О внесении изменений в решение Успенского районного маслихата (XXVIII сессия IV созыв) от 24 декабря 2010 года N 168/28 "О бюджете района на 2011 - 2013 годы"
Решение маслихата Успенского района Павлодарской области от 11 февраля 2011 года N 177/31. Зарегистрировано Управлением юстиции Успенского района Павлодарской области 17 февраля 2011 года N 12-12-101. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата Успенского района Павлодарской области от 14 ноября 2013 года N 1-28/1-14/274)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата Успенского района Павлодарской области от 14.11.2013 N 1-28/1-14/274).
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2, статьи 106 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан",  решением сессии областного маслихата XXXI сессия, IV созыв) от 31 января 2011 года N 338/31 "О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата (XXIX сессия IV созыв) от 13 декабря 2010 года N 324/29 "Об областном бюджете на 2011 - 2013 годы" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Успенского районного маслихата (ХХVIII сессия IV созыв) от 24 декабря 2010 года N 168/28 "О бюджете района на 2011 - 2013 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 12-12-100, опубликованное в газете "Сельские будни" от 20, 27 января 2011 года N 3, 4) следующие изменения:
пункт 1 решения Успенского районного маслихата (ХХVIII сессия IV созыв) от 24 декабря 2010 года N 168/28 "О бюджете района на 2011-2013 годы" изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2011 - 2013 годы согласно приложениям 12 и 3, соответственно, в том числе на 2011 год в следующих объемах:
1) доходы – 1 410 955,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 158 354,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 3 284,0 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 700,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1 248 617,0 тысяч тенге;
2) затраты - 1 413 462,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 13 580,0 тысяч тенге, в т.ч.:
бюджетные кредиты – 14 352,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 772,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -16 087,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 16 087,0 тысяч тенге."

Успен аудандық мәслихатының 2010 жылғы 24 желтоқсандағы (IV сайланған XXVIII сессиясы) "2011 - 2013 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" N 168/28 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Успен аудандық мәслихатының 2011 жылғы 11 ақпандағы N 177/31 шешімі. Павлодар облысы Успен ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 17 ақпанда N 12-12-101 тіркелді. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Успен аудандық мәслихатының 2013 жылғы 14 қарашадағы N 1-28/1-14/274 хатымен)
Ескерту. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Успен аудандық мәслихатының 14.11.2013 N 1-28/1-14/274 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік Кодексінің 106 бабының 2 тармағының 4) тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына, облыстық мәслихаттың 2011 жылдың 31 қаңтардағы (IV сайланған XXХI сессиясы) "Облыстық мәслихаттың 2010 жылдың 13 желтоқсандағы "2011 - 2013 жылдарға арналған облыс бюджеті туралы" (IV сайланған XXІХ сессиясы) N 324/29 шешіміне толықтырулар мен өзгерістер енгізу туралы" N 338/31 шешіміне сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Успен аудандық мәслихатының 2010 жылғы 24 желтоқсандағы (IV сайланған ХХVIII сессиясы) "2011 - 2013 жылдарға аудан бюджеті туралы" N 168/28 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік  тіркеу тізілімінде N 12-12-100 тіркелген, "Сельские будни" газетінде 2011 жылдың 20, 27 қаңтардағы 3, 4 нөмірлерінде жарияланған) төмендегі өзгерістер енгізілсін:
Успен аудандық мәслихатының 2010 жылғы 24 желтоқсандағы (IV сайланған ХХVIII сессиясы) "2011 - 2013 жылдарға аудан бюджеті туралы" N 168/28 шешімінің 1 тармағы төменгі мазмұнда баяндалсын:
"1. 2011 - 2013 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1,  2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2011 жылға арналған мына көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 1 410 955,0 мың теңге, соның ішінде:
салық түсімдері - 158 354,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 3 284,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсім - 700,0 мың теңге;
трансферттер түсімі - 1 248 617,0 мың теңге;
2) шығындар - 1 413 462,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 13 580,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттің несиелер – 14 352,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 772,0 мың теңге;
4) қаржылық активтермен операция бойынша сальдо - нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профицит) – -16 087,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын (профицитті пайдалану) қаржыландыру - 16 087,0 мың теңге".

2. Приложение 1 решения Успенского районного маслихата (ХХVIII сессия IV созыв) от 24 декабря 2010 года N 168/28 "О бюджете района на 2011 - 2013 годы" изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Данное решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
4. Контроль за реализацией данного решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по экономике и бюджету.
Председатель ХХХІ сессии, секретарь
районного маслихата                        Т. Байгужинов
Приложение
к решению Успенского районного маслихата
(XХХI сессии IV созыв)
от 11 февраля 2011 года N 177/31
Бюджет района на 2011 год
Категория
Сумма
(тыс. тенге)
Класс
Подкласс
Специфика
I. ДОХОДЫ

2. Успен аудандық мәслихатының 2010 жылғы 24 желтоқсандағы (IV сайланған ХХVIII сессиясы) "2011 - 2013 жылдарға аудан бюджеті туралы" N 168/28 шешімінің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа мазмұнда баяндалсын.
3. Осы шешім 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енеді.
4. Осы шешімнің жүзеге асуын бақылау аудандық мәслихаттың экономика және бюджеті бойынша тұрақты комиссиясына жүктелсін.
ХХХI сессия төрағасы, аудандық
мәслихатының хатшысы                       Т. Байғожинов
Успен аудандық мәслихатының
(IV сайланған XXXI сессиясы)
2011 жылғы 11 ақпандағы
N 177/31 шешіміне
қосымша
2011 жылға арналған аудан бюджеті
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Ерекшелiгi
I. КІРІСТЕР