Атырау қаласындағы көшелер мен өткелдердің атын өзгерту және атау беру туралы
Атырау облысы Атырау қалалық мәслихатының 2011 жылғы 12 мамырдағы N 277 және Атырау қалалық әкімдігінің 2011 жылғы 10 мамырдағы N 704 бірлескен шешімі мен қаулысы. Атырау облысының әділет Департаментінде 2011 жылғы 22 маусымда N 4-1-140 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 631 баптарына және Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік–аумақтық құрылысы туралы" Заңының 13 бабының 4 тармақшасына сәйкес қалалық әкімдік ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және қалалық мәслихат ШЕШТІ:
1. Атырау қаласындағы көшелер мен өткелдерге келесі атаулармен өзгертілсін:
1) Верхне-Садовая көшесі – "Мұхтаров Шәмкен" көшесіне;
2) Кольцов көшесі – "Жұмағалиев Құмар" көшесіне;
3) Ярославская көшесі – "Есполов Қабиболла" көшесіне;
4) Вагонная көшесі – "Дәулетов Шайден" көшесіне;
5) Грозненская көшесі – "Дүсіпов Сейдеғали" көшесіне;
6) Арзамасский өткелі – "Қамешев Ибат" өткеліне;
7) Фетисов өткелі – "Назарұлы Жалғас" өткеліне.
2. Атырау қаласындағы Жерұйық шағынауданындағы № 26 көшеге Әубекеров Асылбектің атауы берілсін.
3. Атырау қаласындағы Жерұйық шағынауданындағы № 22 көшеге Өрекешев Сәрсеннің атауы берілсін.
4. Атырау қаласындағы Нұрсая шағынауданындағы № 6 көшеге Чердабаев Тымықбайдың есімі берілсін.
5. Осы бірлескен қаулы және шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
6. Осы бірлескен қаулы және шешімнің орындалысын бақылау қала әкімінің орынбасары А. Қарабаеваға және қалалық мәслихаттың тұрғындарды әлеуметтік қорғау, денсаулық сақтау, білім, мәдениет, жастар және спорт ісі мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына (Б. Рысқалиев) жүктелсін.
ХХІІІ сессия төрағасы,
қалалық мәслихат хатшысы                   Б. Қазиманов
Қала әкімі                                 М. Исмұратов

О присвоении наименовании и переименовании улиц и проездов города Атырау
Совместное решение Атырауского городского маслихата Атырауской области от 12 мая 2011 года № 277 и постановление Атырауского городского акимата Атырауской области от 10 мая 2011 года № 704. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 22 июня 2011 года № 4-1-140
В соответствии со статьями 631 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и с подпунктом 4) статьи 13 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года № 4200 "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" городской акимат ПОСТАНОВИЛ и городской маслихат РЕШИЛ:
1. Переименовать следующие улицы и проезды города Атырау:
1) улицу Верхне-Садовая на улицу "Мұхтаров Шәмкен";
2) улицу Кольцов на улицу "Жұмағалиев Құмар";
3) улицу Ярославская на улицу "Есполов Қабиболла";
4) улицу Вагонная на улицу "Дәулетов Шайден";
5) улицу Грозненская көшесі на улицу "Дүсіпов Сейдеғали";
6) проезд Арзамасский на проезд "Қамешев Ибат";
7) проезд Фетисов на проезд "Назарұлы Жалғас".
2. Улице № 26 в микрорайоне Жерұйық города Атырау присвоить наименование "Әубекеров Асылбек".
3. Улице № 22 в микрорайоне Жерұйық города Атырау присвоить наименование "Өрекешев Сәрсен".
4. Улице № 6 в микрорайоне Нұрсая города Атырау присвоить наименование "Чердабаев Тмықбай".
5. Настоящее совместное постановление и решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования.
6. Контроль за исполнением данного совместного постановления и решения возложить на заместителя акима города Карабаеву А. и на постоянную комиссию городского маслихата по вопросам социальной защиты населения, здравоохранения, образования, культуры, молодежи и спорта (Б. Рыскалиев).
Председатель ХХІІІ сессии,
секретарь городского маслихата             Б. Казиманов
Аким города                                М. Исмуратов