О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 14 декабря 2010 года № 335-ХХХIV "О районном бюджете на 2011-2013 годы"
Решение Курмангазинского районного маслихата Атырауской области от 8 апреля 2011 года № 384-XXXVIII. Зарегистрировано Управлением юстиции Курмангазинского района Атырауской области 15 апреля 2011 года № 4-8-205. Утратило силу - решением Курмангазинского районного маслихата Атырауской области от 14 марта 2013 года № 147-V
Сноска. Утратило силу - решением Курмангазинского районного маслихата Атырауской области от 14.03.2013 № 147-V
В соответствии со статьей 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-ІV, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148-ІІ "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" районный Маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 14 декабря 2010 года № 335-ХХХІV "О районном бюджете на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4-8-198, опубликовано 10 февраля 2011 года в газете "Серпер" № 7) следующие изменения и дополнения:
1) в подпункте 1) пункта 1:
цифры "4393492,0" заменить цифрами "4475104,0";
цифры "3641131,0" заменить цифрами"3722743,0";
2) в подпункте 2) пункта 1:
цифры "4422557,0" заменить цифрами "4602169,0";
3) в подпункте 3) пункта 1:
цифры "22255,0" заменить цифрами "21909,0";
4) в подпункте 5) пункта 1:
цифры "-51320,0" заменить цифрами "-148974,0";
5) в подпункте 6) пункта 1:
цифры "51320,0" заменить цифрами "148974,0";
6) в пункте 12 цифры "22255,0" заменить цифрами "21909,0";
7) в пункте 13 цифры "4212,0" заменить цифрами "4171,0";
8) в пункте 15 цифры "34513,0" заменить цифрами "40862,0";
2. Содержание решения дополнить следующими пунктами:
"23. Учесть, что на программу строительства и приобретения жилья государственного коммунального жилищного фонда из республиканского бюджета предусмотрен текущий целевой трансферт в сумме 98000,0 тысяч тенге.
24. Учесть, что в рамках программы занятости 2020 на программу развития инженерно-коммуникационной инфраструктуры из республиканского бюджета предусмотрен текущий целевой трансферт в сумме 28000,0 тысяч тенге.
25. Учесть, что на развитие материально-технической базы государственных учреждений из областного бюджета предусмотрен текущий целевой трансферт в сумме 4800,0 тысяч тенге.
26. Учесть, что на программу обеспечения деятельности центров занятости из республиканского бюджета предусмотрен текущий целевой трансферт в сумме 9036,0 тысяч тенге.

Аудандық мәслихаттың 2010 жылғы 14 желтоқсандағы N 335-ХХХIV "Ауданның 2011-2013 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Атырау облысы Құрманғазы аудандық мәслихатының 2011 жылғы 8 сәуірдегі № 384-XXXVIII шешімі. Атырау облысының Құрманғазы аудандық әділет басқармасында 2011 жылғы 15 сәуірде № 4-8-205 тіркелді. Күші жойылды - Құрманғазы аудандық мәслихатының 2013 жылғы 14 наурыздағы № 147-V шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Құрманғазы аудандық мәслихатының 2013.03.14 № 147-V шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-ІҮ Бюджет Кодексінің 106-бабын басшылыққа алып, 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148-ІІ "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Аудандық мәслихаттың 2010 жылғы 14 желтоқсандағы № 335-ХХХIV "Ауданның 2011-2013 жылдарға арналған бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4-8-198 санымен тіркелген, аудандық "Серпер" үнжариясында 2011 жылы 10 ақпанда № 7 жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1-тармақтың 1) тармақшасындағы:
"4393492,0" саны "4445926,0" санымен ауыстырылсын;
"3641131,0" саны "3722743,0" санымен ауыстырылсын;
2) 1-тармақтың 2) тармақшасындағы:
"4422557,0" саны "4572991,0" санымен ауыстырылсын;
3) 1-тармақтың 3) тармақшасындағы:
"22255,0" саны "21909,0" санымен ауыстырылсын;
4) 1 -тармақтың 5) тармақшасындағы:
"-51320,0" саны "-148974,0" санымен ауыстырылсын;
5) 1-тармақтың 6) тармақшасындағы:
"51320,0" саны "148974,0" санымен ауыстырылсын;
6) 12-тармақтағы "22255,0" саны 21909,0 санымен ауыстырылсын;
7) 13-тармақтағы "4212,0" саны "4171 ,0" санымен ауыстырылсын;
8) 15-тармақтағы "34513,0" саны "40862,0" санымен ауыстырылсын;
2. Шешім мазмұны төмендегідей тармақтармен толықтырылсын:
"23. Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үй құрылысы және сатып алу бағдарламасына 98000,0 мың теңге республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферт көзделгені ескерілсін.
24. Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымдардың дамуы бағдарламасына 28000,0 мың теңге республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферт көзделгені ескерілсін.
25. Мемлекеттік мекемелердің материалды техникалық базасын нығайтуға 4800,0 мың теңге облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналытрансферт көзделгені ескерілсін.
26. Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету бағдарламасына 9036,0 мың теңге республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферт көзделгені ескерілсін.

27. Учесть, что на программу занятости из республиканского бюджета предусмотрен текущий целевой трансферт в сумме 4290,0 тысяч тенге.
3. Приложение 1 изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
4. Приложение 5 изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему решению.
5. Приложение 6 изложить в новой редакции согласно приложению 3 к настоящему решению.
6. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Исполняющий обязанности председателя
внеочередной ХХХVІІІ сессии,
секретарь районного маслихата:             Р. Султанияев
Приложение 1
к решению районного маслихата
№ 384-ХХХVІІІ от 8 апреля 2011 года
Приложение 1
к решению районного маслихата
№ 335-ХХХІV от 14 декабря 2010 года
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
Доходы

27. Еңбекпен қамту бағдарламасына 4290,0 мың теңге республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферт көзделгені ескерілсін".
3. 1-ші қосымша осы шешімнің 1-ші қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
4. 5-ші қосымша осы шешімнің 2-ші қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
5. 6-ші қосымша осы шешімнің 3-ші қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
6. Осы шешім 2011 жылдың қаңтар айының 1-нен бастап күшіне енгізілсін.
Аудандық мәслихаттың кезектен
тыс ХХХVІІІ сессиясының
төрағасының міндетін атқарушы:                   Р. Сұлтанияев
Аудандық мәслихаттың
2011 жылғы 8 сәуірдегі
№ 384-ХХХVІІІ шешіміне 1 қосымша
Аудандық мәслихаттың
2010 жылғы 14 желтоқсандағы
№ 335-ХХХІV шешіміне 1 қосымша
Санат
Сомасы,
мың теңге
Сынып
Ішкі сынып
АТАУЫ
1
2
3
4
5
Кірістер

467
006
011
Трансферты из республиканского бюджета
Реконструкция водоочистного сооружения и внутри поселковых водопроводных сетей в селе Приморье
1620,0
Строительство водоочистного сооружения и внутри поселковых водопроводных сетей в населенном пункте Жасталап
70000,0
Строительство водоочистного сооружения и внутри поселковых водопроводных сетей в населенном пункте Д. Нурпейсова
98529,0
Строительство водоочистного сооружения и внутри поселковых водопроводных сетей в населенном пункте Кадырка
70000,0
Строительство водоочистного сооружения и внутри поселковых водопроводных сетей в населенном пункте Богатый
105000,0
Реконструкция водоочистного сооружения и внутри поселковых водопроводных сетей в селе Ганюшкино
126000,0
Строительство водоочистного сооружения и внутри поселковых водопроводных сетей в населенном пункте Уштаган
89120,0
Строительство водоочистного сооружения и внутри поселковых водопроводных сетей в населенном пункте Асан
87068,0
Строительство водоочистного сооружения и внутри поселковых водопроводных сетей в населенном пункте Жамбыл
70000,0
Строительство водоочистного сооружения и внутри поселковых водопроводных сетей в населенном пункте ММС-Жана ауыл
105000,0
Разработка проектно-сметной документации на строительство водопроводного сооружения и внутри поселковых сетей в селе Жумекен
10840,0
Разработка проектно-сметной документации на строительство водопроводного сооружения и внутри поселковых сетей в селе Шортанбай
7120,0
Разработка проектно-сметной документации на строительство водопроводного сооружения и внутри поселковых сетей в населенных пунктах Шагырлы, Жасталап, Куйген
9840,0
Разработка проектно-сметной документации на строительство водопроводного сооружения и внутри поселковых сетей в населенных пунктах Шестой, Каспий
7000,0
467
003
013
Трансферты из республиканского бюджета
Кредитование на строительство и приобретения жилья
98000,0
467
022
011
Трансферты из республиканского бюджета
Развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости
28000,0
015
Трансферты из местного бюджета
Строительство водоочистного сооружения и внутри поселковых водопроводных сетей в населенном пункте Жасталап
11137,0
Строительство водоочистного сооружения и внутри поселковых водопроводных сетей в населенном пункте Д. Нурпейсова
20435,0
Строительство водоочистного сооружения и внутри поселковых водопроводных сетей в населенном пункте Кадырка

467
006
011
республикалық бюджеттен бөлінетін трансферттен
Приморье селосындағы блоктық су тазарту құрылымдары мен кентішілік су құбыры желілерін реконструкциялау жұмысын аяқтауға
1620,0
Жасталап елді мекеніндегі блоктық су тазарту құрылымдары мен кентішілік су құбыры желілерінің құрылыс жұмысына
70000,0
Д. Нүрпейсова елді мекеніндегі блоктық су тазарту құрылымдары мен кентішілік су құбыры желілерінің құрылыс жұмысына
98529,0
Кадырка елді мекеніндегі блоктық су тазарту құрылымдары мен кентішілік су құбыры желілерінің құрылыс жұмысын аяқтауға
70000,0
Богатый елді мекеніндегі блоктық су тазарту құрылымдары мен кентішілік су құбыры желілерінің құрылыс жұмысына
105000,0
Ганюшкин селосындағы блоктық су тазарту құрылымдары мен кентішілік су құбыры желілерін реконструкциялау құрылыс жұмысына
126000,0
Үштаған елді мекеніндегі блоктық су тазарту құрылымдары мен кентішілік су құбыры желілерінің құрылыс жұмысына
89120,0
Асан елді мекеніндегі блоктық су тазарту құрылымдары мен кентішілік су құбыры желілерінің құрылыс жұмысын аяқтауға
87068,0
Жамбыл елді мекеніндегі блоктық су тазарту құрылымдары мен кентішілік су құбыры желілерінің құрылыс жұмысына
70000,0
ММС-Жаңа ауыл елді мекендеріндегі блоктық су тазарту құрылымдары мен кентішілік су құбыры желілерінің құрылыс жұмысына
105000,0
Жұмекен елді мекеніндегі блоктық су тазарту құрылымдары мен кентішілік су құбыры желілерінің жобалау-сметалық құжаттарын дайындауға
10840,0
Шортанбай елді мекеніндегі блоктық су тазарту құрылымдары мен кентішілік су құбыры желілерінің жобалау-сметалық құжаттарын дайындауға
7120,0
Шағырлы, Жасарал, Күйген елді мекендеріндегі блоктық су тазарту құрылымдары мен кентішілік су құбыры желілерінің жобалау-сметалық құжаттарын дайындауға
9840,0
Шестой, Каспий елді мекендеріндегі блоктық су тазарту құрылымдары мен кентішілік су құбыры желілерінің жобалау-сметалық құжаттарын дайындауға
7000,0
467
003
013
республикалық бюджеттен бөлінетін трансферттер
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үй құрылысы және(немесе) сатып алу
98000,0
467
022
011
республикалық бюджеттен бөлінетін трансферттер
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту
28000,0
015
Жергілікті қаражат есебінен іске асыру
Жасталап елді мекеніндегі блоктық су тазарту құрылымдары мен кентішілік су құбыры желілерінің құрылыс жұмысына
11137,0
Д.Нүрпейсова елді мекеніндегі блоктық су тазарту құрылымдары мен кентішілік су құбыры желілерінің құрылыс жұмысына
20435,0
Кадырка елді мекеніндегі блоктық су тазарту құрылымдары мен кентішілік су құбыры желілерінің құрылыс жұмысын аяқтауға