О внесении изменений и дополнений в решение городского Маслихата от 8 декабря 2010 года № 227 "О бюджете города на 2011-2013 годы"
Решение Атырауского городского маслихата Атырауской области от 18 августа 2011 года № 290. Зарегистрировано департаментом Юстиции Атырауской области 20 сентября 2011 года № 4-1-146. Утратило силу - решением Атырауского городского маслихата Атырауской области от 26 апреля 2013 года № 120
Сноска. Утратило силу - решением Атырауского городского маслихата Атырауской области от 26.04.2013 № 120
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Атырауской городской Маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение городского Маслихата от 8 декабря 2010 года № 227 "О городском бюджете на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4-1-132, опубликовано 25 января 2011 года в газете "Атырау" № 9) следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
цифры "58 133 188" заменить цифрами "55 483 515";
цифры "4 393 006" заменить цифрами "4 639 402";
цифры "58 647 535" заменить цифрами "56 095 862";
цифры "724 764" заменить цифрами "818 000";
2) в пункте 9:
цифры "776 388" заменить цифрами "697 306";
3) в пункте 14:
цифры "674" заменить цифрами "0";
4) в пункте 18:
цифры "110 791" заменить цифрами "65 193".
5) дополнить пунктом 20 следующего содержания:

Қалалық Мәслихаттың 2010 жылғы 8 желтоқсандағы № 227 "2011-2013 жылдарға арналған қала бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Атырау облысы Атырау қалалық мәслихатының 2011 жылғы 18 тамыздағы № 290 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 20 қыркүйекте № 4-1-146 тіркелді. Күші жойылды - Атырау қалалық мәслихатының 2013 жылғы 26 сәуірдегі № 120 шешімімен.
Ескерту. Күші жойылды - Атырау қалалық мәслихатының 2013.04.26 № 120 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексіне және 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының  6 бабына сәйкес, Атырау қалалық Мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қалалық Мәслихаттың 2010 жылғы 8 желтоқсандағы № 227 "2011-2013 жылдарға арналған қала бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4-1-132 рет санымен тіркелген, 2011 жылғы 25 қаңтарда "Атырау" газетінде № 9 жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1-тармақта:
"58 133 188" деген сандар "55 483 515" деген сандармен ауыстырылсын;
"4 393 006"деген сандар "4 639 402" деген сандармен ауыстырылсын;
"58 647 535" деген сандар "56 095 862" деген сандармен ауыстырылсын;
"724 764" деген сандар "818 000" деген сандармен ауыстырылсын;
2) 9-тармақта:
"776 388" деген сандар "697 306" деген сандармен ауыстырылсын;
3) 14-тармақта:
"674" деген сандар "0" деген сандармен ауыстырылсын;
4) 18-тармақта:
"110 791" деген сандар "65 193" деген сандармен ауыстырылсын.
5) келесі мазмұндағы 20 тармақпен толықтырылсын:

"20. Учесть, что в городском бюджете на 2011 год в рамках "Программы занятости 2020" предусмотрены целевые трансферты на развитие в следующих объемах:
кредитование на строительство и (или) приобретение жилья сумме 98 000 тысяч тенге;
на развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры в сумме  28 000 тысяч тенге".
2. Приложение 1 изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель ХXIV сессии                   Е. Юсупов
Секретарь городского Маслихата             Б. Казиманов
Приложение
к решению городского маслихата
№ 290 от 18 августа 2011 года
Приложение 1
к решению городского Маслихата
от 8 декабря 2010 года № 227
О БЮДЖЕТЕ ГОРОДА НА 2011 ГОД
Категория
Сумма, тыс.тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
І. Доходы

"20. 2011 жылға арналған қалалық бюджетте "Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы" шеңберінде келесідей көлемде:
тұрғын үй салуға және (немесе) сатып алу үшін несиелендіруге 98 000 мың теңге сомасында;
инженерлік–коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға 28 000 мың теңге сомасында даму трансферттері қаралғаны ескерілсін."
2. 1 қосымша осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешім 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
XХIV сессия төрағасы                       Е. Юсупов
Қалалық Мәслихат хатшысы                   Б. Қазиманов
Атырау қалалық мәслихаттың
2011 жылғы 18 тамыздағы
№ 290 шешіміне қосымша
Қалалық Мәслихаттың
2010 жылғы 8 желтоқсандағы
№ 227 шешіміне 1 қосымша
2011 жылға арналған қалалық бюджет
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
АТАУЫ
1
2
3
4
5
І. Кірістер