О внесении изменений в решение Махамбетского районного маслихата от 22 декабря 2010 года N 246 "О районном бюджете на 2011-2013 годы Махамбетского района"
Решение Махамбетского районного маслихата Атырауской области от 03 февраля 2011 года № 261. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 18 февраля 2011 года № 4-3-153. Утратило силу решением Махамбетского районного маслихата Атырауской области от 28 марта 2013 года № 81
Сноска. Утратило силу решением Махамбетского районного маслихата Атырауской области от 28.03.2013 № 81
В соответствии с пунктом 2 статьи 9 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-ІV, статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года № 148, рассмотрев предложение акимата района об уточнении районного бюджета на 2011-2013 годы, районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 22 декабря 2010 года № 246 "О районном бюджете на 2011-2013 годы Махамбетского района" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4-3-152 от 18 января 2011 года, опубликовано 20 января 2011 года в районном газете "Жайык шугыласы" за № 11) следующие изменения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "2 424 600" заменить цифрами "2 424 550";
цифры "1 185 699" заменить цифрами "1 185 649";
в подпункте 2):
цифры "2 424 600" заменить цифрами "2 532 580";
в подпункте 3):
цифры "18 694" заменить цифрами "18 099";
в подпункте 4):
цифры "-18 694" заменить цифрами "- 126 129";
подпункт 5) изложить в следующей редакции:
"5) финансирование дефицита бюджета – 126 129 тысяч тенге,
в том числе:
поступление займов – 18 099 тысяч тенге;
погашение займов – 28 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 108 058 тысяч тенге.".
2) в пункте 3:
в абзаце первом цифры "368 906" заменить цифрами "368 856";

"Махамбет ауданының 2011 - 2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" Махамбет аудандық мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы № 246 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы Махамбет аудандық мәслихатының 2011 жылғы 03 ақпандағы № 261 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 18 ақпанда № 4-3-153 тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Махамбет аудандық мәслихатының 2013 жылғы 28 наурыздағы № 81 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Махамбет аудандық мәслихатының 2013.03.28 № 81 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-ІV Бюджет кодексінің 9-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңының6-бабына сәйкес, аудандық әкімдігінің 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджетті нақтылау туралы ұсынысын қарап, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Аудандық мәслихаттың 2010 жылғы 22 желтоқсандағы № 246 "Махамбет ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2011 жылы 18 қаңтарда № 4-3-152 болып тіркелген, аудандық "Жайық шұғыласы" газетінің 2011 жылғы 20 қаңтардағы № 11 санында жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) 1-тармақта:
1) тармақшада:
"2 424 600" деген сандар "2 424 550" деген сандармен ауыстырылсын;
"1 185 699" деген сандар "1 185 649" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"2 424 600" деген сандар "2 532 580" деген сандармен ауыстырылсын;
3) тармақшада:
"18 694" деген сандар "18 099" деген сандармен ауыстырылсын;
4) тармақшада:
"-18 694" деген сандар "-126 129" деген сандармен ауыстырылсын;
5) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"5) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 126 129 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 18 099 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 28 мың теңге;
бюджет қаражаты қалдықтарының қозғалысы – 108 058 мың теңге.".
2) 3-тармақта:
бірінші абзацтағы "368 906"деген сандар "368 856" деген сандармен ауыстырылсын;

в абзаце шестом цифры "2 986" заменить цифрами "2 936";
3) в пункте 4:
цифры "18 694" заменить цифрами "18 099".
4) приложения 1 и 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.Председатель внеочередной
24-сессии районного маслихата                  М. Бисенова
Секретарь районного маслихата                  А. Курманбаев
Приложение 1
к решению маслихата района
от 3 февраля 2011 года № 261
Бюджет района на 2011 год
Функциональная группа
Сумма, тыс.тенге
Администратор
Программа
Наименование
І. Доходы

алтыншы абзацтағы "2 986" деген сандар "2 936" деген сандармен ауыстырылсын.
3) 4-тармақта:
"18 694" деген сандар "18 099" деген сандармен ауыстырылсын.
4) көрсетілген шешімге 1 және 4-қосымшалар осы шешімге 1 және 2-қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізілсін.
Аудандық мәслихаттың кезектен
тыс 24-сессиясының төрағасы                     М. Бисенова
Аудандық мәслихаттың хатшысы                    А. Құрманбаев
Аудандық мәслихаттың
2011 жылғы 3 ақпандағы
№ 261 шешіміне 1 қосымша
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
АТАУЫ
I. Кірістер

2 600
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
17 235
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
1 151
012
Капитальные расходы государственных органов
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
6 512
019
Присуждение грантов государственным учреждениям образования района (города районного значения) за высокие показатели работы
020
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
2 331
467
Отдел строительства района (города областного значения)
037
Строительство и реконструкция объектов образования
05
Здравоохранение
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
002
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
141 650
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
19 156
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
19 156
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
122 494
002
Программа занятости
39 113
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
6 100
005
Государственная адресная социальная помощь
3 184
006
Жилищная помощь
2 519
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
10 400
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1 356
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
41 082
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
4 999
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
12 878
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
863
021
Капитальные расходы государственных органов
07
Жилищно-коммунальное хозяйство

2 600
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерді сатып алу және жеткізу
17 235
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткізу
1 151
012
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
6 512
019
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелеріне жұмыстағы жоғары көрсеткіштері үшін гранттарды табыс ету
020
Үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
2 331
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
05
Денсаулық сақтау
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
002
Ерекше жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына жеткізуді ұйымдастыру
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
141 650
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
19 156
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
19 156
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
122 494
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
39 113
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет және спорт мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
6 100
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
3 184
006
Тұрғын үй көмегі
2 519
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекеленген топтарына әлеуметтік көмек
10 400
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1 356
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
41 082
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз етуге және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсету
4 999
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12 878
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
863
021
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
07
Тұрғын үй–коммуналдық шаруашылық

465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
2 465
005
Развитие массового спорта и национальных видов спорта
006
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
770
007
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
1 695
467
Отдел строительства района (города областного значения)
008
Развитие объектов спорта и туризма
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
29 219
006
Функционирование районных (городских) библиотек
29 219
007
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
1 346
005
Услуги по проведению государственной информационной политики через телерадиовещание
1 346
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
4 313
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков и культуры
4 313
010
Капитальные расходы государственных органов
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
3 830
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
3 830
003
Реализация региональных программ в сфере молодежной политики
006
Капитальные расходы государственных органов
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
4 986
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта
4 986
004
Капитальные расходы государственных органов
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
35 728
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
2 936
099
Реализация мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов за счет целевого трансферта из республиканского бюджета
2 936
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
6 380
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
6 380
006
Капитальные расходы государственных органов
467
Отдел строительства района (города областного значения)
010
Развитие объектов сельского хозяйства
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
5 385
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии

465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
2 465
005
Ұлттық және бұқаралық спорт түрлерін дамыту
006
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткізу
770
007
Әртүрлі спорт түрлері бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерін дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
1 695
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
008
Спорт және туризм объектілерін дамыту
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
29 219
006
Аудандық (қалалық) кітапханалардың жұмыс істеуі
29 219
007
Мемлекеттік тілді және Қазақстан халықтарының басқа да тілдерін дамыту
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
1 346
005
Телерадио хабарларын тарату арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу жөніндегі қызметтер
1 346
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
4 313
001
Жергілікті деңгейде тілдерді және мәдениетті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
4 313
010
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
3 830
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
3 830
003
Жастар саясаты саласындағы өңірлік бағдарламаларды іске асыру
006
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
4 986
001
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
4 986
004
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
35 728
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
2 936
099
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен ауылдық елді мекендер саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру
2 936
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылық бөлімі
6 380
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6 380
006
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
010
Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
5 385
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

4 934
003
Капитальные расходы государственных органов
005
Обеспечение функционирования скотомогильников (биотермических ям)
006
Организация санитарного убоя больных животных
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
451
008
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
009
Проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных
010
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
467
Отдел строительства района (города областного значения)
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
5 518
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
5 518
002
Работы по переводу сельскохозяйственных угодий из одного вида в другой
003
Земельно-хозяйственное устройство населенных пунктов
004
Организация работ по зонированию земель
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ городов районного значения, районов в городе, поселков аулов (сел), аульных (сельских) округов
007
Капитальные расходы государственных органов
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
009
Проведение противоэпизоотических мероприятий
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
15 509
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
15 509
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
10 749
467
Отдел строительства района (города областного значения)
5 663
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства
5 663
017
Капитальные расходы государственных органов
468
Отдел архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
5 086
001
Услуги по реализации государственной политики в области архитектуры и градостроительства на местном уровне
5 086
003
Разработка схем градостроительного развития территории района и генеральных планов населенных пунктов
004
Капитальные расходы государственных органов
12
Транспорт и коммуникации
1 112
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
1 112
012
Развитие инфраструктуры автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
1 112
13
Прочие
10 718
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)

4 934
003
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
005
Мал көмінділерінің (биотермиялық шұңқырлардың) жұмыс істеуін қамтамасыз ету
006
Ауру жануарларды санитарлық союды ұйымдастыру
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
451
008
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
009
Жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізу
010
Ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіру жөніндегі іс-шараларды жүргізу
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
012
Су шаруашылығының объектілерін дамыту
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
5 518
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
5 518
002
Ауыл шаруашылығы алқаптарын бір түрден екіншісіне ауыстыру жөніндегі жұмыстар
003
Елді мекендерді жер-шаруашылық орналастыру
004
Жерді аймақтарға бөлу жөніндегі жұмыстарды ұйымдастыру
006
Аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердің, ауылдардың (селолардың), ауылдық (селолық) округтердің шекарасын белгілеу кезінде жүргізілетін жерге орналастыру
007
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
009
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
15 509
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
15 509
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
10 749
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
5 663
001
Жергілікті деңгейде құрылыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
5 663
017
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
468
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет және қала құрылыс бөлімі
5 086
001
Жергілікті деңгейде сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
5 086
003
Ауданның қала құрылысы даму аумағын және елді мекендердің бас жоспарлары схемаларын әзірлеу
004
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
12
Көлік және коммуникация
1 112
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
1 112
012
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының инфрақұрылымын дамыту
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
1 112
13
Басқалар
10 718
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі