О внесении изменений в решение районного маслихата от 7 декабря 2010 года № 24-1 "О районном бюджете на 2011-2013 годы"
Решение Жылыойского районного маслихата Атырауского области от 12 декабря 2011 года № 31-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 22 декабря 2011 года N 4-2-163
В соответствии с Бюджетным кодексом от 4 декабря 2008 года Республики Казахстан, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и рассмотрев предложение акимата района об уточнении районного бюджета на 2011- 2013 годы, районный маслихат на XХXI сессии РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 7 декабря 2010 года № 24-1"О районном бюджете на 2011-2013 годы" (зарегистрированный в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4-2-150, опубликованно в газете "Кең Жылой" № 5 от 27 января 2011 года) следующие изменения:
1) в пункте 1:
цифры "14 103 136" заменить цифрами "13 987 614";
цифры "1 356 391" заменить цифрами "1 317 207";
цифры "14 153 144" заменить цифрами "14 037 622";
2) в пункте 4:
цифры "52 884" заменить цифрами "38 950";
3) в пункте 6:
цифры "204 030" заменить цифрами "195 030".
2. Приложения 14 изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель XХXI сессии
районного маслихата:                       Ильясов С.
Секретарь районного маслихата:             Кенганов М.
Приложение 1
к решению XXXI сессии
районного маслихата
от 12 декабря 2011 года № 31-2
Приложение 1
к решению XXIV сессии
районного маслихата
от 7 декабря 2010 года № 24-1
Уточненный бюджет на 2011 год
Категория
Сумма, тысяча тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

Аудандық мәслихаттың 2010 жылғы 7 желтоқсандағы № 24-1 "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы Жылыой аудандық мәслихатының 2011 жылғы 12 желтоқсандағы № 31-2 шешімі. Атырау облыстық Әділет департаментінде 2011 жылғы 22 желтоқсанда № 4-2-163 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексіне және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес және аудан әкімдігі ұсынған 2011-2013 жылдарға арналған аудан бюджетін нақтылау туралы ұсынысын қарап, аудандық мәслихаттың XXXI сессиясы ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Аудандық мәслихаттың 2010 жылғы 7 желтоқсандағы № 24-1 "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізіміне 4-2-150 рет санымен тіркелген, 2011 жылғы 27 қаңтардағы № 5 "Кең Жылой" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1-тармақта:
"14 103 136" деген сандар "13 987 614" деген сандармен;
"1 356 391" деген сандар "1 317 207" деген сандармен;
"14 153 144" деген сандар "14 037 622" деген сандармен ауыстырылсын.
2) 4-тармақта:
"52 884" деген сандар "38 950" деген сандармен ауыстырылсын.
3) 6-тармақта:
"204 030" деген сандар "195 030" деген сандармен аустырылсын;
2. Көрсетілген шешімге 14 қосымшалар осы шешімнің 12 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешім 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың XXXI
сессиясының төрағасы:                      C. Ильясов
Аудандық мәслихат хатшысы:                 М. Кенғанов
Аудандық мәслихаттың
2011 жылғы 12 желтоқсандағы
XXXІ сессиясының
№ 31-2 шешіміне 1 қосымша
Аудандық мәслихаттың
2010 жылғы 7 желтоқсандағы
XXIV сессиясының № 24-1
шешіміне 1 қосымша
2011 жылға нақтыланған бюджет
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкi сыныбы
Атауы
I. Кірістер