О присвоении наименования улиц в селе Прибрежное Кызылжарского района Северо-Казахстанской области
Решение акима Прибрежного сельского округа Кызылжарского района Северо-Казахстанской области от 2 ноября 2011 года N 80. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 29 ноября 2011 года N 13-8-153.
Сноска. В текст на государственном языке внесены изменения, текст на русском языке не меняется, решением акима Прибрежного сельского округа Кызылжарского района Северо-Казахстанской области от 25.02.2019 № 16 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 4 статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с учетом мнения населения села Прибрежное, принимаю РЕШЕНИЕ:
1. Присвоить наименования улиц в селе Прибрежное Кызылжарского района Северо-Казахстанской области согласно приложения.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции Кызылжарского района и вводится в действие по истечении 10 дней со дня официального опубликования.
Аким сельского округа Н. Омаров
"СОГЛАСОВАНО"
Начальник
Государственного учреждения
"Кызылжарский районный отдел
культуры и развития языков" Т. Грибова
Начальник Государственного
учреждения "Кызылжарский
районный отдел строительства"
И. Нургалиев
Приложение
к решению акима
Прибрежного сельского округа
Кызылжарского района
Северо-Казахстанской области
№ 80 от 02 ноября 2011 года
Наименования улиц села Прибрежное
Первая улица - улица Агынтай батыра
Вторая улица - улица Жамбыла
Третья улица - улица Жанажол
Четвертая улица – улица Жастар
Пятая улица - улица Шагын
Шестая улица - улица Советская
Седьмая улица - улица Бостандыкская
Восьмая улица - улица Достык
Девятая улица - улица Шаймергенова Л.Ш.
Десятая улица - улица Интернациональная
Одиннадцатая улица - улица Енбек
Двенадцатая улица - улица Наурыз
Тринадцатая улица - улица М. Жумабаева
Четырнадцатая улица - улица Саясат
Пятнадцатая улица - улица Токарева Н.И.
Шестнадцатая улица - улица Есильская
Семнадцатая улица - улица Дербес

Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы Прибрежное ауылының көшелеріне атау беру туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы Прибрежный ауылдық округі әкімінің 2011 жылғы 2 қарашадағы N 80 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 29 қарашада N 13-8-153 тіркелді.
Ескерту. Бүкіл мәтіні бойынша "селолық", "селосының" сөздері "ауылдық", "ауылының" сөздерімен ауыстырылды - Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы Прибрежный ауылдық округі әкімінің 25.02.2019 № 16 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14-бабы 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңының 35-бабы 2-тармағына сәйкес және Прибрежное ауылының тұрғындарының пікірлерін есепке ала отыра, ШЕШІМ қабылдаймын:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы Прибрежное ауылының көшелеріне қосымшаға сәйкес атаулар берілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім Қызылжар аудандық Әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуге алынған күннен өз күшіне енеді және ресми түрде жарияланған күннен бастап 10 күн өткен соң қолданылады.
Ауылдық округтің әкімі Н. Омаров
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қызылжар аудандық
мәдениет және тілдерді
дамыту бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы Т. Грибова
"Қызылжар аудандық
құрылыс бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
И. Нұрғалиев
Солтүстік Қазақстан облысы
Қызылжар ауданы
Прибрежный ауылдық
округі әкімінің
2011 жылғы 02 қарашадағы № 80 шешіміне
Қосымша
Прибрежное ауылының көшелерінің атаулары
Бірінші көше- Ағынтай батыр көшесі
Екінші көше- Жамбыл көшесі
Үшінші көше- Жаңажол көшесі
Төртінші көше- Жастар көшесі
Бесінші қөше- Шағын көшесі
Алтыншы көше- Совет көшесі
Жетінші көше- Бостандық көшесі
Сегізінші көше- Достық көшесі
Тоғызыншы көше- Л.Ш. Шәймергенов көшесі
Оныншы көше- Интернационал көшесі
Он бірінші көше- Еңбек көшесі
Он екінші көше- Наурыз көшесі
Он үшінші көше- М. Жұмабаев көшесі
Он төртінші көше-Саясат көшесі
Он бесінші көше- Н.И. Токарев көшесі
Он алтыншы көше-Есіл көшесі
Он жетінші көше- Дербес көшесі