Об утверждении регламентов государственных услуг
Постановление акимата Павлодарского района Павлодарской области от 07 декабря 2011 года N 360/12. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 11 января 2012 года N 12-11-149. Утратило силу постановлением акимата Павлодарского района Павлодарской области от 25 июля 2013 года N 236/7
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Павлодарского района Павлодарской области от 25.07.2013 N 236/7.
В соответствии со статьей 9-1 Закона Республики Казахстан от 27 ноября 2000 года "Об административных процедурах", Постановлением Правительства Республики Казахстан от 20 июля 2010 года N 745 "Об утверждении реестра государственных услуг, оказываемых физическим и юридическим лицам", в целях качественного оказания государственных услуг акимат Павлодарского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые:
1) регламент государственной услуги "Регистрация и постановка на учет безработных граждан";
2) регламент государственной услуги "Выдача справок безработным гражданам".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Губарева Е.В.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                                Т. Бастенов
Утверждено
постановлением акимата
Павлодарского района
Павлодарской области
от 07 декабря 2011 года N 360/12
РЕГЛАМЕНТ государственной услуги "Регистрация
и постановка на учет безработных граждан"
1. Основные понятия
1. Определение используемой аббревиатуры:
1) СФЕ – структурно-функциональные единицы, участвующие в процессе оказания государственной услуги.
2. Общие положения
2. Наименование государственной услуги: "Регистрация и постановка на учет безработных граждан" (далее – государственная услуга).
3. Форма государственной услуги не автоматизирована.
4. Государственная услуга оказывается на основании стандарта "Регистрация и постановка на учет безработных граждан" утвержденная постановлением Правительства Республики Казахстан от 07 апреля 2011 года N 394 (далее – стандарт).
5. Государственная услуга предоставляется:
государственным учреждением "Отдел занятости и социальных программ Павлодарского района" (далее – отдел).
Место оказания государственной услуги: Павлодарская область, город Павлодар, улица Ген. Дюсенова, 1. Телефон 53-31-33, график работы с 9.00 часов до 18.30 часов, обеденный перерыв с 13.00 часов до 14.30 часов, выходные дни – суббота, воскресенье; адрес электронной почты: defence6@mail.ru.

Мемлекеттік қызметтердің регламенттерін бекіту туралы
Павлодар облысы Павлодар аудандық әкімдігінің 2011 жылғы 07 желтоқсандағы N 360/12 қаулысы. Павлодар облысының Әділет Департаментінде 2012 жылғы 11 қаңтарда N 12-11-149 тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Павлодар аудандық әкімдігінің 2013 жылғы 25 шілдедегі N 236/7 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Павлодар аудандық әкімдігінің 25.07.2013 N 236/7 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 27 қарашадағы "Әкімшілік рәсімдер туралы" Заңының 9-1 бабына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 20 шілдедегі "Жеке және заңды тұлғаларға көрсетілетін мемлекеттік қызметтердің тізілімін бекіту туралы" N 745 Қаулысына сәйкес, мемлекеттік қызметтерді сапалы көрсету мақсатында, Павлодар ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса берілгендер:
1) "Жұмыссыз азаматтарды тіркеу және есепке қою" мемлекеттік қызметінің регламенті;
2) "Жұмыссыз азаматтарға анықтама беру" мемлекеттік қызметінің регламенті бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылауы аудан әкімінің орынбасары Е.В. Губаревқа жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                Т. Бастенов
Павлодар облысы Павлодар ауданы
әкімдігінің 2011 жылғы 07 желтоқсандағы
N 360/12 қаулысымен
бекітілген
"Жұмыссыз азаматтарды тіркеу және есепке қою"
мемлекеттік қызмет көрсету РЕГЛАМЕНТІ
1. Негізгі ұғымдар
1. Қолданылатын аббревиатураның анықтамасы:
1) ҚФБ – мемлекеттік қызмет көрсету барысында қатысатын  құрылымдық-функционалдық бірліктер.
2. Жалпы ережелер
2. Мемлекеттік қызметтің атауы: "Жұмыссыз азаматтарды тіркеу және есепке алу" (бұдан әрі – мемлекеттік қызмет).
3. Мемлекеттік қызмет нысаны: автоматтандырылмаған.
4. Мемлекеттік қызмет Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 07 сәуірдегі N 394 қаулысымен бекітілген "Жұмыссыз азаматтарды тіркеу және есепке алу" стандарты негізінде көрсетіледі (бұдан әрі - стандарт).
5. Мемлекеттік қызмет:
"Павлодар ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесімен (бұдан әрі бөлім) ұсынылады.
Мемлекеттік қызмет көрсетілетін орын: Павлодар облысы, Павлодар қаласы, Ген. Дүйсенов көшесі, 1. Телефон 53-31-33, жұмыс кестесі сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін, түскі үзіліс сағат 13.00-ден 14.30-ға дейін, демалыс күндері – сенбі, жексенбі; электронды пошта мекенжайы: defence6@mail.ru.

6. Результатом оказания государственной услуги является регистрация и постановка на учет в качестве безработного в электронном виде, либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги на бумажном носителе.
7. Сроки оказания государственной услуги с момента сдачи потребителем необходимых документов, не позднее 10 календарных дней.
Максимально допустимое время обслуживания потребителя государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения потребителя - не более 15 минут.
3. Описание порядка действий
оказания государственной услуги
8. Для получения данной государственной услуги потребителю необходимо предоставить перечень документов, указанных в пункте 11 стандарта.
При сдаче всех необходимых документов для получения государственной услуги потребителю выдается талон с указанием даты регистрации и получения потребителем государственной услуги, фамилии и инициалов лица, принявшего документы.
9. Отделом в предоставлении государственной услуги может быть отказано при отсутствии необходимых документов при предоставлении ложных сведений и документов по форме согласно приложению 2 стандарта.
10. Требование к информационной безопасности: обеспечение сохранности, защиты и конфиденциальности информации о содержании документов потребителя.
11. Структурно-функциональные единицы (далее – СФЕ), которые участвуют в процессе оказания государственной услуги при обращении в отдел:
1) специалист по приему и регистрации безработных граждан;
2) комиссия по установлению статуса безработного лица, ищущего работу.
12. Последовательность действий СФЕ приведена в приложении 1 к настоящему регламенту.
13. Схема, отражающая взаимосвязь между логической последовательностью действий и СФЕ, приведена в приложении 2 к настоящему регламенту.
4. Ответственность должностных лиц,
оказывающих государственные услуги
14. За нарушение порядка оказания государственной услуги должностные лица несут ответственность, предусмотренную законами Республики Казахстан.
Приложение 1
к Регламенту государственной услуги
"Регистрация и постановка на учет
безработных граждан"
Таблица. Описание действий СФЕ
N Действия основного процесса "Регистрация и постановка на учет безработных граждан"
1
N действия (хода, потока
работ)
1
2
3
2
Наименование СФЕ
Специалист по приему, регистрации и трудоустройству безработных граждан
Комиссия по установлению статуса безработного лица, ищущего работу
Специалист  по приему, регистрации и трудоустройству безработных граждан
3
Наименование действия процесса, процедуры, операции) и их описание
Прием и регистрация представленных потребителем документов
Проверка полноты представленных документов; проект решения о постановке на учет либо выдача мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги на бумажном носителе
Регистрация в электронной базе либо выдача мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги на бумажном носителе при личном обращении потребителя
4
Форма завершения (данные,
документ, организационно-распорядительное решение)
Выдача талона
Решение комиссии о постановке на учет либо выдача мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги на бумажном носителе
Регистрация и постановка на учет, либо выдача мотивированного ответа об отказе  в постановке на учет на бумажном носителе
5
Сроки исполнения
15 минут
8 календарных дней
не более 15 минут
6
Номер следующего действия
2 колонка
3 колонка
Приложение 2
к Регламенту государственной услуги
"Регистрация и постановка на учет
безработных граждан"
Схема предоставления государственной
услуги при обращении в отдел
Утверждено
постановлением акимата
Павлодарского района
Павлодарской области
от 07 декабря 2011 года N 360/12
РЕГЛАМЕНТ государственной услуги
"Выдача справок безработным гражданам"

6. Мемлекеттік қызмет көрсетудің нәтижесі жұмыссыз ретінде электронды түрде тіркеу және есепке алу, не қағаз жеткізгіштегі қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап болып табылады.
7. Тұтынушымен қажетті құжаттар тапсырылған сәттен бастап мемлекеттік қызмет көрсету мерзімдері – 10 күнтізбелік күннен аспайды.
Тұтынушы өтініш білдірген күні сол жерде көрсетілетін мемлекеттік қызметті тұтынушыға қызмет көрсетудің рұқсат берілген ең көп уақыты – 15 минуттан аспайды.
3. Мемлекеттік қызмет көрсету іс-әрекетінің сипаттамасы
8. Осы мемлекеттік қызметті алу үшін тұтынушы стандарттың 11 тармағында көрсетілген құжаттар тізімін ұсынуы қажет.
Мемлекеттік қызметті алу үшін барлық қажетті құжаттарды тапсырған кезде тұтынушыға тіркеу және тұтынушының мемлекеттік қызметті алу күні, құжаттарды қабылдаған тұлғаның тегі мен инициалдары көрсетілген талон беріледі.
9. Бөліммен қажетті құжаттар болмаған, жалған мемлекеттер ұсынылған және стандарттың 2 қосымшасына сәйкес нысан бойынша құжаттардың болмауы кезде мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тартылуы мүмкін.
10. Ақпараттық қауіпсіздік талаптары: тұтынушы құжаттарының мазмұны туралы ақпараттың сақталуын, қорғалуын және құпиялығын қамтамасыз ету.
11. Бөлімге өтініш білдірген кезде мемлекеттік қызмет көрсету барысында келесі құрылымдық-функционалдық бірліктер (бұдан әрі - ҚФБ) қатысады:
1) жұмыссыз азаматтарды қабылдау және тіркеу жөніндегі маман;
2) жұмысты іздеп жүрген, жұмыссыз тұлғаның мәртебесін белгілеу жөніндегі комиссия.
12. ҚФБ-ның іс-әрекеттерінің реттілігі осы регламенттің 1 қосымшасында берілген.
13. ҚФБ мен іс-әрекеттерінің логикалық реттілігі арасындағы өзара байланысты көрсететін сызба осы регламенттің 2 қосымшасында берілген.
4. Мемлекеттік қызметті көрсететін
лауазымды тұлғалардың жауапкершілігі
14. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібін бұзғаны үшін лауазымды тұлғалар Қазақстан Республикасының Заңдарымен ескерілген жауапкершілікке тартылады.
"Жұмыссыз азаматтарды тіркеу
және есепке алу"
мемлекеттік қызмет Регламентіне
1 қосымша
Кесте. ҚФБ іс-әрекеттерінің сипаттамасы
Негізгі үрдістің іс-әрекеттері "Жұмыссыз
азаматтарды тіркеу және есепке алу"
1
Іс-әрекеттің (барысының, жұмыс легінің) N
1
2
3
2
ҚФБ атауы
Жұмыссыз азаматтарды қабылдау тіркеу және жұмыспен қамту жөніндегі маман
Жұмыс іздеп жүрген, жұмыссыз тұлғаның мәртебесін белгілеу жөніндегі комиссия
Жұмыссыз азаматтарды қабылдау,тіркеу және жұмыспен қамту жөніндегі маман
3
Іс-әрекеттің (үндістің, рәсімнің операцияның) атауы және олардың сипаттамасы
Тұтынушымен ұсынылған құжаттарды қабылдау және тіркеу
Ұсынылған құжаттардың толықтығын тексеру; есепке алу туралы шешім жобасы, не қағаз жеткізгіштегі қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап беру
Электронды базада тіркеу не тұтынушы жеке өтініш білдірген кезде қағаз жеткізгіштегі қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап беру
4
Аяқталу нысаны (мәлімет, құжат, ұйыммдастырушы-өкімдік шешім)
Талонды беру
Комиссияның есепке алу туралы шешімі, не қағаз жеткізгіштегі қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап жауапты беру
Тіркеу және есепке алу, не қағаз жеткізгіштегі қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап беру
5
Орындалу мерзімдері
15 минут
8 күнтізбелік  күн
15 минуттан аспайды
6
Келесі әрекеттің нөмірі
2 баған
3 баған
"Жұмыссыз азаматтарды тіркеу
және есепке алу"
мемлекеттік қызмет Регламентіне
2 қосымша
Бөлімге өтініш білдірген кезде
мемлекеттік қызметті ұсыну кестесі
Павлодар облысы Павлодар ауданы
әкімдігінің 2011 жылғы 07 желтоқсандағы
N 360/12 қаулысымен
бекітілген
"Жұмыссыз азаматтарға анықтама беру"
мемлекеттік қызмет регламенті

1. Основные понятия
1. Определение используемой аббревиатуры:
1) СФЕ – структурно-функциональные единицы, участвующие в процессе оказания государственной услуги.
2. Общие положения
2. Наименование государственной услуги: "Выдача справок безработным гражданам" (далее – государственная услуга).
3. Форма государственной услуги частично автоматизирована.
4. Государственная услуга оказывается на основании стандарта "Выдача справок безработным гражданам" утвержденная постановлением Правительства Республики Казахстан от 07 апреля 2011 года N 394 (далее – стандарт).
5. Государственная услуга предоставляется:
1) при обращении в государственное учреждение "Отдел занятости и социальных программ Павлодарского района" (далее – отдел).
Место оказания государственной услуги: Павлодарская область, город Павлодар, улица Ген. Дюсенова, 1. Телефон 53-31-33, график работы с 9.00 часов до 18.30 часов, обеденный перерыв с 13.00 часов до 14.30 часов, выходные дни – суббота, воскресенье; адрес электронной почты: defence6@mail.ru;
2) при обращении через филиал Павлодарского района Республиканского государственного учреждения "Центр обслуживания населения Павлодарской области" (далее – центр).
Место оказания государственной услуги: Павлодарская область, город Павлодар, улица Толстого, 10. Телефон 62-92-31, график работы с 9.00 часов до 19.00 часов без обеденного перерыва, выходной день – воскресенье; адрес электронной почты pavcon.raion@mail.ru.
6. Результатом оказания государственной услуги является выдача справки о регистрации в качестве безработного, либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги на бумажном носителе.
7. Сроки оказания государственной услуги:
1) при обращении в отдел с момента предъявления необходимых документов, не более 10 минут.
Максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения потребителя (при регистрации, получении талона, с момента обращения и подачи электронного запроса) – 10 минут.
Максимально допустимое время обслуживания получателя государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения потребителя – 10 минут.
2) при обращении через центр с момента сдачи потребителем необходимых документов: три рабочих дня (день приема и день выдачи документов не входят в срок оказания государственной услуги).
Максимально допустимое время обслуживания получателя государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения потребителя – 30 минут.
3. Описание порядка действий
оказания государственной услуги
8. Для получения данной государственной услуги потребителю необходимо предоставить перечень документов, указанных в пункте 11 стандарта.
При сдаче всех необходимых документов для получения государственной услуги потребителю выдается:

1. Негізгі ұғымдар
1. Қолданылатын аббревиатураның анықтамасы:
1) ҚФБ – мемлекеттік қызмет көрсету барысында қатысатын құрылымдық-функционалдық бірліктер.
2. Жалпы ережелер
2. Мемлекеттік қызметтің атауы: "Жұмыссыз азаматтарға анықтама беру" (бұдан әрі – мемлекеттік қызмет).
3. Мемлекеттік қызмет нысаны: ішінара автоматтандырылған.
4. Мемлекеттік қызмет Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 07 сәуірдегі N 394 қаулысымен бекітілген "Жұмыссыз азаматтарға анықтама беру" стандарты негізінде көрсетіледі (бұдан әрі - стандарт).
5. Мемлекеттік қызмет:
1) "Павлодар ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесінде (бұдан әрі – бөлім) өтініш білдірген кезде.
Мемлекеттік қызмет көрсетілетін орын: Павлодар облысы, Павлодар қаласы, Ген. Дүйсенов көшесі, 1. Телефон 53-31-33, жұмыс кестесі сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін, түскі үзіліс сағат 13.00-ден 14.30-ға дейін, демалыс күндері - сенбі, жексенбі; электронды пошта мекенжайы: defence6@mail.ru.
2) Республикалық "Павлодар облысының халыққа қызмет көрсету орталығы" мемлекеттік мекемесінің Павлодар ауданының филиалы арқылы өтініш білдірген кезде (бұдан әрі - орталық).
Мемлекеттік қызмет көрсетілетін орын: Павлодар облысы, Павлодар қаласы, Толстой көшесі, 10. Телефон: 62-92-31, жұмыс кестесі сағат 9.00-ден 19.00-ға дейін, түскі үзіліссіз, демалыс күні – жексенбі; электронды пошта мекенжайы: pavcon.raion@mail.ru.
6. Мемлекеттік қызмет көрcетудің нәтижесі жұмыссыз ретінде  тіркеу туралы анықтама беру, не қағаз жеткізгіштегі қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап болып табылады.
7. Мемлекеттік қызмет көрсету мерзімдері:
1) бөлімге өтініш білдірген кезде қажетті құжаттарды ұсынған сәттен бастап 10 минуттан аспайды.
Тұтынушы өтініш білдірген күні сол жерде көрсетілетін мемлекеттік қызметті алуға дейін күтудің рұқсат берілген ең көп уақыты (тіркеу, талон алу кезінде, өтініш білдірілген және электронды сұраным берілген сәттен бастап) -10 минут.
Тұтынушы өтініш білдірген күні сол жерде көрсетілетін мемлекеттік қызметті алушыға қызмет көрсетудің рұқсат берілген ең көп уақыты – 10 минут;
2) орталық арқылы өтініш білдірген кезде тұтынушы қажетті құжаттарды тапсырған сәттен бастап: үш жұмыс күні (құжаттарды қабылдау күні мен беру күні мемлекеттік қызмет көрсету мерзіміне кірмейді).
Тұтынушы өтініш білдірген күні сол жерде көрсетілетін мемлекеттік қызметті алушыға қызмет көрсетудің рұқсат берілген ең көп уақыты – 30 минут.
3. Мемлекеттік қызмет көрсету
іс-әрекеттері тәртібінің сипаттамасы
8. Осы мемлекеттік қызмет алу үшін тұтынушы стандарттың 11 тармағында көрсетілген құжаттар тізімін ұсынуы қажет.
Мемлекеттік қызметті алу үшін барлық қажетті құжаттарды тапсырған кезде тұтынушыға:

1) при обращении в отдел занятости – справка о регистрации в качестве безработного;
2) при обращении через центр – расписка о приеме соответствующих документов с указанием номера и даты приема запроса, вида запрашиваемой государственной услуги, количества и названия приложенных документов, даты (времени) и места выдачи документов, фамилии, имени, отчества инспектора центра, принявшего заявление на оформление документов.
9. Отказ в выдаче справки безработным производится в случае отсутствия регистрации потребителя в качестве безработного в уполномоченном органе.
10. Требование к информационной безопасности: обеспечение сохранности, защиты и конфиденциальности информации о содержании документов потребителя.
11. Структурно-функциональные единицы (далее – СФЕ), которые участвуют в процессе оказания государственной услуги при обращении в отдел:
1) специалист по приему и регистрации безработных граждан;
2) начальник отдела занятости.
12. Последовательность действий СФЕ приведена в приложении 1 к настоящему регламенту.
13. Схема, отражающая взаимосвязь между логической последовательностью действий и СФЕ, приведена в приложении 2 к настоящему регламенту.
4. Ответственность должностных лиц,
оказывающих государственные услуги
14. За нарушение порядка оказания государственной услуги должностные лица несут ответственность, предусмотренную законами Республики Казахстан.
Приложение 1
к Регламенту государственной услуги
"Выдача справок безработным гражданам"
Таблица. Описание действий СФЕ при обращении в отдел
N Действия основного процесса "Выдача справок безработным гражданам"
1
N действия (хода, потока
работ)
1
2
3
2
Наименование СФЕ
Специалист по приему, регистрации и трудоустройству безработных граждан
Начальник отдела занятости и социальных программ
Специалист  по приему, регистрации и трудоустройству безработных граждан
3
Наименование действия (процесса, процедуры, операции) и их описание
Прием и регистрация представленных потребителем документов
Рассмотрение проекта справки  либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги на бумажном носителе
Регистрация в журнале
4
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
Талон о приеме заявления
Подписание проекта справки, либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги  на бумажном носителе
Выдача потребителю справки либо  мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги на бумажном носителе
5
Сроки исполнения
4 минуты
3 минуты
3 минуты
6
Номер следующего действия
2 колонка
3 колонка
Приложение 2
к Регламенту государственной услуги
"Выдача справок безработным гражданам"
Схема предоставления государственной
услуги при обращении в отдел

1) жұмыспен қамту бөліміне өтініш білдірген кезде – жұмыссыз ретінде тіркеу туралы анықтама беріледі;
2) орталық арқылы өтініш білдірген кезде – сұранымның қабылдау күні мен нөмірі, сұранған мемлекеттік қызметтің түрі, қоса берілген құжаттардың саны мен атаулары, құжаттарды беру орны және кұні (уақыты), құжаттарды ресімдеуге өтінішті қабылданған орталықтың инспекторының тегі, аты, әкесінің аты көрсетілген тиісті құжаттарды қабылдау туралы қолхат беріледі.
9. Тұтынушының өкілетті туралы жұмыссыз ретінде тіркелімі болмаған жағдайда жұмыссыздарға анықтама беруден бас тартылады.
10. Ақпараттық қауіпсіздік талаптары: тұтынушы құжаттарының мазмұны туралы ақпараттың сақталуын, қорғалуын және құпиялығын қамтамасыз ету.
11. Бөлімге өтініш білдірген кезде мемлекеттік қызмет көрсету барысына қатиысатын құрылымдық-функционалдық бірліктер (бұдан әрі - ҚФБ):
1) жұмыссыз азаматтарды қабылдау және тіркеу жөніндегі маман;
2) жұмыспен қамту бөлімінің бастығы.
12. ҚФБ іс-әрекеттерінің реттілігі осы регламенттің 1 қосымшасында берілген.
13. ҚФБ мен іс-әрекеттердің логикалық реттілігі арасындағы өзара байланысты көрсететін сызба осы регламенттің 2 қосымшасында берілген.
4. Мемлекеттік қызметті көрсететін
лауазымды тұлғалардың жауапкершілігі
14. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібін бұзғаны үшін лауазымды тұлғалар Қазақстан Республикасының Заңдарымен ескерілген жауапкершікке тартылады.
"Жұмыссыз азаматтарға анықтама беру"
мемлекеттік қызмет Регламентіне
1 қосымша
Кесте. Бөлімге өтініш білдірген кезде
ҚФБ іс-әрекеттерінің сипаттамасы
Негізгі барыстың іс-әрекеттері
"Жұмыссыз азаматтарға анықтама беру"
1
Іс-әрекеттің (барысының, жұмыс легінің) N 1 2 3
2
ҚФБ атауы
Жұмыссыз азаматтарды қабылдау, тіркеу және жұмыспен қамту жөніндегі маман
Жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің бастығы
Жұмыссыз азаматтарды қабылдау, тіркеу және жұмыспен қамту жөніндегі маман
3
Іс-әрекеттің әрекеттер атауы (үрдістің, рәсімнің, операцияның) атауы және олардың сипаттамасы
Тұтынушымен ұсынылған құжаттарды қабылдау және тіркеу
Анықтама жобасын, не қағаз жеткізгіштері қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауапты қарау
Журналда тіркеу
4
Аяқталу нысаны (мәлімет, құжат, ұйыммдастырушы-өкімдік шешім)
анықтаманың немесе қызметті ұсынуды бас тарту туралы жобасы
Анықтама жобасын, не қағаз жеткізгіштегі қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауапқа қол қою
Тұтынушыға анықтама, не қағаз жеткізгіштегі қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап беру
5
Орындалу мерзімі
4 минут
3 минут
3 минут
6
Келесі әрекеттің нөмірі
2 баған
3 баған
"Жұмыссыз азаматтарға анықтама беру"
мемлекеттік қызмет Регламентіне
2 қосымша
Бөлімге өтініш білдірген кезде
мемлекеттік қызметті ұсыну сызбасы