О внесении изменений в решение Кентауского городского маслихата от 22 декабря 2010 года N 268 "О городском бюджете на 2011-2013 годы"
Решение Кентауского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 10 марта 2011 года N 288. Зарегистрировано Управлением юстиции города Кентау Южно-Казахстанской области 18 марта 2011 года N 14-3-109. Утратило силу в связи с истечением срока применения - письмо маслихата города Кентау Южно-Казахстанской области от 9 февраля 2012 года N 40
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - письмо маслихата города Кентау Южно-Казахстанской области от 09.02.2012 N 40
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Кентауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кентауского городского маслихата от 22 декабря 2010 года № 268 «Об городском бюджете на 2011-2013 годы» (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 14-3-103), следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить городской бюджет города Кентау на 2011-2013 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2011 год в следующих объемах:
1) доходы – 5 000 280 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 380 400 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 8 905 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 7 738 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 4 603 237 тысяч тенге;
2) затраты – 5 032 839 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 2 830 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 2 949 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 119 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) профицит (дефицит) бюджета – - 35389 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 35389 тысяч тенге;
поступление займов - 2859 тысяч тенге;
погашение займов - 119 тысяч тенге».
Приложения 1, 2, 3, 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 6 к настоящему решению.

Кентау қалалық мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы № 268 "2011-2013 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Кентау қалалық мәслихатының 2011 жылғы 10 наурыздағы N 288 шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысы Кентау қаласының Әділет басқармасында 2011 жылғы 18 наурызда N 14-3-109 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Кентау қалалық мәслихатының 2012 жылғы 9 ақпандағы N 40 хатымен
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Кентау қалалық мәслихатының 2012.02.09 N 40 хатымен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабы 2-тармағы 4)-тармақшасына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағы 1)-тармақшасына сәйкес Кентау қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2011-2013 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" Кентау қалалық мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы № 268 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 14-3-103 нөмірмен тіркелген, 2011 жылғы 15 қаңтарда, 24 қаңтарда, 29 қаңтарда, 5 ақпанда, 10 ақпанда, 19 ақпанда, 26 ақпанда "Кентау шұғыласы" газетінің 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 нөмірлерінде жарияланған) төмендегідей өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Кентау қаласының 2011-2013 жылдарға арналған қалалық бюджеті тисінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2011 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кiрiстер –5000280 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер – 380400 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 8905 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 7738 мың теңге;
трансферттердiң түсiмдерi – 4603237 мың теңге;
2) шығындар –5032839 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредит беру – 2830 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 2949 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 119 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет профициті (дефициті) – -35389 мың теңге;
6) бюджеттің дефицитін қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 35389 мың теңге;
қарыздар түсімі – 2859 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 119 мың теңге".
Көрсетілген шешімнің 1, 2, 3, 6-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.