О ставках платы за эмиссии в окружающую среду по городу Алматы
Решение XXXXX-й сессии маслихата города Алматы IV-го созыва от 7 декабря 2011 года N 491. Зарегистрировано в Департаменте юстиции города Алматы 30 декабря 2011 года за N 914. Утратило силу решением маслихата города Алматы от 15 апреля 2024 года № 108
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Алматы от 15.04.2024 № 108 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Сноска. В заголовке и по всему тексту слова "на 2012 год" исключены - решением Маслихата города Алматы от 12.12.2012 N 77 (вводится в действие с 01.01.2013).
В соответствии с пунктом 5 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 101 Экологического Кодекса Республики Казахстан от 9 января 2007 года и статьей 576 Кодекса Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый Кодекс) маслихат города Алматы VI-го созыва РЕШИЛ:
Сноска. Преамбула в редакции решения маслихата города Алматы от 21.11.2018 № 288 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
1. Повысить ставки платы за эмиссии в окружающую среду по городу Алматы согласно приложению.
2. Признать утратившим силу решение XXXIV-й сессии маслихата города Алматы IV созыва от 13 декабря 2010 года № 379 "Об утверждении ставок платы за эмиссии в окружающую среду по городу Алматы на 2011 год" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 871 и опубликовано в газете от 11 января 2011 года № 2 "Алматы ақшамы" и от 11 января 2011 года № 3 "Вечерний Алматы").
3. Маслихату города Алматы (Мукашев Т.Т.) произвести государственную регистрацию нормативно-правового акта в органах юстиции.
4. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на председателя постоянной депутатской комиссии по экономике и бюджету маслихата города Алматы А. Шелипанова и заместителя акима города Алматы Е. Шорманова.
5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель XXXXX-й сессии маслихата
города Алматы IV-го созыва
Д. Петрухин
Секретарь маслихата города Алматы
IV-го созыва
Т. Мукашев
Приложение
к решению ХХХХХ-й сессии маслихата
города Алматы IV-го созыва
от 07 декабря 2011 года № 491

Алматы қаласы бойынша қоршаған ортаға эмиссиялар үшін төлемақы ставкалар туралы
IV сайланған Алматы қаласы мәслихатының ХХХХХ сессиясының 2011 жылғы 7 желтоқсандағы № 491 шешімі. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2011 жылғы 30 желтоқсанда N 914 тіркелді. Күші жойылды - Алматы қаласы мәслихатының 2024 жылғы 15 сәуірдегі № 108 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы қаласы мәслихатының 15.04.2024 № 108 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Ескерту. Тақырыбында және барлық мәтін бойынша "2012 жылға арналған" сөздері алынып тасталды - Алматы қаласы мәслихатының 2012.12.12 № 77 шешімімен (01.01.2013 бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 5-тармағына, Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 9 қаңтардағы Экологиялық кодексінің 101-бабына және Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) Кодексінің 576-бабына сәйкес V сайланған Алматы қаласының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда – Алматы қаласы мәслихатының 21.11.2018 № 288 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
1. Алматы қаласы бойынша қоршаған ортаға эмиссиялар үшін төлемақы ставкалары қосымшаға сәйкес арттырсын.
2. IV сайланған Алматы қаласы мәслихаты XXXIV сессиясының 2010 жылғы 13 желтоқсандағы № 379 "2011 жылға арналған Алматы қаласы бойынша қоршаған ортаға эмиссиялар үшін төлемақы ставкаларын бекіту туралы" шешімнің (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 871 болып тіркелген және "Алматы ақшамы" газетінің 2011 жылғы 11 қаңтардағы № 2 және "Вечерний Алматы" газетінің 2011 жылғы 11 қаңтардағы № 3 сандарында жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
3. Алматы қаласы мәслихаты (Т.Т. Мұқашев) нормативтік-құқықтық актіні әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткізсін.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылау Алматы қаласы мәслихатының экономика және бюджет жөніндегі тұрақты депутаттық комиссиясының төрағасы А. Шелипановқа және Алматы қаласы әкімінің орынбасарына Е. Шормановқа жүктелсін.
5. Осы шешім 2012 жылы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
IV сайланған Алматы қаласы
мәслихаты ХХХХХ сессиясының төрағасы
Д. Петрухин
IV сайланған Алматы қаласы
мәслихатының хатшысы
Т. Мұқашев
IV сайланған
Алматы қаласы мәслихаты
XXXXX сессиясының
2011 жылғы "07" желтоқсандағы
№ 491 шешіміне қосымша