О внесении изменений и дополнений в решение Аксуского городского маслихата (XXXI сессия, IV созыв) от 23 декабря 2010 года N 265/31 "О бюджете города Аксу на 2011 - 2013 годы"
Решение маслихата города Аксу Павлодарской области от 29 марта 2011 года N 292/33. Зарегистрировано Управлением юстиции города Аксу Павлодарской области 04 апреля 2011 года N 12-2-171. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата города Аксу Павлодарской области от 11 марта 2014 года N 1-11/43)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата города Аксу Павлодарской области от 11.03.2014 N 1-11/43).
В соответствии с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, со статьей 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, решением сессии областного маслихата (ХХХIII сессия, IV созыв) от 16 марта 2011 года N 355/33 "О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата (ХХIХ сессия, IV созыв) от 13 декабря 2010 года N 324/29 "Об областном бюджете на 2011 - 2013 годы" городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аксуского городского маслихата (ХХХI сессия, IV созыв) от 23 декабря 2010 года N 265/31 "О бюджете города Аксу на 2011 - 2013 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 12-2-165 от 31 декабря 2010 года, опубликованное 8 января 2011 года в газете "Акжол" - "Новый Путь") следующие изменения и дополнения:
пункт 1 указанного решения изложить в следующей редакции:
"1) доходы – 5101078 тысяч тенге:
налоговые поступления – 3333978 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 12362 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 9600 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1745138 тысяч тенге;
2) затраты – 5141437 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 24561 тысяч тенге;
бюджетные кредиты - 25748 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 1187 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 135000 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 135000 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - равно ноль тенге;
5) дефицит бюджета – минус 199920 тысяч тенге;

Ақсу қалалық мәслихатының (IV сайланған XXXI сессиясы) 2010 жылғы 23 желтоқсандағы "2011 - 2013 жылдарға арналған Ақсу қаласының бюджеті туралы" N 265/31 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Павлодар облысы Ақсу қалалық мәслихатының 2011 жылғы 29 наурыздағы N 292/33 шешімі. Павлодар облысы Ақсу қаласының Әділет басқармасында 2011 жылғы 04 сәуірде N 12-2-171 тіркелді. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Ақсу қалалық мәслихатының 2014 жылғы 11 наурыздағы N 1-11/43 хатымен)
Ескерту. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Ақсу қалалық мәслихатының 11.03.2014 N 1-11/43 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1 тармағы 1) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабына, облыстық мәслихаттың (IV сайланған XХХІІІ сессиясы) 2011 жылғы 16 наурыздағы "Облыстық мәслихаттың (IV сайланған ХХІХ сессиясы) 2010 жылғы 13 желтоқсандағы "2011 - 2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" N 324/29 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" N 355/33 шешіміне сәйкес, қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Ақсу қалалық мәслихатының (IV сайланған XХХI сессиясы) 2010 жылғы 23 желтоқсандағы "2011 - 2013 жылдарға арналған Ақсу қаласының бюджеті туралы" N 265/31 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 12-2-165 тіркелген, 2011 жылғы 8 қаңтарда "Ақжол" – "Новый путь" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1 тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"1) кірістер - 5101078 мың теңге:
салық түсімдері - 3333978 мың теңге;
салық емес түсімдер - 12362 мың теңге;
негізгі капиталды сатқаннан түсетін түсімдер - 9600 мың теңге;
трансферттердің түсімдері - 1745138 мың теңге;
2) шығыстар - 5141437 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелендіру - 24561 мың теңге;
бюджеттік несиелер - 25748 мың теңге;
бюджет несиелерін өтеу - 1187 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 135000 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу - 135000 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатқаннан түсімдер – нөл теңгеге тең;
5) бюджет тапшылығы – минус 199920 мың теңге;

6) финансирование дефицита бюджета – 199920 тысяч тенге.
2. Пункт второй указанного решения изложить в следующей редакции:
"Установить на 2011 год объемы целевых трансфертов, передаваемых из вышестоящего бюджета в следующих размерах:
целевые текущие трансферты - 267792 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие – 1477346 тысяч тенге;
бюджетные кредиты - 24767 тысяч тенге."
3. Приложения 15 к указанному решению городского маслихата изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру - 199920 мың теңге.
2. Көрсетілген шешімнің екінші тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"Жоғарыда тұрған бюджеттен берілетін нысаналы трансферттердің көлемі 2011 жылға мына көлемде белгіленсін:
нысаналы ағымдағы трансферттер – 267792 мың теңге;
дамытуға нысаналы трансферттер – 1477346 мың теңге;
бюджеттік несиелер - 24767 теңге."
3. Қалалық мәслихаттың көрсетілген шешімінің 15 қосымшалары осы шешімнің 12 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного сельского) округа
014
Организация водоснабжения населенных пунктов
3
Благоустройство населенных пунктов
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного сельского) округа
008
Освещение улиц населенных пунктов
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
010
Содержание мест захоронений и погребение безродных
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
12
Транспорт и коммуникации
1
Автомобильный транспорт
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного сельского) округа
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных сельских округах

123
Қаладағы аудан, аудандық маңыздағы қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
014
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру
3
Елді мекендерді көріктендіру
123
Қаладағы аудан, аудандық маңыздағы қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
008
Елді мекендердің көшелерін жарықтандыру
009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
011
Елді мекендерді көріктендіру және көгалдандыру
12
Көлік және коммуникация
1
Автомобиль көлігі
123
Қаладағы аудан, аудандық маңыздағы қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
013
Аудандық маңыздағы қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының қызмет етуін қамтамасыз ету