О внесении дополнения в решение маслихата района Шал акына от 31 марта 2010 года N 24/3 "Об оказании социальной помощи отдельным категориям граждан района Шал акына"
Решение маслихата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 1 августа 2011 года N 40/3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 24 августа 2011 года N 13-14-134. Утратило силу решением маслихата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 19 марта 2014 года N 26/8
Сноска. Утратило силу решением маслихата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 19.03.2014 N 26/8
В соответствии с подпунктом 4) пункта 1 статьи 56 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV, со статьей 21 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года № 213 «О нормативных правовых актах», подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан» маслихат района Шал акына РЕШИЛ:
1. Внести в решение XXIV сессии маслихата района Шал акына от 31 марта 2010 года № 24/3 «Об оказании социальной помощи отдельным категориям граждан района Шал акына»(зарегистрировано в Реестре государственной регистрации 26 апреля 2010 года № 13-14-100, опубликовано в газетах «Парыз» от 30 апреля 2010 года № 18, «Новатор» от 30 апреля 2010 года № 19), следующее дополнение:
пункт 1 дополнить подпунктом 6) следующего содержания:
«6) единовременную помощь семьям (гражданам) пострадавшим в следствие чрезвычайных ситуаций независимо от среднедушевого дохода семьи (гражданина) в размере семидесяти месячных расчетных показателей».
2. Данное решение распространяется на правоотношения, возникшие с 1 января 2011 года.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования.
Председатель XL сессии                     Секретарь
районного маслихата                        районного маслихата
Д. Садыков                                 Н. Дятлов
«СОГЛАСОВАНО»
Начальник отдела занятости и
социальных программ района Шал акына       Т. Оразалин

"Шал ақын ауданы азаматтарының жеке санаттарына әлеуметтік көмек көрсету туралы" Шал ақын ауданы мәслихатының 2010 жылғы 31 наурыздағы N 24/3 шешіміне толықтыру енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы мәслихатының 2011 жылғы 1 тамыздағы N 40/3 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 24 тамызда N 13-14-134 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 наурыздағы N 26/8 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын аудандық мәслихатының 19.03.2014 N 26/8 шешімімен
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-ІV Бюджеттік кодексінің 56-бабы 1-тармағы 4) тармақшасына, «Нормативтік құқықтық актілер туралы» Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы № 213 Заңының 21-бабына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңының 6-бабы 1-тармағы 15) тармақшасына сәйкес, Шал ақын ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. «Шал ақын ауданы азаматтарының жеке санаттарына әлеуметтік көмек көрсету туралы» Шал ақын ауданы мәслихатының 2010 жылғы 31 наурыздағы XXIV сессиясының № 24/3 шешіміне (2010 жылғы 26 сәуірдегі 13-14-100 мемлекеттік тіркеу Тізілімінде тіркелген, 2010 жылғы 30 сәуірдегі № 18 «Парыз» және 2010 жылғы 30 сәуірдегі № 19 «Новатор» газеттерінде жарияланған) келесі толықтыру енгізілсін:
1 тармақ келесі мазмұндағы 6) тармақшамен толықтырылсын:
«6) төтенше жағдайлар салдарынан зардап шеккен отбасыларға отбасының (азаматтың) жанға шаққандағы табысынан жетпіс айлық есептік көрсеткіш мөлшерде біржолғы көмек».
2. Аталмыш шешім 2011 жылғы 1 қаңтарда туындаған құқықтық қатынаста таралады.
3. Осы шешім оның алғаш ресми жарияланған күнінен күнтізбелік он күн өткеннен кейін іске енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың                       Аудандық мәслихат
XL сессиясының төрағасы                    хатшысы
Д. Садыков                                 Н. Дятлов
«КЕЛІСІЛДІ»
Жұмыспен қамту және әлеуметтік
бағдарламалар бөлімінің бастығы            Т. Оразалин