О внесении изменений и дополнений в решение маслихата района Шал акына от 23 декабря 2010 года N 32/2 "О районном бюджете на 2011-2013 годы"
Решение маслихата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 28 марта 2011 года N 35/1. Зарегистрировано Управлением юстиции района Шал акына Северо-Казахстанской области 26 апреля 2011 года N 13-14-126. Утратило силу - решением маслихата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 12 июля 2011 года N 39/2
Сноска. Утратило силу - решением маслихата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 12.07.2011 N 39/2
В соответствии со статьей 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года № 148 районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Шал акына от 23 декабря 2010 года № 32/2 «О районном бюджете на 2011-2013 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 13-14-123 от 20 января 2011 года, опубликовано в районной газете «Парыз» от 4 февраля 2011 года № 6 и районной газете «Новатор» от 4 февраля 2011 года № 6),  следующие изменения и дополнения:
в пункте 1
подпункте 1)
цифры «1810218» заменить цифрами «1908929»;
цифры «175249» заменить цифрами «197639»;
цифры «13059» заменить цифрами «18059»;
цифры «1618273» заменить цифрами «1689594»;
подпункте 2)
цифры «1802218» заменить цифрами «1887644»;
подпункте 3)
цифры «22018» заменить цифрами «71018»;
цифры «22255» заменить цифрами «71255»;
подпункте 4)
цифры «8000» заменить цифрами «28000»;
цифры «8000» заменить цифрами «28000»;
подпункте 5)
цифры «-22018» заменить цифрами «-77733»;
подпункте 6)
цифры «22018» заменить цифрами «77733»;
цифры «22255» заменить цифрами «71255»;
в пункте 2 дополнить абзацем следующего содержания:
«установить нормативы распределения доходов индивидуального подоходного налога с физических лиц, осуществляющих деятельность по разовым талонам и социального налога в размере 100 процентов районный бюджет»;
пункт 6 изложить в новой редакции:
«Утвердить бюджетные программы города Сергеевка и сельских округов на 2011-2013 годы, согласно приложениям 5, 8, 9»;
в пункте 8 подпункты 1), 4), 5) изложить в новой редакции:
«1) на «Общеобразовательное обучение» предусмотрено 211519 тысяч тенге в том числе на оснащение учебным оборудованием лингафонных мультимедийных кабинетов - 11082 тысяч тенге, на увеличение государственного заказа в дошкольных организациях образования - 68007 тысяч тенге, на обеспечение оборудованием рабочих мест детей инвалидов комплектом компьютерной техники и программного обеспечения - 3735 тысяч тенге, на выплату ежемесячных денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот)и ребенка (детей), оставшегося без попечителей 9223 тысяч тенге, на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию, учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования 9543 тысяч тенге за счет трансфертов из республиканского бюджета;

"2011-2013 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" Шал ақын ауданы мәслихатының 2010 жылғы 23 желтоқсандағы N 32/2 шешіміне өзгертулер мен толықтырулар енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын аудандық мәслихатының 2011 жылғы 28 наурыздағы N 35/1 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 26 сәуірде N 13-14-126 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын аудандық мәслихатының 2011 жылғы 12 шілдедегі N 39/2 Шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын аудандық мәслихатының 2011.07.12 N 39/2 Шешімімен
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV Бюджеттік кодексі 109-бабына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңы 6-бабы 1-тармағы 1) тармақшасына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШТІ:
1. «2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» Шал ақын аудандық мәслихатының 2010 жылғы 23 желтоқсандағы № 32/2 шешіміне (2010 жылғы 20 қаңтардағы 13-14-123 нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде тіркелген, 2010 жылғы 20 қаңтардағы № 8 «Парыз» аудандық газетінде және 2010 жылғы 12 ақпандағы № 8 «Новатор» аудандық газетінде жарияланған» келесі өзгерістер мен толықтыруар енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшада
«1810218» сандары «1908929» сандарымен ауыстырылсын;
«175249» сандары «197639» сандарымен ауыстырылсын;
«13059» сандары «18059» сандарымен ауыстырылсын;
«1618273» сандары «1689594» сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада
«1802218» сандары «1887644» сандарымен ауыстырылсын;
3) тармақшасында
«22018» сандары «71018» сандарымен ауыстырылсын;
«22255» сандары «71255» сандарымен ауыстырылсын;
4) тармақшада
«8000» сандары «28000» сандарымен ауыстырылсын;
«8000» сандары «28000» сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада
«-22018» сандары «-77733» сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада
«22018» сандары «77733» сандарымен ауыстырылсын;
«22255» сандары «71255» сандарымен ауыстырылсын;
2-тармақ келесі мазмұнмен толықтырылсын:
Бір реттік талондар және әлеуметтік салық бойынша қызметтерді жүзеге асыратын жеке тұлғалардан жеке табыс салығын есептегенде кірісті бөлу нормативі 100 пайыз.
6-тармақ жаңа басылымда баяндалсын:
«5, 8, 9-қосымшаларға сай 2011-2013 жылдарға арналған Сергеевка қаласының және селолық округтердің бюджеттік бағдарламалары бекітілсін»;
8-тармақта:
1),4),5) тармақшалар жаңа басылымда баяндалсын:
«1) «Жалпылай білім беруге» 211519 мың теңге қарастырылды, соның ішінде лингафонды мультимедиалық кабинеттерді оқу құралдарымен жабдықтауға - 11082 мың теңге, білім берудің мектепке дейінгі ұйымдарында мемлекеттік тапсырысты арттыруға - 68007 мың теңге, мүгедек балалардың жұмыс орындарын кешекнді компьютер техникасымен және бағдарламалық қамтамасыз ету құралдарымен қамтамасыз етуге - 3735 мың теңге, жетім баланы (жетім балаларды) және қараусыз қалған баланы (балаларды) ұстауға қамқоршыларға (қорғаушыларға) ай сайынғы ақшалай қаржы төлеуге - 9223 мың теңге, білім берудің мектепке дейінгі ұйымдарының тәрбиешілері мен мектеп мұғалімдеріне, біліктілік санаттарына үстем ақы көлемін арттыруға 9543 мың теңге республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен;

За счет средств из областного бюджета предусмотрено на установку противопожарной сигнализации, приобретение средств пожаротушения для школ района 5024 тысяч тенге, на зарплату с отчислениями – 96588 тысяч тенге, на завершение капитального ремонта средней школы им.Ахметбекова - 8317 тысяч тенге»;
«4) на поддержку частного предпринимательства в регионах в рамках программы «Дорожная карта-2020» - 2340 тысяч тенге, на специальные социальные услуги нуждающимся гражданам на дому - 1327 тысяч тенге за счет трансфертов из республиканского бюджета»;
«5) бюджетные кредиты на реализацию мер по социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов 22255,0 тысяч тенге, на строительство и (или) приобретение жилья в соответствии с Программой занятости 2020 - 49000 тысяч тенге за счет трансфертов из республиканского бюджета»;
подпункте 2)
цифры «8709» заменить цифрами «9969»;
дополнить подпунктами 7), 8), 9), 10), 11) следующего содержания:
«7) за счет средств из областного бюджета предусмотрено на приобретение угля 3426 тысяч тенге;
«8) «Фонд поколений» - 25478 тысяч тенге за счет средств из областного бюджета»;
«9) за счет трансфертов из республиканского бюджета - на профессиональную подготовку, переподготовку и повышение квалификации кадров, частичное субсидирование заработной платы, обучению предпринимательству, предоставление субсидий на переезд, создание центров занятости 8457 тысяч тенге, в том числе: 2145 тысяч тенге – на частичное субсидирование заработной платы; 6312 тысяч тенге – на создание центров занятости»;
«10) за счет трансфертов из республиканского бюджета на развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020 - 17500 тысяч тенге»;
«11) за счет средств из областного бюджета предусмотрено на Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц 15000 тысяч тенге»;
дополнить пунктом 13-1 следующего содержания:
«13-1. Предусмотреть расходы бюджета района за счет свободных остатков бюджетных средств, сложившихся на начало финансового года и возврата целевых трансфертов республиканского и областного бюджетов, неиспользованных в 2010 году, согласно приложению 10.
Приложения 1, 4, 5, 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4 к настоящему решению(прилагаются).
Указанное решение дополнить приложениями 8, 9, 10 согласно приложениям 5, 6, 7 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель ХХХV сессии                   Секретарь
районного маслихата                  районного маслихата
С. Кошанов                                 Н. Дятлов
Приложение № 1
к решению XXXV сессии маслихата района Шал акына
от 28 марта 2011 года № 35/1
Приложение № 1
к решению XXXII сессии маслихата района Шал акына
от 23 декабря 2010 года № 32/2
Бюджет района Шал акына на 2011 год
Ка
те
го
рия
класс
подкласс
Наименование
Сумма тыс.тенге
1) Доходы

Облыстық бюджет қаржысы есебінен аудан мектептеріне өрт сөндіру құралдарын сатып алуға, өртке қарсы дабыл орнатуға 5024 мың теңге, аударылымдарымен жалақыға – 96588 мың теңге, Ахметбеков ат. орта мектептің күрделі жөндеуін аяқтауға - 8317 мың теңге»;
«4) «Жол картасы-2020» бағдарламасы аясында аймақта жеке кәсіпкерлікті қолдауға - 2340 мың теңге, мұқтаж азаматтарға үйде арнайы әлеуметтік көмек көрсетуге - 1327 мың теңге республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен»;
«5) Селолық елді мекендерде әлеумет саласы мамандарын әлеуметтік қолдау бойынша шараларды жүзеге асыруға бюджеттік несиелер - 22255,0 мың теңге, Жұмыспен қамту - 2020 Бағдарламасына сәйкес үй құрылысы және (немесе) сатып алуға - 49000 мың теңге республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен»;
2) тармақшада
«8709» сандары «9969» сандарымен ауыстырылсын;
7), 8), 9), 10), 11) тармақшалары келесі мазмұнмен толықтырылсын;
«7) облыстық бюджет қаржысы есебінен көмір сатып алуға 3426 мың теңге қарастырылды»;
«8) «Ұрпақ қоры» - 25478 мың теңге облыстық бюджеттен берілетін қаржы есебінен»;
«9) Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен - кадрларды кәсіби даярлау, қайта даярлау және біліктілігн арттыруға, жалақыны бөлшекті несиелеу, кәсіпкерлікке оқыту, көшуге несие беру, жұмыспен қамту орталықтарын құруға 8457 мың теңге, соның ішінде: 2145 мың теңге – жалақыны бөлшекті несиелеу; 6312 тысяч тенге – жұмыспен қамту орталықтарын құруға»;
«10) 2020 жұмыспен қамту Бағдарламасы аясында инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен - 17500 мың теңге»;
«11) Облыстық бюджет қаржысы есебінен заңды тұлғалардың жарғылы қорын құру немесе арттыруға 15000 мың теңге қарастырылған»;
13-1-тармағы келесі мазмұнмен толықтырылсын:
«13-1. 10-қосымшаға сай қаржы жылының басына қалыптасқан бюджеттік қаржының бос қалдығы және 2010 жылы пайдаланылмаған, республикалық және облыстық бюджеттің мақсатты трансферттерін қайтару есебінен аудан бюджетінде шығындар қарастырылған;
осы шешімге 1, 2, 3, 4-қосымшаларына сай 1, 4, 5, 6-қосымшалары жаңа басылымда баяндалсын (қоса беріледі).
Осы шешімге 5, 6, 7-қосымшаларына сай көрсетілген шешім 8, 9, 10-қосымшаларымен толықтырылсын.
2. Осы шешім 2011 жылғы 1 қаңтардан бастап күшіне енеді.
Аудандық мәслихаты ХХХV                    Аудандық мәслихаттың
сессиясының төрағасы                       хатшысы
С. Қошанов                                 Н. Дятлов
Шал ақын ауданы мәслихатының 2011 жылғы
28 наурыздағы XXXV сессиясының № 35/1 шешіміне
1-қосымша
Шал ақын ауданы мәслихатының 2011 жылғы
23 желтоқсандағы ХХХІІ сессиясының 32/2 шешіміне
1-қосымша
2011 жылға арналған Шал ақын ауданының бюджеті
Са
на
ты
Сыныбы
Iшкi сыны
бы
Атауы
Сома, мың теңге
1
2
3
А
Б
I. Кірістер