О внесении дополнений в постановление акимата района от 14 февраля 2011 года N 57/1 "О социальной поддержке отдельных категорий граждан района на 2011 год"
Постановление акимата Щербактинского района Павлодарской области от 20 апреля 2011 года N 132/2. Зарегистрировано Управлением юстиции Щербактинского района Павлодарской области 19 мая 2011 года N 12-13-127. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо руководителя аппарата акима Щербактинского района Павлодарской области от 27 сентября 2013 года N 35/01-17/820)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо руководителя аппарата акима Щербактинского района Павлодарской области от 27.09.2013 N 35/01-17/820).
На основании подпункта 14) пункта 1 статьи 31 Закона Республики  Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в Инструкцию назначения социальных выплат отдельным категориям граждан (далее Инструкция), утвержденную постановлением акимата района от 14 февраля 2011 года N 57/1 "О социальной поддержке отдельных категорий граждан района на 2011 год (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 12-13-122, опубликовано в районной газете "Трибуна" N 11 от 17 марта 2011 года) внести следующие дополнения:
пункт 2 Инструкции дополнить подпунктами следующего содержания:
"32) единовременная материальная помощь участникам и инвалидам Великой Отечественной войны ко Дню победы в течение 15 календарных дней со дня подачи списков;
33) единовременная материальная помощь участникам и инвалидам Великой Отечественной войны на зубопротезирование в течение 15 календарных дней со дня подачи заявления;
34) единовременная материальная помощь лицам, награжденным медалью "За доблестный труд в годы войны 1941 - 1945 годов", лицам, имеющим знак "Житель блокадного Ленинграда" в течение 15 календарных дней со дня подачи списков;
35) единовременная материальная помощь гражданам, проработавшим не менее 6 месяцев в период с 22 июня 1941 года по 9 мая 1945 года в течение 15 календарных дней со дня подачи списков;
36) единовременная материальная помощь бывшим узникам концлагерей в течение 15 календарных дней со дня подачи списков;
37) единовременная материальная помощь вдовам, погибших военнослужащих, не вступивших в повторный брак в течение 15 календарных дней со дня подачи списков;
38) единовременная материальная помощь военнослужащим и лицам вольнонаемного состава, служившим в период Великой Отечественной войны в течение 15 календарных дней со дня подачи списков;

Аудан әкімдігінің 2011 жылғы 14 ақпандағы "2011 жылы аудан азаматтарының жеке санатын әлеуметтік қолдау туралы" N 57/1 қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Павлодар облысы Шарбақты аудандық әкімдігінің 2011 жылғы 20 сәуірдегі N 132/2 қаулысы. Павлодар облысы Шарбақты ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 19 мамырда N 12-13-127 тіркелді. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Шарбақты аудандық әкімі аппарат басшысының 2013 жылғы 27 қыркүйектегі N 35/01-17/820 хаты)
Ескерту. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Шарбақты аудандық әкімі аппарат басшысының 27.09.2013 N 35/01-17/820 хаты).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабының 1 тармағының 14) тармақшасы негізінде аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Аудан әкімдігінің 2011 жылғы 14 ақпандағы "2011 жылы аудан азаматтарының жеке санатын әлеуметтік қолдау туралы" N 57/1 қаулысымен бекітілген аудан азаматтарының жеке санатына әлеуметтік төлемдер тағайындау жөніндегі Нұсқауға (одан әрі - Нұсқау) (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 12-13-122 тіркелген, 2011 жылғы 17 наурыздағы аудандық N 11 "Трибуна" газетінде жарияланған) келесі толықтырулар енгізілсін:
Нұсқаудың 2 тармағы келесі мазмұндағы тармақшалармен толықтырылсын:
"32) Ұлы Отан соғысына қатысқандар мен мүгедектеріне Жеңіс күніне орай тізімдері берілгеннен кейін күнтізбелік 15 күн ішінде біржолғы материалдық көмек;
33) Ұлы Отан соғысына қатысқандар мен мүгедектерге тіс протезін орнату үшін өтініш берілгеннен кейін күнтізбелік 15 күн ішінде біржолғы материалдық көмек;
34) "1941 - 1945 соғыс жылдарындағы ерен еңбегі үшін" медалімен марапатталған тұлғаларға, "Блокададағы Ленинград тұрғыны белгісі бар тұлғаларға тізім берілгеннен кейін күнтізбелік 15 күн ішінде біржолғы материалдық көмек;
35) 1941 жылғы 22 маусымнан 1945 жылғы 9 мамыр аралығында 6 айдан кем емес жұмыс істеген азаматтарға тізім берілгеннен кейін күнтізбелік 15 күн ішінде біржолғы материалдық көмек;
36) концлагердің бұрынғы тұтқындарына тізімі берілгеннен кейін күнтізбелік 15 күн ішінде біржолғы материалдық көмек;
37) некеге қайта тұрмаған әскери қызметкерлердің жесірлеріне тізім берілгеннен кейін күнтізбелік 15 күн ішінде біржолғы материалдық көмек;
38) Ұлы Отан соғысы кезінде әскери қызметкер мен  ерікті жалдамалы құрамдағы тұлғаларға тізім берілгеннен кейін күнтізбелік 15 күн ішінде біржолғы материалдық көмек;

39) единовременная материальная помощь женам (мужьям) умерших инвалидов Великой Отечественной войны, не вступивших в повторный брак  в течение 15 календарных дней со дня подачи списков;
40) ежемесячная доплата к пенсии, пенсионерам, получающим пенсии за особые заслуги перед Республикой Казахстан, и областью до 20 числа текущего месяца;
41) единовременная материальная помощь на погребение безработным, зарегистрированным в отделе занятости в течение 15 календарных дней со дня подачи заявления;
42) единовременная материальная помощь семьям, имеющим детей-инвалидов в возрасте до 16 лет на установку цифрового спутникового телевидения в течение 15 календарных дней со дня подачи заявления;
43) единовременная материальная помощь участникам и инвалидам Великой Отечественной войны на установку цифрового спутникового телевидения в течение 15 календарных дней со дня подачи заявления;
44) единовременная материальная помощь семье, родившей тройню в 2011 году в течение 15 календарных дней со дня подачи заявления."
пункт 3 дополнить следующими абзацами:
"единовременная материальная помощь участникам и инвалидам Великой Отечественной войны ко Дню победы в размере 30 000 (тридцать) тысяч тенге;
единовременная материальная помощь участникам и инвалидам Великой Отечественной войны на зубопротезирование в размере 15 000 (пятнадцать) тысяч тенге;
единовременная материальная помощь в размере 2000 (две) тысячи тенге:
лицам, награжденным медалью "За доблестный труд в годы войны 1941 - 1945 годов", лицам, имеющим знак "Житель блокадного Ленинграда";
гражданам, проработавшим не менее 6 месяцев в период с 22 июня 1941 года по 9 мая 1945 года;
бывшим узникам концлагерей;
вдовам, погибших военнослужащих, не вступивших в повторный брак;
военнослужащим и лицам вольнонаемного состава, служившим в период Великой Отечественной войны;
женам (мужьям) умерших инвалидов Великой Отечественной войны, не вступивших в повторный брак;
ежемесячная доплата к пенсии, пенсионерам получающим пенсии за особые заслуги перед Республикой Казахстан, и областью в размере 2 месячных расчетных показателей;
единовременная материальная помощь на погребение безработных зарегистрированных в отделе занятости в размере 10 месячных расчетных показателей;
единовременная материальная помощь семьям, имеющим детей-инвалидов в возрасте до 16 лет на установку цифрового спутникового телевидения в размере 22 000 (двадцать две) тысячи тенге;
единовременная материальная помощь участникам и инвалидам Великой Отечественной войны на установку цифрового спутникового телевидения в размере 22 000 (двадцать две) тысячи тенге.

39) Ұлы Отан соғысының қайтыс болған мүгедектерінің қайта некеге тұрмаған әйелдеріне (күйеулеріне) тізім берілгеннен кейін күнтізбелік 15 күн ішінде біржолғы материалдық көмек;
40) Қазақстан Республикасына және облысқа сіңірген еңбегі үшін зейнеткерлерге ағымдағы айдың 20-на дейін зейнетақысына ай сайын қосымша төлемақы;
41) жұмыспен қамту бөлімінде тіркелген қайтыс болған жұмыссыздарға өтініш бергеннен кейін күнтізбелік 15 күн ішінде жерлеуге арналған біржолғы материалдық көмек;
42) 16 жасқа дейінгі мүгедек-балалары бар отбасыларға сандық спутниктік телеарнасын орнату үшін өтініш бергеннен кейін күнтізбелік 15 күн ішінде біржолғы материалдық көмек;
43) Ұлы Отан соғысына қатысқандар мен мүгедектерге спутниктік телеарнасын орнату үшін өтініш бергеннен кейін күнтізбелік 15 күн ішінде біржолғы материалдық көмек;
44) 2011 жылы туылған үшемдер отбасына өтініш бергеннен кейін күнтізбелік 15 күннен ішінде біржолғы материалдық көмек."
3 тармағы келесі мазмұндағы азат жолдармен толықтырсын:
"Ұлы Отан соғысына қатысқандар мен мүгедектерге Жеңіс күніне орай 30000 (отыз) мың теңге көлемінде біржолғы материалдық көмек;
Ұлы Отан соғысына қатысқандар мен мүгедектерге тіс протезін орнату үшін 15 000 (он бес) мың теңге көлемінде біржолғы материалдық көмек;
2000 (екі) мың теңге көлемінде біржолғы материалдық көмек;
"1941 - 1945 соғыс жылдардағы ерен еңбегі үшін" медалімен марапатталған тұлғаларға, "Блокададағы Ленинград тұрғыны" белгісі бар тұлғаларға;
1941 жылғы 22 маусымнан 1945 жылғы 9 мамыр аралығында 6 айдан кем емес жұмыс істеген азаматтарға;
бұрынғы концлагер тұтқындарына;
қайта некеге тұрмаған әскери қызметкерлердің жесірлеріне;
Ұлы Отан соғыс кезінде әскери қызметкерлер мен ерікті жалданған құрамдағы тұлғаларға;
Ұлы Отан соғысының қайтыс болған мүгедектерінің қайта некеге тұрмаған әйелдеріне (күйеулеріне) 2000 (екі) мың теңге көлемінде біржолғы материалдық көмектер беріледі.
Қазақстан Республикасына және облысқа сіңірген еңбегі үшін зейнеткерлерге ай сайын зейнетақысына 2 айлық есептік көрсеткіш көлемінде қосымша төлемақы;
Қайтыс болған жұмыссыздарға 10 айлық есептік көрсеткіш көлемінде жерлеуге арналған біржолғы материалдық көмек;
16 жасқа дейінгі мүгедек-балалары бар отбасыларына сандық спутниктік телеарнасын орнату үшін 22 000 (жиырма екі) мың теңге көлемінде біржолғы материалдық көмек;
Ұлы Отан соғысына қатысқандар мен мүгедектерге спутниктік телеарнасын орнату үшін 22 000 (жиырма екі) мың теңге көлемінде біржолғы материалдық көмек.

единовременная материальная помощь семье, родившей тройню в 2011 году в размере 150000 (сто пятьдесят) тысяч тенге."
пункт 4 дополнить подпунктами следующего содержания:
"17) лицам, оговоренным в пункте 2 в подпунктах 32), 34), 35), 36), 37), 38), 39) выплаты производятся на основании списков, согласованных с Щербактинским районным отделением Павлодарского областного филиала Республиканского государственного казенного предприятия "Государственного центра по выплате пенсий Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан" и Районного Совета ветеранов войны и труда. В списках указываются фамилии, имя, отчество, дата рождения, регистрационный налоговый номер, адрес места жительства, номер лицевого счета и сумма выплаты;
18) лицам, оговоренным в пункте 2 подпункте 33) выплаты производятся на основании личного заявления с указанием лицевого счета, копии удостоверения личности, регистрационного налогового номера, социального индивидуального кода, книга регистрации граждан, справки с медицинского учреждения, документ, подтверждающий статус;
19) лицам, оговоренным в пункте 2 подпункте 40) выплаты производятся на основании личного заявления с указанием лицевого счета, книга регистрации граждан, копия пенсионного удостоверения и удостоверения личности;
20) лицам, оговоренным в пункте 2 подпункте 41) выплаты производятся на основании личного заявления с указанием лицевого счета на Казпочте, справки с отдела занятости и социальных программ, свидетельства о смерти, ксерокопии удостоверения личности, регистрационного налогового номера, социального индивидуального кода;
21) лицам, оговоренным в пункте 2 подпункте 42) выплаты производятся на основании личного заявления с указанием лицевого счета, копии удостоверения личности, регистрационного номера налогоплательщика, социального индивидуального кода, книга регистрации граждан, документ, подтверждающий статус, справка об инвалидности, свидетельство о рождении ребенка;
22) лицам, оговоренным в пункте 2 подпункте 43) выплаты производятся на основании личного заявления с указанием лицевого счета, копии удостоверения личности, регистрационного номера налогоплательщика, социального индивидуального кода, книга регистрации граждан, документ, подтверждающий статус;
23) лицам, оговоренным в пункте 2 подпункте 44) выплаты производятся на основании личного заявления с указанием лицевого счета, копии удостоверения личности, копии свидетельства о рождении детей, копии свидетельства о браке, регистрационного номера налогоплательщика, социального индивидуального кода, книга регистрации граждан".

2011 жылы туылған үшемдер отбасына 150000 (жүз елу ) мың теңге көлемінде біржолғы материалдық көмек."
4 тармағы келесі мазмұндағы тармақшалармен толықтырсын:
"17) 2 тармақтың 32), 34), 35), 36), 37), 38), 39) тармақшаларында көрсетілген тұлғаларға төлемдер "Қазақстан Республикасының Еңбек және әлеуметтік қорғау министрлігінің мемлекеттік зейнетақы төлеу орталығы" Павлодар облыстық филиалының Шарбақты аудандық бөлімшесі және аудандық соғыс және еңбек ардагерлер Кеңесінің берген тізімдері негізінде жүзеге асырылады. Тізімде аты-жөні, туған жылы, салық төлеушінің тіркеу нөмірі, тұрғылықты мекен-жайы, жеке есепшотының нөмірі және төлем сомасы көрсетілуі тиіс;
18) 2 тармақтың 33) тармақшада көрсетілген тұлғаларға төлемдер жеке есепшотының нөмірі көрсетілген жеке өтініш, жеке бас куәлігі, салық төлеушінің тіркеу нөмірі, әлеуметтік жеке коды, азаматтарды тіркеу кітабының көшірмелері, мәртебесін растайтын құжат, медициналық анықтама негізінде жүргізіледі;
19) 2 тармақтың 40) тармақшада көрсетілген тұлғаларға төлемдер жеке есепшотының нөмірі көрсетілген жеке өтініш, азаматтарды тіркеу кітабы, зейнетақы куәлігінің және жеке куәлігінің көшірмелері негізінде жүргізіледі;
20) 2 тармақтың 41) тармақшада көрсетілген тұлғаларға төлемдер Қазпоштадағы жеке есепшотының нөмірі көрсетілген жеке өтініші, жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінен анықтама, қайтыс болғаны туралы куәлік, салық төлеушінің тіркеу нөмірі, жеке куәлігінің, әлеуметтік жеке кодының көшірмелері негізінде жүргізіледі;
21) 2 тармақтың 42) тармақшада көрсетілген тұлғаларға төлемдер жеке есепшотының нөмірі көрсетілген жеке өтініші, салық төлеушінің тіркеу нөмірі, әлеуметтік жеке кодының, азаматтарды тіркеу кітабының, мәртебесін растайтын құжат, мүгедектік туралы анықтама, баланың туу туралы куәлігінің көшірмелері негізінде жүргізіледі;
22) 2 тармақтың 43) тармақшада көрсетілген тұлғаларға төлемдер жеке есепшотының нөмірі көрсетілген жеке өтініші, салық төлеушінің тіркеу нөмірі, әлеуметтік жеке кодының, азаматтарды тіркеу кітабының, мәртебесін растайтын құжат, жеке куәлігінің көшірмелері негізінде жүргізіледі;
23) 2 тармақтың 44) тармақшада көрсетілген тұлғаларға төлемдер төлемдер жеке есепшотының нөмірі көрсетілген жеке өтініші, жеке куәлігінің,балалардың туу туралы куәлігінің, салық төлеушінің тіркеу нөмірі, әлеуметтік жеке кодының, азаматтарды тіркеу кітабының, неке туралы куәліктің көшірмелері негізінде жүргізіледі."

2. Начальнику государственного учреждения "Отдел занятости и социальных программ Щербактинского района" обеспечить регистрацию настоящего постановления в уполномоченном органе и публикацию в средствах массовой информациии в установленный законодательством срок.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на правоотношения, возникшие с 1 января 2011 года.
4. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима района Калыбаеву Бахтылы Каирбековну.
Аким района                                С. Смагулов

2. "Шарбақты ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесінің бастығы өкілетті органда осы қаулының тіркелуін және бұқаралық ақпарат құралдарында жариялануын заңнамада белгіленген мерзімде қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2011 жылғы 1 қаңтардан туындаған құқықтық қатынастарға таратылады.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Бақтылы Қайырбекқызы Қалыбаеваға жүктелсін.
Аудан әкімі                                С. Смағұлов