О внесении изменений в решение районного маслихата (XXVII сессия, IV cозыв) от 23 декабря 2010 года N 1/27 "О бюджете района на 2011 - 2013 годы"
Решение маслихата Качирского района Павлодарской области от 12 мая 2011 года N 1/31. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 18 мая 2011 года N 12-8-110
В соответствии с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата (XXVII сессия, IV созыв) от 23 декабря 2010 года N 1/27 "О бюджете района на 2011 - 2013 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 12-8-98, опубликованное в газете "Заря" от 8 января 2011 года N 2) следующие изменения:
в пункте 1 решения:
в подпункте 1):

Аудандық мәслихаттың (IV сайланған XXVII сессиясы) 2010 жылғы 23 желтоқсандағы "2011 - 2013 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" N 1/27 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Качир аудандық мәслихатының 2011 жылғы 12 мамырдағы N 1/31 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 18 мамырда N 12-8-110 тіркелді
Қазақстан Республикасының  2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағы 1)-тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 106-бабы 4-тармағына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Аудандық мәслихаттың (IV сайланған XXVII сессиясы) 2010 жылғы 23 желтоқсандағы "2011 - 2013 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" N 1/27 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 12-8-98 болып тіркелген, 2011 жылғы 8 қаңтардағы N 2 "Заря" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
шешімнің 1-тармағының:
1-тармақшасындағы:

цифры "243549" заменить цифрами "241241";
цифры "2515" заменить цифрами "3260";
цифры "107" заменить цифрами "1670";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на постоянную планово-бюджетную комиссию районного маслихата.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии                        Г. Аменова
Секретарь Качирского
районного маслихата                        С. Баяндинов
Приложение 1
к решению Качирского районного маслихата
(XXXI внеочередная сессия, IV созыв)

"243549" деген сандар "241241" деген сандармен ауыстырылсын;
"2515" деген сандар "3260" деген сандармен ауыстырылсын;
"107" деген сандар "1670" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың  тұрақты жоспарлы-бюджеттік комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім 2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізілсін.
Сессия төрайымы                            Ғ. Әменова
Качир аудандық
мәслихатының хатшысы                       С. Баяндинов
Качир аудандық мәслихатының
(IV сайланған XXXI кезектен тыс сессиясы)