О присвоении наименования улицам и проездам нового микрорайона и поселкового, сельского округах города Атырау
Совместное решение Атырауского городского маслихата Атырауской области от 12 мая 2011 года N 281 и постановление Атырауского городского акимата Атырауской области от 10 мая 2011 года N 708. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 22 июня 2011 года N 4-1-145.
Сноска. Постановление на государственном языке с изменениями, внесенным совместным постановлением Атырауского городского акимата Атырауской области от 04.12.2014 № 1707 и решением Атырауского городского маслихата Атырауской области от 05.12.2014 № 228 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования).
В соответствии со статьями 6, 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и с подпунктом 4) статьи 13 акона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" городской акимат ПОСТАНОВИЛ и городской маслихат РЕШИЛ:
1. Присвоить наименования следующим улицам и проездам нового микрорайона "Жерұйық" города Атырау:
1) улице №8 - №8; 11) проезд №5 - №5;
2) улице №20 - №20; 12) проезд №6 - №6;
3) улице №21- №21; 13) проезд №7 - №7;
4) улице №23 - №23; 14) проезд №8 - №8;
5) улице №24 - №24; 15) проезд №9 - №9;
6) улице №25 - №25; 16) проезд №10 - №10;
7) улице №27 - №27; 17) проезд №11 - №11;
8) проезд №2 - №2; 18) проезд №12 - №12;
9) проезд №3 - №3; 19) проезд №13 - №13.
10) проезд №4 - №4;
2. Присвоить наименования следующим улицам нового микрорайона "Нұрсая" города Атырау:
1) улице №1 - №1;
2) улице №2 - №2;
3) улице №4 - №4;
4) улице №5 - №5;
3. Присвоить наименования следующим улицам нового микрорайона "Самал" города Атырау:
1) улице №1 - №1; 10) улице №10 - №10;
2) улице №2 - №2; 11) улице №11- №11;
3) улице №3 - №3; 12) улице №12 - №12;
4) улице №4 - №4; 13) улице №15 - №15;
5) улице №5 - №5; 14) улице №17 - №17;
6) улице №6 - №6; 15) улице №18 - №18;
7) улице №7 - №7; 16) улице №19 - №19;
8) улице №8 - №8; 17) улице №20 - №20.
9) улице №9 - №9;
4. Присвоить наименования следующим улицам и проездам нового микрорайона "Ақ шағала" города Атырау:
1) улице №1- №1;
2) улице №2 - №2;
3) улице №3 - №3;
4) улице №5 - №5;
5) улице №6 - №6;
6) проезд №1 - №1;
7) проезд №2 - №2;
8) проезд №3 - №3;
9) проезд №4 - №4;

Атырау қаласындағы ауылдық округтердегі және шағын аудандардағы көшелер мен өткелдерге ат қою туралы
Атырау облысы Атырау қалалық мәслихатының 2011 жылғы 12 мамырдағы N 281 және Атырау қалалық әкімдігінің 2011 жылғы 10 мамырдағы N 708 бірлескен шешімі мен қаулысы. Атырау облысының әділет Департаментінде 2011 жылғы 22 маусымда N 4-1-145 тіркелді
Ескерту. Мемлекеттік тілдегі мәтінде атауындағы "кенттік", "селолық" деген сөз "ауылдық" деген сөзбен ауыстырылды - Атырау қалалық әкімдігінің 4.12.2014 № 1707 қаулысымен және Атырау қалалық мәслихатының 5.12.2014 № 228 бірлескен шешімімен (алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 631-баптарына және Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік–аумақтық құрылысы туралы" Заңының 13 бабының 4-тармақшасына сәйкес қалалық әкімдік ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және қалалық мәслихат ШЕШТІ:
1. Атырау қаласындағы жаңа "Жерұйық" шағынауданындағы көшелер мен өткелдерге келесідей атаулар қойылсын:
1) № 8 көшеге - № 8; 11) № 5 өткелге - № 5;
2) № 20 көшеге - № 20; 12) № 6 өткелге - № 6;
3) № 21 көшеге - № 21; 13) № 7 өткелге - № 7;
4) № 23 көшеге - № 23; 14) № 8 өткелге - № 8;
5) № 24 көшеге - № 24; 15) № 9 өткелге - № 9;
6) № 25 көшеге - № 25; 16) № 10 өткелге - № 10;
7) № 27 көшеге - № 27; 17) № 11 өткелге - № 11;
8) № 2 өткелге - № 2; 18) № 12 өткелге - № 12;
9) № 3 өткелге - № 3; 19) № 13 өткелге - № 13.
10) № 4 өткелге - № 4;
2. Атырау қаласындағы жаңа "Нұрсая" шағынауданындағы көшелерге келесідей атаулар қойылсын:
1) № 1 көшеге - № 1;
2) № 2 көшеге - № 2;
3) № 4 көшеге - № 4;
4) № 5 көшеге - № 5.
3. Атырау қаласындағы жаңа "Самал" шағынауданындағы көшелерге келесідей атаулар қойылсын:
1) № 1 көшеге - №1; 10) № 10 көшеге - № 10;
2) № 2 көшеге - № 2; 11) № 11 көшеге - № 11;
3) № 3 көшеге - № 3; 12) № 12 көшеге - № 12;
4) № 4 көшеге - № 4; 13) № 15 көшеге - № 15;
5) № 5 көшеге - № 5; 14) № 17 көшеге - № 17;
6) № 6 көшеге - № 6; 15) № 18 көшеге - № 18;
7) № 7 көшеге - № 7; 16) № 19 көшеге - № 19;
8) № 8 көшеге - № 8; 17) № 20 көшеге - № 20.
9) № 9 көшеге - № 9;
4. Атырау қаласындағы жаңа "Ақ шағала" шағынауданындағы көшелер мен өткелдерге келесідей атаулар қойылсын:
1) № 1 көшеге - № 1;
2) № 2 көшеге - № 2;
3) № 3 көшеге - № 3;
4) № 5 көшеге - № 5;
5) № 6 көшеге - № 6;
6) № 1 өткелге - № 1;
7) № 2 өткелге - №2;
8) № 3 өткелге - № 3;
9) № 4 өткелге - № 4;

10) проезд №5 - №5;
11) проезд №6 - №6;
12) проезд №7 - №7;
13) проезд №8 - №8.
5. Присвоить наименования следующим улицам нового микрорайона "Ардагер" города Атырау:
1) улице №2 - №2;
2) улице №6 - №6;
3) улице №8 - №8.
6. Присвоить наименования следующим улицам нового микрорайона на пересечении улиц "Әлиев-Кұрмангазы" города Атырау:
1) улице №1 - №1;
2) улице №4 - №4;
3) улице №5 - №5;
4) улице №6 - №6;
5) улице №7 - №7;
6) улице №8 - №8;
7) улице №9 - №9
8) улице №10 - №10.
7. Присвоить наименования следующим улицам нового микрорайона "Сарықамыс" города Атырау:
1) улице №1- №1;
2) улице №2 - №2;
3) улице №3 - №3;
4) улице №4 - №4.
8. Присвоить наименования следующим улицам и проездам нового микрорайона "Атырау" города Атырау:
1) улице №1- №1;
2) улице №12 - №12;
3) улице №13 - №13;
4) улице №16 - №16;
5) улице №17 - №17;
6) улице №18 - №18;
7) улице №22 - №22;
8) улице №23 - №23
9) улице №24 - №24;
10) улице №25 - №25;
11) улице №27 - №27;
12) улице №28 - №28;
13) улице №31 - №31;
14) улице №32 - №32;
15) улице №33 - №33;
16) улице №34 - №34;
17) улице №35 - №35;
18) улице №36 - №36;
19) улице №37 - №37;
20) улице №38 - №38;
21) улице №39 - №39;
22) улице №40 - №40;
23) улице №41 - №41;
24) улице №42 - №42;
25) улице №43 - №43;
26) улице №44 - №44;
27) улице №45 - №45;
28) улице №46 - №46;
29) улице №47 - №47;
30) улице №48 - №48;
31) улице №49 - №49;
32) улице №50 - №50;
33) улице №51 - №51;
34) улице №52 - №52;
35) улице №53 - №53;
36) улице №54 - №54;
37) улице №55 - №55;
38) улице №56 - №56;
39) улице №57 - №57;
40) улице №62 - №62;
41) проезд №1 - №1;
42) проезд №2 - №2;
43) проезд №3 - №3;
44) проезд №4 - №4;
45) проезд №5 - №5;
46) проезд №6 - №6;
47) проезд №7 - №7;
48) проезд №8 - №8;
49) проезд №9 - №9;
50) проезд №10 - №10;
51) проезд №11 - №11;
52) проезд №12 - №12.
9. Присвоить наименования следующим улицам нового микрорайона "Атырау – 2" города Атырау:
1) улице №1 - №1;
2) улице №2 - №2;
3) улице №3 - №3.
10. Присвоить наименования следующим улицам и проездам нового микрорайона "Өркен" города Атырау:
1) улице №5 - №5;
2) улице №10 - №10;
3) улице №11 - №11;
4) улице №15 - №15;
5) улице №19 - №19;
6) улице №26 - №26;
7) улице №27 - №27;
8) улице №30 - №30;
9) улице №31 - №31;
10) улице №32 - №32;
11) улице №33 - №33;
12) улице №34 - №34;
13) улице №35 - №35;

10) № 5 өткелге - № 5;
11) № 6 өткелге - № 6;
12) № 7 өткелге - № 7;
13) № 8 өткелге - № 8.
5. Атырау қаласындағы жаңа "Ардагер" шағынауданындағы көшелерге келесідей атаулар қойылсын:
1) № 2 көшеге - № 2;
2) № 6 көшеге - № 6;
3) № 8 көшеге - № 8.
6. Атырау қаласындағы "Әлиев-Құрманғазы" көшелері қиылысындағы жаңа шағынауданындағы көшелерге келесідей атаулар қойылсын:
1) № 1 көшеге - № 1;
2) № 4 көшеге - № 4;
3) № 5 көшеге - № 5;
4) № 6 көшеге - № 6;
5) № 7 көшеге - № 7;
6) № 8 көшеге - № 8;
7) № 9 көшеге - № 9;
8) № 10 көшеге - № 10.
7. Атырау қаласындағы жаңа "Сарықамыс" шағынауданындағы көшелерге келесідей атаулар қойылсын:
1) № 1 көшеге - № 1;
2) № 2 көшеге - № 2;
3) № 3 көшеге - № 3;
4) № 4 көшеге - № 4.
8. Атырау қаласындағы жаңа "Атырау" шағынауданындағы көшелер мен өткелдерге келесідей атаулар қойылсын:
1) № 1 көшеге - № 1;
2) № 12 көшеге - № 12;
3) № 13 көшеге - № 13;
4) № 16 көшеге - № 16;
5) № 17 көшеге - № 17;
6) № 18 көшеге - № 18;
7) № 22 көшеге - № 22;
8) № 23 көшеге - № 23;
9) № 24 көшеге - № 24;
10) № 25 көшеге - № 25;
11) № 27 көшеге - № 27;
12) № 28 көшеге - № 28;
13) № 31 көшеге - № 31;
14) № 32 көшеге - № 32;
15) № 33 көшеге - № 33;
16) № 34 көшеге - № 34;
17) № 35 көшеге - № 35;
18) № 36 көшеге - № 36;
19) № 37 көшеге - № 37;
20) № 38 көшеге - № 38;
21) № 39 көшеге - № 39;
22) № 40 көшеге - № 40;
23) № 41 көшеге - № 41;
24) № 42 көшеге - № 42;
25) № 43 көшеге - № 43;
26) № 44 көшеге - № 44;
27) № 45 көшеге - № 45;
28) № 46 көшеге - № 46;
29) № 47 көшеге - № 47;
30) № 48 көшеге - № 48;
31) № 49 көшеге - № 49;
32) № 50 көшеге - № 50;
33) № 51 көшеге - № 51;
34) № 52 көшеге - № 52;
35) № 53 көшеге - № 53;
36) № 54 көшеге - № 54;
37) № 55 көшеге - № 55;
38) № 56 көшеге - № 56;
39) № 57 көшеге - № 57;
40) № 62 көшеге - № 62;
41) № 1 өткелге - № 1;
42) № 2 өткелге - № 2;
43) № 3 өткелге - № 3;
44) № 4 өткелге - № 4;
45) № 5 өткелге - № 5;
46) № 6 өткелге - № 6;
47) № 7 өткелге - № 7;
48) № 8 өткелге - № 8;
49) № 9 өткелге - № 9;
50) № 10 өткелге - № 10;
51) № 11 өткелге - № 11;
52) № 12 өткелге - № 12.
9. Атырау қаласындағы жаңа "Атырау – 2" шағынауданындағы көшелерге келесідей атаулар қойылсын:
1) № 1 көшеге - № 1;
2) № 2 көшеге - № 2;
3) № 3 көшеге - № 3.
10. Атырау қаласындағы жаңа "Өркен" шағынауданындағы көшелер мен өткелдерге келесідей атаулар қойылсын:
1) № 5 көшеге - № 5;
2) № 10 көшеге - № 10;
3) № 11 көшеге - № 11;
4) № 15 көшеге - № 15;
5) № 19 көшеге - № 19;
6) № 26 көшеге - № 26;
7) № 27 көшеге - № 27;
8) № 30 көшеге - № 30;
9) № 31 көшеге - № 31;
10)№ 32 көшеге - № 32;
11) № 33 көшеге - № 33;
12) № 34 көшеге - № 34;
13) № 35 көшеге - № 35;

14) улице №15 - №15;
15) улице №16 - №16;
16) проезд №1 - №1;
17) проезд №2 - №2;
18) проезд №3 - №3.
14. Присвоить наименования следующим улицам и проезда в поселкового округа "Жұмыскер" города Атырау:
1) улице №1 - №1;
2) улице №2 - №2;
3) улице №3 - №3;
4) улице №4 - №4;
5) улице №6 - №6;
6) улице №7 - №7;
7) улице №10 - №10;
8) улице №14 - №14;
9) улице №17 - №17;
10) улице№18 - №18;
11) улице №19 - №19;
12) улице №20 - №20;
13) улице №21 - №21;
14) улице №22 - №22;
15) улице №23 - №23;
16) улице №24 - №24;
17) проезд №3 - №3.
15. Присвоить наименования следующим улицам в сельского округа "Еркінқала" города Атырау:
1) улице №1 - №1;
2) улице №2 - №2;
3) улице №3 - №3.
16. Присвоить наименования следующим микрорайонам города Атырау:
1) микрорайон "Таскала - 2" - "Өрлеу";
2) микрорайон "Таскала - 3" - "Қайнар".
17. Настоящее совместное постановление и решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования.
18. Контроль за исполнением данного совместного постановления и решения возложить на заместителя акима города Карабаеву А. и на постоянную комиссию городского маслихата по вопросам социальной защиты населения, здравоохранения, образования, культуры, молодежи и спорта (Б. Рыскалиев).
Председатель ХХІІІ сессии,
секретарь городского маслихата
Б. Казиманов
Аким города М. Исмуратов

14) № 14 көшеге - № 14;
15) № 15 көшеге - № 15;
16) № 1 өткелге - № 1;
17) № 2 өткелге - № 2;
18) № 3 өткелге - № 3.
14. Атырау қаласындағы "Жұмыскер" ауылдық округіндегі көшелер мен өткелге келесідей атаулар берілсін:
1) № 1 көшеге - № 1;
2) № 2 көшеге - № 2;
3) № көшеге - № 3;
4) № 4 көшеге - № 4;
5) № 6 көшеге - № 6;
6) № 7 көшеге - № 7;
7) № 10 көшеге - № 10;
8) № 14 көшеге - № 14;
9) № 17 көшеге - № 17;
10) № 18 көшеге - № 18;
11) № 19 көшеге - № 19;
12) № 20 көшеге - № 20;
13) № 21 көшеге - № 21;
14) № 22 көшеге - № 22;
15) № 23 көшеге - № 23;
16) № 24 көшеге - № 24;
17) № 3 өткелге - № 3.
Ескерту. 14-тармаққа өзгеріс енгізілді - Атырау қалалық әкімдігінің 4.12.2014 № 1707 қаулысымен және Атырау қалалық мәслихатының 5.12.2014 № 228 бірлескен шешімімен (алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
15. Атырау қаласындағы "Еркінқала" ауылдық округіндегі көшелерге келесідей атаулар қойылсын:
1) № 1 көшеге - № 1;
2) № 2 көшеге - № 2;
3) № 3 көшеге - № 3.
Ескерту. 15-тармаққа өзгеріс енгізілді - Атырау қалалық әкімдігінің 4.12.2014 № 1707 қаулысымен және Атырау қалалық мәслихатының 5.12.2014 № 228 бірлескен шешімімен (алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
16. Атырау қаласындағы шағынаударға келесідей атаулар қойылсын:
1) "Тасқала-2" шағынауданына "Өрлеу";
3) "Тасқала-3" шағынауданына "Қайнар".
17. Осы бірлескен қаулы және шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
18. Осы бірлескен қаулы және шешімнің орындалысын бақылау қала әкімінің орынбасары А. Қарабаеваға және қалалық мәслихаттың тұрғындарды әлеуметтік қорғау, денсаулық сақтау, білім, мәдениет, жастар және спорт ісі мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына (Б. Рысқалиев) жүктелсін.
ХХІІІ сессия төрағасы,
қалалық мәслихат хатшысы                   Б. Қазиманов
Қала әкімі                                 М. Исмұратов