О внесении изменений в решение городского маслихата от 8 декабря 2010 года № 227 "О городском бюджете на 2011-2013 годы"
Решение Атырауского городского маслихата Атырауской области от 6 мая 2011 года № 268. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 9 июня 2011 года № 4-1-139. Утратило силу решением Атырауского городского маслихата Атырауской области от 26 апреля 2013 года № 120
Сноска. Утратило силу решением Атырауского городского маслихата Атырауской области от 26.04.2013 № 120
В соответствии c Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января   2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение городского маслихата от 8 декабря 2010 года № 227  "О бюджете города на 2011-2013 годы" следующие изменения, в том числе на  2011 год:
1) в пункте 1:
цифры "57 917 281" заменить цифрами "58 133 188";
цифры "4 454 916" заменить цифрами "4 393 006";

Қалалық мәслихаттың 2010 жылғы 8 желтоқсандағы № 227 "2011-2013 жылдарға арналған қала бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы Атырау қалалық мәслихатының 2011 жылғы 6 мамырдағы № 268 шешімі. Атырау облысының әділет Департаментінде 2011 жылғы 9 маусымда № 4-1-139 тіркелді. Күші жойылды - Атырау қалалық мәслихатының 2013 жылғы 26 сәуірдегі № 120 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау қалалық мәслихатының 2013.04.26 № 120 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95 Бюджеттік Кодексінің және 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148-ІІ "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Атырау қалалық Мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Қалалық Мәслихаттың 2010 жылғы 8 желтоқсандағы № 227 "2011-2013 жылдарға арналған қала бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізілсін, оның ішінде 2011 жылға келесідей:
1) 1-тармақта:
"57 917 281" деген сандар "58 133 188" деген сандармен ауыстырылсын;
"4 454 916" деген сандар "4 393 006" деген сандармен ауыстырылсын.