Об организации общественных работ в Кызылжарском районе в 2012 году
Постановление акимата Кызылжарского района Северо-Казахстанской области от 5 декабря 2011 года N 565. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 28 декабря 2011 года N 13-8-158. Утратило силу (письмо аппарата акима Кызылжарского района Северо-Казахстанской области от 4 февраля 2013 года N 02.07-05-03/127)
Сноска. Утратило силу (письмо аппарата акима Кызылжарского района Северо-Казахстанской области от 04.02.2013 N 02.07-05-03/127)
В соответствии с пунктом 5 статьи 7 Закона Республики Казахстан «О занятости населения» от 23 января 2001 года № 149, постановлением Правительства Республики Казахстан «О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения» от 19 июня 2001 года № 836, в целях упорядочения распределения безработных граждан на общественные работы, акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Организовать общественные работы в Кызылжарском районе в 2012 году.
2. Утвердить прилагаемый Перечень организаций, виды, объемы общественных работ и источники финансирования на 2012 год (далее по тексту Перечень) согласно приложению 1.
3. Утвердить прилагаемые размеры оплаты труда безработных, привлеченных на общественные работы и режим работы согласно приложению 2.
4. Государственному учреждению «Кызылжарский районный отдел занятости и социальных программ» осуществлять направление безработных граждан на общественные работы в соответствии с утвержденным Перечнем.
5. Определить спрос и предложение на общественные работы:
в количестве заявленной потребности рабочих мест – 404 человека;
в количестве утвержденной потребности рабочих мест – 404 человека.
Сноска. Пункт 5 в редакции постановления акимата Кызылжарского района Северо-Казахстанской области от 02.02.2012 N 47
6. Оплату труда общественных работников установить в размере минимальной заработной платы, в соответствии с Законом Республики Казахстан от 24 ноября 2011 года № 496-IV «О республиканском бюджете на 2012-2014 годы». Финансирование организации общественных работ осуществляется из средств местного бюджета.
7. Условия общественных работ определяются продолжительностью рабочей недели 5 дней с двумя выходными (суббота, воскресенье), восьми часовой рабочий день, обеденный перерыв 1 час, исходя из условий труда, применяются гибкие формы организации рабочего времени, предусмотренные трудовым договором, заключаемые между работниками и работодателями. Работникам, работающим в холодное время года на открытом воздухе или в закрытых необогреваемых помещениях, а также занятым на погрузочно-разгрузочных работах, предоставляются специальные перерывы для обогрева и отдыха, которые включаются в рабочее время. Работодатель обязан обеспечить оборудование помещений для обогрева и отдыха работников.

2012 жылы Қызылжар ауданында қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар аудандық әкімдігінің 2011 жылғы 5 желтоқсандағы N 565 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 28 желтоқсанда N 13-8-158 тіркелді. Күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы әкімі аппаратының 2013 жылғы 4 ақпандағы N 02.07-05-03/127 хаты)
Ескерту. Күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы әкімі аппаратының 04.02.2013 N 02.07-05-03/127 хаты)
«Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 149 Заңының 7-бабы 5-тармағына, «Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын iске асыру жөнiндегi шаралар туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысына сәйкес, қоғамдық жұмыстарға жұмыссыз азаматтарды бөлуді тәртіпке салу мақсатында, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2012 жылы Қызылжар ауданында қоғамдық жұмыстар ұйымдастырылсын.
2. 1 қосымшаға сәйкес, 2012 жылға арналған (бұдан әрі мәтін бойынша Тізім) қаржыландыру көздері және қоса берілген қоғамдық жұмыс көлемі, түрлері, ұйымдар Тізімі бекітілсін.
3. 2 қосымшаға сәйкес, қоғамдық жұмысқа тартылған жұмыссыздардың қоса берілген еңбекақы мөлшері және жұмыс тәртібі бекітілсін.
4. «Қызылжар аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» мемлекеттік мекемесі бекітілген Тізімге сәйкес қоғамдық жұмыстарға жұмыссыз азаматтарды жіберуді жүзеге асырсын.
5. Қоғамдық жұмыстарға сұраныс пен ұсыныс анықталсын:
Өтінілген жұмыс орын қажеттілігі санында - 404 адам;
Бекітілген жұмыс орын қажеттілігі санында - 404 адам.
Ескерту. 5-тармақ жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар аудандық әкімдігінің 2012.02.02 N 47 Қаулысымен
6. Қоғамдық қызметкерлердің жалақысы «2012-2014 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы» Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 24 қарашадағы № 496-ІV Заңына сәйкес, ең төменгі жалақы көлемінде орнатылсын. Қоғамдық жұмыстардың ұйымдастырылуын қаржыландыру жергілікті бюджет қаражатынан жүзеге асырылады.
7. Қоғамдық жұмыстардың шарттары аптасына 5 жұмыс күні екі демалыс күні (сенбі, жексенбі) сегіз сағаттық жұмыс күні, түскі үзіліс 1 сағат ұзақтығымен анықталынады, жұмыс беруші мен қызметкер арасында жасалатын еңбек шарттарына сүйене отырып, еңбек шартымен қарастырылған, жұмыс уақытының икемді нысаны қолданылады. Жылдың суық мезгілінде ашық ауада немесе жабық жылытылмайтын бөлмелерде жұмыс істейтін, сонымен қатар, тиеу – түсіру жұмыстарында жұмыс істейтін қызметкерлерге жұмыс уақытына кіретін демалу және жылыну үшін арнайы үзіліс беріледі. Жұмыс беруші жұмысшылардың демалуы және жылынуы үшін бөлмені жабдықтауды қамтамасыз етуге міндетті.

8. Признать утратившим силу постановление акимата Кызылжарского района «Об организации общественных работ в 2011 году в Кызылжарском районе» от 28 декабря 2010 года № 532 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 24 января 2011 года № 13-8-139, опубликовано 4 февраля 2011 года в районной газете «Маяк», 3 февраля 2011 года в районной газете «Кызылжар»).
9. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Рамазанова Р.Е.
10. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования и распространяется на правоотношения, возникшие с 1 января 2012 года.
Аким
Кызылжарского района                       В. Редин
Приложение 1
Утверждено постановлением акимата района
от 5 декабря 2011 года № 565
Перечень организаций, виды, объемы общественных работ и источники финансирования на 2012 год
Сноска. Приложение с изменением, внесенным постановлением акимата Кызылжарского района Северо-Казахстанской области от 02.02.2012 N 47
п\
п
Наименова
ние орга
низаций
Виды опла
чиваемых
обществен
ных работ
Объемы работ
Коли
чес
тво
чело
век
Продолжительность общественных работ (месяцев)
Источник финансирования
1
Государ
ственное
учреждение
"Аппарат
акима Ар
хангель
ского сель
ского
округа"
1. Оказание
помощи в
благоустрой
стве сель
ских насе
ленных
пунктов
Очистка от снега улиц - 5900 м., территорий площади, возле памятников - 1510 кв.м., уборка от мусора улиц - 30400 м., прополка сорной травы - 21200 м., обрезка деревьев - 55шт., уборка от мусора территорий - 16100 ш.м., вырубка веток - 240 кустарников, побелка деревьев - 55 шт., побелка, покраска, частичная штукатурка памятников - 2 шт
12
12
Районный бюджет
2. Оказание
помощи по
вопросам
занятости и
сбору необ
ходимых
документов при назна
чении госу
дарственных
пособий
семьям,
имеющим
детей до 18
лет
Формирование дел - 240 дел
1
12
Районный бюджет
3. Подвор
ный обход для уточне
ния записей в похо
зяйственных книгах
Подворный обход - 1222 дела
2
12
Районный бюджет
2
Государ
ственное учреждение "Аппарат акима Аса
новского сельского округа"
1. Оказание помощи в благоустрой
стве сельских населенных пунктов
Уборка от мусора улиц и территорий - 30000 кв.м., посадка саженцев - 400 шт., разбивка клумб - 2000 кв.м., побелка заборов - 5000 м., ремонт заборов - 5000 кв.м
12
12
Районный бюджет
2. Оказание
помощи по
вопросам
занятости и
сбору необ
ходимых
документов при назна
чении госу
дарственных
пособий
семьям,
имеющим
детей до 18
лет
Формирование дел - 170 дел
2
12
Районный бюджет
3. Участие в благо
устройстве свалок
Благоустрой
ство свалок - 10000 кв.м
2
12
Районный бюджет

8. «Қызылжар ауданындағы 2011 жылға арналған қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы» Қызылжар ауданы әкімдігінің 2010 жылғы 28 желтоқсандағы № 532 қаулысының күші жойылды деп танылсын. (2011 жылғы 24 қантарда № 13-8-139 нормативтік құқықтық актілер мемлекетік тіркеу тізілімінде тіркелген, 2011 жылғы 4 ақпанда аудандық «Маяк» газетінде, 2011 жылғы 3 ақпанда «Қызылжар» газетінде жарияланды).
9. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Р.Е. Рамазановқа жүктелсін.
10. Осы қаулы алғашқы ресми түрде жарияланғаннан күннен он күнтізбелік күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі және 2012 жылғы 1 қаңтарда туындаған құқықтық қатынаста қолданылады.
Қызылжар
ауданының әкімі                            В. Редин
Қосымша 1
аудан әкімдігінің 2011 жылғы 5 желтоқсандағы
№ 565 қаулысымен бекітілді
2012 жылға арналған қаржыландыру көзі және қоғамдық жұмыс көлемдері, түрлері, ұйымдар тізбесі
Ескерту. Қосымшаға өзгерту енгізілді - Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар аудандық әкімдігінің 2012.02.02 N 47 Қаулысымен
р/с
Ұйымдардың
атауы
Төленетін
қоғамдық
жұмыс
түрлері
Жұмыс көлемі
адам
саны
қоғам
дық жұ
мыстар
дың
ұзақ
тығы (ай
лар)
Қаржыландыру көздері
1
"Архан
гельск селолық округі әкімінің аппараты" мемлекет
тік мекемесі
1. Селолық елді мекенді абаттанды
руға көмек көрсету
Көшелерді қардан тазалау - 5900 м, ес
керткіштердің маңындағы алаңдар аумағы - 1510 ш.м., көшелерді қоқыстардан жинау - 30400 м, арам шөптерді жұлу - 21200 м, ағаштарды кесу - 55 дана, аумақты қоқыстан тазалау - 16100 ш. м., бұтақтарды кесу - 240 бұта, ағаштарды ақтау - 55 дана, 2 дана ескерткішті жарым-жарты ақтау, сырлау, сылау
12
12
Аудандық бюджет
2. Жұмыс
пен қамту мәселесі бойынша және 18 жасқа дейінгі балалары бар отбасы
ларға мем
лекеттік жәрдемақы тағайындау кезінде қажетті құжаттарды жинауға көмек көрсету
Істерді қалыптастыру - 240 іс
1
12
Аудандық бюджет
3. Шаруа
шылық кі
табындағы жазбаларды нақтылау үшін үй басы аралап шығу
1222 істі - үй басы аралап шығу
2
12
Аудандық бюджет
2
"Асанов селолық округі әкімінің аппараты" мемлекет
тік мекемесі
1. Селолық елді мекенді абаттанды
руға көмек көрсету
Көшелерді және аумақтарды қоқыстардан тазалау - 30000 ш.м., көшеттерді отырғызу - 400 дана, гүл отырғызатын жерлерді бөлшектеу - 2000 ш.м., дуалдарды ақтау - 5000 м, дуалдарды жөндеу - 5000 ш.м.
12
12
Аудандық бюджет
2. Жұмыс
пен қамту мәселесі бойынша және 18 жасқа дейінгі балалары бар отбасы
ларға мем
лекеттік жәрдемақы тағайындау кезінде қажетті құжаттарды жинауға көмек көрсету
істерді қалыптастыру - 170 іс
2
12
Аудандық бюджет
3. Қоқыс тастайтын жерлерді абаттанды
руға қатысу
қоқыс тастайтын жерлерді абаттандыру - 10000 ш.м.
2
12
Аудандық бюджет

4. Подвор
ный обход для уточне
ния записей в похозяй
ственных книгах
Подворный обход - 480 дворов
3
12
Районный бюджет
3
Государст
венное учреждение "Аппарат акима Бере
зовского сельского округа"
1. Оказание помощи в благоустрой
стве сельских населенных пунктов
Уборка от мусора и грязи, площади в центре, вокруг памятников - 3790 кв.м., уборка от мусора территорий улиц - 69800 м., по кюветам на въезде в село - 10000 м., частич
ная штука
турка, побелка, покраска памятников - 2 шт., ремонт изгороди - 100 м., побелка деревьев - 40 шт., посадка саженцев - 25 шт., побелка столбов - 140 шт., обкашивание кюветов по улицам сел - 7750 м., разбивка клумб - 400 кв.м., посадка цветов - 240кв.м., полив клумб - 700 кв.м., прополка клумб - 600 кв.м., обрезка деревьев - 30 шт
16
12
Районный бюджет
2. Подвор
ный обход для уточнения записей в похозяйст
венных книгах
Подворный обход дворов - 1094 двора
3
12
Районный бюджет
3. Оказание
помощи по
вопросам
занятости и
сбору необ
ходимых
документов при назна
чении госу
дарственных
пособий
семьям,
имеющим
детей до 18
лет
Формирование 180 - дел
2
12
Районный бюджет
4. Оказание помощи в заготовке дров для отапливания здания акимата
Погрузка, разгрузка, колка, скла
дирование в поленицу дров - 50 куб.м
2
12
Районный бюджет
4
Государ
ственное учреждение "Аппарат акима Бес
кольского аульного округа"
1. Оказание помощи в благоустрой
стве сельских населенных пунктов
Уборка от мусора улиц и территорий - 933630 кв.м., очистка территорий от снега -13975 кв.м., покраска скамеек - 30 шт., столбов - 40 шт., обрезка деревьев - 1390 шт., чистка фонтана - 10 кв.м., вскапывание клумб - 2140 кв.м., прополка клумб - 2900кв.м., скашивание травы вдоль дорог - 10400 м., ремонт забора - 45 м.
16
12
Районный бюджет
2. Подвор
ный обход для уточне
ния записей в похозяй
ственных книгах
Подворный обход дворов - 5672 двора
24
12
Районный бюджет
3. Оказание
помощи по
вопросам
занятости и
сбору необ
ходимых
документов при назна
чении госу
дарственных
пособий
семьям,
имеющим
детей до 18
лет
Формирование дел - 572 дела
6
12
Районный бюджет

4. Шаруа
шылық кітабында жазбаларды нақтылау үшін үй басы аралап шығу
480 ауланы- үй басы аралап шығу
3
12
Аудандық бюджет
3
"Березов селолық округі әкімінің аппараты" мемлекет
тік мекемесі
1. Селолық елді ме
кенді абат
тандыруға көмек көрсету
Село орталы
ғындағы, ес
керткіштердің маңындағы алаңды ластан және қоқыстан тазалау - 3790 ш.м., көше аумағын қоқыстан тазалау - 69800 м, селоға шығу кюветтері бойынша - 10000м, 2 дана ескерт
кішті жарым-
жарты ақтау, сырлау, сылау, қоршауларды жөндеу - 100 м., ағаштарды ақтау - 40 дана, көшет
терді отырғы
зу - 25 дана, бағандарды ақтау - 140 дана, село көшелері бойынша кюветтердегі шөптерді жұлу - 7750 м., гүл отырғы
затын жерледі бөлшектеу - 400 ш.м., гүл отырғызу - 240 ш.м., гүлдерді суару - 700 ш.м., гүлдер
дің арамшөп
терін жұлу - 600 ш.м., ағаштарды кесу - 30 дана
16
12
Аудандық бюджет
2. Шаруа
шылық кі
табындағы жазбаларды нақтылау үшін үй басы аралап шығу
1094 ауланы- үй басы аралап шығу
3
12
Аудандық бюджет
3. Жұмыс
пен қамту мәселесі бойынша және 18 жасқа дейінгі балалары бар отбасы
ларға мем
лекеттік жәрдемақы тағайындау кезінде қажетті құжаттарды жинауға көмек көрсету
Істерді қалыптастыру - 180 іс
2
12
Аудандық бюджет
4. Әкімдік ғимаратын жылыту үшін отын дайындауға көмек көрсету
тиеу, түсіру, жару, жарылған отынды үю - 50 шаршы м.
2
12
Аудандық бюджет
4
"Бескөл ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекет
тік мекемесі
1. Селолық елді мекенді абаттанды
руға көмек көрсету
көшелер мен аумақтарды қоқыстардан тазалау - 933630 ш.м., аумақты қардан тазалау - 13975 ш.м., орындықтарды сырлау - 30 дана, бағандарды сырлау - 40 дана, ағаштарды кесу - 1390 дана, бүркекті тазалау-10 ш.м., гүл егілетін жерді қазу - 2140 ш.м., гүлдердің арам шөбін жұлу - 2900 ш.м., жол бойындағы шөптерді шабу- 10400 м., дуалдарды жөндеу - 45 м.
16
12
Аудандық бюджет
2. Шаруа
шылық кі
табындағы жазбаларды нақтылау үшін үй басы аралап шығу
5672 ауланы - үй басы аралап шығу
24
12
Аудандық бюджет
3. Жұмыс
пен қамту мәселесі бойынша және 18 жасқа дейінгі балалары бар отбасы
ларға мем
лекеттік жәрдемақы тағайындау кезінде қажетті құжаттарды жинауға көмек көрсету
Істерді қалыптастыру - 572 іс
6
12
Аудандық бюджет

4. Оказание помощи в документиро
вании и регистрации населения по месту постоянного жительства
3000 дел (прием документов, работа с картотекой)
4
12
Районный бюджет
5. Оказание помощи в качестве контролера на общест
венном автобусе
10000 (продажа билетов)
2
12
Районный бюджет
6. Участие в благо
устройстве свалок
Благоустрой
ство свалок 3630 кв.м
2
12
Районный бюджет
7. Оказание помощи в обработке и подготовке к хранению документа
ции
5950 дел (сортировка поступающей документа
ции, подклеи
вание и сшивание)
8
12
Районный бюджет
5
Государст
венное учреждение "Аппарат акима Буг
ровского сельского округа"
1. Оказание помощи в благоустрой
стве сельских населенных пунктов
Уборка от мусора улиц - 15710 м., очистка от мусора берега озера - 9500 м., посадка деревьев - 250 шт., частичная штукатурка, побелка, покраска памятников - 4 шт., побелка и ремонт заборов - 5000 м.,
11
12
Районный бюджет
2. Подвор
ный обход для уточнения записей в похозяйст
венных книгах
Подворный обход - 612 дворов
2
12
Районный бюджет
3. Оказание
помощи по
вопросам
занятости и
сбору необ
ходимых
документов при назна
чении госу
дарственных
пособий
семьям,
имеющим
детей до 18
лет
Формирование дел - 56 дел
3
12
Районный бюджет
6
Государственное учреждение "Аппарат акима Вагулинского сельского округа"

4. Тұрғы
лықты тұратын мекен-жайы бойынша халықты тіркеуге және құжаттауға көмек көрсету
3000 іс (құжаттарды қабылдау, картатекамен жұмыс)
4
12
Аудандық бюджет
5. Қоғам
дық авто
бустарда бақылаушы ретінде көмек көрсету
10000 (билеттерді сату)
2
12
Аудандық бюджет
6. Қоқыс тастайтын жерлерді абаттанды
руға қатысу
қоқыс тастайтын жерлерді абаттандыру - 3630 ш.м.
2
12
Аудандық бюджет
7. Құжат
тарды сақтауға дайындауға және өңдеуге көмек көрсету
5950 іс (келетін құжаттарды сұрыптау, тігу және жапсыру)
8
12
Аудандық бюджет
5
"Бугровое селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
1. Селолық елді мекенді абаттандаруға көмек көрсету
көшелерді қоқыстардан тазалау -15710 м., көлдердің жағалауларын қоқыстан тазалау - 9500 м., ағаштарды отырғызу - 250 дана, 4 дана ескерт
кішті жарым-
жарты ақтау, сырлау, сылау, дуалдарды ағарту және жөндеу - 5000 м.
11
12
Аудандық бюджет
2. Шаруа
шылық кі
табындағы жазбаларды нақтылау үшін үй басы аралап шығу
612 ауланы - үй басы аралап шығу
2
12
Аудандық бюджет
3. Жұмыс
пен қамту мәселесі бойынша және 18 жасқа дейінгі балалары бар отбасы
ларға мем
лекеттік жәрдемақы тағайындау кезінде қажетті құжаттарды жинауға көмек көрсету
Істерді қалыптастыру - 56 іс
3
12
Аудандық бюджет
6
"Вагулин селолық округі әкімінің аппараты" мемлекет
тік мекемесі

1. Оказание помощи в благоустрой
стве сельских населенных пунктов
Уборка от мусора улиц, аллей - 25200 м.,побелка деревьев и столбов - 110 шт., частичная штукатурка, побелка, покраска памятников - 4 шт., разбивка клумб и посадка цветов - 6 клумб, скашивание травы по улицам - 22000 м
10
12
Районный бюджет
2. Подвор
ный обход для уточне
ния записей в похозяй
ственных книгах
Подворный обход - 1282 двора
4
12
Районный бюджет
7
Государственное учреждение "Аппарат акима Виноградовского сельского округа"

1. Селолық елді мекенді абаттандыруға көмек көрсету
көшелер мен аллеяларды қоқыстан тазалау - 25200 м., ағаштар мен бағандарды ағарту - 110 дана, 4дана ескерткішті жарым-жарты ақтау, сырлау, сылау, гүл егетін жерді бөлу және гүлдерді отырғызу - 6 гүл егетін жер, көшелер бойынша шөптерді шабу - 22000 м.
10
12
Аудандық бюджет
2. Шаруа
шылық кі
табындағы жазбаларды нақтылау үшін үй басы аралап шығу
1282 ауланы - үй басы аралау
4
12
Аудандық бюджет
7
"Виногр
адов селолық округі әкімінің аппараты" мемлекет
тік мекемесі

1. Оказание помощи в благоустрой
стве сельских населенных пунктов
Уборка от мусора улиц - 8000 м., прополка территорий улиц от сорной травы - 5000 м., посадка деревьев - 15 шт., высадка цветов рассады и полив - 2 клумбы
10
12
Районный бюджет
2. Оказание
помощи по
вопросам
занятости и
сбору необ
ходимых
документов при назна
чении госу
дарственных
пособий
семьям,
имеющим
детей до 18
лет
Формирование дел - 102 дела
1
12
Районный бюджет
3. Оказание помощи в заготовке дров, для отапливания здания акимата
Погрузка, разгрузка, колка, склади
рование в поленицу дров - 34 куб.м
1
12
Районный бюджет
9
Государственное учреждение "Аппарат акима Куйбышевского сельского округа"
1. Оказание помощи в благоустрой
стве сельских населенных пунктов
Очистка сточных канав и труб от мусора - 700 м., уборка от мусора улиц - 12000 м., парка - 1500 кв.м., территории вокруг кладбища - 6000 кв.м., разбивка клумб - 2 шт., ремонт забора - 330 м., обрезка и вырубка молодой поросли - 50 деревьев
21
12
Районный бюджет
2. Подвор
ный обход для уточне
ния записей в похозяй
ственных книгах
Подворный обход - 1920 дворов
5
12
Районный бюджет
3. Оказание
помощи по
вопросам
занятости и
сбору необ
ходимых
документов при назна
чении госу
дарственных
пособий
семьям,
имеющим
детей до 18
лет
Формирование дел - 200 дел
1
12
Районный бюджет
10
Государственное учреждение "Аппарат акима Кызылжарского сельского округа"
1. Оказание помощи в благоустрой
стве сельских населенных пунктов
Уборка мусора по улицам села - 38000 м., уборка мусора по обочинам дорог - 26000 м., прополка сорной расти
тельности по улицам сел - 35000 м.,по обочинам дорог - 26000 м
15
12
Районный бюджет
2. Подвор
ный обход для уточне
ния записей в похозяй
ственных книгах
Подворный обход - 1260 дворов
10
12
Районный бюджет
3. Оказание
помощи по
вопросам
занятости и
сбору необ
ходимых
документов при назна
чении госу
дарственных
пособий
семьям,
имеющим
детей до 18
лет
Формирование дел - 200 дел
1
12
Районный бюджет
11
Государственное учреждение "Аппарат акима Лесного сельского округа"
1. Оказание помощи в благоустрой
стве сельских населенных пунктов
Уборка территорий от мусора - 48500 кв.м., погрузка мусора на телегу вручную - 4 тн., обрезка веток с деревьев - 400 дере
вьев, частичная штукатурка, побелка, покраска памятников - 3 шт., обкашивание кюветов по улицам сел и сгребание скошенной травы - 12000 м., побелка пасынков столбов по улицам сел - 500 шт., побелка заборов по улицам сел известью,вручную - 7200 м., высажива
ние саженцев по улицам сел - 400 шт
9
12
Районный бюджет

1. Селолық елді мекенді абаттанды
руға көмек көрсету
көшелерді қоқыстардан тазарту - 8000 м., көше аймағындағы арамшөптерді жұлу - 5000 м., ағаш отырғызу - 15 дана, 2 гүл егетін жерге гүлдерді отырғызу және суару
10
12
Аудандық бюджет
2. Жұмыс
пен қамту мәселесі бойынша және 18 жасқа дейінгі балалары бар отбасы
ларға мем
лекеттік жәрдемақы тағайындау кезінде қажетті құжаттарды жинауға көмек көрсету
Істерді қалыптастыру - 102 іс
1
12
Аудандық бюджет
3. Әкімдік ғимаратын жылыту үшін отын әзірлеуге көмек көрсету
34 ш.м. отындарды арту, түсіру жару, отын үйетін жерге үйіп қою
1
12
Аудандық бюджет
9
"Куйбышев селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
1.Селолық елді мекенді абаттандыруға көмек көрсету
су ағатын арықтарды және құбырларды қоқыстан тазалау - 700 м., көшелерді қоқыстардан тазалау - 12000 м., саябақты тазалау - 1500 ш.м., зират маңындағы аймақты - 6000 ш.м., гүл отырғы
затын жерлер
ді бөлу - 2 дана, дуалдар
ды жөндеу - 330м., жас ағаштарды кесу және шабу - 50 ағаш.
21
12
Аудандық бюджет
2. Шаруа
шылық кі
табындағы жазбаларды нақтылау үшін үй басы аралап шығу
1920 ауланы - үй басы аралап шығу
5
12
Аудандық бюджет
3. Жұмыс
пен қамту мәселесі бойынша және 18 жасқа дейінгі балалары бар отбасы
ларға мем
лекеттік жәрдемақы тағайындау кезінде қажетті құжаттарды жинауға көмек көрсету
Істерді қалыптастыру - 200 іс
1
12
Аудандық бюджет
10
"Қызылжар селолық округі әкімінің аппараты" мемлекет
тік мекемесі
1. Селолық елді мекенді абаттанды
руға көмек көрсету
село көшелері бойынша қоқыстарды тазалау - 38000 м., жолдың жиектері бойынша қоқыстарды тазалау - 26000 м., село көшеле
ріндегі арам
шөптерді жұлу - 35000 м., жолдың жиегі бойынша арамшөп жұлу - 26000 м.
15
12
Аудандық бюджет
2. Шаруа
шылық кі
табындағы жазбаларды нақтылау үшін үй басы аралап шығу
1260 ауланы - аула бойынша аралау
10
12
Аудандық бюджет
3. Жұмыс
пен қамту мәселесі бойынша және 18 жасқа дейінгі балалары бар отбасы
ларға мем
лекеттік жәрдемақы тағайындау кезінде қажетті құжаттарды жинауға көмек көрсету
Істерді қалыптастыру - 200 іс
1
12
Аудандық бюджет
11
"Лесной селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
1. Селолық елді мекенді абаттанды
руға көмек көрсету
Аумақты қоқыстан тазалау - 48500 ш.м., қолмен арбаға қоқыстарды арту - 4 тн., ағаштардың бұтақтарын кесу - 400 ағаш, 3 дана ескерткішті жарым-жарты ақтау, сырлау, сылау, село көшелеріндегі кюветтегі шөптерді шабу және шабылған шөпті тырмалау - 12000м., село көшелері бойынша бағандарды ақтау - 500 дана, дуалдарды әкпен қолмен ақтау - 7200 м., село көшелері бойынша көшеттерді отырғызу - 400 дана
9
12
Аудандық бюджет

2. Подвор
ный обход для уточне
ния записей в похозяй
ственных книгах
Подворный обход - 820 дворов
4
12
Районный бюджет
12
Государст
венное учреждение "Аппарат акима Нало
бинского сельского округа"
1. Оказание помощи в благоустрой
стве сельских населенных пунктов
Уборка от мусора улиц сел - 18,5 км., пропол
ка сорной растительнос
ти по улицам села 18,5 км., обрезка деревьев - 563 шт
11
12
Районный бюджет
2. Подвор
ный обход для уточне
ния записей в похозяй
ственных книгах
Подворный обход - 1138 дворов
3
12
Районный бюджет
3. Оказание помощи в заготовке дров для отапливания здания акимата
Погрузка, разгрузка, колка, скла
дирование дров - 20 куб.м
1
12
Районный бюджет
4. Оказание
помощи по
вопросам
занятости и
сбору необ
ходимых
документов при назна
чении госу
дарственных
пособий
семьям,
имеющим
детей до 18
лет
Формирование дел - 240 дел
2
12
Районный бюджет
13
Государст
венное учреждение "Аппарат акима Ново
никольско
го сельского округа"
1. Оказание помощи в благоустрой
стве сельских населенных пунктов
Уборка мусора по кюветам вдоль дороги при въезде в село - 8000 м., обкос травы вдоль дороги при въезде в село - 8700 м., прополка сорной травы по улицам села - 16000 м., обрезка деревьев - 120 шт., побелка столбов - 210 шт., погрузка мусора - 9 телег
5
12
Районный бюджет
2. Подвор
ный обход для уточне
ния записей в похозяй
ственных книгах
Подворный обход - 1038 дворов
3
12
Районный бюджет
14
Государст
венное учреждение "Аппарат акима Петерфельд
ского сельского округа"
1. Оказание помощи в благоустрой
стве сельских населенных пунктов
Очистка территории в центре села от снега и льда - 1000 кв.м., частичная штукатурка, побелка, покраска памятников -3 шт., уборка от мусора улиц села - 130900 м., уборка от мусора терри
торий - 18800 кв.м., обрезка деревьев - 100 шт., разбивка клумб - 200 кв.м., обкашивание от сорной травы бесхозных территорий и вокруг кладбищ - 14600 кв.м., обочин дорог по улицам села -
9840 м
10
12
Районный бюджет
2. Подвор
ный обход для уточне
ния записей в похозяй
ственных книгах
Подворный обход - 2030 дворов
5
12
Районный бюджет
3. Оказание
помощи по
вопросам
занятости и
сбору необ
ходимых
документов при назна
чении госу
дарственных
пособий
семьям,
имеющим
детей до 18
лет
Формирование дел - 165 дел
1
12
Районный бюджет
4. Оказание помощи в подготовке к зиме, текущем ремонте здания акимата
Побелка потолков и стен - 116,5 кв.м
2
12
Районный бюджет
15
Государст
венное учреждение "Аппарат акима При
брежного сельского округа"
1. Оказание помощи в благоустрой
стве сельских населенных пунктов
Уборка от мусора улиц и территорий - 93000 кв.м., обкос сорной травы по улицам - 18000 кв.м., вырубка сухих кустар
ников и деревьев - 200 шт., частичная штукатурка, побелка, покраска памятников - 2 шт
9
12
Районный бюджет

2. Шаруа
шылық кі
табындағы жазбаларды нақтылау үшін үй басы аралап шығу
820 ауланы - үй басы аралап шығу
4
12
Аудандық бюджет
12
"Налобин селолық округі әкімінің аппараты" мемлекет
тік мекемесі
1. Селолық елді мекенді абаттанды
руға көмек көрсету
село көшелерін қоқыстардан тазарту - 18,5 шақырым, село көшелері бойынша арам
шөптерді жұлу - 18,5 шақырым, ағаштарды кесу - 563 дана
11
12
Аудандық бюджет
2. Шаруа
шылық кі
табындағы жазбаларды нақтылау үшін үй басы аралап шығу
1138 ауланы- үй басы аралап шығу
3
12
Аудандық бюджет
3. Әкімдік ғимаратын жылыту үшін отын дайындауға көмек көрсету
20 куб. м. - отындарды тиеу, түсіру, жару, үйіп қою
1
12
Аудандық бюджет
4. Жұмыс
пен қамту мәселесі бойынша және 18 жасқа дейінгі балалары бар отбасы
ларға мем
лекеттік жәрдемақы тағайындау кезінде қажетті құжаттарды жинауға көмек көрсету
Істерді қалыптастыру - 240 іс
2
12
Аудандық бюджет
13
"Новони
кольск селолық округі әкімінің аппараты" мемлекет
тік мекемесі
1. Селолық елді мекенді абаттанды
руға көмек көрсету
селодан кіретін жолдың жағалауындағы кюветтердегі қоқыстарды тазалау - 8000 м., селоға кіретін жол жағалауындағы шөптерді шабу - 8700м., село көшеле
ріндегі арамшөптерді жұлу - 16000 м., ағаштарды кесу - 120 дана, баған
дарды ағарту - 210 дана, қоқыстарды арту - 9 арба
5
12
Аудандық бюджет
2. Шаруа
шылық кі
табындағы жазбаларды нақтылау үшін үй басы аралап шығу
1038 ауланы - үй басы аралап шығу
3
12
Аудандық бюджет
14
"Петер
фельд селолық округі әкімінің аппараты" мемлекет
тік мекемесі
1. Селолық елді мекенді абаттанды
руға көмек көрсету
село орталы
ғындағы аймақты қар мен мұздан тазалау - 1000 ш.м., 3 дана ескерт
кішті жарым-
жарты ақтау, сырлау, сылау, село көшелерін қоқыстан тазалау - 130900 м, аймақты қоқыстан тазалау - 18800 ш.м., ағаштарды кесу - 100 дана, гүл отырғызатын жерлерді бөлу - 200 ш.м., зират және қараусыз қалған аймақтардағы арамшөптерді шабу - 14600 ш.м., село көшелердің жиегіндегі арамшөптерді жұлу - 9840 м
10
12
Аудандық бюджет
2. Шаруа
шылық кі
табындағы жазбаларды нақтылау үшін үй басы аралап шығу
2030 ауланы - үй басы аралап шығу
5
12
Аудандық бюджет
3. Жұмыс
пен қамту мәселесі бойынша және 18 жасқа дейінгі балалары бар отбасы
ларға мем
лекеттік жәрдемақы тағайындау кезінде қажетті құжаттарды жинауға көмек көрсету
Істерді қалыптастыру - 165 іс
1
12
Аудандық бюджет
4. Әкімдік ғимаратына ағымдағы жөндеу жүргізуге, қысқы дайындыққа көмек көрсету
қабырғалар мен төбелерді ақтау - 116,5 ш.м.
2
12
Аудандық бюджет
15
"Прибреж
ный селолық округі әкімінің аппараты" мемлекет
тік мекемесі
1. Селолық елді мекенді абаттанды
руға көмек көрсету
көшелер мен аймақтарды қоқыстан тазалау - 93000 ш.м., көше бойында
ғы арамшөп
терді шабу - 18000 ш.м., құрғақ көшеттер мен ағаштарды кесу - 200 дана, 2 дана ескерткішті жарым-жарты ақтау, сырлау, сылау
9
12
Аудандық бюджет

2. Подвор
ный обход для уточне
ния записей в похозяй
ственных книгах
Подворный обход - 1244 двора
5
12
Районный бюджет
3. Оказание
помощи по
вопросам
занятости и
сбору необ
ходимых
документов при назна
чении госу
дарственных
пособий
семьям,
имеющим
детей до 18
лет
Формирование дел - 120 дел
3
12
Районный бюджет
16
Государственное учреждение "Аппарат акима Рассветского сельского округа"
1. Оказание помощи в благоустрой
стве сельских населенных пунктов
Уборка улиц, территорий от мусора - 206960 кв.м., частичная штукатурка, побелка, покраска памятников - 2 шт., погрузка и разгрузка мусора - 11 тн., побелка столбов - 116 шт
12
12
Районный бюджет
2. Подвор
ный обход для уточне
ния записей в похозяй
ственных книгах
Подворный обход - 1298 дворов
4
12
Районный бюджет
3. Оказание
помощи по
вопросам
занятости и
сбору необ
ходимых
документов при назна
чении госу
дарственных
пособий
семьям,
имеющим
детей до 18
лет
Формирование дел - 47 дел
1
12
Районный бюджет
4. Оказание помощи в подготовке к зиме, текущем ремонте здания акимата
Побелка - 1209 кв.м., покраска пола - 108 кв.м., окон - 9 шт
2
12
Районный бюджет
17
Государст
венное учреждение "Аппарат акима Рощинского сельского округа"
1. Оказание помощи в благоустрой
стве сельских населенных пунктов
Уборка от мусора улиц - 2000 м., посадка саженцев - 50 шт., побелка столбов - 70 шт., пропол
ка лесопосад
ки молодых берез - 2000 кв.м., час
тичная штукатурка, побелка, покраска памятников - 2 шт
6
12
Районный бюджет
2. Подвор
ный обход для уточне
ния записей в похозяй
ственных книгах
Подворный обход - 1424 двора
3
12
Районный бюджет
3. Оказание
помощи по
вопросам
занятости и
сбору необ
ходимых
документов при назна
чении госу
дарственных
пособий
семьям,
имеющим
детей до 18
лет
Формирование дел - 185 дел
2
12
Районный бюджет
4. Оказание помощи в отапливании здания акимата в период отопительно
го сезона
Отапливание здания акимата - 443,6 кв.м
1
12
Районный бюджет
18
Государст
венное учреждение "Аппарат акима Свет
лополь
ского сельского округа"
1. Оказание помощи в благоустрой
стве сельских населенных пунктов
Уборка от мусора территорий улиц сел - 22000 м.,площади в центре села - 1000 кв.м., вокруг кладбища - 3000 кв.м.,стадиона - 1800 кв.м., территории сломанных домов - 1700 кв.м.; стрижка кустарников в аллее - 1000 кв.м., прополка травы по улицам села - 30000 м., вокруг территории кладбища - 3000 кв.м., стадиона - 1800 кв.м., территорий сломанных домов - 2000 кв.м., аллеи - 400 кв.м. разбивка клумб - 700 кв.м, побелка столбов - 112 шт, частичная штукатурка, побелка, покраска помятников - 2 шт, побелка изгороди - 600 кв.м
12
12
Районный бюджет

2. Шаруа
шылық кі
табындағы жазбаларды нақтылау үшін үй басы аралап шығу
1244 ауланы - үй басы аралап шығу
5
12
Аудандық бюджет
3. Жұмыс
пен қамту мәселесі бойынша және 18 жасқа дейінгі балалары бар отбасы
ларға мем
лекеттік жәрдемақы тағайындау кезінде қажетті құжаттарды жинауға көмек көрсету
Істерді даярлау - 120 іс
3
12
Аудандық бюджет
16
"Рассвет селолық округі әкімінің аппараты" мемлекет
тік мекемесі
1. Селолық елді мекенді абаттанды
руға көмек көрсету
көшелерді, аймақтарын қоқыстан тазалау - 206960 ш.м. 2 дана ескерт
кішті жарым-
жарты ақтау, сырлау, сылау, қоқыс
тарды арту және түсіру - 11 тн, баған
дарды ақтау -116 дана
12
12
Аудандық бюджет
2. Шаруа
шылық кі
табындағы жазбаларды нақтылау үшін үй басы аралап шығу
1298 ауланы - үй басы аралап шығу
4
12
Аудандық бюджет
3. Жұмыс
пен қамту мәселесі бойынша және 18 жасқа дейінгі балалары бар отбасы
ларға мем
лекеттік жәрдемақы тағайындау кезінде қажетті құжаттарды жинауға көмек көрсету
Істерді қалыптастыру - 47 іс
1
12
Аудандық бюджет
4. Әкімдік ғимаратына ағымдағы жөндеу жүргізуге, қысқа дайындыққа көмек көрсету
ақтау - 1209 ш.м., еденді сырлау - 108 ш.м., терезені сырлау - 9 дана
2
12
Аудандық бюджет
17
"Рощинск селолық округі әкімінің аппараты" мемлекет
тік мекемесі
1. Селолық елді мекенді абаттанды
руға көмек көрсету
көшелерді қоқыстан тазалау - 2000 м., көшеттерді отырғызу - 50 дана, бағандарды ақтау - 70 дана, жас қайыңдарды орманға отырғызу - 2000 ш.м., 2 дана ескерт
кішті жарым-
жарты ақтау, сырлау, сылау
6
12
Аудандық бюджет
2. Шаруа
шылық кі
табындағы жазбаларды нақтылау үшін үй басы аралап шығу
1424 ауланы - үй басы аралап шығу
3
12
Аудандық бюджет
3. Жұмыс
пен қамту мәселесі бойынша және 18 жасқа дейінгі балалары бар отбасы
ларға мем
лекеттік жәрдемақы тағайындау кезінде қажетті құжаттарды жинауға көмек көрсету
Істерді қалыптастыру - 185 іс
2
12
Аудандық бюджет
4. Жылыту мезгілінде әкімдік ғимаратын жылытуға көмек көрсету
443,6 ш.м. - әкімдік ғимаратын жылыту
1
12
Аудандық бюджет
18
"Светло
польск селолық округі әкімінің аппараты" мемлекет
тік мекемесі
1. Селолық елді мекенді абаттанды
руға көмек көрсету
село көшеле
рінің аймағын қоқыстан тазарту - 22000 м., село орталы
ғындағы аймақты - 1000 ш.м, зират маңайын - 3000 ш.м, стадионды- 1800 ш.м., бұзылған үйлер аймағын - 1700 ш.м., аллеялардың бұталарын қырқу - 1000 ш.м., село көшелері бойындағы арамшөптерді жұлу - 30000 м., зират маңайындағы аймақты - 3000 ш.м., стадионды - 1800 ш.м., бұзылған үйлер аймағын - 2000 ш.м., аллеяларды- 400 ш м., гүл отырғызатын жерлерді бөлу - 700 ш.м., бағандарды ақтау - 112 дана, 2 дана ескерткішті жарым-жарты ақтау, сырлау, сылау, 600 шаршы метр қоршауды әктеу
12
12
Аудандық бюджет

2. Подвор
ный обход для уточне
ния записей в похозяй
ственных книгах
Подворный обход - 1120 двора
2
12
Районный бюджет
3. Оказание
помощи по
вопросам
занятости и
сбору необ
ходимых
документов при назна
чении госу
дарственных
пособий
семьям,
имеющим
детей до 18
лет
Формирование дел - 136 дел
1
12
Районный бюджет
19
Государст
венное учреждение "Аппарат акима Соко
ловского сельского округа"
1. Оказание помощи в благоустрой
стве сельских населенных пунктов
Очистка территорий от снега - 25000 кв.м., уборка от мусора улиц, площадей - 87400 кв.м., обрезка деревьев и вырубка молодой поросли - 250 деревьев, подрезка зеленой изгороди - 182 кв.м., частичная штукатурка, побелка, покраска памятников - 2 шт., побелка деревьев - 80 шт., столбов - 101 шт., бордюров - 600 п.м., изгороди - 450 кв.м., нанесение орнамента на столбы - 101 шт., покрас
ка металли
ческого забора - 150 кв.м., разбивка клумб - 900 кв.м., прополка сорной расти
тельности - 87400 кв.м
20
12
Районный бюджет
2. Подвор
ный обход для уточне
ния записей в похозяй
ственных книгах
Подворный обход - 2262 двора
4
12
Районный бюджет
3. Оказание
помощи по
вопросам
занятости и
сбору необ
ходимых
документов при назна
чении госу
дарственных
пособий
семьям,
имеющим
детей до 18
лет
Формирование дел - 300 дел
2
12
Районный бюджет

2. Шаруа
шылық кі
табындағы жазбаларды нақтылау үшін үй басы аралап шығу
1120 ауланы - үй басы аралап шығу
2
12
Аудандық бюджет
3. Жұмыс
пен қамту мәселесі бойынша және 18 жасқа дейінгі балалары бар отбасы
ларға мем
лекеттік жәрдемақы тағайындау
да қажетті құжаттарды жинауда көмек көрсету
Істерді қалыптастыру - 136 іс
1
12
Аудандық бюджет
19
"Соколовка селолық округі әкімінің аппараты" мемлекет
тік мекемесі
1. Селолық елді мекенді абаттанды
руға көмек көрсету
аумақты қардан тазалау - 25000 ш.м., көше аймақта
рын қоқыстан тазалау - 87400 ш.м., ағаштарды кесу және жас талдарды қию - 250 ағаш, жасыл қоршауларды кесу - 182 ш.м, 2 дана ескерткішті жарым-жарты ақтау, сырлау, сылау ағаштарды ақтау - 80 дана, баған
дарды ақтау - 101 дана, жиектерді - 600 ш.м, қоршауларды - 450 ш.м., бағаналарға оюлар салу - 101 дана, металды дуалдарды сырлау - 150 ш.м., гүл егетін жерлерді бөлу - 900 ш.м., арамшөптерді жұлу - 87400 ш.м.
20
12
Аудандық бюджет
2. Шаруа
шылық кі
табындағы жазбаларды нақтылау үшін үй басы аралап шығу
2262 ауланы - үй басы аралап шығу
4
12
Аудандық бюджет
3. Жұмыс
пен қамту мәселесі бойынша және 18 жасқа дейінгі балалары бар отбасы
ларға мем
лекеттік жәрдемақы тағайындау кезінде қажетті құжаттарды жинауға көмек көрсету
Істерді қалыптастыру - 300 іс
2
12
Аудандық бюджет

4. Оказание помощи в подготовке к зиме, текущем ремонте здания акимата и дома культуры
Покраска окон 135 кв. м., дверей 80 кв.м., стен 400 кв. м., полов 60 кв. м., побелка стен 950 кв.м
2
12
Районный бюджет
5. Участие в выполне
нии подсоб
ных работ при строи
тельстве ледовых городков
Очистка снега с территории плошади для установки елки и деревянных горок - 900 кв.м., изготовление заготовок из снега для вырезания фигур - 15 шт
3
12
Районный бюджет
6. Оказание помощи в заготовке дров для отапливания здания акимата
Погрузка, разгрузка, колка, скла
дирование в поленицу дров - 35 куб.м
2
12
Районный бюджет

4. Мәдени
ет үйі мен әкімдік ғимаратына ағымдағы жөндеу жүргізуге, қысқа дайындыққа көмек көрсету
135 ш. м. терезені, 80 ш.м. есікті, 400 ш.м. қабырғаны, 60 ш.м. еденді бояу, 950 ш.м. қабырғаны ақтау
2
12
Аудандық бюджет
5. Мұз қалашықта
рын салуда қосалқы жұмыстарды орындауға қатысу
шырша тұрғызу және ағаш төбешіктерді орнату үшін алаң аймағын
дағы қарларды тазалау - 900 кв.м, мүсін
дерді ойып салу үшін, қар дайындау - 15 дана
3
12
Аудандық бюджет
6. Әкімдік ғимаратын жылыту үшін отын дайындауға көмек көрсету
35 куб.м. отындарды арту, түсіру, жару, отын үйетін жерге үйіп қою
2
12
Аудандық бюджет

7. Участие в благоу
стройстве свалок
Благоустрой
ство свалок 15900 кв.м
2
12
Районный бюджет
20
Государст
венное учреждение "Аппарат акима Якорьского сельского округа"
1. Оказание помощи в благоустрой
стве сельских населенных пунктов
Уборка от мусора улиц - 23500 м., прополка сорной расти
тельности по улицам - 30400 м., обрезка крон деревьев - 120 шт
12
12
Районный бюджет
2. Подвор
ный обход для уточне
ния записей в похозяй
ственных книгах
Подворный обход - 1840 дворов
6
12
Районный бюджет
3. Оказание
помощи по
вопросам
занятости и
сбору необ
ходимых
документов при назна
чении госу
дарственных
пособий
семьям,
имеющим
детей до 18
лет
Формирование дел - 380 дел
1
12
Районный бюджет
4. Текущий ремонт здания акимата
Побелка потолка, стен акимата - 811,6 кв.м
1
12
Районный бюджет
Приложение 2
Утверждено постановлением акимата района
от 5 декабря 2011 года № 565
Размеры оплаты труда безработных, привлеченных на общественные работы и режим работы
п/п
Виды работ
Размер оплаты труда на одного безработного
Режим работы
Пятидневная рабочая неделя
1
Работы связанные с физической нагрузкой и на открытом воздухе (благоустройство, очистка города, ремонтные и строительные работы)
1 минимальная заработная плата
40 часовая рабочая неделя
рабочий день - 8 часов
2
Работы, выполняемые в помещениях и не связанные с физическими нагрузками
1 минимальная заработная плата
40 часовая рабочая неделя
рабочий день - 8 часов

7. Қоқыс тастайтын жерлерді абаттанды
руға қатысу
қоқыс тастайтын жерлерді абаттандыру - 15900 ш.м.
2
12
Аудандық бюджет
20
"Якорь селолық округі әкімінің аппараты" мемлекет
тік мекемесі
1. Селолық елді мекенді абаттанды
руға көмек көрсету
көшелерді қоқыстан тазалау - 23500 м., көше бойында
ғы арамшөп
терді жұлу - 30400 м, ағаштардың ұштарын кесу - 120 дана
12
12
Аудандық бюджет
2. Шаруа
шылық кі
табындағы жазбаларды нақтылау үшін үй басы аралап шығу
1840 ауланы - үй басы аралап шығу
6
12
Аудандық бюджет
3. Жұмыс
пен қамту мәселесі бойынша және 18 жасқа дейінгі балалары бар отбасы
ларға мем
лекеттік жәрдемақы тағайындау кезінде қажетті құжаттарды жинауға көмек көрсету
Істерді қалыптастыру - 380 іс
1
12
Аудандық бюджет
4. Әкімдік ғимаратына ағымдағы жөндеу
әкімдік қабырғалары мен төбелерін ақтау - 811,6 ш.м.
1
12
Аудандық бюджет
Қосымша 2
аудан әкімдігінің 2011 жылғы 5 желтоқсандағы
№ 565 қаулысымен бекітілді
Қоғамдық жұмыстарға жұмылдырылған жұмыссыздардың еңбекақы мөлшері және жұмыс тәртібі
р/с
Жұмыс түрлері
Бір жұмыссызға еңбек ақытөлемінің мөлшері
Жұмыс тәртібі
5 апта жұмыс күні
1
Ашық ауада және қол күшінің салмағына байланысты жұмыстар (абаттандыру, қаланы тазалау, құрылыс және жөндеу жұмыстары)
1 ең төменгі еңбекақы төлемі
жұмыс аптасы 40 сағат
Жұмыс күні 8 сағат
2
Дене күшінің салмағына байланысты емес және ғимараттың ішінде орындалатын жұмыстар
1 ең төменгі еңбекақы төлемі
жұмыс аптасы 40 сағат
Жұмыс күні 8 сағат