Об установлении мест выездной торговли на территории города Павлодара
Постановление акимата города Павлодара Павлодарской области от 11 мая 2011 года N 972/15. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 26 мая 2011 года N 12-1-172. Утратило силу постановлением акимата города Павлодара Павлодарской области от 08 июня 2016 года № 569/10
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Павлодара Павлодарской области от 08.06.2016 № 569/10.

Павлодар қаласының аумағында көшпелі сауда орындарын орнату туралы
Павлодар облысы Павлодар қалалық әкімдігінің 2011 жылғы 11 мамырдағы N 972/15 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 26 мамырда N 12-1-172 тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Павлодар қалалық әкімдігінің 2016 жылғы 08 маусымдағы № 569/10 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Павлодар қалалық әкімдігінің 08.06.2016 № 569/10 қаулысымен.

В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О регулировании торговой деятельности", подпунктом 4 пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", постановлением Правительства Республики Казахстан от 21 апреля 2005 года N 371 "Об утверждении Правил внутренней торговли", в целях упорядочения торговой деятельности на территории города Павлодара акимат города Павлодара ПОСТАНОВЛЯЕТ:

Қазақстан Республикасының "Сауда қызметін реттеу туралы" Заңының 27 бабына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабы 1 тармағының 4 тармақшасына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 21 сәуірдегі "Ішкі сауда ережесін бекіту туралы" N 371 қаулысына сәйкес, Павлодар қаласының аумағында сауда қызметін реттеу мақсатында Павлодар қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ: