Об организации общественных работ в Тайыншинском районе на 2011 год
Постановление акимата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 11 мая 2011 года N 177. Зарегистрировано Управлением юстиции Тайыншинского района Северо-Казахстанской области 25 мая 2011 года N 13-11-212. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 22 июня 2012 года N 02.10-07-02-542)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 22.06.2012 N 02.10-07-02-542)
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», подпунктом 5) статьи 7, статьей 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 «О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения» акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Организовать общественные работы для безработных граждан района по договорам с предприятиями и организациями на 2011 год.
2. Оплату труда работников, занятых на общественных работах, производить в размере минимальной заработной платы.
3. Утвердить прилагаемый Перечень организаций, видов и объемов общественных работ.
4. Государственному учреждению «Отдел занятости и социальных программ Тайыншинского района Северо-Казахстанской области» осуществлять направление безработных граждан на общественные работы в соответствии с утвержденным Перечнем в пределах средств, предусмотренных в бюджете района на проведение общественных работ.
5. Государственному учреждению «Отдел экономики и финансов Тайыншинского района Северо-Казахстанской области» обеспечить своевременное финансирование общественных работ из районного бюджета в пределах выделенных средств.
6. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Жарова Е.К.
7. Признать утратившим силу постановления акимата района, согласно приложению.
8. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким района                                А. Маковский
Утвержден
постановлением акимата района
от 11 мая 2011 года № 177
Перечень организаций, виды и объем общественных работ
Наименование организации
Вид общественных работ
Объем работы
Количество рабочих мест
1
Государственное учреждение «Аппарат Акима Абайского сельского округа Тайыншинско
го района Северо-
Казахстан
ской области
Экологическое оздоровление регионов (озеленение и благоустройство территорий,посадка деревьев, разбивка цветников), сохранение развитие лесопаркового хозяйства, зон отдыха и отлов бродячих животных)
Уборка улиц 8 километров, подрезка 60 деревьев
7
Помощь в переписи домашних хозяйств и составления похозяйственных книг
Обход 229 дворов
3
Оказание помощи по вопросам занятости и сбору необходимых документов при назначении государственных пособий семьям имеющим детей до 18 лет
Помощь в сборе документов при назначении государственных пособий – 210 дел
1
Оказание помощи в делопроизводстве по обращениям на государственном языке
1500 листов (обработка текстов, писем, отчетов)
1
Участие в отрядах содействия правоохранитель
ным органам в обеспечении общественного порядка
Обход 166 дворов
Охрана 4 населенных пункта, 2 объектов
2
2
Государственное учреждение «Аппарат Акима Алаботинско
го сельского округа Тайыншинско
го района Северо-
Казахстан
ской области
Экологическое оздоровление регионов (озеленение и благоустройство территорий, посадка деревьев, разбивка цветников), сохранение развитие лесопаркового хозяйства, зон отдыха и отлов бродячих животных)

2011 жылға арналған Тайынша ауданында қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша аудандық әкімдігінің 2011 жылғы 11 мамырдағы N 177 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 25 мамырда N 13-11-212 тіркелді. Қолдану мерзімінің өтуіне байланысты күшін жойды (Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы мәслихатының 2012 жылғы 22 маусымдағы N 02.10-07-02-542 хаты)
Ескерту. Қолдану мерзімінің өтуіне байланысты күшін жойды (Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы мәслихатының 2012.06.22 N 02.10-07-02-542 хаты)
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасы 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабы 1-тармағы 13) тармақшасына, «Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасы 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 7-бабы 5) тармақшасына20-бабына, «Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасы 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын жүзеге асыру бойынша шаралар туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысына сәйкес аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2011 жылдарға арналған ауданның жұмыссыз азаматтары үшін кәсіпорындармен және ұйымдармен шарттар бойынша қоғамдық жұмыс орындары ұйымдастырылсын.
2. Қоғамдық жұмыстарда жұмыспен қамтылған қызметкерлердің жалақысы ең аз жалақыдан кем емес мөлшерде жүргізілсін.
3. Ұйымдардың, қоғамдық жұмыс түрлері мен көлемінің қоса берілген Тізбесі бекітілсін.
4. «Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» мемлекеттік мекемесі бекітілген тізбеге сәйкес, қоғамдық жұмыстарды жүргізуге аудан бюджетінде қарастырылған қаражат шегінде жұмыссыз азаматтарды қоғамдық жұмыстарға жіберуді іске асырсын.
5. «Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданының экономика және қаржы бөлімі» мемлекеттік мекемесі бөлінген қаражаттар шегінде аудандық бюджеттен қоғамдық жұмыстарды уақтылы қаржыландыруды қамтамасыз етсін.
6. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Е.Қ. Жаровқа жүктелсін.
7. Аудан әкімдігінің қаулылары қосымшаға сәйкес күші жойылды деп танылсын.
8. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                А. Маковский
Аудан әкімдігінің
2011 жылғы 11 мамырдағы № 177
қаулысымен бекітілген
Қоғамдық жұмыстардың түрлері бойынша мекемелердің тізімі, еңбекақының түрлері, көлемі және мөлшері
Мекеменің атауы
Қоғамдық жұмыстардың түрлері
Жұмыстың көлемі
Жұмыс орындардың саны
1
«Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданының Абай селолық округы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Аймақтарды экологиялық сауықтыру, аулаларды көгалдандыру мен көркейту (ағаш пен гүлдерді егу), орман шаруашылығын, дем алатын жерлер мен туризм жерлерін сақтау мен көркейту, қаңғырма жануарларды аулау)
8 километр көшелерді жинау, ағаштарды кесу
7
Үй шаруашылығының санағына және шаруашылық кітабын жасауға көмек көрсету
229 аулаларға бару
3
Жұмыспен қамту мәселелері және 18 жасқа дейінгі балалы отбасыларға мемлекеттік жәрдемақылар тағайындау кезінде қажетті құжаттарды жинау жөнінде көмек көрсету
Мемлекеттік жәрдемақыларды тағайындау кезінде құжаттарды жинауға көмектесу – 210 дел
1
Мемлекеттік тілдегі өтініштер бойынша іс-жүргізуде көмек көрсету
1500 бет (мәтіндер
ді, хаттар
ды, есеп берулерді өңдеу)
1
Селолық елді мекендерде қоғамдық тәртібін қамтамасыз етуде құқық қорғау органдарына көмек көрсету топтарына қатысу
166 аулаларға бару, 4 елді мекенді, 2 объектті күзету
2
2
«Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданының Алабота селолық округы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Аймақтарды экологиялық сауықтыру, аулаларды көгалдандыру мен көркейту (ағаш пен гүлдерді егу), орман шаруашылығын, дем алатын жерлер мен туризм жерлерін сақтау мен көркейту, қаңғырма жануарларды аулау)

Уборка улиц 12 километров, посадка деревьев – 50 шт, отлов бродячих животных-50 шт
4
Помощь в переписи домашних хозяйств и составления похозяйственных книг
Обход 439 дворов
2
Участие в благоустройстве кладбищ, свалок, в том числе организация сбора отходов
Благоустройство свалок- 150 квадратных метров, благоустройство кладбищ – 1700 квадратных метров
2
Оказание помощи по вопросам занятости и сбору необходимых документов при назначении государственных пособий семьям, имеющим детей до 18 лет
Помощь в сборе документов при назначении государственных пособий - 60 дел
1
Оказание помощи в делопроизводстве по обращениям на государственном языке
100 документов
1
Оказание помощи в обработке и подготовке к хранению документации
Подготовка документов к хранению 200 штук дел
1
3
Государственное учреждение «Аппарат Акима Амандыкского сельского округа Тайыншинско
го района Северо-
Казахстан
ской области
Работа в качестве истопника на период отопительного сезона бюджетных организаций и государственных учреждений
Здание аппарата акима сельского округа – 110 квадратных метров
2
Помощь в переписи домашних хозяйств и составления похозяйственных книг
Обход 456 двора
2
Экологическое оздоровление регионов (озеленение и благоустройство территорий, посадка деревьев, разбивка цветников), сохранение развитие лесопаркового хозяйства, зон отдыха и отлов бродячих животных)
Уборка улиц 8 километров, подрезка 50 деревьев
6
Помощь в строительстве и ремонт дорог, прокладка водопроводных, газовых, канализационных и других коммуникаций, укладка брусчатки и бордюрного камня, а также заготовка необходимого материала для этих работ, подсобного материала (строительного камня, щебня, плит, песка и др.). Текущий ремонт дорог в населенных пунктах (засыпка ям и выбоин подручным материалом, установка отмосток, ремонт подъездных путей)

12 километр көшелерді жинау, 50 ағашты егу, 50 қаңғырма иттерді аулау
4
Үй шаруашылығының санағына және шаруашылық кітабын жасауға көмек көрсету
439 аулаларға бару
4
Зираттарды, қоқыс жинайтын жерлерді көгалдандыру, соның ішінде қалдықтар жинауды ұйымдастыру
150 кв.метр - қоқыс жинайтын жерлерді көгалданды
ру, 1700 кв.метр – зираттарды көгалданды
ру
2
Жұмыспен қамту мәселелері және 18 жасқа дейінгі балалы отбасыларға мемлекеттік жәрдемақылар тағайындау кезінде қажетті құжаттарды жинау жөнінде көмек көрсету
100 құжат
1
Құжаттарды өңдеу мен сақтауға көмек көрсету
200 істі сақтауға құжаттарды дайындау
1
3
«Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданының Амандық селолық округы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Бюджеттік ұйымдар мен мемлекеттік мекемелерде жылу беру мауысымы кезінде пеш жағушы ретінде жұмыс
Селолық округ әкімі аппаратыныңғимараты – 110 метр квадрат
2
Үй шаруашылығының санағына және шаруашылық кітабын жасауға көмек көрсету
456 аулаларға бару
2
Аймақтарды экологиялық сауықтыру, аулаларды көгалдандыру мен көркейту (ағаш пен гүлдерді егу), орман шаруашылығын, дем алатын жерлер мен туризм жерлерін сақтау мен көркейту, қаңғырма жануарларды аулау)
8 километр көшелерді жинау, 50 ағашты кесу
6
Жол салу мен жөндеуге, су құбыры, газ, канализация және басқа да коммуникацияларды салу, кеспе тас және жол жиегінің тастарын салуға сондай-ақ сол жұмыстар үшін қосалқы материалды (құрылыс тастарын, қиыршық тас, плиталар, құм т.б.) дайындауға көмек көрсету.

Засыпка ям и выбоин – 6 километров (120 квадратных метров)
4
Участие в строительстве, реконструкции и капитальном ремонте жилья. Оказание помощи по подготовке к зиме, ремонту и выполнению строительных работ на объектах социального и культурного назначения (дома культуры, объекты здравоохранения (больницы, фельдшерско-
акушерские пункты) и образования, являющихся коммунальной собственностью, арендованные здания для аппаратов акимов сельских округов и других бюджетных организаций, если на эти цели не предусмотрены средства в местных бюджетах или их недостаточно для поддержки объектов в надлежащем состоянии)
Здание аппарата акима сельского округа – 110 квадратных метров
2
4
Государственное учреждение «Аппарат Акима Большеизюмовского сельского округа Тайыншинско
го района Северо-
Казахстан
ской области
Работа в качестве истопника на период отопительного сезона бюджетных организаций и государственных учреждений
Здание аппарата акима сельского округа – 64 квадратных метров
3
Экологическое оздоровление регионов (озеленение и благоустройство территорий, посадка деревьев, разбивка цветников), сохранение развитие лесопаркового хозяйства, зон отдыха и отлов бродячих животных)

6 километр ор мен шұңқырларды жабу (120 квадрат метр)
4
Тұрғын үйлер құрылысына, қайта құру мен күрделі жөндеуге қатысу. Мәдени-әлеумет
тік бағыттағы нысандарда (егер де бұл мақсаттарға жергілікті бюджеттен қаржылар көзделмеген болса немесе объекттерді ұстауға қаражат жеткілікті болмаса мәдениет үйлерін, денсаулық сақтау объектілерін, (ауруханалар, фельдшерлік-
акушерлік пунктер) коммуналдық меншігі болып табылатын, селолық округтар аппараттарыныңәкімдері және басқа бюджеттік ұйымдар үшін жалға алынған ғимараттар) қысқы дайындыққа, құрылыс және жөндеу жұмыстарға көмек көрсету
110- квадрат метр - селолық округ аппаратының ғимараты
2
4
«Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданының Большой Изюм селолық округы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Бюджеттік ұйымдар мен мемлекеттік мекемелерде жылу беру мауысымы кезінде пеш жағушы ретінде жұмыс
Селолық округ әкімі аппаратыныңғимараты – 64 метр квадрат
3
Аймақтарды экологиялық сауықтыру, аулаларды көгалдандыру мен көркейту (ағаш пен гүлдерді егу), орман шаруашылығын, дем алатын жерлер мен туризм жерлерін сақтау мен көркейту, қаңғырма жануарларды аулау)

Уборка улиц 16 километров, подрезка 175 деревьев
7
Помощь в переписи домашних хозяйств и составления похозяйственных книг
Обход 663 двора
2
Оказание помощи в делопроизводстве по обращениям на государственном языке
Обработка документов 84 дела
2
5
Государственное учреждение «Аппарат Акима Драгомиров
ского сельского округа Тайыншинско
го района Северо-
Казахстан
ской области
Оказание помощи в делопроизводстве по обращениям на государственном языке
Перевод – 95 документов
1
Оказание помощи по вопросам занятости и сбору необходимых документов при назначении государственных пособий семьям, имеющим детей до 18 лет
Помощь в сборе документов при назначении государственных пособий – 30 дел
1
Экологическое оздоровление регионов (озеленение и благоустройство территорий, посадка деревьев, разбивка цветников), сохранение развитие лесопаркового хозяйства, зон отдыха и бродячих животных)
Уборка улиц 8 километров, подрезка 60 деревьев
1
Помощь в переписи домашних хозяйств и составления похозяйственных книг
Обход и перепись 80 дворов
1
6
Государственное учреждение «Аппарат Акима Донецкого сельского округа Тайыншинско
го района Северо-
Казахстан
ской области
Экологическое оздоровление регионов (озеленение и благоустройство территорий, посадка деревьев, разбивка цветников), сохранение развитие лесопаркового хозяйства, зон отдыха и бродячих животных)

16 километр көшелерді жинау, 175 ағашты кесу
7
Үй шаруашылығының санағына және шаруашылық кітабын жасауға көмек көрсету
663 аулаларға бару
2
Мемлекеттік тілдегі өтініштер бойынша іс-жүргізуде көмек көрсету
84 істердің құжаттарын өңдеу
2
5
«Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданының Драгомиров селолық округы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Жұмыспен қамту мәселелері және 18 жасқа дейінгі балалы отбасыларға мемлекеттік жәрдемақылар тағайындау кезінде қажетті құжаттарды жинау мәселелері бойынша көмек көрсету
Мемлекеттік жәрдемақыларды тағайындау кезінде құжаттарды жинауға көмек көрсету – 30 іс
1
Аймақтарды экологиялық сауықтыру, аулаларды көгалдандыру мен көркейту (ағаш пен гүлдерді егу), орман шаруашылығын, дем алатын жерлер мен туризм жерлерін сақтау мен көркейту, қаңғырма жануарларды аулау)
8 километр көшелерді жинау, 60 ағашты кесу
1
Мемлекеттік тілдегі өтініштер бойынша іс-жүргізуде көмек көрсету
95 құжатты аудару
1
Үй шаруашылығының санағына және шаруашылық кітабын жасауға көмек көрсету
80 аулаларға бару
1
6
«Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданының Донецкое селолық округы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Аймақтарды экологиялық сауықтыру, аулаларды көгалдандыру мен көркейту (ағаш пен гүлдерді егу), орман шаруашылығын, дем алатын жерлер мен туризм жерлерін сақтау мен көркейту, қаңғырма жануарларды аулау)

Уборка улиц 10 километров, подрезка 110 деревьев
4
Оказание помощи в обработке и подготовке к хранению документации
в государственных учреждениях
Подготовка документов к хранению 250 дел листов
3
Оказание помощи по вопросам занятости и сбору необходимых документов при назначении государственных пособий семьям, имеющим детей до 18 лет
Помощь в сборе документов при назначении государственных пособий – 180 дел
1
Помощь в переписи домашних хозяйств и составления похозяйственных книг
Обход 758 дворов
2
7
Государственное учреждение «Аппарат Акима Зеленогай
ского сельского округа Тайыншинско
го района Северо-
Казахстан
ской области
Экологическое оздоровление регионов (озеленение и благоустройство территорий,посадка деревьев, разбивка цветников), сохранение развитие лесопаркового хозяйства, зон отдыха и отлов бродячих животных

10 километр көшелерді жинау, 110 ағашты кесу
4
Мемлекеттік мекемелерде құжаттарды өңдеу, дайындау және сақтауға көмек көрсету
Бір айда 250 бет құжаттарды сақтауға дайындау
3
Жұмыспен қамту мәселелері және 18 жасқа дейінгі балалы отбасыларға мемлекеттік жәрдемақылар тағайындау кезінде қажетті құжаттарды жинау мәселелері бойынша көмек көрсету
Мемлекеттік жәрдемақыларды тағайындау кезінде құжаттарды жинауға көмек көрсету – 180 іс
1
Үй шаруашылығының санағына және шаруашылық кітабын жасауға көмек көрсету
758 аулаларға бару
2
7
«Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданының Зеленый Гай селолық округы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Аймақтарды экологиялық сауықтыру, аулаларды көгалдандыру мен көркейту (ағаш пен гүлдерді егу), орман шаруашылығын, дем алатын жерлер мен туризм жерлерін сақтау мен көркейту, қаңғырма жануарларды аулау)

Уборка улиц 50 километров, подрезка 100 деревьев
4
Помощь в переписи домашних хозяйств и составления похозяйственных книг
Обход 634 двора
2
Оказание помощи в делопроизводстве по обращениям на государственном языке в государственных учреждениях
1700 листов (обработка текстов, писем, отчетов)
1
8
Государственное учреждение «Аппарат Акима Келлеровско
го сельского округа Тайыншинско
го района Северо-
Казахстан
ской области
Экологическое оздоровление регионов (озеленение и благоустройство территорий, (посадка деревьев, разбивка цветников), сохранение развитие лесопаркового хозяйства, зон отдыха и туризма, отлов бродячих животных)

50 километр көшелерді жинау, 100 ағашты кесу
4
Үй шаруашылығының санағына және шаруашылық кітабын жасауға көмек көрсету
634 аулаларға бару
2
Мемлекеттік тілдегі өтініштер бойынша іс-жүргізуде көмек көрсету
1700 бет (мәтіндер
ді, хаттар
ды, есеп берулерді өңдеу)
1
8
«Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданының Келлеровка селолық округы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Аймақтарды экологиялық сауықтыру, аулаларды көгалдандыру мен көркейту (ағаш пен гүлдерді егу), орман шаруашылығын, дем алатын жерлер мен туризм жерлерін сақтау мен көркейту, қаңғырма жануарларды аулау)

Уборка улиц 12,5 километров, подрезка 1000 деревьев
6
Оказание помощи по вопросам занятости и сбору необходимых документов при назначении государственных пособий семьям, имеющим детей до 18 лет
Помощь в сборе документов при назначении государственных пособий – 200 дел
2
Оказание помощи в делопроизводстве по обращениям на государственном языке в государственных учреждениях
Перевод документов на государственный язык-1500 листов
2
Оказание помощи в обработке и подготовке к хранению документации
в государственных учреждениях
Подготовка документов к хранению 6000 листов
2
Оказание помощи в текущем ремонте дорог, засыпка ям и выбоин подручным материалом, установка отмосток, ремонт подъездных путей
Ремонт улиц дорог 5 километров
3
Помощь в переписи домашних хозяйств и составления похозяйственных книг
Обход 1006 дворов
3
Участие в подготовке спортивных мероприятий, юбилейных торжеств, мероприятий, посвященных государственным праздникам, в том числе и выполнение подсобных работ в строительстве ледовых городков

12,5 километр көшелерді жинау, 1000 ағашты кесу
6
Жұмыспен қамту мәселелері және 18 жасқа дейінгі балалы отбасыларға мемлекеттік жәрдемақылар тағайындау кезінде қажетті құжаттарды жинау мәселелері бойынша көмек көрсету
Мемлекеттік жәрдемақыларды тағайындау кезінде құжаттарды жинауға көмек көрсету – 200 іс
2
Мемлекеттік мекемелерде мемлекеттік тілдегі өтініштер бойынша іс-жүргізуде көмек көрсету
1500 бет құжаттарды мемлекеттік тілге аудару
2
Мемлекеттік мекемелерде құжаттарды өңдеу, дайындау және сақтауға көмек көрсету
Бір айда 6000 бет құжаттарды сақтауға дайындау
2
Жол салу мен жөндеуге, су құбыры, газ, канализация және басқа да коммуникацияларды салу, кеспе тас және жол жиегінің тастарын салуға сондай-ақ сол жұмыстар үшін қосалқы материалды (құрылыс тастарын, қиыршық тас, плиталар, құм т.б.) дайындауға көмек көрсету
5 километр жолдар мен көшелерді жөндеу
3
Үй шаруашылығының санағына және шаруашылық кітабын жасауға көмек көрсету
1006 аулаларға бару
3
Спорттық іс-шараларды, мерейтой салтанаттарын мемлекеттік мерекелерге арналған іс-
шараларды дайындауға қатысу, соның ішінде мұз қалашықтарын  салуда қосалқы жұмыстарды да атқару

Строительство ледовых городков из ледовых кирпичей - 5000 штук размером 19 на 25 сантиметров
2
9
Государственное учреждение «Аппарат Акима Кировского сельского округа Тайыншинско
го района Северо-
Казахстан
ской области
Экологическое оздоровление регионов (озеленение и благоустройство территорий, (посадка деревьев, разбивка цветников), сохранение развитие лесопаркового хозяйства, зон отдыха и туризма, отлов бродячих животных)
Уборка улиц 10 километров, подрезка 800 деревьев
2
Участие в благоустройстве кладбищ, свалок, в том числе организация сбора отходов
Благоустройство свалок - 100 квадратных метров, благоустройство кладбищ – 1500 квадратных метров
2
Оказание помощи в заготовке дров и кормов, помощь в доставке и загрузке угля для малообеспеченных слоев населения и одиноко проживающих престарелых, вновь прибывших оралманов, а также предприятий коммунальной собственности и объектов соцкульбыта города и районов
Заготовка дров – 10 кубических метров
1
Помощь в переписи домашних хозяйств и составление похозяйственных книг
Обход 475 дворов
1
10
Государственное учреждение «Аппарат Акима Краснополян
ского сельского округа Тайыншинско
го района Северо-
Казахстан
ской области
Экологическое оздоровление регионов (озеленение и благоустройство территорий, (посадка деревьев, разбивка цветников), сохранение развитие лесопаркового хозяйства, зон отдыха и туризма, отлов бродячих животных)

өлшемі 19-дан 25 сантиметр 5000 мұз кірпіштер
ден мұз қалашықта
рын салу
2
9
«Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданының Киров селолық округы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Аймақтарды экологиялық сауықтыру, аулаларды көгалдандыру мен көркейту (ағаш пен гүлдерді егу), орман шаруашылығын, дем алатын жерлер мен туризм жерлерін сақтау мен көркейту, қаңғырма жануарларды аулау)
10 километр көшелерді жинау, 800 ағашты кесу
2
Зираттарды, қоқыс жинайтын жерлерді көгалдандыру, соның ішінде қалдықтар жинауды ұйымдастыру
100 кв.метр - қоқыс жинайтын жерлерді көгалданды
ру, 1500 кв.метр – зираттарды көгалданды
ру
2
Халықтың аз қамтамасыз етілген жіктеріне және жалғыз тұратын қарттарға, жаңа келген оралмандарға, сондай-ақ, қала және аудан әкімдерінің коммуналдық меншігіндегі кәсіпорындар мен әлеуметтік-
тұрмыстық мәдениет нысандарына отын және жемазық дайындауға көмек көрсету
10 куб метр отынды дайындау
1
Үй шаруашылығының санағына және шаруашылық кітабын жасауға көмек көрсету
475 аулаларға бару
1
10
«Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданының Красная Поляна селолық округы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Аймақтарды экологиялық сауықтыру, аулаларды көгалдандыру мен көркейту (ағаш пен гүлдерді егу), орман шаруашылығын, дем алатын жерлер мен туризм жерлерін сақтау мен көркейту, қаңғырма жануарларды аулау)

Уборка улиц 25 километров, подрезка 100 деревьев
4
Помощь в переписи домашних хозяйств и составления похозяйственных книг
Обход 769 двора
3
Оказание помощи в делопроизводстве по обращениям на государственном языке в государственных учреждениях
Перевод документов на государственный язык - 1200 листов
1
Участие в благоустройстве кладбищ, свалок, в том числе организация сбора отходов
200 квадратных метров
2
Уход за больными одинокими престарелыми гражданами (покупка продуктов, медикаментов, уборка помещения, побелка стен, покраска полов, стирка белья, посадка, прополка и уборка овощей)
Уход за 1 престарелым гражданином
1
11
Государственное учреждение «Аппарат Акима Краснокамен
ского сельского округа Тайыншинско
го района Северо-
Казахстан
ской области
Экологическое оздоровление регионов (озеленение и благоустройство территорий, (посадка деревьев, разбивка цветников), сохранение развитие лесопаркового хозяйства, зон отдыха и туризма, отлов бродячих животных

25 километр көшелерді жинау, 100 ағашты кесу
4
Үй шаруашылығының санағына және шаруашылық кітабын жасауға көмек көрсету
769 аулаларға бару
3
Мемлекеттік мекемелерде мемлекеттік тілдегі өтініштер бойынша іс-жүргізуде көмек көрсету
1200 бет құжаттарды мемлекеттік тілге аудару
1
Зираттарды, қоқыс жинайтын жерлерді көгалдандыру, соның ішінде қалдықтар жинауды ұйымдастыру
200 кв.метр
2
Жалғыз басты қарт азаматтарды күту (тамақ, дәрі-дәрмек сатып әкелу, үй ішін жинау, ағарту, еден сырлау, кір жуу, көкніс отырғызу, арам шөп жұлу және жинау)
1 қарт азаматты күту
1
11
«Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданының Краснокаменка селолық округы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Аймақтарды экологиялық сауықтыру, аулаларды көгалдандыру мен көркейту (ағаш пен гүлдерді егу), орман шаруашылығын, дем алатын жерлер мен туризм жерлерін сақтау мен көркейту, қаңғырма жануарларды аулау)

Уборка улиц 10 километров, подрезка 80 деревьев
3
Участие в благоустройстве кладбищ, свалок, в том числе организация сбора отходов
100 квадратных метров
2
Участие в строительстве, реконструкции и капитальном ремонте жилья. Оказание помощи по подготовке к зиме, ремонту и выполнению строительных работ на объектах социального и культурного назначения (дома культуры, объекты здравоохранения (больницы, фельдшерско-
акушерские пункты ) и образования, являющихся коммунальной собственностью, арендованные здания для аппаратов акимов сельских округов и других бюджетных организаций, если на эти цели не предусмотрены средства в местных бюджетах или их недостаточно для поддержки объектов в надлежащем состоянии) Помощь в строительстве, реконструкции капитальном ремонте зданий
Здание аппарата акима сельского округа – 90 квадратных метра
2
Оказание помощи по вопросам занятости и сбору необходимых документов при назначении государственных пособий семьям, имеющим детей до 18 лет
Помощь в сборе документов при назначении государственных пособий – 300 дел
1
Помощь в переписи домашних хозяйств и составления похозяйственных книг
Обход 258 дворов
1
Охрана значимых объектов социально-
культурного назначения, а также пустующих зданий, находящихся в коммунальной собственности акима района
432 квадратных метров
2
Помощь в строительстве и ремонт дорог, прокладка водопроводных, газовых, канализационных и других коммуникаций, укладка брусчатки и бордюрного камня, а также заготовка необходимого материала для этих работ, подсобного материала (строительного камня, щебня, плит, песка и др.). Текущий ремонт дорог в населенных пунктах (засыпка ям и выбоин подручным материалом, установка отмосток, ремонт подъездных путей)
Ремонт улиц дорог 10 километров
2
Оказание помощи в делопроизводстве по обращениям на государственном языке в государственных учреждениях
Перевод документов на государственный язык - 1000 листов
1
Помощь по уходу за больными одинокими престарелыми гражданами (покупка продуктов, медикаментов, уборка помещения, побелка стен, покраска полов, стирка белья, посадка, прополка и уборка овощей)
Уход за 1 престарелым гражданином
1
12
Государственное учреждение «Аппарат Акима Летовочного сельского округа Тайыншинско
го района Северо-
Казахстан
ской области
Работа в качестве истопника на период отопительного сезона в бюджетных организаций и государственных учреждений

10 километр көшелерді жинау, 80 ағашты кесу
3
Зираттарды, қоқыс жинайтын жерлерді көгалдандыру, соның ішінде қалдықтар жинауды ұйымдастыру
100 кв.метр
2
Тұрғын үйлер құрылысына, қайта құру мен күрделі жөндеуге қатысу. Мәдени-әлеумет
тік бағыттағы нысандарда (егер де бұл мақсаттарға жергілікті бюджеттен қаржылар көзделмеген болса немесе объекттерді ұстауға қаражат жеткілікті болмаса мәдениет үйлерін, денсаулық сақтау объектілерін, (ауруханалар, фельдшерлік-
акушерлік пунктер) коммуналдық меншігі болып табылатын, селолық округтар аппараттарыныңәкімдері және басқа бюджеттік ұйымдар үшін  жалға алынған ғимараттар) қысқы дайындыққа, құрылыс және жөндеу жұмыстарға көмек көрсету
Селолық округ әкімі аппаратыныңғимараты – 90 метр квадрат
2
Жұмыспен қамту мәселелері және 18 жасқа дейінгі балалы отбасыларға мемлекеттік жәрдемақылар тағайындау кезінде қажетті құжаттарды жинау мәселелері бойынша көмек көрсету
Мемлекеттік жәрдемақыларды тағайындау кезінде құжаттарды жинауға көмек көрсету – 300 іс
1
Үй шаруашылығының санағына және шаруашылық кітабын жасауға көмек көрсету
258 аулаларға бару
1
Әлеуметтік мәдени бағыттағы маңызды нысандарды, сондай-ақ аудан әкімінің коммуналдық меншігіндегі бос ғимараттарды күзету
432 метр квадрат
2
Жол салу мен жөндеуге, су құбыры, газ, канализация және басқа да коммуникацияларды салу, кеспе тас және жол жиегінің тастарын салуға сондай-ақ сол жұмыстар үшін қосалқы материалды (құрылыс тастарын, қиыршық тас, плиталар, құм т.б.) дайындауға көмек көрсету
10 километр жолдар мен көшелерді жөндеу
2
Мемлекеттік тілдегі өтініштер бойынша іс-жүргізуде көмек көрсету
1000 бет құжаттарды мемлекеттік тілге аудару
1
Жалғыз басты қарт азаматтарды күту (тамақ, дәрі-дәрмек сатып әкелу, үй ішін жинау, ағарту, еден сырлау, кір жуу, көкөніс отырғызу, арам шөп жұлу және жинау)
1 қарт азаматқа көмек көрсету
1
12
«Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданының Летовочный селолық округы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Бюджеттік ұйымдар мен мемлекеттік мекемелерде жылу беру маусымы  кезінде пеш жағушы ретінде жұмыс

Разбивка цветников – 300 квадратных метров, подрезка деревьев 80
3
Работа в качестве истопника на период отопительного сезона в бюджетных организаций и государственных учреждений
Здание Библиотеки с.Виноградовка – 100 квадратных метров
4
Оказание помощи в делопроизводстве по обращениям на государственном языке в государственных учреждениях
Перевод документов на государственный язык - 1200 листов
2
14
Государственное учреждение «Аппарат Акима Рощинского сельского округа Тайыншинско
го района Северо-
Казахстан
ской области
Помощь в переписи домашних хозяйств и составления похозяйственных книг

300 метр квадрат гүл бақшасын құру, 80 ағашты кесу
3
Бюджеттік ұйымдар мен мемлекеттік мекемелерде жылу беру маусымы  кезінде пеш жағушы ретінде жұмыс
Виноградов
ка ауылының кітапхана ғимараты – 100 метр квадрат
4
Мемлекеттік тілдегі өтініштер бойынша іс-жүргізуде көмек көрсету
1200 бет құжаттарды мемлекеттік тілге аудару
2
14
«Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданының Рощинское селолық округы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Үй шаруашылығының санағына және шаруашылық кітабын жасауға көмек көрсету

ние – 5 кубических метров дров, 10 тонн угля
2
19
Государственное учреждение «Аппарат Акима Яснополянского сельского округа Тайыншинско
го района Северо-
Казахстан
ской области
Экологическое оздоровление регионов (озеленение и благоустройство территорий, (посадка деревьев, разбивка цветников), сохранение развитие лесопаркового хозяйства, зон отдыха и туризма, отлов бродячих животных).
Уборка улиц 15 километров, подрезка 40 деревьев
1
Помощь в переписи домашних хозяйств и составления похозяйственных книг
Обход 971 двора
1
Участие в благоустройстве кладбищ, свалок, в том числе организация сбора отходов
Благоустройство свалок- 1000 квадратных метров
1
20
Государственное учреждение «Аппарат Акима г.Тайынша» Тайыншинско
го района Северо-
Казахстан
ской области
Экологическое оздоровление регионов (озеленение и благоустройство территорий, (посадка деревьев, разбивка цветников), сохранение развитие лесопаркового хозяйства, зон отдыха и туризма, отлов бродячих животных)
Уборка улиц 1800 километров, подрезка 1000 деревьев
108
Оказание помощи в обработке и подготовке к хранению документаци
Подготовка документов к хранению 480000 листов
10
Помощь в переписи домашних хозяйств и составления похозяйственных книг
Обход 3675 дворов
10
Оказание помощи по вопросам занятости и сбору необходимых документов при назначении государственных пособий семьям, имеющим детей до 18 лет
Помощь в сборе документов при назначении государственных пособий и по вопросам занятости – 500 дел
4
Помощь суду по ведению разносной книги, своевременная доставка по назначению судебной корреспонденции, составление реестров отправляемой корреспонденции, ведение нарядов реестров суда
600 дел
1
Помощь судебному исполнителю, извещение сторон исполнительного производства о проведении соответствующих исполнительных действий, направление запросов в отношении должников регистрирующие и контролирующие органы, ведение делопроизводства
200 дел
1
Приложение
к постановлению акимата района
от 11 мая 2011 года № 177
Перечень постановлений акимата района, признанных
утратившими силу
1. Постановление акимата района от 26 мая 2009 года № 201 «Об организации общественных работ в Тайыншинском районе».
2. Постановление акимата района от 8 апреля 2010 года № 115 «О внесении изменений и дополнений в постановление акимата района от 26 мая 2009 года № 201 «Об организации общественных работ в Тайыншинском районе».

Отынды дайындау, 5 куб м. отындарды, 10 тонна көмірді кесу, тасу, қаттап салу
2
19
«Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданының Ясная Поляна селолық округы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Аймақтарды экологиялық сауықтыру, аулаларды көгалдандыру мен көркейту (ағаш пен гүлдерді егу), орман шаруашылығын, дем алатын жерлер мен туризм жерлерін сақтау мен көркейту, қаңғырма жануарларды аулау)
15 километр көшелерді жинау, 40 ағашты кесу
1
Үй шаруашылығының санағына және шаруашылық кітабын жасауға көмек көрсету
971 аулаларға бару
1
Зираттарды, қоқыс жинайтын жерлерді көгалдандыру, соның ішінде қалдықтар жинауды ұйымдастыру
1000 кв.метр- қоқыс жинайтын жерлерді көгалдандыру
1
20
«Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданының Тайынша қаласы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Аймақтарды экологиялық сауықтыру, аулаларды көгалдандыру мен көркейту (ағаш пен гүлдерді егу), орман шаруашылығын, дем алатын жерлер мен туризм жерлерін сақтау мен көркейту, қаңғырма жануарларды аулау)
1800 километр көшелерді жинау, 1000 ағашты кесу
108
Мемлекеттік мекемелерде құжаттарды өңдеу, дайындау және сақтауға көмек көрсету
Бір айда 480000 бет құжаттарды сақтауға дайындау
10
Үй шаруашылығының санағына және шаруашылық кітабын жасауға көмек көрсету
3675 аулаларға бару
10
Жұмыспен қамту мәселелері және 18 жасқа дейінгі балалы отбасыларға мемлекеттік жәрдемақылар тағайындау кезінде қажетті құжаттарды жинау мәселелері бойынша көмек көрсету
Мемлекеттік жәрдемақыларды тағайындау кезінде құжаттарды жинауға көмек көрсету – 500 іс
4
Тарату кітабын жүргізуге көмек көрсету, сот хаттамасын  жіберілген жерге уақытында жеткізу, жіберілетін хаттардың тізімін жасау, сот тізімдерінің тапсырмасын жүргізу
600 іс
1
Сәйкес орындау іс-әрекеттерді өткізу туралы орындау өндірістерінің тараптарын хабарландыру, борышкерлерге қатысты сұранымдарды тіркеу және бақылау органдарына жіберу
200 іс
1
Аудан әкімдігінің
2011 жылғы 11 мамырдағы № 177 қаулысына
қосымша
Күшін жойды деп танылған аудан әкімдігі
қаулыларының тізбесі
1. «Тайынша ауданында қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы» аудан әкімдігінің 2009 жылғы 26 мамырдағы № 201 қаулысы.
2. «Тайынша ауданында қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы» аудан әкімдігінің 2009 жылғы 26 мамырдағы № 201 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» аудан әкімдігінің 2010 жылғы 8 сәуірдегі № 115 қаулысы.