О внесении изменений в решение городского маслихата от 23 декабря 2010 года № 43/369-4с "О бюджете города Шымкент на 2011-2013 годы"
Решение Шымкентского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 9 августа 2011 года N 53/434-4с. Зарегистрировано Управлением юстиции города Шымкента Южно-Казахстанской области 12 августа 2011 года N 14-1-141. Утратило силу в связи с истечением срока применения - письмо Шымкентского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 30 января 2012 года N 1-12
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - письмо Шымкентского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 30.01.2012 N 1-12.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и решением Южно-Казахстанского областного маслихата от 26 июля 2011 года № 42/420-IV «О внесении изменений в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 10 декабря 2010 года № 35/349-IV «Об областном бюджете на 2011-2013 годы», зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2054 городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение городского маслихата от 23 декабря 2010 года № 43/369-4с «О бюджете города Шымкент на 2011-2013 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 14-1-128, опубликовано в газете «Рабат» № 3 от 19 января 2011 года) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1) цифры «44 420 029» заменить цифрами «45 062 187»;
цифры «20 171 078» заменить цифрами «20 934 935»;
цифры «41 966» заменить цифрами «68 662»;
цифры «1 951 517» заменить цифрами «1 837 007»;
цифры «22 255 468» заменить цифрами «22 221 583»;
в подпункте 2) цифры «51 418 232» заменить цифрами «52 060 390»;
во втором абзаце пункта 2 цифры «215 000» заменить цифрами «209 416»;
в пятом абзаце цифры «71 985» заменить цифрами «67 734»;
в шестом абзаце цифры «189 336» заменить цифрами «189 316»;
в девятом абзаце цифры «3 712 323» заменить цифрами «3 687 083»;
во втором абзаце пункта 2-1 цифры «592 949» заменить цифрами «594 159»;
в пункте 3 цифры «220 724» заменить цифрами «160 861».

"2011-2013 жылдарға арналған Шымкент қаласының бюджеті туралы" қалалық мәслихаттың 2010 жылғы 23 желтоқсандағы № 43/369-4с шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қалалық мәслихатының 2011 жылғы 9 тамыздағы N 53/434-4с шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қаласының Әділет басқармасында 2011 жылғы 12 тамызда N 14-1-141 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Шымкент қалалық мәслихатының 2012 жылғы 30 қаңтардағы N 1-12 хатымен
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Шымкент қалалық мәслихатының 2012.01.30 N 1-12 хатымен
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына және Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2011 жылғы 26 шілдедегі № 42/420-IV "2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2010 жылғы 10 желтоқсандағы № 35/349-IV шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2054 тіркелген шешіміне сәйкес қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. «2011-2013 жылдарға арналған Шымкент қаласының бюджеті туралы» қалалық мәслихаттың 2010 жылғы 23 желтоқсандағы № 43/369-4с (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 14-1-128 тіркелген, 2011 жылдың 12 қаңтарында және 3 ақпанында «Оңтүстік таңы» № 01-02, № 5 газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтағы:
1) тармақшадағы «44 420 029» деген сандар «45 062 187» деген сандармен ауыстырылсын;
«20 171 078» деген сандар «20 934 935» деген сандармен ауыстырылсын;
«41 966» деген сандар «68 662» деген сандармен ауыстырылсын;
«1 951 517» деген сандар «1 837 007» деген сандармен ауыстырылсын;
«22 255 468» деген сандар «22 221 583» деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы «51 418 232» деген сандар «52 060 390» деген сандармен ауыстырылсын;
2-тармақтың екінші абзацындағы «215 000» деген сандар «209 416» деген сандармен ауыстырылсын;
бесінші абзацтағы «71 985» деген сандар «67 734» деген сандармен ауыстырылсын;
алтыншы абзацтағы «189 336» деген сандар «189 316» деген сандармен ауыстырылсын;
тоғызыншы абзацтағы «3 712 323» деген сандар «3 687 083» деген сандармен ауыстырылсын;
2-1 тармақтың екінші абзацындағы «592 949» деген сандар «594 159» деген сандармен ауыстырылсын;
3-тармақтағы «220 724» деген сандар «160 861» деген сандармен ауыстырылсын.

Приложения 1, 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии городского маслихата   Г.Ахметбаев
Секретарь городского маслихата             Н.Бекназаров
Приложение 1 к решению
Шымкентского городского маслихата
от 9 августа 2011 года №  53/434-4с
Приложение 1 к решению
Шымкентского городского маслихата
от 23 декабря 2010 года № 43/369-4с
Бюджет города Шымкент на 2011 год
Категория
Сумма тыс.тенге
Класс
Подкласс
Наименование
І. Доходы

Аталған шешімнің 1, 6 - қосымшасы осы шешімнің 1, 2 - қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізілсін.
Қалалық мәслихат сессиясының төрағасы      Ғ.Ахметбаев
Қалалық мәслихат хатшысы                   Н.Бекназаров
Шымкент қалалық мәслихатының
2011 жылғы 9 тамыздағы
№ 53/434-4с шешіміне № 1 қосымша
Шымкент қалалық мәслихатының
2010 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 43/369-4с шешіміне № 1 қосымша
2011 жылға арналған Шымкент қаласының бюджеті
Санаты
Сомасы мың теңге
Сыныбы
Атауы
Ішкі сыныбы
І. Кірістер