О внесении изменений в решение XXXIV-й сессии маслихата города Алматы IV-го созыва от 13 декабря 2010 года N 374 "О бюджете города Алматы на 2011-2013 годы"
Решение XXХXVIII-й сессии маслихата города Алматы IV-го созыва от 20 октября 2011 года N 484. Зарегистрировано в Департаменте юстиции города Алматы 28 октября 2011 года за N 902. Утратило силу решением маслихата города Алматы от 12 сентября 2013 года № 176
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Алматы V-го созыва от 12.09.2013 № 176 (вводится в действие со дня подписания).
В соответствии со статьями 106, 108 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан, Законом Республики Казахстан от 20 октября 2011 года № 485-IV «О внесении изменений и дополнений в Закон Республики Казахстан «О республиканском бюджете на 2011-2013 годы», со статьями 67 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», маслихат города Алматы IV-го созыва РЕШИЛ:
1. Внести в решение XXXIV-й сессии маслихата города Алматы IV-го созыва от 13 декабря 2010 года № 374 «О бюджете города Алматы на 2011-2013 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 869, опубликовано 11 января 2011 года в газете «Алматы ақшамы» № 2 и 6 января 2011 года в газете «Вечерний Алматы» № 1-2) с изменениями и дополнениями, внесенными решениями XXXVI-й сессии маслихата города Алматы IV-го созыва от 18 января 2011 года № 394 «О внесении изменений и дополнений в решение XXXIV-й сессии маслихата города Алматы IV-го созыва от 13 декабря 2010 года № 374 «О бюджете города Алматы на 2011-2013 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 881, опубликовано 5 февраля 2011 года в газете «Алматы ақшамы» № 13 и 5 февраля 2011 года в газете «Вечерний Алматы» № 17), XXXVIII-й сессии маслихата города Алматы IV-го созыва от 10 марта 2011 года № 412 «О внесении изменений в решение XXXIV-й сессии маслихата города Алматы IV-го созыва от 13 декабря 2010 года N 374 «О бюджете города Алматы на 2011-2013 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 885, опубликовано 19 марта 2011 года в газете «Алматы ақшамы» № 35-36 и 19 марта 2011 года в газете «Вечерний Алматы» № 38-39), внеочередной XXXXI-й сессии маслихата города Алматы IV-го созыва от 6 мая 2011 года № 427 «О внесении изменений в решение XXXIV-й сессии маслихата города Алматы IV-го созыва от 13 декабря 2010 года № 374 «О бюджете города Алматы на 2011 - 2013 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 890, опубликовано 19 мая 2011 года в газете «Алматы ақшамы» № 59 и 19 мая 2011 года в газете «Вечерний Алматы» № 62), XXXXV-й сессии маслихата города Алматы IV-го созыва от 8 июля 2011 года № 453 «О внесении изменений в решение XXXIV-й сессии маслихата города Алматы IV-го созыва от 13 декабря 2010 года № 374 «О бюджете города Алматы на 2011 - 2013 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 896, опубликовано 23 июля 2011 года в газете «Алматы ақшамы» № 85 и 23 июля 2011 года в газете «Вечерний Алматы» № 90-91) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):

IV сайланған Алматы қаласы мәслихаты XXХIV сессиясының 2010 жылғы 13 желтоқсандағы "2011-2013 жылдарға арналған Алматы қаласының бюджеті туралы" № 374 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
IV сайланған Алматы қаласы мәслихатының ХХХХVІІІ сессиясының 2011 жылғы 20 қазандағы N 484 шешімі. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2011 жылғы 28 қазанда N 902 тіркелді. Күші жойылды - Алматы қаласы мәслихатының 2013 жылғы 12 қыркүйектегі N 176 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы қаласы мәслихатының 12.09.2013 N 176 шешімімен.
Қазақстан Республикасының Бюджет Кодексінің 106108 баптарына,  Қазақстан Республикасының «2011-2013 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы» Заңына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы»  Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 20 қазандағы № 485-IV Заңына, Қазақстан Республикасының «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6, 7 баптарына сәйкес IV сайланған Алматы қаласының мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. IV сайланған Алматы қаласы мәслихатының 2010 жылғы 13 желтоқсандағы XXXIV сессиясының «2011-2013 жылдарға арналған Алматы қаласының бюджеті туралы» № 374 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 869 рет санымен тіркелген, 2011 жылғы 11 қаңтардағы «Алматы ақшамы» газетінің № 2 санында және 2011 жылғы 6 қаңтардағы «Вечерний Алматы» газетінің № 1-2 санында жарияланған), IV сайланған Алматы қаласы мәслихатының 2011 жылғы 18 қаңтардағы XXXVI сессиясының «IV сайланған Алматы қаласы мәслихатының 2010 жылғы 13 желтоқсандағы XXXIV сессиясының «2011-2013 жылдарға арналған Алматы қаласының бюджеті туралы» № 374 шешіміне өзгертулер мен толықтырулар енгізу туралы» № 394 шешіміне(нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 881 рет санымен тіркеліп, 2011 жылғы  5 ақпандағы «Алматы ақшамы» газетінің  № 13 санында және 2011 жылғы 5 ақпандағы  «Вечерний Алматы» газетінің № 17 санында жарияланған), IV сайланған Алматы қаласы мәслихатының 2011 жылғы 10 наурыздағы XXXVIII сессиясының «IV сайланған Алматы қаласы мәслихатының 2010 жылғы 13 желтоқсандағы XXXIV сессиясының «2011-2013 жылдарға арналған Алматы қаласының бюджеті туралы» № 374 шешіміне өзгертулер мен толықтырулар енгізу туралы» № 412 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 885 рет санымен тіркеліп, 2011 жылғы 19 наурыздағы «Алматы ақшамы» газетінің  № 35-36 санында және 2011 жылғы 19 наурыздағы «Вечерний Алматы» газетінің № 38-39 санында жарияланған), IV сайланған Алматы қаласы мәслихатының 2011 жылғы 6 мамырдағы кезектен тыс XXXXI сессиясының «IV сайланған Алматы қаласы мәслихатының 2010 жылғы 13 желтоқсандағы XXXIV сессиясының «2011-2013 жылдарға арналған Алматы қаласының бюджеті туралы» № 374 шешіміне өзгертулер мен толықтырулар енгізу туралы» № 427 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 890 рет санымен тіркеліп, 2011 жылғы 19 мамырдағы «Алматы ақшамы» газетінің № 59 санында және 2011 жылғы 19 мамырдағы «Вечерний Алматы» газетінің № 62 санында жарияланған), IV сайланған Алматы қаласы мәслихатының 2011 жылғы 8 шілдедегі XXXXV сессиясының «IV сайланған Алматы қаласы мәслихатының 2010 жылғы 13 желтоқсандағы XXXIV сессиясының «2011-2013 жылдарға арналған Алматы қаласының бюджеті туралы» № 374 шешіміне өзгертулер мен толықтырулар енгізу туралы» № 453 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 896 рет санымен тіркеліп, 2011 жылғы 23  шілдедегі «Алматы ақшамы» газетінің № 85 санында және 2011 жылғы 23  шілдедегі «Вечерний Алматы» газетінің № 90-91 санында жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақтың:
1) тармақшасында:

цифры «284 850 454» заменить цифрами «298 603 957»;
цифры «189 213 200» заменить цифрами «194 251 600»;
цифры «2 312 300» заменить цифрами «2 273 900»;
цифры «2 638 000» заменить цифрами «4 138 000»;
цифры «90 686 954» заменить цифрами «97 940 457»;
в подпункте 2):
цифры «303 332 142» заменить цифрами «314 716 048»;
в подпункте 4):
в строке «сальдо по операциям с финансовыми активами» цифры «5 007 840» заменить цифрами «7 376 855»;
в строке «приобретение финансовых активов» цифры «5 007 840» заменить цифрами «7 376 855»;
в подпункте 5):
цифры «- 23 439 528» заменить цифрами «- 23 438 946»;
в подпункте 6):
цифры «23 439 528» заменить цифрами «23 438 946»;
в пункте 6 цифры «3 207 466» заменить цифрами «3 047 793»;
в пункте 8 цифры «9 550 804» заменить цифрами «9 670 517»;
в пункте 9 цифры «52 079 225» заменить цифрами «53 150 757»;
в пункте 10 цифры «33 481 930» заменить цифрами «34 541 606»;
в пункте 11 цифры «8 532 034» заменить цифрами «8 483 740»;
в пункте 12 цифры «40 549 756» заменить цифрами «43 059 381»;
в пункте 13 цифры «16 839 592» заменить цифрами «23 697 651»;
в пункте 14 цифры «13 773 767» заменить цифрами «13 788 334»;
в пункте 15 цифры «4 288 006» заменить цифрами «4 328 280»;
в пункте 16 цифры «758 403» заменить цифрами «737 848»;
в пункте 17 цифры «60 435 347» заменить цифрами «60 949 735»;
в пункте 18 цифры «13 044 029» заменить цифрами «14 802 999».
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к данному решению.

«284 850 454» цифрлары «298 603 957» цифрларымен ауыстырылсын;
«189 213 200» цифрлары «194 251 600» цифрларымен ауыстырылсын;
«2 312 300» цифрлары «2 273 900» цифрларымен ауыстырылсын;
«2 638 000» цифрлары «4 138 000» цифрларымен ауыстырылсын;
«90 686 954» цифрлары «97 940 457» цифрларымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
«303 332 142» цифрлары «314 716 048» цифрларымен ауыстырылсын;
4) тармақшасында:
«қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо» деген жол бойынша «5 007 840» цифрлары «7 376 855» цифрларымен ауыстырылсын;
«қаржы активтерін сатып алу» деген жол бойынша «5 007 840» цифрлары «7 376 855» цифрларымен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
«-23 439 528» цифрлары «-23 438 946» цифрларымен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
«23 439 528» цифрлары «23 438 946» цифрларымен ауыстырылсын;
6-тармақтағы «3 207 466» цифрлары «3 047 793» цифрларымен ауыстырылсын;
8-тармақтағы «9 550 804» цифрлары «9 670 517» цифрларымен ауыстырылсын;
9-тармақтағы «52 079 225» цифрлары «53 150 757» цифрларымен ауыстырылсын;
10-тармақтағы «33 481 930» цифрлары «34 541 606» цифрларымен ауыстырылсын;
11-тармақтағы «8 532 034» цифрлары «8 483 740» цифрларымен ауыстырылсын;
12-тармақтағы «40 549 756» цифрлары «43 059 381» цифрларымен ауыстырылсын;
13-тармақтағы «16 839 592» цифрлары «23 697 651» цифрларымен ауыстырылсын;
14-тармақтағы «13 773 767» цифрлары «13 788 334» цифрларымен ауыстырылсын;
15-тармақтағы «4 288 006» цифрлары «4 328 280» цифрларымен ауыстырылсын;
16-тармақтағы «758 403» цифрлары «737 848» цифрларымен ауыстырылсын;
17-тармақтағы «60 435 347» цифрлары «60 949 735» цифрларымен ауыстырылсын;
18-тармақтағы «13 044 029» цифрлары «14 802 999» цифрларымен ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімдегі 1 қосымша осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

3. Маслихату города Алматы (Мукашев Т.Т.) произвести государственную регистрацию нормативно-правового акта в органах юстиции.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года и распространяется на отношения, возникшие до введения его в действие.
Председатель
XXXXVIII -й сессии маслихата
города Алматы IV-го созыва                 М. Кочкаров
Секретарь маслихата
города Алматы IV-го созыва                 Т. Мукашев
Приложение
к решению XXXXVIII-й сессии маслихата
города Алматы IV-го созыва
от 20 октября 2011 года № 484
БЮДЖЕТ ГОРОДА АЛМАТЫ НА 2011 ГОД
Категория
Сумма
(тыс.тенге)
Класс            Наименование
Подкласс
Специфика
1
2
3
I. ДОХОДЫ

3. Алматы қаласы мәслихаты (Т.Т. Мұқашев) нормативтік-құқықтық актіні әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткізсін.
4. Осы шешім 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі және оның қолданысқа енгізілуіне дейін, туындаған қатынастарға қолданылады.
IV сайланған
Алматы қаласы мәслихатының
ХХХХVІІІ сессиясының төрағасы                    М. Қошқаров
IV сайланған
Алматы қаласы мәслихатының
хатшысы                                          Т. Мұқашев
IV сайланған Алматы қаласы
мәслихаты XXXXVІІІ сессиясының
2011 жылғы 28 қазандағы
№ 484 шешіміне қосымша
АЛМАТЫ ҚАЛАСЫНЫҢ 2011 ЖЫЛҒА АРНАЛҒАН БЮДЖЕТІ
Санаты
Барлығы
(мың теңге)
Сыныбы                     Атауы
Iшкi сыныбы
1
2
3
I. КІРІСТЕР