О внесении изменений в решение районного маслихата от 13 декабря 2010 года № 241-IV "О районном бюджете на 2011-2013 годы"
Решение Макатского районного маслихата Атырауской области от 13 декабря 2011 года № 329-IV. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 23 декабря 2011 года № 4-7-136. Утратило силу - решением Макатского районного маслихата Атырауской области от 13 марта 2013 года № 105-V
Сноска. Утратило силу - решением Макатского районного маслихата Атырауской области от 13.03.2013 № 105-V.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и рассмотрев предложение акимата района об уточнении районного бюджета на 2011-2013 годы РЕШИЛИ:
1. Внести в решение ХХVІІІ очередной сессии районного маслихата от 13 декабря 2010 года № 241-IV "О бюджете Макатского района на 2011-2013 годы" (зарегистрированного в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4-7-123, опубликовано 3 марта 2011 года в газете "Макат тынысы") следующие изменения:
1) в подпункте 1 пункта 1:
цифры "1 901 039" заменить цифрами "1 838 507";
цифры "734 461" заменить цифрами "671 395".
в подпункте 2:
цифры "1 901 039" заменить цифрами "1 838 507".
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на председателя постоянной комиссии районного маслихата по вопросам бюджетного планирования, хозяйственной деятельности, использования земли, охраны природы и обеспечение законности (Д. Алтаевой).

Аудандық мәслихаттың 2010 жылғы 13 желтоқсандағы № 241-ІV "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы Мақат аудандық мәслихатының 2011 жылғы 13 желтоқсандағы № 329-IV шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 23 желтоқсанда № 4-7-136 тіркелді. Күші жойылды - Мақат аудандық мәслихатының 2013 жылғы 13 наурыздағы № 105-V шешімімен.
Ескерту. Күші жойылды - Мақат аудандық мәслихатының 2013.03.13 № 105-V шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Kодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес және аудан әкімдігі ұсынған 2011-2013 жылдарға арналған аудан бюджетін нақтылау туралы ұсынысын қарап, ШЕШЕМІЗ:
1. Аудандық мәслихаттың кезекті ХХVІІІ сессиясының 2010 жылғы 13 желтоқсандағы № 241-ІV "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4-7-123 рет санымен тіркелген, 2011 жылғы 24 ақпанда "Мақат тынысы" газетінде жарияланған) төмендегідей өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақтың 1-тармақшасындағы:
"1 901 039" деген сандар "1 838 507" деген сандармен ауыстырылсын;
"734 461" деген сандар "671 395" деген сандармен ауыстырылсын.
2-тармақшасындағы:
"1 901 039" деген сандар "1 838 507" деген сандармен ауыстырылсын.
2. Осы шешімнің орындалуына бақылау жасау жоспарлау, бюджет, шаруашылық қызмет, жерді пайдалану және табиғатты қорғау, заңдылықты қамтамасыз ету мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына (Д. Алтаева) жүктелсін.