Об установлении субсидируемых видов удобрений и гербицидов, а также нормативов субсидий на удешевление стоимости удобрений (за исключением органических) и стоимости затрат на обработку сельскохозяйственных культур гербицидами, произведенными (формулированными) отечественными производителями на 2011 год
Постановление акимата Северо-Казахстанской области от 20 апреля 2011 года N 113. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 25 апреля 2011 года N 1777. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо аппарата акима Северо-Казахстанской области от 1 июля 2015 года N 1.14-7/1840)

2011 жылға арналған тыңайтқыштар мен гербицидтердің субсидияланатын түрлерін, сондай-ақ, тыңайтқыштардың (органикалықтарды қоспағанда) құнын және ауыл шаруашылығы дақылдарын отандық өндірушілер өндірген (формуляциялаған) гербицидтермен өңдеуге жұмсалған шығындардың құнын арзандатуға арналған субсидия нормативтерін белгілеу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2011 жылғы 20 сәуірдегі N 113 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 25 сәуірде N 1777 тіркелді. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы әкімі аппаратының 2015 жылғы 1 шілдедегі N 1.14-7/1840 хаты)

Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо аппарата акима Северо-Казахстанской области от 01.07.2015 N 1.14-7/1840).
В соответствии с подпунктом 5) пункта 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 66 Правил субсидирования из местных бюджетов на повышение урожайности и качества продукции растениеводства, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 4 марта 2011 года № 221 акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ:

Ескерту. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы әкімі аппаратының 01.07.2015 N 1.14-7/1840 хаты).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңы 27-бабы 1-тармағы 5) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 4 наурыздағы № 221 қаулысымен бекітілген, Өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруға жергілікті бюджеттерден субсидиялау ережесінің 66-тармағына сәйкес облыс әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

1. Установить субсидируемые виды удобрений и гербицидов, а также нормативы субсидий на удешевление стоимости удобрений (за исключением органических) и стоимости затрат на обработку сельскохозяйственных культур гербицидами, произведенными (формулированными) отечественными производителями на 2011 год:
на 1 тонну (литр, килограмм) удобрений, реализованных производителями согласно приложению 1;
на 1 тонну (литр, килограмм) удобрений, приобретенных у поставщика удобрений и (или) у иностранных производителей удобрений согласно приложению 2;

1. 2011 жылға арналған тыңайтқыштар мен гербицидтердің субсидияланатын түрлері, сондай-ақ, тыңайтқыштардың (органикалықтарды қоспағанда) құны және ауыл шаруашылығы дақылдарын отандық өндірушілер өндірген (формуляциялаған) гербицидтермен өңдеуге жұмсалған шығындардың құнын арзандатуға арналған субсидия нормативтері белгіленсін.
1-қосымшаға сәйкес өндірушілер сатқан тыңайтқыштардың 1 тоннасына (литріне, килограммына) арналған;
2-қосымшаға сәйкес тыңайтқыш жеткiзушiден және (немесе) шетелдiк тыңайтқыш өндiрушiлерден сатып алынған тыңайтқыштардың 1 тоннасына (литріне, килограммына) арналған;

на 1 килограмм (литр) гербицидов, приобретенных у поставщиков гербицидов согласно приложению 3.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Сапарова А.С.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области С. Билялов
Приложение 1
к постановлению акимата области
от 20 апреля 2011 года № 113
Нормативы субсидий на 1 тонну (литр, килограмм) удобрений, реализованных производителями
№ п/п
Субсидируемые виды удобрений
Процент удешевления стоимости 1 тонны (литра, килограмма) удобрений
Норматив субсидий на 1 тонну (литр, килограмм) удобрений, реализованных производителями, тенге
1

3-қосымшаға сәйкес гербицид жеткізушілерден сатып алынған гербицидтердің 1 килограммына (литріне) арналған.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары А.С. Сапаровқа жүктелсін.
3. Осы қаулы оны алғаш ресми жариялаған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі С. Біләлов
Облыс әкімдігінің 2011 жылғы
20 сәуірдегі № 113 қаулысына
1-қосымша
Өндірушілер сатқан тыңайтқыштардың 1 тоннасына (литріне, килограммына) арналған субсидия нормативтері
№ р/н
Тыңайтқыштардың субсидияланатын түрлері
Тыңайтқыштардың 1 тоннасын (литрін, килограммын) құнының арзандату пайызы
Өндірушілер сатқан тыңайтқыштардың 1 тоннасына (литріне, килограммына) арналған субсидия нормативтері, теңге
1