О внесении изменений в решение Щербактинского районного маслихата от 24 декабря 2010 года N 155/32 "О районном бюджете на 2011 - 2013 годы"
Решение маслихата Щербактинского района Павлодарской области от 20 декабря 2011 года N 212/45. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 23 декабря 2011 года N 12-13-134. Утратило силу письмом маслихата Щербактинского района Павлодарской области от 21 июля 2014 года N 1-35-112
Сноска. Утратило силу письмом маслихата Щербактинского района Павлодарской области от 21.07.2014 N 1-35-112.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Щербактинского районного маслихата от 24 декабря 2010 года N 155/32 "О районном бюджете на 2011 - 2013 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 12-13-118, опубликованное 13 января 2011 года в районной газете "Трибуна" N 2, 20 января 2011 года районной газете "Трибуна" N 3) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "2615106" заменить цифрами "2615102";
цифры "2333303" заменить цифрами "2333299";
в подпункте 3):
цифры "40194" заменить цифрами "40195";
цифры "2672" заменить цифрами "2671";
в подпункте 5) цифры "-64212" заменить цифрами "-64217";
в подпункте 6) цифры "64212" заменить цифрами "64217";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему решению.

Шарбақты аудандық мәслихатының 2010 жылғы 24 желтоқсандағы N 155/32 "2011 - 2013 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Шарбақты аудандық мәслихатының 2011 жылғы 20 желтоқсандағы N 212/45 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 23 желтоқсанда N 12-13-134 тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Шарбақты аудандық мәслихатының 2014 жылғы 21 шілдедегі № 1-35-112 хатымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Шарбақты аудандық мәслихатының 21.07.2014 № 1-35-112 хатымен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Шарбақты аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Шарбақты аудандық мәслихатының 2010 жылғы 24 желтоқсандағы N 155/32 "2011 - 2013 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" (Нормативтік құқықтық актілер мемлекеттік тізілімінде N 12-13-118 тіркелген, 2011 жылғы 13 қаңтардағы ауданның "Трибуна" газетінің N 2, 2011 жылғы 20 қаңтардағы N 3 жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1–тармақта:
1) тармақшасында:
"2615106" деген сандар "2615102" деген сандарымен ауыстырылсын;
"2333303" деген сандар "2333299" деген сандарымен ауыстырылсын;
3) тармақшасында:
"40194" деген сандар "40195" деген сандарымен ауыстырылсын;
"2672" деген сандар "2671" деген сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшасында "-64212" деген сандар "-64217" деген сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшасында "64212" деген сандар "64217" деген сандарымен ауыстырылсын;
осы шешімнің қосымшасына сәйкес көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы жаңа редакцияда баяндалсын.