Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и помещений для проведения встреч с избирателями кандидатов в Президенты Республики Казахстан
Постановление акимата Иртышского района Павлодарской области от 28 февраля 2011 года N 88/1. Зарегистрировано Управлением юстиции Иртышского района Павлодарской области 02 марта 2011 года N 12-7-116. Утратило силу постановлением акимата Иртышского района Павлодарской области от 09 июня 2011 года N 275/4

Қазақстан Республикасы Президенттігіне үміткерлердің үгіт баспа материалдарын орналастыруға орындарды және сайлаушылармен кездесулерін өткізуге жайларды анықтау туралы
Павлодар облысы Ертіс аудандық әкімдігінің 2011 жылғы 28 ақпандағы N 88/1 қаулысы. Павлодар облысы Ертіс ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 02 наурызда N 12-7-116 тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Ертіс аудандық әкімдігінің 2011 жылғы 09 маусымдағы N 275/4 қаулысымен

Сноска. Утратило силу постановлением акимата Иртышского района Павлодарской области от 09.06.2011 N 275/4.
В соответствии с пунктом 6 статьи 28 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года, "О выборах в Республике Казахстан", Законами Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", "О порядке организации и проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в Республике Казахстан" от 17 марта 1995 года акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Ертіс аудандық әкімдігінің 2011.06.09 N 275/4 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық Заңының 28 бабы 6 тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 17 наурыздағы "Қазақстан Республикасында бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар ұйымдастыру мен өткізу тәртібі туралы" Заңдарына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

1. Определить по согласованию с Иртышской районной территориальной избирательной комиссией перечень мест для размещения агитационных печатных материалов (далее – Места размещения) и помещений для проведения встреч с избирателями кандидатов в Президенты Республики Казахстан согласно приложениям 12.
2. Акимам сел и сельских округов Иртышского района, отделу внутренней политики Иртышского района принять меры по установлению в местах для размещения агитационных печатных материалов стендов, щитов и тумб, подготовке помещений для проведения встреч с избирателями кандидатов в Президенты Республики Казахстан.

1. Ертіс аудандық аумақтық сайлау комиссиясымен келісім бойынша Қазақстан Республикасы Президенттігіне үміткерлердің үгіт баспа материалдарын орналастыруға орындардың және сайлаушылармен кездесулерін өткізуге жайлардың (бұдан әрі - Орналастыру орындары) тізбесі 12 қосымшаларға сәйкес анықталсын.
2. Ертіс ауданының ауылдық округтері мен ауыл әкімдеріне, Ертіс ауданының ішкі саясат бөліміне үгіт баспа материалдарын орналастыру орындарында стендтерді, жайма тақталарды және тумбаларды орнату, Қазақстан Республикасы Президенттігіне үміткерлердің сайлаушылармен кездесулерін өткізуге жайларды дайындау бойынша шаралар қабылдасын.