О внесении изменений в решение маслихата района Шал акына от 23 декабря 2010 года N 32/2 "О районном бюджете на 2011-2013 годы"
Решение маслихата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 1 августа 2011 года N 40/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 24 августа 2011 года N 13-14-133. Утратило силу решением маслихата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 6 марта 2012 года N 2/9
Сноска. Утратило силу решением маслихата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 6.03.2012 N 2/9
В соответствии со статьями 106109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года № 148 районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Шал акына от 23 декабря 2010 года № 32/2 «О районном бюджете на 2011-2013 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 13-14-123 от 20 января 2011 года, опубликовано в районной газете «Парыз» от 04 февраля 2011 года № 6 и районной газете «Новатор» от 04 февраля 2011 года № 6), следующие изменения:
в пункте 1 подпункты 1), 2) изложить в новой редакции:
«1) доходы – 1947174 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 197639 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 3637 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 18059 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1727839 тысяч тенге;»
«2) затраты – 1979889 тысяч тенге;».
приложения 1, 4, 5, 7 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4 к настоящему решению(прилагаются).
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель XL сессии                     Секретарь
районного маслихата                        районного маслихата
Д. Садыков                                 Н. Дятлов
Приложение 1
к решению XL сессии
маслихата района Шал акына
от 1 августа 2011 года № 40/1
Приложение 1
к решению XXXII сессии
маслихата района Шал акына
от 23 декабря 2010 года № 32/2
Бюджет района Шал акына на 2011 год
Категория
Сумма
тыс. тенге
класс
подкласс
Наименование
1
2
3
А
Б
1) Доходы

"2011-2013 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" Шал ақын ауданы мәслихатының 2010 жылғы 23 желтоқсандағы N 32/2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы мәслихатының 2011 жылғы 1 тамыздағы N 40/1 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 24 тамызда N 13-14-133 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын аудандық мәслихатының 2012 жылғы 6 наурыздағы N 2/9 Шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын аудандық мәслихатының 2012.03.06 N 2/9 Шешімімен
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV Бюджеттік кодексінің 106109-баптарына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңының 6-бабы 1-тармағы 1) тармақшасына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШТІ:
1. «2011-2013 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы» Шал ақын ауданы мәслихатының 2010 жылғы 23 желтоқсандағы № 32/2 шешіміне (2011 жылғы 20 қаңтардағы 13-14-123 нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде тіркелген, 2011 жылғы 4 ақпандағы №6 «Парыз» аудандық газетінде және 2011 жылғы 4 ақпандағы № 6 «Новатор» аудандық газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта 1), 2) тармақшалар жаңа басылымда баяндалсын:
«1) кіріс – 1947174 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 194639 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 3637 мың теңге;
негізгі капиталды сатқаннан түскен түсімдер бойынша – 18059 мың теңге;
трансферттердің түсімі бойынша – 1727839 мың теңге;»
«2) шығындар – 1979889 мың теңге;».
осы шешімге 1, 4, 5, 7-қосымшалар 1, 2, 3, 4-қосымшаларына сай жаңа басылымда баяндалсын (қоса беріледі).
2. Осы шешім 2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың                       Аудандық мәслихат
XL сессиясының төрағасы                    хатшысы
Д. Садыков                                 Н. Дятлов
Шал ақын ауданы мәслихатының
2011 жылғы 1 тамыздағы
XL сессиясының № 40/1 шешіміне
1-қосымша
Шал ақын ауданы мәслихатының
2010 жылғы 23 желтоқсандағы
XXXII сессиясының № 32/2 шешіміне
1-қосымша
2011 жылға арналған Шал ақын ауданының бюджеті
Са
на
ты
Сы
ны
бы
кi
сы
ны
бы
Атауы
Сома, мың теңге
1
2
3
А
Б
I. Кірістер