О внесении изменений и дополнений в решение Экибастузского городского маслихата (очередная XXVII сессия, IV созыв) от 23 декабря 2010 года N 309/27 "О бюджете города Экибастуза на 2011 - 2013 годы"
Решение маслихата города Экибастуза Павлодарской области от 12 июля 2011 года N 361/33. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 25 июля 2011 года N 12-3-300. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата города Экибастуза Павлодарской области от 28 августа 2014 года N 1-17/2-01/221)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата города Экибастуза Павлодарской области от 28.08.2014 N 1-17/2-01/221).
На основании подпункта 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпункта 4) пункта 2 статьи 106, пункта 5 статьи 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан, решения Павлодарского областного маслихата (ХХXV сессия, IV созыв) от 24 июня 2011 года N 362/35 "О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата (ХХIX сессия, IV созыв) от 13 декабря 2010 года N 324/29 "Об областном бюджете на 2011 - 2013 годы" и в целях эффективного использования бюджетных средств, Экибастузский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Экибастузского городского маслихата (очередная ХХVII сессия, ІV созыв) от 23 декабря 2010 года N 309/27 "О бюджете города Экибастуза на 2011 - 2013 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 12-3-283, опубликовано в газете "Отарқа" N 53 от 30 декабря 2010 года, в газете "Вести Екибастуза" N 52 от 30 декабря 2010 года) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1 решения:
в подпункте 1):
цифры "7562810" заменить цифрами "7678897";
цифры "5716942" заменить цифрами "5815319";
цифры "1786325" заменить цифрами "1804035";
в подпункте 2):
цифры "7772005" заменить цифрами "7880692";
в подпункте 3):
цифры "1619" заменить цифрами "386619";
цифры "1857" заменить цифрами "386857";
в подпункте 4):
цифры "101000" заменить цифрами "108400";
в подпункте 5):
цифры "-311814" заменить цифрами "-696814";
в подпункте 6):
цифры "311814" заменить цифрами "696814";
в пункте 2 решения:
в части второй:
в абзаце третьем цифры "17550,0" заменить цифрами "16500,0";

Екібастұз қалалық мәслихатының 2010 жылғы 23 желтоқсандағы (IV шақырылған, кезекті XXVII сессия) "2011 - 2013 жылдарға арналған Екібастұз қаласының бюджеті туралы" N 309/27 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Павлодар облысы Екібастұз қалалық мәслихатының 2011 жылғы 12 шілдедегі N 361/33 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 25 шілдеде N 12-3-300 тіркелді. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Екібастұз қалалық мәслихатының 2014 жылғы 28 тамыздағы N 1-17/2-01/221 хатымен)
Ескерту. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Екібастұз қалалық мәслихатының 28.08.2014 N 1-17/2-01/221 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасы, Қазақстан Республикасы Бюджет Кодексінің 106-бабы 2-тармағы 4-тармақшасы, 109-бабы 5-тармағы, Павлодар облыстық мәслихатының 2011 жылғы 24 шілдедегі (IV шақырылған, ХХXV сессия) "Павлодар облыстық мәслихатының 2010 жылғы 13 желтоқсандағы (IV шақырылған, ХХIX сессия)  "2011 – 2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" N 324/29 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" N 362/35  шешімі негізінде және бюджеттік қаражаттарды тиімді пайдалануды қамтамасыз ету мақсатында, Екібастұз қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Екібастұз қалалық мәслихатының 2010 жылғы 23 желтоқсандағы (IV шақырылған, кезекті XXVII сессия) "2011 - 2013 жылдарға арналған Екібастұз қаласының бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 12-3-283 болып тіркелген, 2010 жылғы 30 желтоқсандағы N 53 "Отарқа" газетінде, 2010 жылғы 30 желтоқсандағы N 52 "Вести Екибастуза" газетінде жарияланған) N 309/27 шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
шешімнің 1-тармағында:
1) тармақшада:
"7562810" сандары "7678897" сандарымен ауыстырылсын;
"5716942" сандары "5815319" сандарымен ауыстырылсын;
"1786325" сандары "1804035" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"7772005" сандары "7880692" сандарымен ауыстырылсын;
3)тармақшада:
"1619" сандары "386619" сандарымен ауыстырылсын;
"1857" сандары "386857" сандарымен ауыстырылсын;
4) тармақшада:
"101000" сандары "108400" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада:
"-311814" сандары "-696814" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада:
"311814" сандары "696814" сандарымен ауыстырылсын;
шешімнің 2-тармағындағы:
екінші бөлімде:
үшінші абзацта "17550,0" сандары "16500,0" сандарымен ауыстырылсын;

в абзаце девятом цифры "23400,0" заменить цифрами "17160,0";
дополнить абзацами следующего содержания:
"25000,0 тысяч тенге - на разработку проектно-сметной документации по строительству объектов образования;
385000,0 тысяч тенге - на строительство и (или) приобретение жилья по Программе занятости 2020";
в пункте 4 решения:
цифры "9721" заменить цифрами "2238";
приложение 1 "Бюджет города Экибастуза на 2011 год" изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению;

тоғызыншы абзацта "23400,0" сандары "17160,0" сандарымен ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:
"25000,0 мың теңге - білім беру объектілерінің құрылысы бойынша жобалау – сметалық құжаттаманы әзірлеуге;
385000,0 мың теңге - жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы бойынша тұрғын үй салуға және (немесе) сатып алуға";
шешімнің 4-тармағындағы:
"9721" сандары "2238" сандарымен ауыстырылсын;
1-қосымша "2011 жылға арналған Екібастұз қаласының бюджеті" осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын;

приложение 4 "Перечень местных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения местных бюджетов на 2011 год" изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему решению;
приложение 5 "Перечень бюджетных программ поселков, аул (сел), (аульных) сельских округов на 2011 год" изложить в новой редакции согласно приложению 3 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Экибастузского городского маслихата по экономике и бюджету.

4-қосымша "2011 жылға бюджетті атқару барысында секвестрлеуге жатпайтын жергілікті бюджеттік бағдарламалардың тізбесі" осы шешімнің  2-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын;
5-қосымша "2011 жылға арналған кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округтердің бюджеттік бағдарламаларының тізбесі" осы шешімнің 3-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Бұл шешімнің орындалуын бақылау Екібастұз қалалық мәслихатының экономика және бюджет жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктеледі.