңге – мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға;
210229 мың теңге – эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізуге;
83404 мың теңге – аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын (қала көшелерін) күрделі және орташа жөндеуге;
30951 мың теңге – "Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыруға;
бір салалы қалаларды жайластыру мәселелерін шешуге – 718193 мың теңге;
10589 мың теңге – "Назарбаев Зияткерлік мектептері" ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыруға.

Сноска. Решение дополнено пунктом 8-1 в соответствии с решением маслихата Павлодарской области от 14.01.2012 N 411/41 (вводится в действие с 01.01.2012); с изменениями, внесенными решениями маслихата Павлодарской области от 02.04.2012 N 38/4 (вводится в действие с 01.01.2012); от 03.07.2012 N 69/6 (вводится в действие с 01.01.2012); от 30.11.2012 N 97/10 (вводится в действие с 01.01.2012).
8-2. Установить на 2012 год объемы целевых трансфертов на развитие из республиканского бюджета, передаваемых по транзитным областным программам бюджетам районов и городов областного значения, в следующих размерах:
1939712 тысяч тенге – на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда;
1241500 тысяч тенге – на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры;
1405833 тысячи тенге – на реализацию мероприятий Программы занятости 2020;
2181961 тысяч тенге – на развитие системы водоснабжения в сельских населенных пунктах;
1735751 тысяча тенге – на развитие системы водоснабжения и водоотведения;
836527 тысяч тенге – на развитие теплоэнергетической системы;
343877 тысяч тенге – на строительство объекта образования города Павлодара;
1000053 тысячи тенге – на развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы "Развитие регионов".
Сноска. Решение дополнено пунктом 8-2 в соответствии с решением маслихата Павлодарской области от 14.01.2012 N 411/41 (вводится в действие с 01.01.2012); с изменениями, внесенными решениями маслихата Павлодарской области от 02.04.2012 N 38/4 (вводится в действие с 01.01.2012); от 30.11.2012 N 97/10 (вводится в действие с 01.01.2012).
8-3. Предусмотреть в областном бюджете на 2012 год кредитование бюджетов районов и городов областного значения:
3429000 тысяч тенге – на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья;
500000 тысяч тенге – на проведение ремонта общего имущества объектов кондоминиум;
444141 тысячи тенге – для реализации мер социальной поддержки специалистов.
Сноска. Решение дополнено пунктом 8-3 в соответствии с решением маслихата Павлодарской области от 14.01.2012 N 411/41 (вводится в действие с 01.01.2012); с изменениями, внесенными решением маслихата Павлодарской области от 02.04.2012 N 38/4 (вводится в действие с 01.01.2012)..
9. Распределение указанных сумм целевых трансфертов бюджетам районов и городов областного значения определяется на основании постановления акимата области.
10. Утвердить на 2012 год резерв местного исполнительного органа области в сумме 78663 тысячи тенге.

Ескерту. Шешім 8-1 тармақпен толықтырылды - Павлодар облыстық мәслихатының 2012.01.14 N 411/41 (2012.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімімен; өзгеріс енгізілді - Павлодар облыстық мәслихатының 2012.04.02 N 38/4 (2012.01.01 бастап қолданысқа енеді); 2012.07.03 N 69/6 (2012.01.01 бастап қолданысқа енеді); 2012.11.30 N 97/10 (2012.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімдерімен.
8-2. 2012 жылға транзиттік облыстық бағдарламалар бойынша республикалық бюджеттен аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін нысаналы даму трансферттерінің көлемдері мына мөлшерде белгіленсін:
1939712 мың теңге – мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға;
1241500 мың теңге – инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға, жайғастыруға және (немесе) сатып алуға;
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасының іс-шараларын іске асыруға -  1405833 мың теңге;
2181961 мың теңге – ауылдық елді мекендердегі сумен жабдықтау жүйесін дамытуға;
1735751 мың теңге – сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамытуға;
836527 мың теңге – жылу энергетика жүйесін дамытуға;
Павлодар қаласының білім беру объектілерін салуға және қайта жаңартуға - 343877 мың теңге;
"Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымды дамытуға – 1000053 мың теңге.
Ескерту. Шешім 8-2 тармақпен толықтырылды - Павлодар облыстық мәслихатының 2012.01.14 N 411/41 (2012.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімімен; өзгеріс енгізілді - Павлодар облыстық мәслихатының 2012.04.02 N 38/4 (2012.01.01 бастап қолданысқа енеді); 2012.11.30 N 97/10 (2012.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімдерімен.
8-3. 2012 жылға арналған облыстық бюджетте аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерін мына көлемдерде кредиттеу ескерілсін:
3429000 мың теңге – тұрғын үйді жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға;
500000 мың теңге – кондоминиум объектілерінің жалпы мүлігіне жөндеу жүргізуге;
444141 мың теңге – мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін.
Ескерту. Шешім 8-3 тармақпен толықтырылды - Павлодар облыстық мәслихатының 2012.01.14 N 411/41 (2012.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімімен; өзгеріс енгізілді - Павлодар облыстық мәслихатының 2012.04.02 N 38/4 (2012.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімімен..
9. Аудандар және облыстық маңызы бар қалалар бюджеттеріне нысаналы трансферттердің көрсетілген сомасын үлестіру облыс әкімдігінің қаулысы негізінде анықталады.
10. 2012 жылға облыстың жергілікті атқарушы органының сақтық қоры 78663 мың теңге сомасында бекітілсін.

Сноска. Пункт 10 с изменениями, внесенными решением маслихата Павлодарской области от 12.10.2012 N 81/9 (вводится в действие с 01.01.2012).
11. Предусмотреть в областном бюджете на 2012 год поступления трансфертов из бюджетов районов (городов областного значения) в связи с упразднением ревизионных комиссий районных (городских) маслихатов в сумме 44710 тысяч тенге.
Поступления в областной бюджет указанных трансфертов из бюджетов районов (городов областного значения) определяются на основании постановления акимата области.
12. Сохранить на 2012 год повышение на 25 процентов окладов и тарифных ставок специалистам сферы здравоохранения, социального обеспечения, образования, спорта, культуры и архивного дела, работающим в сельской местности и не являющимся государственными служащими по сравнению со ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.
13. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года и утрачивает силу с введением в действие решения маслихата об областном бюджете на следующий плановый период.

Ескерту. 10-тармаққа өзгеріс енгізілді - Павлодар облыстық мәслихатының 2012.10.12 N 81/9 (2012.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімімен.
11. 2012 жылға арналған облыстық бюджетте аудандық (қалалық) мәслихаттардың тексеру комиссияларының таратылуына байланысты аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерінен трансферттердің түсімдері 44710 мың теңге сомасында ескерілсін.
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерінен облыстық бюджетке көрсетілген трансферттердің түсімдері облыс әкімдігінің қаулысы негізінде анықталады.
12. 2012 жылға ауылдық жерлерде жұмыс істейтін және мемлекеттік қызметшілерге жатпайтын денсаулық сақтау, әлеуметтік қамтамасыз ету, білім беру, спорт, мәдениет және мұрағаттық іс салаларындағы мамандарға қызметтің осы түрімен қалалық жағдайда айналысатын мамандардың ставкаларын салыстырғанда айлықақы мен тарифтік ставкаларды 25 пайызға көтеру сақталсын.
13. Осы шешім 2012 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енеді және мәслихаттың келесі жоспарлы кезеңге арналған облыстық бюджет туралы шешімі қолданысқа енгізілгеннен кейін күшін жояды.

14. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию областного маслихата по экономике и бюджету.
Председатель сессии                        Н. Шабрат
Секретарь областного маслихата             Р. Гафуров
Приложение 1
к решению Павлодарского
областного маслихата
(XXXХ сессия, IV созыв)
от 6 декабря 2011 года N 404/40
Приложение
к решению Павлодарского
областного маслихата
(XII внеочередная сессия, V созыв)
от 19 декабря 2012 года N 124/12
Областной бюджет на 2012 год (с изменениями)

14. Осы шешімнің орындалуын бақылау облыстық мәслихаттың экономика және бюджет жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
Сессия төрағасы                            Н. Шабрат
Облыстық мәслихаттың хатшысы               Р. Гафуров
Павлодар облыстық мәслихатының
(IV сайланған, XXXX сессиясы)
2011 жылғы 6 желтоқсандағы
N 404/40 шешiмiне
1-қосымша
Павлодар облыстық мәслихатының
(V сайланған XII кезектен тыс сессиясы)
2012 жылғы 19 желтоқсандағы
N 124/12 шешiмiне
қосымша
2012 жылға арналған облыстық бюджет (өзгерiстермен)

008
Обеспечение безопасности дорожного движения за счет целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета
75 596
013
Услуги по размещению лиц, не имеющих определенного места жительства и документов
41 259
014
Организация содержания лиц, арестованных в административном порядке
46 274
019
Содержание, материально-техническое оснащение дополнительной штатной численности миграционной полиции за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
68 720
020
Содержание и материально-техническое оснащение центра временного размещения оралманов и центра адаптации и интеграции оралманов за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
3 190
04
Образование
13 444 981
1
Дошкольное воспитание и обучение
2 413 185
261
Управление образования области
2 413 185
027
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
1 948 291
045
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
464 894
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
4 027 212
260
Управление туризма, физической культуры и спорта области
1 401 631
006
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
1 144 578
007
Общеобразовательное обучение одаренных в спорте детей в специализированных организациях образования
257 053
261
Управление образования области
2 625 581
003
Общеобразовательное обучение по специальным образовательным учебным программам
958 628
006
Общеобразовательное обучение одаренных детей в специализированных организациях образования
1 544 477
048
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
110 538
061
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО "Назарбаев Интеллектуальные школы"
10 589
063
Повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО "Назарбаев Интеллектуальные школы" за счет трансфертов из республиканского бюджета
1 349
4
Техническое и профессиональное, послесреднее образование
3 767 798
253
Управление здравоохранения области

008
Республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер есебiнен автомобиль жолдарының қауіпсіздігін қамтамасыз ету
75 596
013
Белгілі тұратын жері және құжаттары жоқ адамдарды орналастыру қызметтері
41 259
014
Әкімшілік тәртіпті тұткындалған адамдарды ұстауды ұйымдастыру
46 274
019
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен көші-қон полициясының қосымша штаттық санын материалдық-техникалық жарақтандыру және ұстау
68 720
020
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен оралмандарды уақытша орналастыру орталығын және оралмандарды бейімдеу мен біріктіру орталығын материалдық-техникалық жарақтандыру және ұстау
3 190
04
Бiлiм беру
13 444 981
1
Мектепке дейiнгi тәрбиелеу және оқыту
2 413 185
261
Облыстың білім басқармасы
2 413 185
027
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 948 291
045
Республикалық бюджеттен аудандық бюджеттерге (облыстық маңызы бар қалаларға) мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының көлемін ұлғайтуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
464 894
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
4 027 212
260
Облыстың туризм, дене тәрбиесі және спорт басқармасы
1 401 631
006
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
1 144 578
007
Мамандандырылған бiлiм беру ұйымдарында спорттағы дарынды балаларға жалпы бiлiм беру
257 053
261
Облыстың білім басқармасы
2 625 581
003
Арнайы білім беру оқу бағдарламалары бойынша жалпы білім беру
958 628
006
Мамандандырылған білім беру ұйымдарында дарынды балаларға жалпы білім беру
1 544 477
048
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
110 538
061
Республикалық бюджеттен аудандардың (облыстық манызы бар қалалардың) бюджеттеріне "Назарбаев Зияткерлік мектептері" ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
10 589
063
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен "Назарбаев Зияткерлік мектептері" ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыру
1 349
4
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру
3 767 798
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы

234 907
043
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального, послесреднего образования
234 907
261
Управление образования области
3 532 891
024
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального образования
3 159 643
025
Подготовка специалистов в организациях послесреднего образования
120 578
034
Обновление и переоборудование учебно-производственных мастерских, лабораторий учебных заведений технического и профессионального образования
175 000
047
Установление доплаты за организацию производственного обучения мастерам производственного обучения организаций технического и профессионального образования за счет трансфертов из республиканского бюджета
77 670
5
Переподготовка и повышение квалификации специалистов
906 409
252
Исполнительный орган внутренних дел, финансируемый из областного бюджета
34 983
007
Повышение квалификации и переподготовка кадров
34 983
253
Управление здравоохранения области
3 904
003
Повышение квалификации и переподготовка кадров
3 904
261
Управление образования области
867 522
052
Повышение квалификации, подготовка и переподготовка кадров в рамках реализации Программы занятости 2020
867 522
9
Прочие услуги в области образования
2 330 377
261
Управление образования области
1 660 600
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
71 490
004
Информатизация системы образования в областных государственных учреждениях образования
25 019
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для областных государственных учреждений образования
44 742
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов областного масштаба
330 358
011
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
142 080
013
Капитальные расходы государственного органа
2 000
029
Методическая работа
22 183
033
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
214 300
042
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
80 465
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
323 690
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
404 273
271
Управление строительства области

234 907
043
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру мекемелерінде мамандар даярлау
234 907
261
Облыстың білім басқармасы
3 532 891
024
Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
3 159 643
025
Орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
120 578
034
Техникалық және кәсіптік білім беретін оқу орындарында оқу-өндірістік шеберханаларды, зертханаларды жаңарту және қайта жабдықтау
175 000
047
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарының өндірістік оқыту шеберлеріне өндірістік оқытуды ұйымдастырғаны үшін қосымша ақы белгілеу
77 670
5
Мамандарды қайта даярлау және бiлiктiлiгiн арттыру
906 409
252
Облыстық бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы ішкі істер органы
34 983
007
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
34 983
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
3 904
003
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
3 904
261
Облыстың білім басқармасы
867 522
052
Жұмыспен қамту – 2020 бағдарламасын іске асыру шеңберінде кадрлардың біліктілігін арттыру, даярлау және қайта даярлау
867 522
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
2 330 377
261
Облыстың білім басқармасы
1 660 600
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
71 490
004
Облыстық мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
25 019
005
Облыстық мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
44 742
007
Облыстық ауқымда мектеп олимпиадаларын, мектептен тыс іс-шараларды және конкурстар өткізу
330 358
011
Балалар мен жеткіншектердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
142 080
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2 000
029
Әдістемелік жұмыс
22 183
033
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдеріне аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
214 300
042
Үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз етуге аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
80 465
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
323 690
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
404 273
271
Облыстың құрылыс басқармасы

669 777
007
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и реконструкцию объектов образования
343 877
008
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и реконструкцию объектов образования
309 500
037
Строительство и реконструкция объектов образования
16 400
05
Здравоохранение
19 456 454
1
Больницы широкого профиля
20 501
253
Управление здравоохранения области
20 501
004
Оказание стационарной медицинской помощи по направлению специалистов первичной медико-санитарной помощи и организаций здравоохранения, за исключением медицинских услуг, закупаемых центральным уполномоченным органом в области здравоохранения
20 501
2
Охрана здоровья населения
573 606
253
Управление здравоохранения области
573 606
005
Производство крови, ее компонентов и препаратов для местных организаций здравоохранения
335 655
006
Услуги по охране материнства и детства
140 688
007
Пропаганда здорового образа жизни
92 671
012
Реализация социальных проектов на профилактику ВИЧ-инфекции среди лиц находящихся и освободившихся из мест лишения свободы в рамках Государственной программы "Саламатты Қазақстан" на 2011 - 2015 годы
3 643
017
Приобретение тест-систем для проведения дозорного эпидемиологического надзора
949
3
Специализированная медицинская помощь
7 365 936
253
Управление здравоохранения области
7 365 936
009
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим туберкулезом, инфекционными заболеваниями, психическими расстройствами и расстройствами поведения, в том числе связанные с употреблением психоактивных веществ
4 229 233
019
Обеспечение больных туберкулезом противотуберкулезными препаратами
243 496
020
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
379 360
021
Обеспечение онкологических больных химиопрепаратами
48 159
022
Обеспечение лекарственными средствами больных с хронической почечной недостаточностью, аутоиммунными, орфанными заболеваниями, иммунодефицитными состояниями, а также больных после трансплантации почек
125 593
026
Обеспечение факторами свертывания крови больных гемофилией
479 263
027
Централизованный закуп вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
247 417
036
Обеспечение тромболитическими препаратами больных с острым инфарктом миокарда
33 205
046
Оказание медицинской помощи онкологическим больным в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи

669 777
007
Республикалық бюджеттен аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттер
343 877
008
Облыстық бюджеттен аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттері
309 500
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
16 400
05
Денсаулық сақтау
19 456 454
1
Кең бейiндi ауруханалар
20 501
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
20 501
004
Денсаулық сақтау саласындағы орталық уәкілетті орган сатып алатын медициналық қызметтерді қоспағанда, бастапқы медициналық-санитарлық көмек және денсаулық сақтау ұйымдары мамандарын жіберу бойынша стационарлық медициналық көмек көрсету
20 501
2
Халықтың денсаулығын қорғау
573 606
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
573 606
005
Жергілікті денсаулық сақтау ұйымдары үшін қанды, оның құрамдарын және дәрілерді өндіру
335 655
006
Ана мен баланы қорғау жөніндегі қызметтер
140 688
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
92 671
012
2011 - 2015 жылдарға арналған "Саламатты Қазақстан" Мемлекеттік бағдарлама аясында бостандықтан айыру орындарында отырған және босап шыққан тұлғалар арасында АҚТҚ-инфекциясының алдын-алуға арналған әлеуметтік жобаларды іске асыру
3 643
017
Шолғыншы эпидемиологиялық қадағалау жүргізу үшін тест-жүйелерін сатып алу
949
3
Мамандандырылған медициналық көмек
7 365 936
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
7 365 936
009
Туберкулезден, жұқпалы аурулардан, жүйкесінің бұзылуынан және мінез-құлқының бұзылуынан, оның ішінде жүйкеге әсер ететін заттарды қолдануға байланысты зардап шегетін адамдарға медициналық көмек көрсету
4 229 233
019
Туберкулезбен ауыратындарды туберкулез ауруларына қарсы препараттармен қамтамасыз ету
243 496
020
Диабет ауруларын диабетке қарсы препараттарымен қамтамасыз ету
379 360
021
Онкологиялық ауруларды химиялық препараттармен қамтамасыз ету
48 159
022
Бүйрек функциясының созылмалы жеткіліксіздігі, аутоиммунды, орфандық аурулармен ауыратын, иммунитеті жеткіліксіз науқастарды, сондай-ақ бүйрегі транспланттаудан кейінгі науқастарды дәрілік заттармен қамтамасыз ету
125 593
026
Гемофилиямен ауыратын науқастарды қанның ұюы факторларымен қамтамасыз ету
479 263
027
Халыққа иммунды алдын алу жүргізу үшін вакциналарды және басқа иммундық-биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу
247 417
036
Жіті миокард инфаркт сырқаттарын тромболитикалық препараттармен қамтамасыз ету
33 205
046
Ақысыз медициналық көмектің кепілдендірілген көлемі шеңберінде онкологиялық аурулармен ауыратындарға медициналық көмек көрсету

160 013
064
Ремонт объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Программе занятости 2020
31 617
262
Управление культуры области
145 721
015
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие сельских населенных пунктов в рамках Программы занятости 2020
145 721
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
65 816
021
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие сельских населенных пунктов в рамках Программы занятости 2020
65 816
271
Управление строительства области
4 587 045
014
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
1 939 712
027
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
1 241 500
072
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и (или) приобретение служебного жилища и развитие (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020
1 031 377
073
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие сельских населенных пунктов в рамках Программы занятости 2020
45 356
074
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие и обустройство недостающей инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках второго направления Программы занятости 2020
329 100
2
Коммунальное хозяйство
6 044 246
271
Управление строительства области
2 670 731
013
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие коммунального хозяйства
15 000
030
Развитие объектов коммунального хозяйства
26 160
058
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения в сельских населенных пунктах
2 181 961
059
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения в сельских населенных пунктах
447 610
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
3 373 515
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и жилищно-коммунального хозяйства

160 013
064
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
31 617
262
Облыстың мәдениет басқармасы
145 721
015
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
145 721
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
65 816
021
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде ауылдық елді мекендерді дамытуға  берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
65 816
271
Облыстың құрылыс басқармасы
4 587 045
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
1 939 712
027
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
1 241 500
072
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде тұрғын жай салу және (немесе) сатып алу және инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту және (немесе) сатып алуға берілетін нысаналы даму трансферттері
1 031 377
073
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
45 356
074
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасының екінші бағыты шеңберінде жетіспейтін инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және жайластыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
329 100
2
Коммуналдық шаруашылық
6 044 246
271
Облыстың құрылыс басқармасы
2 670 731
013
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне коммуналдық шаруашылықты дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
15 000
030
Коммуналдық шаруашылық объектілерін дамыту
26 160
058
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне елді мекендерді сумен жабдықтау жүйесін дамытуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
2 181 961
059
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне елді мекендерді сумен жабдықтау жүйесін дамытуға облыстық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
447 610
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
3 373 515
001
Жергілікті деңгейде энергетика және коммуналдық ұй-шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

026
Обеспечение факторами свертывания крови больных гемофилией
027
Централизованный закуп вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
036
Обеспечение тромболитическими препаратами больных с острым инфарктом миокарда
4
Поликлиники
253
Управление здравоохранения области
010
Оказание амбулаторно-поликлинической помощи населению за исключением медицинской помощи, оказываемой из средств республиканского бюджета
014
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
045
Обеспечение лекарственными средствами на льготных условиях отдельных категорий граждан на амбулаторном уровне лечения
5
Другие виды медицинской помощи
253
Управление здравоохранения области
011
Оказание скорой медицинской  помощи и санитарная авиация
9
Прочие услуги в области здравоохранения
253
Управление здравоохранения области
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
Программы бюджетов районов (городов областного значения)
04
Образование
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
464
Отдел образования района (города областного значения)
003
Общеобразовательное обучение
05
Здравоохранение
9
Прочие услуги в области здравоохранения
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
002
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь

026
Гемофилиямен ауыратын ересек адамдарды емдеу кезінде қанның ұюы факторлармен қамтамасыз ету
027
Халыққа иммунды алдын алу жүргізу үшін вакциналарды және басқа иммундық-биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу
036
Жіті миокард инфаркт сырқаттарын тромболитикалық препараттармен қамтамасыз ету
4
Емханалар
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
010
Республикалық бюджет қаражатынан көрсетілетін медециналық көмекті қоспағанда, халыққа амбулаторлық-емханалық көмек көрсету
014
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаторлық деңгейде дәрілік заттармен және мамандандырылған балалар және емдік тамақ өнімдерімен қамтамасыз ету
045
Азаматтардың жекелеген санаттарын амбулаторлық емдеу деңгейінде жеңілдікті жағдайларда, дәрілік заттармен қамтамасыз ету
5
Медициналық көмектің басқа түрлері
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
011
Жедел медициналық көмек көрсету және санитарлық авиация
9
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
008
Қазақстан Республикасында ЖҚТБ індетінің алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерінің бағдарламалары
04
Бiлiм беру
2
Бастауыш, негiзгi орта және жалпы орта бiлiм беру
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім беру бөлімі
003
Жалпы білім беру
05
Денсаулық сақтау
9
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
002
Ерекше жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына жеткізуді ұйымдастыру