О внесении изменений и дополнений в решение 33 сессии Петропавловского городского маслихата от 27 декабря 2010 года N 1 "О бюджете города Петропавловска на 2011-2013 годы"
Решение маслихата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 18 ноября 2011 года N 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 9 декабря 2011 года N 13-1-207
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 106 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95–IV, статьи 21 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года № 213 «О нормативных правовых актах», Петропавловский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Петропавловского городского маслихата «О бюджете города Петропавловска на 2011-2013 годы» от 27 декабря 2010 года № 1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 13-1-188 от 21 января 2011 года, опубликовано 4 февраля 2011 года в газетах «Қызылжар-Нұры» № 7, «Проспект СК» № 7), следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
«1) доходы – 10983848 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 5960063 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 50984 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 306090 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 4666711 тысяч тенге;
2) затраты – 11605293 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты - 0;
погашение бюджетных кредитов - 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 20103 тысячи тенге:
приобретение финансовых активов – 20103 тысячи тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета– -641548 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 641548 тысячи тенге, в том числе:
поступление займов – 500000 тысяч тенге;
погашение займов – 289000 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 430548 тысячи тенге.»;
пункт 5 изложить в следующей редакции:
«5. Утвердить резерв местного исполнительного органа города на 2011 год в сумме 76020 тысяч тенге, в том числе:
резерв на неотложные затраты - 65000 тысяч тенге;
резерв на исполнение обязательств по решениям судов – 11020 тысяч тенге;»;
в пункте 8:
подпункт 1) изложить в следующей редакции:
«1) 182979 тысяч тенге – на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования;»;
подпункт 2) изложить в следующей редакции:
«2) 148240 тысяч тенге – на реализацию Государственной программы развития образования в Республике Казахстан на 2011–2020 годы, в том числе:
81920 тысяч тенге – на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования;
43264 тысячи тенге – на создание лингафонных и мультимедийных кабинетов в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования»;»
23056 тысяч тенге - обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому»;»
подпункт 3) изложить в следующей редакции:

"2011-2013 жылдарға арналған Петропавл қаласының бюджеті туралы" Петропавл қалалық мәслихаты 33 сессиясының 2010 жылғы 27 желтоқсандағы N 1 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қалалық мәслихатының 2011 жылғы 18 қарашадағы N 1 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 9 желтоқсанда N 13-1-207 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV Бюджет кодексiнің 106-бабы 2–тармағы 4) тармақшасына, «Нормативтiк құқықтық актiлер туралы» Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы № 213 Заңы 21-бабына сәйкес Петропавл қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. «2011-2013 жылдарға арналған Петропавл қаласының бюджеті туралы» Петропавл қалалық мәслихатының 2010 жылғы 27 желтоқсандағы № 1 шешіміне (2011 жылғы 21 қаңтардағы № 13-1-188 мемлекеттік нормативтік құқықтық актілерді тіркеу тізілімінде тіркелген, 2011 жылғы 4 ақпандағы № 7 «Қызылжар-Нұры», № 7 «Проспект СК» газеттерінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
«1) кірістер – 10983848 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 5960063 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 50984 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 306090 мың теңге;
трансфеттердің түсімдері – 4666711 мың теңге;
2) шығындар – 11605293 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттiк кредиттерi – 0;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0;
4) қаржылық активтермен операциялар бойынша сальдо – 20103 мың теңге;
қаржылық активтердi сатып алу – 20103 мың теңге;
мемлекеттің қаржылық активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджеттің тапшылығы (профициті) – -641548 мың теңге;
6) бюджеттің тапшылығын (профицитін пайдалану) қаржыландыру –
641548 мың теңге, соның ішінде:
қарыздардың түсімдері – 500000 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 289000 мың теңге;
бюджеттік қаражаттың пайдаланылатын қалдықтары – 430548 мың теңге.»;
5) тармақшасы келесі редакцияда мазмұндалсын:
«5. 2011 жылға арналған қаланың жергілікті атқарушы органының резерві 76020 мың теңге сомада бекітілсін, соның ішінде:
шұғыл шығындарға резерв – 65000 мың теңге;
соттардың шешiмдерi бойынша мiндеттемелердi орындауға резерв – 11020 мың теңге;»;
8-тармақта:
1) тармақшасы келесі редакцияда мазмұндалсын:
«1) 182979 мың теңге - мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға»;»
2) тармақшасы келесі редакцияда мазмұндалсын:
«2) 148240 мың теңге - 2011-2020 жылдарға арналған Қазақстан Республикасындағы білім беруді дамытудың мемлекеттік бағдарламасын іске асыруға, соның ішінде:
81920 мың теңге - негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелерде физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға;
43264 мың теңге - бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелерде лингафондық және мультимедиялық кабинеттер құруға;
23056 мың теңге - үйде оқитын мүгедек балаларды керек-жарақпен, бағдарламалық қамтумен қамтамасыз етуге»;»
3) тармақшасы келесі редакцияда мазмұндалсын:

«3) 27996 тысяч тенге – на ежемесячную выплату денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), оставшегося без попечения родителей;»;
подпункт 8) изложить в следующей редакции:
«8) 881451 тысяч тенге – на развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно- коммуникационной инфраструктуры;»;
в пункте 10:
подпункт 13) исключить;
подпункт 20) изложить в следующей редакции:
«20) 13365 тысяч тенге – на разработку проектно-сметной документации и строительство стелы со скульптурной композицией на Омском кольце;»;
подпункт 21) изложить в следующей редакции:
«21) 12983 тысяч тенге – на разработку проектно-сметной документации и строительство стелы со скульптурной композицией на Мамлютском кольце;»;
подпункт 22) изложить в следующей редакции:
«22) 155652 тысяч тенге – на строительство набережной озера Пестрое;»;
дополнить подпунктом 32) следующего содержания:
«32) 9600 тысяч тенге – на приобретение служебного жилья.»;
пункт 12 изложить в следующей редакции:
«12. Установить, что в расходах городского бюджета на 2011 год по программе 451-007 «Социальная помощь отдельным категориям граждан по решениям местных представительных органов», предусмотрены ассигнования на социальные выплаты в сумме 136714,8 тысяч тенге согласно приложению 9.»;
приложение 1, 4, 6, 8, 9 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1, 2, 3, 4, 5 к настоящему решению.

«3) 27996 мың теңге - ата-аналардың қамқорысыз қалған жетім баланы (жетім-балаларды) ұстауға асыраушыларға (қамқоршыларға) ай сайынғы ақшалай қаражат төлеуге»;»
8) тармақшасы келесі редакцияда мазмұндалсын:
«8) 881451 мың теңге – инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға»;»
10-тармақта:
13) тармақшасы алып тасталды;
20) тармақшасы келесі редакцияда мазмұндалсын:
«20) 13365 мың теңге – Омбы айналма жолында мүсін композициясымен стелланы салуға және сметалық жобалау құжаттамасын әзірлеуге»;»
21) тармақшасы келесі редакцияда мазмұндалсын:
«21) 12983 мың теңге – Мамлют айналма жолында мүсін композициясымен стелланы салуға және сметалық жобалау құжаттамасын әзірлеуге»;»
22) тармақшасы келесі редакцияда мазмұндалсын:
«22) 155652 мың теңге – Пестрый көлі жағалауын салуға»;»
мынадай мазмұндағы 32) тармақшасымен толықтырылсын:
«32) 9600 мың теңге – қызметтік үйді сатып алуға.»;
12-тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
«12. 451-007 «Жергілікті өкілетті органдардың шешімдері бойынша азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек» бағдарламасы бойынша 2011 жылға арналған қалалық бюджет шығыстарында 9 қосымшаға сәйкес 136714,8 мың теңге сомада әлеуметтік төлемдерге қаржы бөлу карастырылды, деп белгіленсін».»;
аталған шешімнің 1, 4, 6, 8, 9-қосымшасы осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5-қосымшасына сай жаңа редакцияда мазмұндалсын.

2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель                               Секретарь
сессии городского маслихата                городского маслихата
С. Худяков                                 Р. Сыздыков
Приложение 1
к решению 43 сессии городского маслихата IV созыва № 1
от 18 ноября 2011 года
Приложение 1
к решению 33 сессии городского маслихата IV созыва № 1
от 27 декабря 2010 года
Бюджет города Петропавловска на 2011 год
Категория
Сумма (тыс.тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

2. Осы шешім 2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихат сессиясының               Қалалық мәслихат
төрағасы                                   хатшысы
С. Худяков                                 Р. Сыздықов
Қалалық мәслихаттың IV шақырылған 43 сессиясының
2011 жылғы 18 қарашадағы № 1 шешіміне
1-қосымша
Қалалық мәслихаттың IV шақырылған 33 сессиясының
2010 жылғы 27 желтоқсандағы № 1 шешіміне
1-қосымша
2011 жылға арналған Петропавл қаласының бюджеті туралы
Санаты
Сома (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
I. Кiрiстер

150 569
строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры к жилому дому по ул.Юбилейная
40 000
разработка проектно-сметной документации на строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры к Интеллектуальной школе
15 000
разработка проектно-сметной документации по проекту "Разводящие сети теплоснабжения п."Солнечный".(2 очередь)
4 526
на строительство электроснабжения микрорайона "Орман"( в том числе разработка ПСД)
8017
изготовление технических паспортов на инженерно-коммуникационные инфраструктуры
7401
строительство инженерно-
коммуникационных сетей и благоустройство к 126 кв. и 90 кв. жилым домам.по ул.Юбилейная
12 139
строительство инженерно-
коммуникационных сетей и благоустройство к 126 кв. жилому дому по ул.Юбилейная
10 786,7
строительство переезда через существующую теплотрассу к арендно-коммунальному жилью по ул.Юбилейная
275,9
на разработку проектно-сметной документации на развитие и обустройство инженерно-
коммуникационной инфраструктуры микрорайона «Кирпичный» (электроснабжение)
4 851,3
разработка землеустроительных проектов и изготовление государственных актов на земельные участки
2 651
экспертное обследование технического состояния трансформаторной подстанции 10/0,4 кВ
57,6
проведение профессиональных испытаний и измерений в электроустановках напряжением 10 кВ и 0,4 кВ
120
техническое обследование инженерно-
коммуникационной инфрастуктуры
371,8
технические условия по инженерно-коммуникационным сетям
125,6
006
Развитие системы водоснабжения
33 078
в том числе:
строительство сетей водопровода к лесхозу, поселку ОМТС, разъезду 2632 км.(2 очередь)
29 928
разработка проектно-сметной документации на строительство сетей водопровода к Куйбышевскому лесхозу
3 150
007
Развитие благоустройства городов и населенных пунктов
193 834,1
в том числе:
изготовление проектно-сметной документации на благоустройство территории озера Пестрое
6 213,1
строительство набережной озера Пестрое
157 152
разработка проектно-сметной документации на реконструкцию Привокзальной площади
1 200
разработка проектно-сметной документации и строительство стеллы со скульптурной композицией на Омском кольце
13365
разработка проектно-сметной документации и строительство стеллы со скульптурной композицией на Мамлютском кольце
12983
реконструкция Парка культуры и отдыха
1761
работы по переносу проекта в натуру (разбивка кварталов и автомобильных дорог) микрорайона "Береке"
1160
019
Строительство жилья
499 175,9
в том числе:
кредитование на строительство жилья
461 368
из них:
строительство 126 квартирного жилого дома по ул. Юбилейная-Семашко
352 671
строительство многоквартирного жилого дома

150 569
Юбилейная көшесі бойынша тұрғын үйге инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылым салу
40 000
Интеллектуалдық мектепке инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды салуға сметалық жобалау құжаттамасын әзірлеу
15 000
" Солнечный к. жылумен жабдықтаудың тарату желілері" жобасы бойынша сметалық жобалау құжаттамасын әзірлеу. (2 кезек)
4 526
"Орман" шағын ауданында электрмен жабдықтауды салуға (оның ішінде СЖҚ әзірлеу)
8 017
инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымға техникалық паспорттарды әзірлеу
7 401
Юбилейная көшесі бойынша 126 пәтерлі және 90 пәтерлі тұрғын үйлерге инженерлік-коммуникациялық желілерді салу және абаттандыру
12 139
Юбилейная көшесі бойынша 126 пәтерлі тұрғын үйге инженерлік-
коммуникациялық желілерді салу және абаттандыру
10 786,7
Юбилейная көшесі бойынша жалгерлік-коммуналдық тұрғын үйге қолданыстағы жылу жолы арқылы өткелді салу
275,9
"Кирпичный" шағын ауданның инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымын дамыту және жайластыруға сметалық жобалау құжаттамасын әзірлеу (электржабдықтау)
4 851,3
жерге орналастыру жобаларын әзірлеу және жер телімдеріне мемлекеттік актілерді жасау
2 651
10/04 кВ трансформаторлық қосалқы бекеттің техникалық жағдайына сараптамалық тексеріс
57,6
10 кВ және 0,4 кВ қуаттылығымен электр қондырғыларына кәсіби сынақ және өзгерістер жүргізу
120
инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды техникалық тексеру
371,8
инженерлік-коммуникациялық желілер бойынша техникалық жағдайлар
125,6
006
Сумен жабдықтау жүйесін дамыту
33 078
оның ішінде:
Орман шаруашылығына, ОМТС кентіне, 2632 км разъездіне су құбыры желілерін салу (2 кезек)
29 928
Куйбышев орман шаруашылығына су құбыры желілерін салуға сметалық жобалау құжаттамасын әзірлеу
3 150
007
Қалалар мен елді мекендерді абаттандыруды дамыту
193 834,1
оның ішінде:
Пестрый көлі аумағын абаттандыруға сметалық жобалау құжаттамасын әзірлеу
6 213,1
Пестрый көлі жағалауын салу
157 152
Вокзал маңы алаңын реконструкциялауға сметалық жобалау құжаттамасын әзірлеу
1 200
Омбы айналма жолында мүсін композициясымен стелла салу және сметалық жобалау құжаттамасын әзірлеу
13 365
Мамлют айналма жолында мүсін композициясымен стела салу және сметалық жобалау құжаттамасын әзірлеу
12 983
Мәдениет және демалыс паркін қайта жаңарту
1 761
«Береке» шағын ауданында затқа (орамдарды және автомобиль жолдарын бөлу) жобаны ауыстыру бойынша жұмыстар
1 160
019
Тұрғын үй салу
499 175,9
оның ішінде:
тұрғын үй салуға кредит беру
461 368
оның ішінде:
Юбилейная-Семашко к. бойынша 126 пәтерлі тұрғын үй құрылысы
352 671
көп пәтерлі тұрғын үй құрылысы

43 264
на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
81 920
на реализацию государственного образовательного заказа
65 879
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
117 100
в том числе:
на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
117 100
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
27 996
020
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
23 056
021
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
41 317
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
36 902
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
36 902
002
Программа занятости
21 450
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
2 606
023
Обеспечение деятельности центров занятости
12 846
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
1 914 427
467
Отдел строительства района (города областного значения)
1 232 396
003
Строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
350 945
в том числе:
строительство 4 жилых домов в микрорайоне "Береке"
350 945
004
Развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
881 451
в том числе:
магистральные сети поселок "Солнечный" (1 очередь)
669
подкачивающие насосные станции теплоснабжения поселок "Солнечный"
49 646
разводящие сети поселок "Солнечный (1 очередь)
1 220
строительство внешних сетей электроснабжения КЛ-10 КВ к арендно-коммунальным жилым домам по ул.Юбилейная (1 очередь)
1 519
разработка проектно-сметной документации на строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры микрорайона "Береке"
23 715
строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры микрорайона "Береке"
464 113
строительство инженерно-
коммуникационной инфраструктуры микрорайона "Жас Өркен"
150 000
разводящие сети теплоснабжения поселка "Солнечный" (2 очередь)
150 569
строительство инженерно-
коммуникационной инфраструктуры к жилому дому по ул.Юбилейная
40 000
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
682 031
028
Развитие коммунального хозяйства
309 890
в том числе:
реконструкция канализационно-очистных сооружений (2-3 очереди)
309 890
029
Развитие системы водоснабжения

43 264
негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелерде физика, химия, биология кабинеттерін оқу құрал-жабдықтарымен жарақтандыруға
81 920
мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
65 879
009
Мектепке дейінгі тәрбиелеу және оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
117 100
оның ішінде:
мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
117 100
015
Ата-аналардың қамқорысыз қалған жетім баланы (жетім-балаларды), және баланы (балаларды) асырауға асыраушыларға (қамқоршыларға) ай сайынғы ақшалай қаражат төлеу
27 996
020
Үйде оқытылатын мүгедек балаларды керек-жарақпен, бағдарламалық қамтумен қамтамасыз ету
23 056
021
Мектептер және мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мұғалімдер мен тәрбиешілердің біліктілік санаттарына үстемеақы көлемін арттыру
41 317
6
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету
36 902
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтiк бағдарламалар бөлiмi
36 902
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
21 450
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
2 606
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
12 846
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1 914 427
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
1 232 396
003
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үй салу және (немесе) сатып алу
350 945
оның ішінде:
"Береке" шағын ауданында 4 тұрғын үй салу
350 945
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу
881 451
оның ішінде:
«Солнечный» кентіндегі магистральдық желілер (1 кезек)
669
«Солнечный» кентінде жылумен жабдықтаудың суды тартушы сорғы станциялары
49 646
«Солнечный» кентіндегі тарату желілері (1 кезек)
1 220
Юбилейная көшесі бойынша жалгерлік-коммуналдық тұрғын үйлерге КЛ-10 кВ электрмен жабдықтаудың сыртқы желілерін салу (1 кезек)
1 519
«Береке» шағын ауданында инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылым құрылысына сметалық жобалау құжаттамасын әзірлеу
23 715
«Береке» шағын ауданында инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылым құрылысы
464 113
"Жас өркен" шағын ауданында инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылым құрылысы
150 000
«Солнечный» кентінде жылумен жабдықтаудың тарату желілері (2 кезек)
150 569
Юбилейная көшесі бойынша тұрғын үйге инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылым салу
40 000
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
682 031
028
Коммуналдық шаруашылықты дамыту
309 890
оның ішінде:
кәріз-тазарту иммараттарын реконструкциялау (2-3 кезек)
309 890
029
Сумен жабдықтау жүйесін дамыту

180 985
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
180 985
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
180 985
в том числе:
средний ремонт ул. Чайковского от ул. Токсан би до ул. Астана
27 600
средний ремонт ул. Пушкина от ул. Партизанской до ул. Пржевальского
22 500
средний ремонт ул. Жумабаева от ул. Конституции Казахстана до ул. Пионерской
29 000
средний ремонт ул. Потанина от ул. Киевской до разворотной площадки
24 986
средний ремонт ул. Астана от ул. Абаяи до ул. Конституции Казахстана
29 999
капитальный ремонт дороги по ул.Горького от ул.Абая до Прихода всех святых
23 500
средний ремонт ул. Шухова от ул. Набережной до ул. Ш. Уалиханова
23 400
Приложение 5
к решению 43 сессии городского маслихата IV созыва № 1
от 18 ноября 2011 года
Приложение 9
к решению 33 сессии городского маслихата IV созыва № 1
от 27 декабря 2010 года
Перечень видов социальной помощи, предусмотренной по программе "Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов"
п/п
Наименование
сумма
(тыс.
тенге)
1
Социальная помощь инвалидам и участникам Великой Отечественной войны на услуги бань и парикмахерских
938,4
2
Социальная помощь инвалидам и участникам Великой Отечественной войны и лицам, приравненным к ним по льготам и гарантиям, на зубопротезирование
4 596,8
3
Социальная помощь на санаторно-курортное лечение участников и инвалидов ВОВ, лиц, приравненных по льготам и гарантиям к участникам и инвалидам ВОВ, других категории лиц, приравненных по льготам и гарантиям к участникам войны, многодетных матерей, награжденных подвесками "Алтын алқа", "Күміс алқа" или получивших ранее звание "Мать-героиня", а также награжденных орденами "Материнская слава" I и II степени, лиц, которым назначены пенсии за особые заслуги перед РК, герои Советского Союза, герои Соц.Труда, кавалеров орденов Славы трех степеней, Трудовой Славы трех степеней, лиц из числа участников ликвидации последствий катастрофы на Чернобыльской АЭС в 1988-1989 годах, эвакуированных (самостоятельно выехавших) из зон отчуждения и отселения в РК, включая детей, которые на день эвакуации находились во внутриутробном состоянии
13 069,6
4
Социальная помощь больным туберкулезом на проезд
1 920
5
Социальная помощь больным туберкулезом на питание
1 218
6
Социальная помощь Почетным гражданам города Петропавловска

180 985
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
180 985
012
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
180 985
оның ішінде:
Чайковский көшесін Тоқсан би көшесінен Астана көшесіне дейін орташа жөндеу
27 600
Пушкин көшесін Партизан көшесінен Пржевальский көшесіне дейін орташа жөндеу
22 500
Жұмабаев көшесін Қазақстан Конституциясы көшесінен Пионер көшесіне дейін орташа жөндеу
29 000
Потанин көшесін Киев көшесінен айналма алаңына дейін орташа жөндеу
24 986
Астана көшесін Абай көшесінен Қазақстан Конституция көшесіне дейін орташа жөндеу
29 999
Абай көшесінен Горький көшесі бойынша барлық Әулиелер шіркеуіне дейін жолды күрделі жөндеу
23 500
Шухов көшесін Набережная көшесінен Ш. Уәлиханов көшесіне дейін орташа жөндеу
23 400
Қалалық мәслихаттың IV шақырылған 43 сессиясының
2011 жылғы 18 қарашадағы № 1 шешіміне
5-қосымша
Қалалық мәслихаттың IV шақырылған 33 сессиясының
2010 жылғы 27 желтоқсандағы № 1 шешіміне
9-қосымша
"Жергілікті өкілетті органдардың шешімдері бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек" бағдарламасы бойынша қарастырылған әлеуметтік көмек түрлерінің тізбесі
р/р
Атауы
сома (мың теңге)
1
Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне монша және шаштараз қызметтеріне әлеуметтік көмек
938,4
2
Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне және жеңілдіктер мен кепілдіктер бойынша оларға теңестірілген тұлғаларға тіс салуға әлеуметтік көмек
4 596,8
3
ҰОС қатысушылары мен мүгедектерінің, ҰОС қатысушылары мен мүгедектеріне жеңілдіктер мен кепілдіктер бойынша теңестірілген тұлғалардың, соғысқа қатысушыларға жеңілдіктер мен кепілдіктер бойынша теңестірілген өзге де санаттағы тұлғалардың, «Алтын алқа», «Күміс алқа» алқаларымен наградталған немесе бұрын «Батыр әйел-ана» атағын алған, сондай- ақ I және II дәрежедегі «Ана даңқы» ордендерімен наградталған көп балалы аналардың, ҚР алдында ерең еңбегі үшін зейнетақы тағайындалған тұлғалардың, Кеңес Одағының ерлері, Социалистік Еңбек ерлері, үш дәрежедегі Даңқ ордендерінің, үш дәрежедегі Еңбек Даңқының кавалерлері, көшіру кезінде ана құрсағындағы болған балаларды қоса алғанда, 1988-1989 жылдардағы Чернобыль АЭС апатының салдарларын жоюға қатысушылар санынан, шеттету аймақтарынан және Қазақстан Республикасына көшірілген тұлғалардың санаторлық-курорттық емделуіне әлеуметтік көмек
13 069,6
4
Туберкулезбен ауратындардың жолақысына әлеуметтік көмек
1 920
5
Туберкулезбен ауратындардың тамақтануына әлеуметтік көмек
1 218
6
Петропавл қаласының Құрметті азаматтарына әлеуметтік көмек

196,7
7
Социальная помощь студентам из малообеспеченных семей
4 201,4
8
Социальная помощь лицам, которым назначены пенсии за особые заслуги перед Республикой Казахстан
1 803
9
Социальная помощь инвалидам и участникам Великой Отечественной войны на коммунальные услуги в размере 4 месячных расчетных показателей
24 266,4
10
Единовременная социальная помощь врачам и выпускникам медицинских высших учебных заведений, прибывающим на постоянную работу в город Петропавловск в размере 200 тысяч тенге
8 600,0
11
Организация службы «Социальное такси» по оказанию бесплатных транспортных услуг инвалидам I-II групп, детям-инвалидам до 18 лет, участникам и инвалидам Великой Отечественной войны и приравненных к ним лицам
6 000
12
Выплата социальной помощи в рамках Программы по стимулированию рождаемости "Фонд поколений»
65 565
13
Единовременная помощь семьям (гражданам), пострадавшим вследствие чрезвычайных ситуаций, независимо от среднедушевого дохода семьи (гражданина) в размере 70 месячных расчетных показателей
4 339,5
Итого
136 714,8

196,7
7
Аз қамтамасыз етілген отбасылардағы студенттерге әлеуметтік көмек
4 201,4
8
Қазақстан Республикасы алдында ерең еңбегі үшін зейнетақы тағайындалған тұлғаларға әлеуметтік көмек
1 803
9
Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне 4 айлық есептеу көрсеткіші мөлшерінде коммуналдық қызметтерге әлеуметтік көмек
24 266,4
10
Петропавл қаласына тұрақты жұмысқа келген дәрігерлерге және жоғары медициналық оқу орындарының түлектеріне 200 мың теңге мөлшерінде біржолғы әлеуметтік көмек
8 600
11
I-II топтағы мүгедектерге, 18 жасқа дейінгі мүгедек балаларға, Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне және оларға теңестірілген тұлғаларға тегін көліктік қызмет көрсету бойынша «Әлеуметтік такси» қызметін ұйымдастыру
6 000
12
«Ұрпақ қоры» бала тууды ынталандыру бағдарламасы аясында әлеуметтік көмек төлеу
65 565
13
Отбасының жан басына шаққандағы табысына қарамастан төтенше жағдайлардан зардап шеккен отбасыларға (азаматтарға) 70 айлық есептеу көрсеткіші мөлшерінде біржолғы көмек
4 339,5
Жиыны
136 714,8