О внесении изменений и дополнений в решение Экибастузского городского маслихата (очередная XXVII сессия, IV созыв) от 23 декабря 2010 года N 309/27 "О бюджете города Экибастуза на 2011-2013 годы"
Решение маслихата города Экибастуза Павлодарской области от 31 марта 2011 года N 342/31. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 12 апреля 2011 года N 12-3-294. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата города Экибастуза Павлодарской области от 28 августа 2014 года N 1-17/2-01/221)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата города Экибастуза Павлодарской области от 28.08.2014 N 1-17/2-01/221).
На основании подпункта 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпункта 4) пункта 2 статьи 106, пункта 5 статьи 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан, решения Павлодарского областного маслихата (ХХXIII сессия, IV созыв) от 16 марта 2011 года N 355/33 "О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата (ХХIX сессия, IV созыв) от 13 декабря 2010 года N 324/29 "Об областном бюджете на 2011 - 2013 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 3185, опубликованного 31 марта 2011 года в газете "Звезда Прииртышья" N 34, 31 марта 2011 года в газете "Сарыарқа самалы" N 34) и в целях эффективного использования бюджетных средств, Экибастузский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Экибастузского городского маслихата (очередная ХХVII сессия, ІV созыв) от 23 декабря 2010 года N 309/27 "О бюджете города Экибастуза на 2011 - 2013 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 12-3-283, опубликовано 30 декабря 2010 года в газете "Отарқа" N 53, 30 декабря 2010 года в газете "Вести Екибастуза" N 52) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1 решения:
в подпункте 1):
цифры "7388763" заменить цифрами "7562810";
слово "поступления" заменить словом "поступлениям", цифры "1612278" заменить цифрами "1786325";
в подпункте 2)цифры "7570862" заменить цифрами "7772 005";
в подпункте 5):
слово "профицит" заменить словом "дефицит бюджета", цифры "-284718" заменить цифрами "-311814";
в подпункте 6):
слова "использование профицита" заменить словами "финансирование дефицита", цифры "284718" заменить цифрами "311814";
в пункте 2 решения:
в части второй:

Екібастұз қалалық мәслихатының 2010 жылғы 23 желтоқсандағы (IV шақырылған, кезекті XXVII сессия) "2011 - 2013 жылдарға арналған Екібастұз қаласының бюджеті туралы" N 309/27 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Павлодар облысы Екібастұз қалалық мәслихатының 2011 жылғы 31 наурыздағы N 342/31 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 12 сәуірде N 12-3-294 тіркелді. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Екібастұз қалалық мәслихатының 2014 жылғы 28 тамыздағы N 1-17/2-01/221 хатымен)
Ескерту. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Екібастұз қалалық мәслихатының 28.08.2014 N 1-17/2-01/221 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасы, Қазақстан Республикасы Бюджет Кодексінің 106-бабы 2-тармағы 4-тармақшасы, 109-бабының 5-тармағы, Павлодар облыстық мәслихатының 2011 жылғы 16 наурыздағы (IV шақырылған, ХХXIII сессия) "Павлодар облыстық мәслихатының 2010 жылғы 13 желтоқсандағы (IV шақырылған, ХХIX сессия) "2011 - 2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" N 324/29 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 3185 болып тіркелген, 2011 жылғы 31 наурыздағы N 34 "Звезда Прииртышья" газетінде, 2011 жылғы 31 наурыздағы N 34 "Сарыарка самалы" газетінде жарияланған) N 355/33 шешімі негізінде және бюджеттік қаражаттарды тиімді пайдалану мақсатында, Екібастұз қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Екібастұз қалалық мәслихатының 2010 жылғы 23 желтоқсандағы (IV шақырылған, кезекті XXVII сессия) "2011 - 2013 жылдарға арналған Екібастұз қаласының бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 12-3-283 болып тіркелген, 2010 жылғы 30 желтоқсандағы N 53 "Отарқа" газетінде, 2010 жылғы 30 желтоқсандағы N 52 "Вести Екибастуза" газетінде жарияланған) N 309/27 шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
шешімнің 1-тармағындағы:
1) тармақшада:
"7388763" сандары "7562810" сандарымен ауыстырылсын;
"түсімі" сөзі "түсімдері бойынша" сөздерімен ауыстырылсын, "1612278" сандары "1786325" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада "7570862" сандары "7772005" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада:
"профициті" сөзі "бюджет тапшылығы" сөздерімен, "-284718" сандары "- 311814" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада:
"профицитін пайдалану" сөздері "бюджет тапшылығын қаржыландыру" сөздерімен, "284718" сандары "311814" сандарымен ауыстырылсын;
шешімнің 2-тармағындағы:
екінші бөлімде:

в абзаце восьмом цифры "14558,0" заменить цифрами "16741,0";
в абзаце двенадцатом цифры "144212,0" заменить цифрами "110307,0";
в в абзаце тринадцатом цифры "741337,0" заменить цифрами "877448,0";
дополнить абзацами следующего содержания:
"33321,0 тысяч тенге - на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования;
36337,0 тысяч тенге - на реализацию мероприятий в рамках Программы занятости 2020";
в пункте 4 решения:

сегізінші абзацта "14558,0" сандары "16741,0" сандарымен ауыстырылсын;
он екінші абзацта "144212,0" сандары "110307,0" сандарымен ауыстырылсын;
он үшінші абзацта "741337,0" сандары "877448,0" сандарымен ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:
"33321,0 мың теңге -мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының тәрбиешілеріне біліктілік санаттары үшін үстемақы мөлшерін арттыруға;
36337,0 мың теңге -жұмыспен қамту 2020 бағдарламасының шеңберінде іс-шараларды іске асыруға";
шешімнің 4-тармағында:

цифры "11874" заменить цифрами "9721";
приложение 1 "Бюджет города Экибастуза на 2011 год" изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению;
приложение 5 "Перечень бюджетных программ поселков, аул (сел), (аульных) сельских округов на 2011 год" изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Экибастузского городского маслихата по экономике и бюджету.

"11874" сандары "9721" сандарымен ауыстырылсын;
1-қосымша "2011 жылға арналған Екібастұз қаласының бюджеті" осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын;
5-қосымша "2011 жылға арналған кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округтердің бюджеттік бағдарламаларының тізбесі" осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Екібастұз қалалық мәслихатының экономика және бюджет жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.