О внесении изменений в решение Арысского городского маслихата от 23 января 2009 года № 16/102-IV "О ставках фиксированного налога"
Решение Арысского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 21 октября 2011 года № 48/307-IV. Зарегистрировано Управлением юстиции города Арыс Южно-Казахстанской области 24 ноября 2011 года № 14-2-118. Утратило силу решением Арысского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 20 марта 2015 года № 38/227-V
Сноска. Утратило силу решением Арысского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 20.03.2015 № 38/227-V.
В соответствии со статьей 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и статьей 21 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах» Арысский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Арысского городского маслихата от 23 января 2009 года № 16/102-IV «О ставках фиксированного налога» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации Нормативных правовых актов за номером 14-2-68, опубликовано 28 февраля 2009 года в газете «Арыс акикаты» № 9) следующие изменения:
заменить в преамбуле решения слова «О местном государственном управлении в Республике Казахстан» на слова «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан».
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии городского
маслихата, временно исполняющий
обязанности секретаря                      Т.Алжигит

Арыс қалалық мәслихатының 2009 жылғы 23 қаңтардағы № 16/102-IV "Тіркелген салық ставкалары туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Арыс қалалық мәслихатының 2011 жылғы 21 қазандағы № 48/307-IV шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысы Арыс қаласының Әділет басқармасында 2011 жылғы 24 қарашадағы N 14-2-118 тіркелді. Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Арыс қалалық мәслихатының 2015 жылғы 20 наурыздағы № 38/227-V шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Арыс қалалық мәслихатының 20.03.2015 № 38/227-V шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 7 бабына және Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы «Нормативтік құқықтық актілер туралы» Заңының 21 бабына сәйкес Арыс қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. «Тіркелген салық ставкалары туралы» Арыс қалалық мәслихатының 2009 жылғы 23 қаңтардағы № 16/102-IV шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 14-2-68 нөмірмен тіркелген, 2009 жылғы 28 ақпандағы «Арыс ақиқаты» газетінің № 9 санында жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
шешімінің кіріспесіндегі «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы» деген сөздер «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихат сессиясының
төрағасы, хатшы міндетін
уақытша атқарушы                           Т.Әлжігіт