О Есильском районном бюджете на 2012-2014 годы
Решение маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 22 декабря 2011 года N 51/275. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 20 января 2012 года N 13-6-184. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 11 января 2013 года N 01-21/9)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 11.01.2013 N 01-21/9)
В соответствии со статьей 9статьей 75 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV, пунктом 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2012-2014 годы, согласно приложениям 123 соответственно, в том числе на 2012 год в следующих объемах:
1) доходы 2 517 978 тыс. тенге;
в том числе:
налоговые поступления 275 066 тыс. тенге;
неналоговые поступления 3 776 тыс. тенге;
поступления от продажи основного капитала 23 909 тыс. тенге;
поступления трансфертов 2 215 227 тыс. тенге;
2) затраты 2 517 222,3 тыс. тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 62 989,3 тыс. тенге;
в том числе:
бюджетные кредиты 65 792,4 тыс. тенге;
погашение бюджетных кредитов 2 803,1 тыс. тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 28 145 тыс. тенге;
в том числе:
приобретение финансовых активов 28 280 тыс. тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 135 тыс. тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - 90 378,6 тыс. тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета: 90 378,6 тыс. тенге;
поступление займов; 65 529 тыс. тенге;
погашение займов; 2 803,1 тыс. тенге;
используемые остатки бюджетных средств 27 652,7 тыс. тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 08.11.2012 N 10/49 (вводится в действие с 01.01.2012)
2. Установить, что доходы районного бюджета на 2012 год формируются в соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан за счет следующих налоговых поступлений:
индивидуального подоходного налога с физических лиц, осуществляющих деятельность по разовым талонам;
социального налога;
налога на имущество;
земельного налога;
налога на транспортные средства;
единого земельного налога;
акцизов;
платы за пользование земельными участками;
сборов за ведение предпринимательской деятельности;
государственной пошлины.
3. Установить, что доходы районного бюджета формируются за счет следующих неналоговых поступлений:
доходов от аренды имущества, находящегося в государственной собственности;
прочих неналоговых поступлений.

2012-2014 жылдарға Есіл аудандық бюджеті туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Есіл аудандық мәслихатының 2011 жылғы 22 желтоқсандағы N 51/275 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2012 жылғы 20 қаңтарда N 13-6-184 тіркелді. Қолдану мерзімінің өтуіне байланысты күшін жойды (Солтүстік Қазақстан облысы Есіл аудандық мәслихатының 2013 жылғы 11 қаңтардағы N 01-21/9 хаты)
Ескерту. Қолдану мерзімінің өтуіне байланысты күшін жойды (Солтүстік Қазақстан облысы Есіл аудандық мәслихатының 2013.01.11 N 01-21/9 хаты)
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV Бюджеттік кодексінің 975-баптарына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңының 6-бабы 1-тармағына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШТІ:
1. 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет, соның ішінде 2012 жылға келесі көлемде, 123-қосымшаларға сәйкес бекітілсін:
1) кірістер 2 517 978 мың теңге;
соның ішінде:
салықтық түсімдер 275 066 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 3 776 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсімдер 23 909 мың теңге;
трансферттер түсімдері 2 215 227 мың теңге;
2) шығындар 2 517 222,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелер 62 989,3 мың теңге;
соның ішінде:
бюджеттік несиелер 65 792,4 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 2 803,1 мың теңге;
4) қаржылық активтермен операциялар бойынша сальдо 28 145 мың теңге;
соның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алу 28 280 мың теңге;
мемлекеттің қаржылық активтерін сатудан түскен қаржылық активтерді сатып алу 135 мың теңге;
5) бюджеттік тапшылық (профицит) - 90 378,6 мың теңге;
6) бюджеттің тапшылығын (профицитті қолдану) қаржыландыру 90 378,6 мың теңге;
қарыздардың түсімі 65 529 мың теңге;
қарыздарды өтеу 2 803,1 мың теңге;
бюджеттік қаражаттың қолданылатын қалдықтары 27 652,7 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Есіл аудандық мәслихатының 2012.11.08 N 10/49 Шешімімен (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі)
2. 2012 жылғы аудандық бюджеттің кірістері Қазақстан Республикасының Бюджеттік кодексіне сәйкес келесі салық түсімдері есебінен құрылатындығы белгіленсін:
бір жолғы талондар бойынша қызметін жүзеге асыратын, жеке тұлғалардан алынатын жеке табыс салығынан;
әлеуметтік салықтан;
мүлік салығынан;
жер салығынан;
көлік салығынан;
біркелкі жер салығынан;
акциздерден;
жер учаскелерін қолдануға төлем;
кәсіпкерлік қызметті жүргізуге жиын;
мемлекеттік баж.
3. Аудандық бюджеттің кірістері келесі салықтық емес түсімдер есебінен құралатындығы белгіленсін:
мемлекеттің иелігіндегі мүліктерді жалға алудан түсімдер;
өзге салықтық емес түсімдер.

4. Установить, что доходы районного бюджета формируются за счет поступлений от продажи основного капитала.
5. Установить, что доходы районного бюджета формируются за счет поступлений от продажи финансовых активов государства.
6. Предусмотреть на 2012 год объемы бюджетных субвенций, передаваемых из областного бюджета бюджету района в сумме 1 878 710 тыс. тенге.
7. Учесть в районном бюджете на 2012 год целевые трансферты из республиканского бюджета в следующих размерах:
1) 10 590 тыс. тенге - на проведение противоэпизоотических мероприятий;
2) 10025 тыс. тенге – на реализацию мер по оказанию социальной поддержки специалистов;
3) 88204 тыс. тенге на реализацию государственного общеобразовательного заказа в дошкольных организациях образования;
4) на реализацию Государственной программы развития образования Республики Казахстан на 2011-2020 годы в сумме 18091 тыс. тенге, в том числе:
- 12 291 тыс. тенге – на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего образования;
- 5 800 тыс. тенге – на обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому;
5) 1949 тыс. тенге – на предоставление специальных социальных услуг нуждающимся гражданам на дому;
6) 7000 тыс. тенге – на ежемесячную выплату денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей за счет трансфертов из республиканского бюджета;
7) 1104 тыс. тенге – на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам «АОО Назарбаев Интеллектуальные школы ;
8) 21996 тыс. тенге – на увеличение размера доплат за квалификационную категорию учителям и воспитателям дошкольных организаций образования;
9) 8562 тыс. тенге – на оказание мер государственной поддержки участникам Программы 2020;
10) 10168 тыс. тенге – на создание центров занятости;
11) 810 тыс. тенге – на предоставление субсидий на переезд;
12) 3605 тыс. тенге - на решение вопросов обустройства аульных (сельских) округов в реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы «Развитие регионов»;
13) 12637 тыс. тенге – на организацию молодежной практики;
14) 44140 тыс. тенге – на строительство и (или) приобретение служебного жилища;
15) 40183 тыс. тенге – на развитие сельских населенных пунктов в рамках программы занятости 2020.
Сноска. Пункт 7 с изменениями, внесенными решениями маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 06.03.2012 N 3/10;  от 17.04.2012 N 4/15; от 08.11.2012 N 10/49 (вводится в действие с 01.01.2012)

4. Аудандық бюджеттің кірісі негізгі капиталды сатудың түсімдері есебінен құралатындығы белгіленсін.
5. Аудандық бюджеттің кірісі мемлекеттік қаржылық активтерді сатудың түсімдері есебінен құралатындығы белгіленсін.
6. Облыстық бюджеттен аудандық бюджетке берілетін бюджеттік субвенция көлемі 2012 жылы – 1878710 мың теңгеге қарастырылсын.
7. 2012 жылғы аудандық бюджетте республикалық бюджеттің трансферттері келесі көлемде есептелсін:
1) індеттерге қарсы іс-шараларды өткізуге – 10590 мың теңге;
2) 10025 мың теңге – мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету бойынша шараларды іске асыруға;
3) 88204 мың теңге – білім берудің мектепке дейінгі ұйымдарында мемлекеттік жалпы білім беру тапсырысын іске асыру үшін;
4) Қазақстан республикасында 2011-2020 жылдарға білімді дамыту мемлекеттік бағдарламасын жүзеге асыруға 18091 мың теңге, соның ішінде:
- бастауыш, негізгі, орта және жалпы білім мемлекеттік мекемелерінің физика, химия, биология кабинеттерін оқу құралдарымен жабдықтауға – 12291 мың теңге;
- үйде оқитын мүгедек балаларды бағдарламалық қамтамасыз ету және жабдықтармен жабдықтауға – 5800 мың теңге;
5) қажет ететін азаматтарға әлеуметтік көмекті үйде көрсетуге – 1949 мың теңге;
6) 7000 мың теңге – республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдеріне;
7) 1104 мың теңге – «Назарбаев зияткерлік мектептері» ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыруға;
8) мектепке дейінгі білім ұйымдарының тәрбиеленушілері мен ұстаздарының біліктілік санаттарына үстемеақы көлемін ұлғайтуға – 21996 мың теңге;
9) 2020 бағдарламасына қатысушыларға мемлекеттік қолдаудың шараларын көрсетуге – 8562 мың теңге;
10) жұмыспен қамту орталықтарын ашуға – 10168 мың теңге;
11) 810 мың теңге – көшуге жәрдемақы беру үшін;
12) «Аймақтарды дамыту» бағдарламасы шеңберінде аймақтардың экономикалық дамуына жәрдемдесу шараларын жүзеге асыруда ауылдық (селолық) округтерді жайластыру сұрақтарын шешуге - 3605 мың теңге;
13) 12637 мың теңге – жастар тәжірибесін ұйымдастыруға.
14) 44140 мың теңге – қызметтік баспананы сатып алу және (немесе) салу үшін;
15) 40183 мың теңге – Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде селолық елді мекендерді дамытуға.
Ескерту. 7-тармаққа өзгерту енгізілді - Солтүстік Қазақстан облысы Есіл аудандық мәслихатының 2012.03.06 N 3/10; 2012.04.17 N 4/15; 2012.11.08 N 10/49 Шешімдерімен (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі)

8. Предусмотреть в бюджете района распределение бюджетных кредитов из республиканского бюджета для реализации мер социальной поддержки специалистов на 2012 год в сумме 65792,4 тыс. тенге.
Сноска. Пункт 8 в редакции решения маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 17.04.2012 N 4/15 (вводится в действие с 01.01.2012)
9. Предусмотреть в районном бюджете на 2012 год целевые трансферты из областного бюджета:
1) 500 тыс. тенге - на установку противопожарной сигнализации, приобретение средств пожаротушения, услуг по обработке деревянных покрытий (конструкций) для объектов образования;
2) 10873 тыс. тенге на выплату социальной помощи в рамках Программы по стимулированию рождаемости «Фонд поколений»;
3) 6701 тыс. тенге - на строительство и (или) приобретение жилья и развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020;
4) 5500 тыс. тенге – на создание лингафонных и мультимедийных кабинетов для государственных учреждений начального, основного среднего и общего образования;
5) 299 тыс. тенге – на установку аппаратуры для видеонаблюдения в организациях образования;
6) 1224 тыс. тенге – на земельно-хозяйственное устройство населенных пунктов;
7) 1313 тыс. тенге – на установление границ населенных пунктов;
8) 8000 тыс. тенге – на формирование уставного капитала юридических лиц;
9) 9600 тыс. тенге – на формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц (на приобретение оборудования для центральной котельной государственного коммунального предприятия «Камкор» на праве хозяйственного ведения при акимате Есильского района);
10) 12000 тыс. тенге – на разработку проектно-сметной документации по реконструкции канализационных сетей и очистных сооружений системы канализации села Явленка;
11) 434 тыс. тенге – на подключение ID-Phone;
12) 1009 тыс. тенге - на приобретение учебных пособий организациям образования.
Сноска. Пункт 9 с изменениями, внесенными решениями маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 06.03.2012 N 3/10; 17.04.2012 N 4/15; 30.07.2012 N 8/36; от 08.11.2012 N 10/49 (вводится в действие с 01.01.2012)
10. Установить в расходах бюджета района на 2012 год выплаты на оказание социальной помощи специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии проживающим в сельской местности, по приобретению топлива в размере 2-х МРП на одного получателя.
Сноска. Пункт 10 в редакции решения маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 08.11.2012 N 10/49 (вводится в действие с 01.01.2012)

8. 2012 жылы мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын жүзеге асыру үшін аудандық бюджетте республикалық бюджеттен бюджеттік несиелерді 65792,4 мың теңге сомаға бөлу қарастырылсын.
Ескерту. 8-тармақ жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Есіл аудандық мәслихатының 2012.04.17 N 4/15 Шешімімен (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі)
9. 2012 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттің мақсатты трансферттері қарастырылсын:
1) өртке қарсы дабылды орнатуға, өрт сөндіру жабдықтарын сатып алу, білім нысандарына ағаш жабындарын (құрылымдарын) өңдеуге – 500 мың теңге;
2) 10873 мың теңге – «Ұрпақ қоры» тууды ынталандыру бойынша бағдарлама аясында әлеуметтік көмек төлемдеріне;
3) 6701 мың теңге – Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы аясында инженерлік-коммунаикациялық инфрақұрылымды дамыту және баспана салу (немесе) сатып алу;
4) бастауыш, негізгі, орта және жалпы білім мемлекеттік мекемелерінде лингофон және мультимедия кабинеттерін ашуға – 5500 мың теңге;
5) аудан мектептерінде бейне бақылау орнату үшін аппаратураларды орнатуға – 299 мың теңге;
6) елді мекендердің жер-шаруашылық құрылуларына – 1224 мың теңге;
7) елді мекендердің шекараларын белгілеуге – 1313 мың теңге;
8) 8000 мың теңге – заңды тұлғалардың жарғылық капиталдарын қалыптастыруға;
9) 9600 мың теңге – заңды тұлғалардың жарғылық капиталдарын ұлғайту немесе құру (Есіл ауданы әкімдігі жанындағы шаруашылық жүргізуге құқылы «Камкор» мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының орталық қазандығына жабдықтарды сатып алуға);
10) 12000 мың теңге – кәріс желілерін реконструкциялау және Явленка селосындағы кәріс желілерін тазарту бойынша жоба-сметалық құжаттама әзірлеуге;
11) 434 мың теңге – ID-Phone;
12) 1009 мың теңге – білім беру ұйымдарына оқулық жәрдемақы сатып алуға.
Ескерту. 9-тармаққа өзгерту енгізілді - Солтүстік Қазақстан облысы Есіл аудандық мәслихатының 2012.03.06 N 3/10; 2012.04.17 N 4/15; 2012.07.30 N 8/36; 2012.11.08 N 10/49 Шешімдерімен (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі)
10. 2012 жылға арналған аудандық бюджеттің шығындарынан селолық жерде тұратын денсаулық сақтау, білім, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және ветеринария мамандарына бір алушыға 2 АЕК көлемінде отын сатып алуға әлеуметтік көмек төлемдерінің көлемін белгілеу.
Ескерту. 10-тармақ жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Есіл аудандық мәслихатының 2012.11.08 N 10/49 Шешімімен (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі)

11. Обеспечить в 2012 году выплату заработной платы государственным служащим, работникам государственных учреждений, не являющихся государственными служащими и работникам казенных предприятий в полном объеме.
12. Установить повышенные не менее чем на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки гражданским служащим социального обеспечения, образования, культуры и спорта, работающим в аульной (сельской) местности, по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.
13. Утвердить перечень бюджетных программ развития районного бюджета на 2012 год с разделением на бюджетные программы направленные на реализацию бюджетных инвестиционных проектов и формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц согласно приложению 4.
14. Установить, что в процессе исполнения местных бюджетов на 2012 год не подлежат секвестру местные бюджетные программы, согласно приложению 5.
15. Установить расходы по сельским округам в разрезе программ, согласно приложению 678.
16. Установить расходы на социальную помощь отдельным категориям нуждающихся граждан, согласно приложению 9.
17. Утвердить резерв местного исполнительного органа района в сумме 20 тыс. тенге.
Сноска. Пункт 17 в редакции решения маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 08.11.2012 N 10/49 (вводится в действие с 01.01.2012)
17-1. Предусмотреть в районном бюджете расходы за счет свободных остатков средств, сложившихся на начало финансового года, в сумме 15316 тыс. тенге, согласно приложению 10.
Сноска. Решение дополнено пунктом 17-1 в соответствии с решением маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 06.03.2012 N 3/10 (вводится в действие с 01.01.2012)
17-2. Предусмотреть в расходах районного бюджета возврат неиспользованных в течение 2011 финансового года целевых трансфертов выделенных из республиканского бюджета в сумме 2805 тыс. тенге, областного бюджета в сумме 4,8 тыс. тенге по бюджетной программе 452006000 «Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов» в сумме 2809,8 тыс. тенге, согласно приложению 11.
Сноска. Решение дополнено пунктом 17-2 в соответствии с решением маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 06.03.2012 N 3/10 (вводится в действие с 01.01.2012)
17-3. Использовать (доиспользовать) неиспользованные (недоиспользованные) суммы целевых трансфертов, выделенных из республиканского бюджета в 2011 году, с соблюдением их целевого назначения, за счет остатков бюджетных средств на начало финансового года по целевым трансфертам согласно приложению 12.

11. 2012 жылы мемлекеттік қызметкерлер мен мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметкерлері болып табылмайтын қызметшілерге және қазыналық кәсіпорындардың қызметшілеріне еңбекақылары толық көлемде төленуі қамтамасыз етілсін.
12. Ауылдық (селолық) елді мекендерде жұмыс істейтін спорт, мәдениет, білім және әлеуметтік қамсыздандырудың азаматтық қызметкерлеріне, қалалық жағдайларда жоғарыда аталған қызмет түрлерінде жұмыс істейтін азаматтық қызметкерлердің жалақыларымен және еңбекақыларымен салыстырғанда жиырма бес пайызға лауазымдық жалақылары мен тарифтік еңбекақыларының артуы белгіленсін.
13. Бюджеттік инвестициялық жобалардың жүзеге асырылуына бағытталған бюджеттік бағдарламаларға бөлінуімен және 4-қосымшаға сәйкес заңды тұлғалардың жарғылық капиталдарының артуы немесе құрылуымен 2012 жылғы аудандық бюджеттің даму бюджеттік бағдарламасының тізімі бекітілсін.
14. 2012 жылғы жергілікті бюджетті орындау барысында жергілікті бюджеттік бағдарламалар секвестрге жатпайтындығы 5-қосымшаға сәйкес белгіленсін.
15. Бағдарламалар шегінде селолық округтер бойынша шығындар 678-қосымшаларға сәйкес белгіленсін.
16. Көмекті қажет ететін жеке азаматтарға әлеуметтік көмек шығындары 9-қосымшаға сәйкес белгіленсін.
17. Ауданның жергілікті атқарушы органының резервін 20 мың теңгеге белгілеу.
Ескерту. 17-тармақ жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Есіл аудандық мәслихатының 2012.11.08 N 10/49 Шешімімен (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі)
17-1. Аудандық бюджетте қаржылық жылдың басында қалыптасқан қаражаттардың бос қалдықтары есебінен 15316 мың теңге сомасында шығыстар 10-қосымшаға сәйкес қарастырылсын.
Ескерту. Шешім 17-1-тармақпен толықтырылды - Солтүстік Қазақстан облысы Есіл аудандық мәслихатының 2012.03.06 N 3/10 Шешімімен (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі)
17-2. «Қолданылмаған (аяғына дейін қолданылмаған) мақсатты трансферттерді қайтару» 452006000 бюджеттік бағдарламасы бойынша республикалық бюджеттен 2805 мың теңге бөлінген 2809,8 мың теңге, облыстық бюджеттен 4,8 мың теңге құрайтын, 2011 қаржылық жыл ішінде қолданылмаған мақсатты трансферттердің қайтарылуы аудандық бюджеттің шығыстарында 11 қосымшаға сәйкес қарастырылсын.
Ескерту. Шешім 17-2-тармақпен толықтырылды - Солтүстік Қазақстан облысы Есіл аудандық мәслихатының 2012.03.06 N 3/10 Шешімімен (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі)
17-3. Мақсатты трансферттер бойынша қаржылық жылдың басында бюджеттік қаражаттардың қалдықтары есебінен 2011 жылы республикалық бюджеттен бөлінген мақсатты трансферттердің қолданылмаған (аяғына дейін қолданылмаған) сомаларын олардың мақсатты тағайындалуын сақтай отырып 12 қосымшаға сәйкес қолданылсын (аяғына дейін қолданылсын).

Сноска. Решение дополнено пунктом 17-3 в соответствии с решением маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 06.03.2012 N 3/10 (вводится в действие с 01.01.2012)
17-4. Утвердить в районном бюджете на 2012 год расходы на обслуживание долга местных исполнительных органов и иных платежей по займам из областного бюджета в сумме 6 тыс. тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 17-4 в соответствии с решением маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 17.04.2012 N 4/15; в редакции решения маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 08.11.2012 N 10/49 (вводится в действие с 01.01.2012)
18. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель сессии
районного маслихата                        Е. Олейникова
Секретарь
районного маслихата                        Б. Шериязданов
Приложение 1
к решению районного маслихата
от 22 декабря 2011 года № 51/275
Бюджет Есильского района на 2012 год

Ескерту. Шешім 17-3-тармақпен толықтырылды - Солтүстік Қазақстан облысы Есіл аудандық мәслихатының 2012.03.06 N 3/10 Шешімімен (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі)
17-4. 2012 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен жергілікті атқарушы органдардың қарыздарын өтеу мен борыштар бойынша өзге де төлемдер 6 мың теңге сомаға бекітілсін.
Ескерту. Шешім 17-4-тармақпен толықтырылды - Солтүстік Қазақстан облысы Есіл аудандық мәслихатының 2012.04.17 N 4/15; жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Есіл аудандық мәслихатының 2012.11.08 N 10/49 Шешімдерімен (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі)
18. Осы шешім 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы                       Е.Олейникова
Аудандық мәслихат
хатшысы                                    Б.Шериязданов
Аудандық мәслихаттың
2011 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 51/275 шешіміне 1-қосымша
2012 жылға арналған Есіл аудандық бюджеті

62543
003
Капитальные расходы государственного органа
14450
6
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа.
134 780
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка аула (села), аульного (сельского) округа
133585
022
Капитальные расходы государственного органа
1195
452
Отдел финансов района (города областного значения)
12811
001
Услуги по реализации государственной политики в области исполнения бюджета района (города областного значения) и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
10793
003
Проведение оценки имущества в целях налогооблажения
235,2
004
Организация работы по выдаче разовых талонов и обеспечение полноты сбора сумм от реализации разовых талонов
537
011
Учет, хранение, оценка и реализация имущества, поступившего в коммунальную собственность
180,8
018
Капитальные расходы государственного органа
50
028
Приобретение имущества в коммунальную собственность
1015
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
11 461
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования и управления района (города областного значения)
11 461
2
Оборона
8 078
122
Аппарат акима района (города областного значения)
8 078
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
7 446
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
200
7
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
432
3
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно- исполнительная деятельность
3 378
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
3 378
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
3 378
4
Образование
1 785 829
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа.
1 976
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в аульной (сельской) местности
1 976
464
Отдел образования района (города областного значения)
1 783 853
009
Обеспечение дошкольного воспитания и обучения
51 514
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
88 204
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка - сироты (детей-сирот), и ребенка(детей), оставшегося без попечения родителей за счет трансфертов из республиканского бюджета

62 543
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
14 450
6
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық ) округ әкімінің аппараты
134 780
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
133 585
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 195
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қала) қаржы бөлімі
12 811
001
Ауданның (областық манызы бар қаланың) бюджетін орындау және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10 793
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
235,2
004
Біржолғы талондарды беру жөніндегі жұмысты ұйымдастыру және біржолғы талондарды сатудан түскен сомаларды толық алынуын қамтамасыз ету
537
011
Коммуналдық меншікке түскен мүлікті есепке алу, сақтау, бағалау және сату
180,8
018
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
50
028
Коммуналдық меншікке мүлік сатып алу
1015
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
11 461
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру мен дамыту және ауданды (облыстық маңызы бар қаланы) басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11 461
2
Қорғаныс
8 078
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
8 078
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
7 446
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайларды алдын алу және жою
200
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
432
7
3
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
3 378
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
3 378
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
3 378
4
Бiлiм беру
1 785 829
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкiмiнiң аппараты
1 976
005
Ауылдық (селолық) жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
1 976
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бiлiм бөлiмi
1 783 853
009
Мектепке дейінгі тәрбиелеу мен оқытуды қамтамасыз ету
51 514
040
Білім берудің мектепке дейінгі ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыру
88 204
015
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері

7 000
020
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей- инвалидов, обучающихся на дому за счет трансфертов из республиканского бюджета
5 800
8
021
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию воспитателям детских садов, мини-центров, школ-интернатов: общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей, организаций образования для детей -сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, центров адаптации несовершеннолетних за счет трансфертов из республиканского бюджета
250
003
Общеобразовательное обучение
1 527 379
006
Дополнительное образование для детей
45 400
063
Повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по учебным программам АОО "Назарбаев Интеллектуальные школы" за счет трансфертов из республиканского бюджета
1 104
064
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям организаций начального, основного среднего, общего среднего образования: школы, школы-интернаты:( общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей; организаций для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей) за счет трансфертов из республиканского бюджета
21 746
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
5 496
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
9 267
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
9 167
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
11 526
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
146 704
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
126 520
002
Программа занятости
39 095
9
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
4 712
005
Государственная адресная социальная помощь
2394
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решению местных представительных органов
28 604
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
28 225
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
8 950
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида

7 000
020
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
5 800
021
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен кәмелетке толмағандарды бейімдеу орталығы, ата-ананың қамқорынсыз қалған, балаларды және жетім балаларды оқытуды ұйымдастыру, дарынды балаларды мамандырылған арнайы (түзету), жалпы титік мектеп-интернаттар, шағын-орталықтар, бала-бақша тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
250
003
Жалпы білім беру
1 527 379
006
Балаларға қосымша білім беру
45 400
8
063
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен «Назарбаев зияткерлік мектептері» ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыру
1 104
064
Бастауыш, негізгі орта, жалпыға бірдей орта білім беру ұйымдарының (дарынды балаларға арналған мамандырылған (жалпы үлгідегі, арнайы (түзету); жетім балаларға және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларға арналған ұйымдар): мектептердің, мектеп-интернаттарының мұғалімдеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы мөлшерін республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен ұлғайту
21 746
004
Ауданның (областық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
5 496
005
Ауданның (областык маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелері үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
9 267
067
Ведомствоаралық мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың түпкілікті шығыстары
9 167
001
Жергіліктті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11 526
6
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету
146 704
451
Ауданның ( облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
126 520
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
39 095
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет және спорт мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
4 712
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
2 394
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
28 604
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
28 225
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
8 950
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету

10250
2
Оборона
5 373
122
Аппарат акима района (города областного значения)
5 373
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
5273
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
100
3
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно- исполнительная деятельность
939
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
939
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
939
4
Образование
1 626 662
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
2 341
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в аульной (сельской) местности
2341
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения) района (города областного значения)
1624321
004
Общеобразовательное обучение
1536909
009
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
8836
005
Дополнительное образование для детей и юношества
41394
008
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
5880
003
Обеспечение дошкольного воспитания и обучения
31302
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
109 680
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
89 624
002
Программа занятости
16709
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
4858
005
Государственная адресная социальная помощь
9872
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решению местных представительных органов
7038
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
25263
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
21124
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
4760
471
Отдел образования,физической культуры и спорта района (города областного значения)
835
012
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов.

10 250
2
Қорғаныс
5 373
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
5 373
005
Жалпыға бірдей әскери міндеттің орындалуы шеңберіндегі іс-шаралар
5 273
007
Аудандық (қала) масштабында, мемлекеттік өртке қарсы қызмет мекемелері жоқ елді мекендерде дала өрттерін сөндіру және одан сақтандыру бойынша іс-шаралар
100
3
Қоғам тәртібі, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-орындау қызметі
939
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі  және автомобиль жолдары бөлімі
939
021
Елді мекендерде жол жүру қауіпсіздігін қамтамасыз ету
939
4
Білім
1 626 662
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
2 341
005
Оқушыларды мектепке және ауылдық жерлерге тегін тасымалдауды ұйымдастыру
2 341
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
1 624 321
004
Жалпы білім беру
1 536 909
009
Ауданның (аудандық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім мекемелеріне әдістемелік-оқыту кешенін, оқулықтарды сатып алу және жеткізу
8 836
005
Балалар мен жастарға қосымша білім беру
41 394
008
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім мекемелерінде білім жүйесін ақпараттандыру
5 880
003
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
31 302
6
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету
109 680
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
89 624
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
16 709
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет мамандарына отын сатып алу бойынша әлеуметтік көмек көрсету
4 858
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
9 872
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша жеке санаттағы азаматтарға әлеуметтік көмек
7 038
014
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
25 263
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақы
21 124
017
Мүгедектерді оңалту бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз етуге және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсетуі
4 760
471
Ауданның (қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
835
012
Жергілікті өкілдік органдарының шешімі бойынша қоғам көлігінде (таксиден басқа) жол жүру жеңілдігі түрінде білім ұйымдарында күндізгі оқу түріндегі білім алушылар мен тәрбиеленушілерге әлеуметтік қолдау

Сноска. Приложение 4 в редакции решения маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 08.11.2012 N 10/49 (вводится в действие с 01.01.2012)
Функц.група
Адми
нист
ратор
Прог
рамма
Наименование
сумма (тыс.тенге)
1
3
4
А
В
Инвестиционные программы
101 552,3
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
73 272,3
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
61 272,3
003
Проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
9 608,3
Завершение строительства 6 жилых домов в рамках Программы занятости 2020
8 745,3
Разработка и экспертиза ПСД по реконструкции жилого дома в селе Явленка Есильского района
40
На отвод, установление границ земельного участка, формирование земельно-хозяйственного дела,изготовление идентификационного документа на земельный участок по объекту "Реконструкция жилого дома в селе Явленка по ул. Позолотина Есильского района
87
Корректировка ПСД по реконструкции жилого дома по ул. Позолотина села Явленка Есильского района
262
Изготовление и регистрация правоустанавливающих документов на жилье в рамках Программы занятости 2020"
474
072
Строительство и (или) приобретение служебного жилища и развитие (или) приобретение инженерно- коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020
51 223
Завершение строительства 6 жилых домов в рамках Программы занятости 2020
6 701
Приобретение жилища (жилых домов) в рамках реализации Программы занятости 2020
44140
Оформление правоустанавливающих документов на землю по жилью в рамках Программы занятости 2020
382
458
Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района ( города областного значения).
12 000
028
Развитие коммунального хозяйства
12 000
Разработка ПСД по реконструкции канализационных сетей и очистных сооружений системы канализации села Явленка Есильского района
12 000
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
441
006
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
441
Разработка проектно- сметной документации по проекту "Развитие и реконструкция разводящих сетей в селе Корнеевка Есильского района
441
13
Прочие
28280

Ескерту. 4-қосымша жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Есіл аудандық мәслихатының 2012.11.08 N 10/49 Шешімімен (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі)
функ
цио
налды
топ
Бюджеттік
бағдар
лама
лардың
әкімші
сі
бағ
дар
лама
Атауы
Сомасы (мың теңге)
1
2
3
А
В
Инвестициялық бағдарламалар
101552,3
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
73272,3
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
61272,3
003
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алу
9608,3
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде 6 тұрғын үй құрылысының аяқталуы
8745,3
Есіл ауданының Явленка селосында тұрғын-үйді реконструкцилау бойынша ЖСҚ әзірлеу және сараптамасы
40
"Есіл ауданының Явленка селосы Позолотин к. тұрғын-үйді реконструкциялау" обьектісі бойынша жер теліміне бірегейлі құжатты әзірлеу,жер-шаруашылық істі құру, жер телімі шекарасын белгілеу, бөлу
87
Есіл ауданының Явленка селосы Позолотин к. тұрғын-үйді реконструкциялау бойынша түзету жүргізу
262
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы аясында тұрғын үйге құқық белгілеуші құжаттарды әзірлеу және тіркеу
474
072
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде инженерлік-қатынас инфрақұрылымын дамыту (немесе) сатып алу және қызметтік үйлерді салу және (немесе) сатып алу
51223
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде 6 тұрғын үй құрылысының аяқталуы
6701
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы аясында баспана (тұрғын-үйлер) сатып алу
44140
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы аясында тұрғын үй жеріне құқық белгілеуші құжаттарды ресімдеу
382
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
12000
028
Коммуналдық шаруашылықты дамыту
12000
Есіл ауданының Явленка селосындағы кәріс желілерін реконструкциялау және кәріс желілерін тазарту бойынша ЖСҚ әзірлеу
12000
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
441
006
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамыту
441
"Есіл ауданының Корнеевка селосында су тарату желілерін дамыту және реконструкциялау" жобасы бойынша жобалық-сметалық құжаттаманы әзірлеу
441
13
Өзгелер
28280

458
Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района ( города областного значения)
12100
065
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
12100
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
16180
065
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
16180
Приложение 5
к решению районного маслихата
от 22 декабря 2011 года № 51/275
Перечень местных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета на 2012 год

458
Ауданның (облыстық маңызы бар қала)тұрғын-үй коммуналдық шаруашылық жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
12100
065
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
12100
474
Ауданның (облыстық маңызы бар қала) ауылшаруашылық және ветеринария бөлімі
16180
065
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
16180
Аудандық мәслихаттың
2011 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 51/275 шешіміне 5-қосымша
2012 жылға арналған бюджетті орындау барысында секвестрге жатпайтын, жергілікті бюджеттік бағдарламалар тізбесі

Сноска. Приложение 5 в редакции решения маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 30.07.2012 N 8/36 (вводится в действие с 01.01.2012)
Функ
цио
наль
ная
груп
па
Адми
нис
тра
тор
Про
грам
ма
Наименование
4
Образование
464
Отдел образования района (города областного значения)
003
Общеобразовательное обучение
Приложение 6
к решению районного маслихата
от 22 декабря 2011 года № 51/275
Перечень бюджетных программ по аульным (сельским) округам на 2012 год

Ескерту. 5-қосымша жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Есіл аудандық мәслихатының 2012.07.30 N 8/36 Шешімімен (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі)
функ
цио
нал
дық
топ
Бюджет
тік бағ
дарлама
лардың
әкімші
сі
бағ
дар
ла
ма
Атауы
4
Білім беру
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
003
Жалпы білім беру
Аудандық мәслихаттың
2011 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 51/275 шешіміне 6-қосымша
2012 жылға ауылдық (селолық округтер) бойынша бюджеттік бағдарламалар тізімі

2018
Социальная помощь на льготное зубопротезирование участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, лицам, а также лицам приравненным к ним
128
Социальная помощь для обеспечения дополнительного питания граждан, больным активным туберкулезом
176
Социальная помощь в рамках программы по стимулированию рождаемости "Фонд поколений"
24075
Приложение 10
к решению районного маслихата
от 22 декабря 2011 года № 51/275
Направление свободных остатков бюджетных средств сложившихся на 1 января 2012 года
Сноска. Решение дополнено приложением 10 в соответствии с решением маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 06.03.2012 N 3/10 (вводится в действие с 01.01.2012)
Функциональная группа
Сумма
(тыс.
тенге)
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
4
Образование

2018
Ұлы Отан соғысына қатысушылар мен мүгедектерге, сонымен қатар оларға теңестірілген тұлғаларға тіс протездеудің жеңілдігіне әлеуметтік көмек
128
Белсенді туберкулезбен ауыратын азаматтарға қосымша тамақтануды қамтамасыз ету үшін әлеуметтік көмек
176
"Ұрпақ қоры" тууды ынталандыру бойынша бағдарлама аясында әлеуметтік көмек
24075
Аудандық мәслихаттың
2011 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 51/275 шешіміне 10-қосымша
2012 жылдың 1 қаңтарында құрылған бюджеттік қаражаттың бос қалдықтарын бағыттау
Ескерту. Шешім 10-қосымшамен толықтырылды - Солтүстік Қазақстан облысы Есіл аудандық мәслихатының 2012.03.06 N 3/10 Шешімімен (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі)
функционалды топ
Сомасы (мың теңге)
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
бағдарлама
Атауы
4
Бiлiм беру

Направление свободных остатков бюджетных средств, сложившихся на 1 января 2012 года, и возврат целевых трансфертов республиканского и областного бюджетов, неиспользованных в 2011 году
Сноска. Решение дополнено приложением 11 в соответствии с решением маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 06.03.2012 N 3/10 (вводится в действие с 01.01.2012)
Функциональная группа
Сумма
(тыс.
тенге)
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
15
Трансферты

2012 жылдың 1 қаңтарына қалыптасқан бюджеттік қаражаттың бос қалдықтары мен 2011 жылы қолданылмаған республикалық және облыстық бюджеттердің нысаналы трансферттерін қайтару есебінен аудандық бюджеттің шығындары
Ескерту. Шешім 11-қосымшамен толықтырылды - Солтүстік Қазақстан облысы Есіл аудандық мәслихатының 2012.03.06 N 3/10 Шешімімен (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі)
функционалды топ
Сомасы
(мың
теңге)
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
бағдарлама
ішкі бағдарлама
Атауы
15
Трансферттер