Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и помещений для проведения встреч с избирателями кандидатов в депутаты Мажилиса Парламента, областного и районного маслихатов на территории района Шал акына
Постановление акимата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 2 декабря 2011 года N 313. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 6 декабря 2011 года N 13-14-138. Утратило силу - постановлением акимата района Шал акын Северо-Казахстанской области от 27 ноября 2012 года N 356
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата района Шал акын Северо-Казахстанской области от 27.11.2012 N 356
В соответствии с пунктами 4 и 6 статьи 28 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года № 2464 «О выборах в Республике Казахстан», акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить совместно с избирательной комиссией района Шал акына (по согласованию) места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов в депутаты Мажилиса Парламента Республики Казахстан, областного и районного маслихатов на территории района Шал акына согласно приложению 1.
2. Предоставить на договорной основе помещения для проведения встреч с избирателями всех кандидатов в депутаты Мажилиса Парламента Республики Казахстан, областного и районного маслихатов на территории района Шал акына согласно приложению 2.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима района Оспанова М.Д.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на правоотношения, возникшие со 2 декабря 2011 года.
Аким района                                К. Тнеев
«Согласовано»
Председатель избирательной
комиссии района Шал акына                  А. Турсанов
Приложение 1
к постановлению акимата
района Шал акына № 313
от 2 декабря 2011 года
Места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов в депутаты Мажилиса Парламента Республики Казахстан, областного и районного маслихатов на территории района Шал акына
№ п/п
Наименование сельского округа, населенного пункта
Места для размещения агитационных печатных материалов
1
2
3
1
Афанасьевский сельский округ, село Афанасьевка
Информационный стенд на площади, прилегающей к центральному входу здания Афанасьевской средней школы
2
Аютаский сельский округ, село Каратал
Информационный стенд на площади, прилегающей к центральному входу здания Каратальской средней школы
3
Городецкий сельский округ, село Городецкое
Информационный стенд на площади, прилегающей к центральному входу здания сельского клуба села Городецкое
4
Жанажолский сельский округ, село Жанажол
Информационный стенд на площади, прилегающей к центральному входу здания Жанажольской средней школы
5
Кривощековский сельский округ, село Кривощеково
Информационный стенд на площади, прилегающей к центральному входу здания Кривощековской средней школы
6
Октябрьский сельский округ, село Узынжар
Информационный стенд на площади, прилегающей к центральному входу здания сельского клуба села Узынжар
7
Приишимский сельский округ, село Повозочное
Информационный стенд на площади, прилегающей к центральному входу здания Приишимской средней школы
8
Новопокровский сельский округ, село Новопокровка
Информационный стенд на площади, прилегающей к центральному входу здания Новопокровской средней школы
9
Семипольский сельский округ, село Семиполка
Информационный стенд на площади, прилегающей к центральному входу здания сельского клуба села Семиполка
10
Ступинский сельский округ, село Ступинка
Информационный стенд на площади, прилегающей к центральному входу здания сельской библиотеки села Ступинки
11
Сухорабовский сельский округ, село Сухорабовка
Информационный стенд на площади, прилегающей к центральному входу здания Сухорабовской средней школы
12
Юбилейный сельский округ, село Крещенка
Информационный стенд на площади, прилегающей к центральному входу здания сельского клуба села Крещенка
13
город Сергеевка
Информационный стенд на площади, прилегающей к центральному входу здания центральной районной библиотеки города Сергеевки
14
Информационный стенд на площади, прилегающей к центральному входу здания филиала акционерного общества «Казахтелеком»
15
Информационный стенд на площади, прилегающей к зданию магазина «Болашак»
Приложение 2
к постановлению акимата
района Шал акына № 313
от 2 декабря 2011 года
Перечень помещений, предоставляемые для встреч с избирателями кандидатов в депутаты Мажилиса Парламента Республики Казахстан, областного и районного маслихатов на территории района Шал акына
№ п/п
Наименование
сельского округа,
населенного пункта
Помещения
для встреч с избирателями
1
Афанасьевский сельский округ, село Афанасьевка
помещение Афанасьевской средней школы
2
Аютаский сельский округ, село Каратал
помещение сельского клуба села Каратал
3
Городецкий сельский округ, село Городецкое
помещение Городецкой основной школы
4
Жанажолский сельский округ, село Жанажол
помещение Жанажольской средней школы
5
Кривощековский сельский округ, село Кривощеково
помещение Кривощековской средней школы
6
Октябрьский сельский округ, село Узынжар
помещение Октябрьской средней школы
7
Приишимский сельский округ, село Повозочное
помещение Приишимской средней школы
8
Новопокровский сельский округ, село Новопокровка
помещение Новопокровской средней школы
9
Семипольский сельский округ, село Семиполка
помещение Семипольской средней школы
10
Ступинский сельский округ, село Ступинка
помещение Ступинской основной школы
11
Сухорабовский сельский округ, село Сухорабовка
помещение Сухорабовской средней школы
12
Юбилейный сельский округ, село Крещенка
помещение Крещенской средней школы
13
город Сергеевка
помещение районного дома культуры
14
Помещение казахской школы-интернат №1
15
Помещение школы им. Е.Букетова
16
Помещение школы им. Шайкина

Шал ақын ауданының аумағында Қазақстан Парламенті Мәжілісінің, облыстық және аудандық мәслихаттарына депутаттыққа кандидаттардың сайлаушылармен кездесу өткізу үшін үй-жайларды ұсыну және үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды анықтау туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 2 желтоқсандағы N 313 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 6 желтоқсанда N 13-14-138 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын аудандық әкімдігінің 2012 жылғы 27 қарашадағы N 356 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын аудандық әкімдігінің 2012.11.27 N 356 Қаулысымен
«Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы» Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі № 2464 Конституциялық заңының 28-бабы 4 және 6-тармақтарына сәйкес аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Шал ақын ауданының аумағында Қазақстан Республикасы Парламенті Мәжілісінің, облыстық және аудандық мәслихаттарына депутаттыққа барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін осы қаулының 1 қосымшасына сәйкес орындарды (келісім бойынша) Шал ақын аудандық сайлау комиссиясымен бірге анықтасын.
2. Шал ақын ауданы аумағында Қазақстан Республикасы Парламенті Мәжілісінің, облыстық және аудандық мәслихаттарына депутаттыққа барлық кандидаттар сайлаушылармен кездесу өткізу үшін келісім шарт негізінде үй-жайларды осы қаулының 2 қосымшасына сәйкес ұсынсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысы М.Д. Оспановқа жүктелсін.
4. Осы қаулы оны алғаш ресми жариялаған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2011 жылы 2 желтоқсаннан бастап туындаған құқықтық қатынастарға таралады.
Аудан әкімі                                Қ. Тінеев
«Келісілді»
Шал ақын ауданы
сайлау комиссиясының төрағасы              А. Торсанов
Шал ақын ауданы әкімдігінің
2011 жылғы 2 желтоқсандағы
№ 313 қаулысына 1-қосымша
Шал ақын ауданының аумағында Қазақстан Республикасы Парламенті Мәжілісінің, облыстық және аудандық мәслихаттарына депутаттыққа барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындары
№ р/с
Селолық округтің, елді мекеннің атауы
Үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындары
1
2
3
1
Афанасьев селолық округі, Афанасьевка селосы
Афанасьев орта мектебі ғимаратының орталық кіре беріс жеріне жататын алаңдағы ақпараттық стенд
2
Аютас селолық округі, Қаратал селосы
Қаратал орта мектебі ғимаратының орталық кіре беріс жеріне жататын алаңдағы ақпараттық стенд
3
Городецк селолық округі, Городецкое селосы
Городецк ауыл клубы ғимаратының орталық кіре беріс жеріне жататын алаңдағы ақпараттық стенд
4
Жаңажол селолық округі, Жаңажол селосы
Жаңажол орта мектебі ғимаратының орталық кіре беріс жеріне жататын алаңдағы ақпараттық стенд
5
Кривощеков селолық округі, Кривощеково селосы
Кривощеков орта мектебі ғимаратының орталық кіре беріс жеріне жататын алаңдағы ақпараттық стенд
6
Октябрь селолық округі, Ұзынжар ауылы
Ұзынжар ауыл клубы ғимаратының орталық кіре беріс жеріне жататын алаңдағы ақпараттық стенд
7
Приишим селолық округі, Повозочное селосы
Приишим орта мектебі ғимаратының орталық кіре беріс жеріне жататын алаңдағы ақпараттық стенд
8
Новопокровка селолық округі, Новопокровка селосы
Новопокровка орта мектеп ғимаратының орталық кіре беріс жеріне жататын алаңдағы ақпараттық стенд
9
Семиполка селолық округі, Семиполка селосы
Семиполка ауыл клубы ғимаратының орталық кіре беріс жеріне жататын алаңдағы ақпараттық стенд
10
Ступин селолық округі, Ступинка селосы
Ступинка ауыл кітапханасы ғимаратының орталық кіре беріс жеріне жататын алаңдағы ақпараттық стенд
11
Сухорабов селолық округі, Сухорабовка селосы
Сухорабов орта мектебі ғимаратының орталық кіре беріс жеріне жататын алаңдағы ақпараттық стенд
12
Юбилейный селолық округі, Крещенка селосы
Крещенка ауыл клубы ғимаратының орталық кіре беріс жеріне жататын алаңдағы ақпараттық стенд
13
Сергеевка қаласы
Сергеевка қаласының орталық аудандық кітапханасы ғимаратының орталық кіре беріс жеріне жататын алаңдағы ақпараттық стенд
14
«Қазақтелеком» акционерлік қоғамының филиалы ғимаратының орталық кіре беріс жеріне жататын алаңдағы ақпараттық стенд
15
«Болашақ» дүкені ғимаратының орталық кіре беріс жеріне жататын алаңдағы ақпараттық стенд
Шал ақын ауданы әкімдігінің
2011 жылғы 2 желтоқсандағы
№ 313 қаулысына 2 қосымша
Қазақстан Республикасы Парламенті Мәжілісінің, облыстық және аудандық мәслихаттарына депутаттыққа кандидаттардың сайлаушылармен кездесу өткізу үшін ұсынылатын үй-жайлардың тізімі
№ р/с
Селолық округтің, елді мекеннің атауы
Сайлаушылармен кездесу өткізу орындары
1
2
3
1
Афанасьев селолық округі, Афанасьев ка селосы
Афанасьев орта мектебінің бөлмесі
2
Аютас селолық округі, Қаратал селосы
Қаратал ауыл клубының бөлмесі
3
Городецк селолық округі, Городецкое селосы
Городецк негізгі мектебінің бөлмесі
4
Жаңажол селолық округі, Жаңажол селосы
Жаңажол орта мектебінің бөлмесі
5
Кривощеков селолық округі, Кривощеково селосы
Кривощеков орта мектебінің бөлмесі
6
Октябрь селолық округі, Ұзынжар ауылы
Октябрь орта мектебінің бөлмесі
7
Приишим селолық округі, Повозочное селосы
Приишим орта мектебінің бөлмесі
8
Новопокровка селолық округі, Новопокровка селосы
Новопокровка орта мектебінің бөлмесі
9
Семиполка селолық округі, Семиполка селосы
Семиполка орта мектебінің бөлмесі
10
Ступин селолық округі, Ступинка селосы
Ступинка негізгі мектебінің бөлмесі
11
Сухорабов селолық округі, Сухорабовка селосы
Сухорабов орта мектебінің бөлмесі
12
Юбилейный селолық округі, Крещенка селосы
Крещенка орта мектебінің бөлмесі
13
Сергеевка қаласы
аудандық мәдениет үйінің бөлмесі
14
№ 1 Қазақ мектеп-интернатының бөлмесі
15
Е.Бөкетов ат. мектептің бөлмесі
16
Е. Шайкин ат. мектептің бөлмесі