О внесении изменений в решение XXXIV-й сессии маслихата города Алматы IV-го созыва от 13 декабря 2010 года N 374 "О бюджете города Алматы на 2011 - 2013 годы"
Решение внеочередной XXXXI-й сессии маслихата города Алматы IV-го созыва от 6 мая 2011 года N 427. Зарегистрировано в Департаменте юстиции города Алматы 17 мая 2011 года за N 890. Утратило силу решением маслихата города Алматы от 12 сентября 2013 года № 176
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Алматы V-го созыва от 12.09.2013 № 176 (вводится в действие со дня подписания).
В соответствии со статьями 106, 108 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан, со статьями 67 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и с постановлением Правительства Республики Казахстан от   7 апреля 2011 года № 391 «О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 13 декабря 2010 года № 1350», маслихат города Алматы IV-го созыва РЕШИЛ:
1. Внести в решение XXXIV-й сессии маслихата города Алматы IV-го созыва от 13 декабря 2010 года № 374 «О бюджете города Алматы на 2011-2013 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 869, опубликовано 11 января 2011 года в газете «Алматы акшамы» № 2 и 6 января 2011 года в газете «Вечерний Алматы» № 1-2) с изменениями и дополнениями, внесенными решениями XXXVI-й сессии маслихата города Алматы IV-го созыва от 18 января 2011 года № 394 «О внесении изменений и дополнений в решение XXXIV-й сессии маслихата города Алматы IV-го созыва от 13 декабря 2010 года № 374 «О бюджете города Алматы на 2011-2013 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 881, опубликовано 5 февраля 2011 года в газете «Алматы акшамы» № 13 и 5 февраля 2011 года в газете «Вечерний Алматы» № 17), XXXVIII-й сессии маслихата города Алматы IV-го созыва от 10 марта 2011 года № 412 "О внесении изменений в решение XXXIV-й сессии маслихата города Алматы IV-го созыва от 13 декабря 2010 года N 374 "О бюджете города Алматы на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 885, опубликовано 19 марта 2011 года в газете «Алматы акшамы» № 35-36 (4338) и 19 марта 2011 года в газете «Вечерний Алматы» № 38-39) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):

IV сайланған Алматы қаласы Мәслихаты XXXIV сессиясының 2010 жылғы 13-желтоқсандағы "2011-2013 жылдарға арналған Алматы қаласының бюджеті туралы" № 374 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
ІV сайланған Алматы қаласы мәслихатының ХXXІ кезектен тыс сессиясының 2011 жылғы 6 мамырдағы N 427 шешімі. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2011 жылғы 17 мамырда N 890 тіркелді. Күші жойылды - Алматы қаласы мәслихатының 2013 жылғы 12 қыркүйектегі N 176 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы қаласы мәслихатының 12.09.2013 N 176 шешімімен.
«Қазақстан Республикасының Бюджет Кодексінің 106108 баптарына, Қазақстан Республикасының «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 67 баптарына және «Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 13 желтоқсандағы № 1350 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 7 сәуірдегі № 391 қаулысына сәйкес IV сайланған Алматы қаласының мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. IV сайланған Алматы қаласы мәслихатының 2010 жылғы 13 желтоқсандағы XXXIV сессиясының «2011-2013 жылдарға арналған Алматы қаласының бюджеті туралы» № 374 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 869 рет санымен тіркелген, 2011 жылғы 11 қаңтардағы «Алматы ақшамы» газетінің № 2 санында және 2011 жылғы 6 қаңтардағы «Вечерний Алматы» газетінің № 1-2 санында жарияланған), IV сайланған Алматы қаласы мәслихатының 2011 жылғы 18 қаңтардағы XXXVI сессиясының «IV сайланған Алматы қаласы мәслихатының 2010 жылғы 13 желтоқсандағы XXXIV сессиясының «2011-2013 жылдарға арналған Алматы қаласының бюджеті туралы» № 374 шешіміне өзгертулер мен толықтырулар енгізу туралы» № 394 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 881 рет санымен тіркеліп, 2011 жылғы 5 ақпандағы «Алматы ақшамы» газетінің № 13 санында және 2011 жылғы 5 ақпандағы «Вечерний Алматы» газетінің № 17 санында жарияланған), IV сайланған Алматы қаласы мәслихатының 2011 жылғы 10 наурыздағы XXXVIII сессиясының «IV сайланған Алматы қаласы мәслихатының 2010 жылғы 13 желтоқсандағы XXXIV сессиясының «2011-2013 жылдарға арналған Алматы қаласының бюджеті туралы» № 374 шешіміне өзгертулер мен толықтырулар енгізу туралы» № 412 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 885 рет санымен тіркеліп, 2011 жылғы 19 наурыздағы «Алматы ақшамы» газетінің № 35-36 (4338) санында және 2011 жылғы 19 наурыздағы «Вечерний Алматы» газетінің № 38-39 санында жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақтың:
1) тармақшасында:

цифры «269 749 248» заменить цифрами «276 849 248»;
цифры «176 653 200» заменить цифрами «182 323 200»;
цифры «872 300» заменить цифрами «1 202 300»;
цифры «1 538 000» заменить цифрами «2 638 000»;
в подпункте 2):
цифры «290 638 289» заменить цифрами «297 589 791»;
в подпункте 4):
в строке «сальдо по операциям с финансовыми активами» цифры «2 600 487» заменить цифрами «2 748 985»;
в строке «приобретение финансовых активов» цифры «2 600 487» заменить цифрами «2 748 985»;
в пункте 6 цифры «3 433 189» заменить цифрами «3 090 526»;
в пункте 7 цифры «563 092» заменить цифрами «594 911»;
в пункте 9 цифры «50 495 861» заменить цифрами «50 953 848»;
в пункте 10 цифры «33 263 984» заменить цифрами «33 376 750»;
в пункте 11 цифры «8 877 422» заменить цифрами «8 993 316»;
в пункте 12 цифры «35 254 003» заменить цифрами «37 361 301»;
в пункте 13 цифры «15 586 681» заменить цифрами «15 673 052»;
в пункте 15 цифры «4 537 382» заменить цифрами «4 175 251»;
в пункте 17 цифры «57 453 348» заменить цифрами «60 565 347»;
в пункте 18 цифры «9 786 676» заменить цифрами «10 785 174»;
в пункте 20 цифры «3 500 000» заменить цифрами «4 350 000».
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к данному решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель внеочередной
XXXVIII-й сессии
маслихата города Алматы
IV-го созыва                               Н.Бейсембина
Секретарь маслихата
города Алматы IV-го созыва                 Т.Мукашев
Приложение
к решению внеочередной XXXXI-й сессии
маслихата города Алматы IV-го созыва

«269 749 248» цифрлары «276 849 248» цифрларымен ауыстырылсын;
«176 653 200» цифрлары «182 323 200» цифрларымен ауыстырылсын;
«872 300» цифрлары «1 202 300» цифрларымен ауыстырылсын;
«1 538 000» цифрлары «2 638 000» цифрларымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
«290 638 289» цифрлары «297 589 791» цифрларымен ауыстырылсын;
4) тармақшасында:
«қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо» деген жол бойынша «2 600 487» цифрлары «2 748 985» цифрларымен ауыстырылсын;
«қаржы активтерін сатып алу» деген жол бойынша «2 600 487» цифрлары «2 748 985» цифрларымен ауыстырылсын;
6-тармақтағы «3 433 189» цифрлары «3 090 526» цифрларымен ауыстырылсын;
7-тармақтағы «563 092» цифрлары «594 911» цифрларымен ауыстырылсын;
9-тармақтағы «50 495 861» цифрлары «50 953 848» цифрларымен ауыстырылсын;
10-тармақтағы «33 263 984» цифрлары «33 376 750» цифрларымен ауыстырылсын;
11-тармақтағы «8 877 422» цифрлары «8 993 316» цифрларымен ауыстырылсын;
12-тармақтағы «35 254 003» цифрлары «37 361 301» цифрларымен ауыстырылсын;
13-тармақтағы «15 586 681» цифрлары «15 673 052» цифрларымен ауыстырылсын;
15-тармақтағы «4 537 382» цифрлары «4 175 251» цифрларымен ауыстырылсын;
17-тармақтағы «57 453 348» цифрлары «60 565 347» цифрларымен ауыстырылсын;
18-тармақтағы «9 786 676» цифрлары «10 785 174» цифрларымен ауыстырылсын;
20-тармақтағы «3 500 000» цифрлары «4 350 000» цифрларымен ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімдегі 1 қосымша осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
IV сайланған Алматы қаласы
мәслихаты кезектен тыс XXXXІ
сессиясының төрағасы                    Н. Бейсембина
IV сайланған Алматы қаласы
мәслихатының хатшысы                    Т. Мұқашев
IV сайланған
Алматы қаласы мәслихаты
кезектен тыс XXXXI сессиясының