О внесении изменений в решение районного маслихата от 7 декабря 2010 года № 24-1 "О районном бюджете на 2011-2013 годы"
Решение Жылыойского районного маслихата Атырауской области от 10 ноября 2011 года № 30-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 17 ноября 2011 года № 4-2-160. Утратило силу решением Жылыойского районного маслихата Атырауской области 12 декабря 2011 года № 31-3
Сноска. Утратило силу решением Жылыойского районного маслихата Атырауской области 12.12.2011 № 31-3.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и рассмотрев предложение акимата района об уточнении районного бюджета на 2011- 2013 годы, районный маслихат на XХX сессии РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 7 декабря 2010 года № 24-1 "О районном бюджете на 2011-2013 годы" (зарегистрированный в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4-2-150, опубликовано в газете "Кең Жылой" № 5 от 27 января 2011 года) следующие изменения:
1) в пункте 1:
цифры "13 312 776" заменить цифрами "14 103 136";
цифры "569 138" заменить цифрами "1 356 391";
цифры "13 365 811" заменить цифрами "14 153 144";
цифры "-59 839" заменить цифрами "-50 008";
в строке финансирование дефицита (использование профицита) бюджета цифры "59 839" заменить цифрами "50 008";
2) в пункте 4:
цифры "16 388" заменить цифрами "16 384";
цифры "22 319" заменить цифрами "25 434";
цифры "162 000" заменить цифрами "962 000";
цифры "53 917" заменить цифрами "52 884";
3) пункт 5 исключить;

Аудандық мәслихаттың 2010 жылғы 7 желтоқсандағы № 24-1 "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы Жылыой аудандық мәслихатының 2011 жылғы 10 қарашадағы № 30-2 шешімі. Атырау облыстық Әділет департаментінде 2011 жылғы 17 қарашада № 4-2-160 тіркелді. Күші жойылды – Атырау облысы Жылыой аудандық мәслихатының 2011 жылғы 12 желтоқсандағы № 31-3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды – Атырау облысы Жылыой аудандық мәслихатының 12.12.2011 № 31-3 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеткодексіне және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес және аудан әкімдігі ұсынған 2011-2013 жылдарға арналған аудан бюджетін нақтылау туралы ұсынысын қарап, аудандық мәслихаттың XXX сессиясы ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Аудандық мәслихаттың 2010 жылғы 7 желтоқсандағы № 24-1 "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізіміне 4-2-150 рет санымен тіркелген, 2011 жылғы 27 қаңтардағы № 5 "Кең Жылой" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1-тармақта:
"13 312 776" деген сандар "14 103 136" деген сандармен;
"569 138" деген сандар "1 356 391" деген сандармен;
"13 365 811" деген сандар "14 153 144" деген сандармен;
"-59 839" деген сандар "-50 008" деген сандармен;
бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) деген жолдағы "59 839" деген сандар "50 008" деген сандармен ауыстырылсын.
2) 4-тармақта:
"16 388" деген сандар "16 384" деген сандармен ауыстырылсын;
"22 319" деген сандар "25 434" деген сандарменауыстырылсын;
"162 000" деген сандар "962 000" деген сандармен ауыстырылсын;
"53 917" деген сандар "52 884" деген сандармен ауыстырылсын.
3) 5-тармақ алып тасталынсын;

4) в пункте 6:
цифры "15 663" заменить цифрами "204 030".
2. Приложения 14 изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель XХX сессии
районного маслихата:                             Х. Жамалов
Секретарь районного маслихата:                   М. Кенганов
Приложение 1 к решению XXX сессии районного маслихата от 10 ноября 2011 года № 30-2
Приложение 1 к решению XXIV сессии районного маслихата от 7 декабря 2010 года № 24-1
Уточненный бюджет на 2011 год
Категория
Сумма, тысяча тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

4) 6-тармақта:
"15 663" деген сандар "204 030" деген сандармен ауыстырылсын;
2. Көрсетілген шешімге 14 қосымшалар осы шешімнің 12қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешім 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың
XXX сессиясының төрағасы:
Х. Жамалов
Аудандық мәслихат хатшысы:
М. Кенғанов
Аудандық мәслихаттың 2011 жылғы 10 қарашадағы XXX сессиясының № 30-2 шешіміне 1 қосымша Аудандық мәслихаттың 2010 жылғы 7 желтоқсандағы XXIV сессиясының № 24-1 шешіміне 1 қосымша
2011 жылға нақтыланған бюджет
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкi сыныбы
Атауы
I. Кірістер