Об образовании избирательных участков в городе Туркестан
Решение акима города Туркестан Южно-Казахстанской области от 21 ноября 2011 года № 10. Зарегистрировано Управлением юстиции города Туркестан Южно-Казахстанской области 22 ноября 2011 года № 14-4-107. Утратило силу решением акима города Туркестан Южно-Казахстанской области от 16 ноября 2015 года № 32
Сноска. Утратило силу решением акима города Туркестан Южно-Казахстанской области от 16.11.2015 № 32 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и статьей 23 Конституционного Закона Республики Казахстан «О выборах в Республике Казахстан» аким города Туркестан РЕШИЛ:
1. В целях создания максимального удобства для избирателей во время выборов в городе Туркестан образовать избирательные участки согласно приложению.
2. Отделу организационно-контрольной и кадровой службы аппарата акима города (Сарманов К.) возложить оповещение избирателей через средства массовой информации о границах избирательных участков.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима города Дуйсенова Б.
Аким города                                К.Молдасеитов
СОГЛАСОВАНО:
Председатель Туркестанской
городской избирательной комиссии:
________________ Арысбеков Сергазы Актореевич
Приложение к решению акима
города Туркестан
от «21» ноября 2011 года № 10
Границы избирательных участков города Туркестан
Избирательный участок № 219
Центр: город Туркестан, улица Казыбек би, № 156, здание Акционерного общества «Туркестаннасос».
Границы: дома, расположенные по улицам Г.Муратбаева, М.Жалила, Баласагун, Курбан ата, Шекти Тилеу, Калдыбай хана, Жиенбет батыра, дома № № 55-261 нечетной стороны и № № 78-174 четной стороны улицы Казыбек би.
Избирательный участок № 220
Центр: город Туркестан, проспект Б.Саттарханова, здание средней школы № 1 имени А.Байтурсынова.
Границы: дома № № 1-21, расположенные по проспекту Б.Саттарханова, дома № № 1-33 нечетной стороны и № № 2-46 четной стороны улицы Домалак ана, дома № № 1-81 нечетной стороны и № № 2-90 четной стороны улицы И.Жансугирова, дома № № 1-23 нечетной стороны и № № 2-84 четной стороны улицы Мамай батыра, дома № № 1-17 нечетной стороны и № № 2-24 четной стороны улицы Жолбарыс хана, дома № № 1-18 улицы Миртемира, дома № № 8, 8а, 14, 16, 24, 30 улицы Амир Темира, дома № № 1-55 нечетной стороны и № № 2-76 четной стороны улицы Казыбек би, дома № № 47-59 нечетной стороны и № № 26-126, № № 160-212 четной стороны улицы Батырбекова.
Избирательный участок № 221
Центр: город Туркестан, улица С.Кожанова, здание Медицинского колледжа.

Түркістан қаласында сайлау учаскелерін құру туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Түркістан қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 21 қарашадағы N 10 шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысы Түркістан қаласының Әділет басқармасында 2011 жылғы 22 қарашада N 14-4-107 тіркелді. Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Түркістан қаласы әкімінің 2015 жылғы 16 қарашадағы № 32 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Түркістан қаласы әкімінің 16.11.2015 № 32 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 37-бабына, Қазақстан Республикасының «Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы» Конституциялық Заңының 23-бабына сәйкес қала әкімі ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Түркістан қаласында өткізілетін сайлау кезеңінде сайлаушыларға барынша қолайлылық туғызу мақсатында қосымшаға сәйкес сайлау учаскелері құрылсын.
2. Құрылған сайлау учаскелері туралы бұқаралық ақпарат құралдары арқылы сайлаушыларға әрбір сайлау учаскесі жөнінде хабардар ету қала әкімі аппаратының ұйымдастыру–бақылау және кадрлық жұмыс бөліміне (Қ.Сарманов) жүктелсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау қала әкімі аппаратының жетекшісі Б.Дүйсеновке жүктелсін.
Қала әкімі                                 Қ.Молдасеитов
КЕЛІСІЛДІ:
Түркістан қалалық
сайлау комиссиясының
төрағасы:
___________________ Арысбеков Сергазы Актореевич
Түркістан қаласы әкімінің
«21» қараша 2011 жылғы
№ 10 шешіміне қосымша
Түркістан қаласының сайлау учаскелері шекаралары
№ 219 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан қаласы, Қазыбек би көшесі, № 156, "Түркістаннасос" Акционерлік қоғамының ғимараты.
Шекаралары: Ғ.Мұратбаев, М.Жалил, Баласағұн, Құрбан ата, Шекті Тілеу, Қалдыбайхан, Жиенбет батыр көшелерінде орналасқан үйлер, Қазыбек би көшесінің тақ жағындағы № № 55-261 және жұп жағында № № 78-174 үйлер.
№ 220 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан қаласы, Б.Саттарханов даңғылы, № 1 А.Байтұрсынов атындағы орта мектебінің ғимараты.
Шекаралары: Б.Саттарханов даңғылында орналасқан № № 1-21 үйлер, Домалақ ана көшесінің тақ жағындағы № № 1-33 және жұп жағындағы № № 2-46 үйлер, И.Жансүгіров көшесінің тақ жағындағы № № 1-81 және жұп жағындағы № № 2-90 үйлер, Мамай батыр көшесінің тақ жағындағы № № 1-23 және жұп жағындағы № № 2-84 үйлер, Жолбарыс хан көшесінің тақ жағындағы № № 1-17 және № № 2-24 жұп жағындағы үйлер, Міртемір көшесіндегі № № 1-18 үйлер, Әмір Темір көшесіндегі № № 8, 8а, 14, 16, 24, 30 үйлер, Қазыбек би көшесінің тақ жағындағы № № 1-55 және жұп жағындағы № № 2-76 үйлер, Батырбеков көшесінің тақ жағындағы № № 47-59 және жұп жағындағы № № 26-126, № № 160-212 үйлер.
№ 221 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан қаласы, С.Қожанов көшесі, Медициналық колледжінің ғимараты.

Границы: дома по улицам Айтеке би, Ж.Едилбаева, Хакназархана, Байдибек батыра, Гагарина, Утебекова, Байбурт, дома № № 9-65 нечетной стороны и № № 4-72 четной стороны улицы Г.Мусрепова, дома № № 1-18 по улице А.Темира, дома № № 15, 17, 19 по улице Казыбек би, дома № № 1, 3 по улице С.Кожанова, дома № № 361-371 по проспекту Тауке хана, дома № № 95-135 по улице Талканбаева, дома № № 1-25 по улице Т.Бокина.
Избирательный участок № 222
Центр: город Туркестан, улица С.Кожанова, здание городской центральной больницы.
Границы: здания городской центральной больницы, кожно-венерологического диспансера, противотуберкулезного диспансера и поликлиники «Акмарал».
Избирательный участок № 223
Центр: город Туркестан, улица Н.Торекулова, здание средней школы имени А.Темира.
Границы: дома по улице К.Татибаева, Сыргак батыра, С.Сейфуллина, К.Байсеитовой, дома № № 1-14 по улице Мадиходжаева, дома № № 1-16 по улице Талканбаева, дома № № 1-49 нечетной стороны и № № 2-36 четной стороны улицы Д.Кунаева, дома № № 55-109 по улице С.Кожанова, дома, расположенные в переулках № № 1, 2, 3, 4, 5 по улице Торекулова, дома № № 1-20 по улице Шолпан, дома № № 1-19 по улице Тохтарова, дома № № 13-34 по улице Спатаева, дома № № 261-299 по проспекту Тауке хана, дома № № 1-27 по улице Карадауова, дома, расположенные в переулках № № 1, 2, 3 по улице Нарбаева.
Избирательный участок № 224
Центр: город Туркестан, улице С.Кожанова, здание средней школы № 15 имени М.Жумабаева.
Границы: дома № № 31-91 нечетной стороны и № № 20-66 четной стороны улицы Талканбаева, дома № 25-31 нечетной стороны и № № 28-32 четной стороны улицы Карадауова, дома № № 28-32 по улице Мадиходжаева, дома № № 1, 3, № № 25-47 нечетной стороны и № № 44-86 четной стороны улицы С.Кожанова, дома № № 25-41 по улице Торекулова, дома № № 1-27 по улице Т.Бокина, дома № № 1-15 нечетной стороны и № № 2-4 четной стороны переулка Д.Кунаева, дома № № 101-109 по проспекту Тауке хана, дома № № 261-269 по улице С.Ерубаева, дома № № 1-37 нечетной стороны и № № 2-24 четной стороны улицы Абдрахманова, дома № № 1-30 по улице Таласбаева.
Избирательный участок № 225
Центр: город Туркестан, улица К.Искендирова, здание Педагогического колледжа.
Границы: дома № № 88-116 по улице С.Кожанова, дома № № 1-12 по улице К.Искабекова, дома № № 118-180 по улице Жарылкапова, дома № № 1-81 нечетной стороны и № № 68-106 четной стороны улицы Сатпаева, дома № № 168-252 по улице С.Ерубаева, дома № № 1-25 по улице Азербаева, дома № № 1-28 по улице Жакаева, дома № № 1-60 по улице Бабай батыра, дома № № 1-32 по улице Ахметова, дома № № 1-39, расположенные в тупике Ыждыхат.
Избирательный участок № 226
Центр: Туркестан, улица Р.Дастановой, здание средней школы № 5 имени Г.Муратбаева.

Шекаралары: Әйтеке би, Ж.Еділбаев, Хакназархан, Бәйдібек батыр, Гагарин, Өтебеков, Байбұрт көшелеріндегі үйлер, Ғ.Мүсірепов көшесінің тақ жағындағы № № 9-65 және жұп жағындағы № № 4-72 үйлер, Әмір Темір көшесіндегі № № 1-18 үйлер, Қазыбек би көшесіндегі № № 15, 17, 19 үйлер, С.Қожанов көшесіндегі № № 1, 3 үйлер, Тәуке хан даңғылындағы № № 361-371 үйлер, Талқанбаев көшесіндегі № № 95-135 үйлер, Т.Бокин көшесіндегі № № 1-25 үйлер.
№ 222 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан қаласы, С.Қожанов көшесі, қалалық орталық аурухана ғимараты.
Шекаралары: қалалық орталық аурухана, тері-мерез диспансері, туберкулезге қарсы диспансер және «Ақмарал» емханасының ғимараттары.
№ 223 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан қаласы, Н.Төреқұлов көшесі, Ә.Темір атындағы орта мектебінің ғимараты.
Шекаралары: Қ.Татибаев, Сырғақ батыр, С.Сейфуллин, К.Байсеитова көшелеріндегі үйлер, Мадиходжаев көшесіндегі № № 1-14 үйлер, Талқанбаев көшесіндегі № № 1-16 үйлер, Д.Қонаев көшесінің тақ жағындағы № 1-49 және жұп жағындағы № № 2-36 үйлер, С.Қожанов көшесіндегі № 55-109 үйлер, Төреқұлов көшесінің № № 1, 2, 3, 4, 5 өткелдерінде орналасқан үйлер, Шолпан көшесіндегі № № 1-20 үйлер, Тоқтаров көшесіндегі № № 1-19 үйлер, Спатаев көшесіндегі № № 13-34 үйлер, Тәуке хан даңғылындағы № № 261-299 үйлер, Қарадауов көшесіндегі № № 1-27 үйлер, Нарбаев көшесіндегі № № 1, 2, 3 өткелдерінде орналасқан үйлер.
№ 224 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан қаласы, С.Қожанов көшесі, № 15 М.Жұмабаев атындағы орта мектебінің ғимараты.
Шекаралары: Талқанбаев көшесінің № № 31-91 тақ жағындағы және жұп жағындағы № № 20-66 үйлер, Қарадауов көшесінің тақ жағындағы № № 25-31 және жұп жағындағы № № 28-32 үйлер, Мадиходжаев көшесіндегі № № 28-32 үйлер, С.Қожанов көшесінің тақ жағындағы  № № 1-3, № № 25-47 және жұп жағындағы № 44-86 үйлер, Төреқұлов көшесіндегі № № 25-41 үйлер, Т.Бокин көшесіндегі № № 1-27 үйлер, Д.Қонаев өткелінің тақ жағындағы № № 1-15 және жұп жағындағы № № 2-4 үйлер, Тәуке хан даңғылындағы № № 101-109 үйлер, С.Ерубаев көшесіндегі № № 261-269 үйлер, Абдрахманов көшесінің тақ жағындағы № № 1-37 және жұп жағындағы № № 2-24 үйлер, Таласбаев көшесіндегі № № 1-30 үйлер.
№ 225 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан қаласы, Қ.Искендиров көшесі, педагогикалық колледжінің ғимараты.
Шекаралары: С.Қожанов көшесіндегі № № 88-116 үйлер,  Қ.Искабеков көшесіндегі № № 1-12 үйлер, Жарылқапов көшесіндегі № № 118-180 үйлер, Сәтпаев көшесінің тақ жағындағы № № 1-81 және жұп жағындағы № № 68-106 үйлер, С.Ерубаев көшесіндегі № № 168-252 үйлер, Азербаев көшесіндегі № № 1-25 үйлер, Жақаев көшесіндегі № № 1-28 үйлер, Бабай батыр көшесіндегі № № 1-60 үйлер, Ахметов көшесіндегі № № 1-32 үйлер, Ыждыхат тұйығында орналасқан № № 1-39 үйлер.
№ 226 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан қаласы, Р.Дастанова көшесі, № 5 Ғ.Мұратбаев атындағы орта мектебінің ғимараты.

Границы: дома № № 140-174 по проспекту Тауке хана, дома № № 115-139 нечетной стороны и № № 88-114 четной стороны улицы Турсынова, дома № № 171-197 нечетной стороны и № № 144-170 четной стороны улицы Хамзы, дома № № 105-127 нечетной стороны и № № 120-144 четной стороны улицы Казыбекова, дома № № 109-165 нечетной стороны и № № 84-168 четной стороны улицы Ататюрка, дома № № 53-69 нечетной стороны и № № 54-106 четной стороны улицы Шанина, дома № № 25-51, № № 95-161 нечетной стороны и № № 78-150 четной стороны улицы Р.Дастановой, дома № № 117-177 нечетной стороны и № № 84-122 четной стороны улицы Мунайтпасова, дом № 3, № № 6-10 по улице Ш.Валиханова, дома, расположенные в переулках № № 1, 2 по улице Кенесары, дома № № 17-43 нечетной стороны и № № 22-76 четной стороны улицы Маргулан, дома № № 1-50 по улице Елкеева, дома № № 1-17 по улице Ш.Айманова, дома № № 1-31 нечетной стороны и № № 2-18 четной стороны улицы Миркемелова, дома № № 3-9 нечетной стороны и № № 10-22 четной стороны улицы Токкожаева, дома № № 6-18, 27а по улице Сайрам, дома № № 76-106 по улице Токмаганбетова.
Избирательный участок № 227
Центр: город Туркестан, микрорайон № 1, здание Гуманитарно-технического колледжа.
Границы: многоэтажные дома № № 1, 2, 3, 4а, 5, 9, 10, 24, 25, 27, 29, 30, 36, 37, 42, 43, 44, 47, 48 в микрорайоне № 1, дома № № 1-6 по улицы Жарылкапова, дома по улице Энергетиков, дома № № 1-23 улицы Т.Мынбасы.
Избирательный участок № 228
Центр: город Туркестан, улица Нышанова, № 1, здание клиники "Талгат и К"
Границы: здания клиники "Талгат и К" и клиники "Санитас".
Избирательный участок № 229
Центр: город Туркестан, микрорайон № 1, здание средней школы № 4 имени С.Сейфуллина.
Границы: многоэтажные дома № № 6,7, 8, 11, 12, 13, 14, 14б, 15, 16, 21, 22, 23, 28, 33, 41, 44а, 46 в микрорайоне № 1, дома № № 201, 203, 205, 207 улицы С.Ерубаева.
Избирательный участок № 230
Центр: город Туркестан, улица Кентауская, здание средней школы № 17 имени Ататюрка.
Границы: многоэтажные дома № № 10а, 12а, 14а, 31, 34, 50, 51, микрорайона № 1, многоэтажные дома № № 1-7, № 10-17 микрорайона № 2, дом № 49 по улице Ондасынова, дома участка «Коктем», дома № № 137-235 по проспекту Тауке хана, дома № № 129-227 нечетной стороны и № № 130-234 четной стороны улицы Султанова, дома № № 27-103 нечетной стороны и № № 26-112 четной стороны улицы Ш.Кудайбердиева, дома № № 27-67 нечетной стороны и № № 28-86 четной стороны улицы Абдусаттарова, дома № № 140-166 по улице С.Ерубаева.
Избирательный участок № 231

Шекаралары: Тәуке хан даңғылындағы № № 140-174 үйлер, Тұрсынов көшесінің тақ жағындағы № № 115-139 және жұп жағындағы № № 88-114 үйлер, Хамза көшесінің тақ жағындағы № № 171-197 және жұп жағындағы № № 144-170 және үйлер, Қазыбеков көшесінің тақ жағындағы № № 105-127 және жұп жағындағы № № 120-144 үйлер, Ататүрік көшесінің тақ жағындағы № № 109-165 және жұп жағындағы № № 84-168 үйлер, Шанин көшесінің тақ жағындағы № № 53-69 және жұп жағындағы № № 54-106 үйлер, Р.Дастанова көшесінің тақ жағындағы № № 25-51, № № 95-161 және жұп жағындағы № № 78-150 үйлер, Мұнайтпасов көшесінің тақ жағындағы № № 117-177 және жұп жағындағы № № 84-122 үйлер, Ш.Уәлиханов көшесіндегі № 3 және № № 6-10 үйлер, Кеңесары көшесінің № № 1, 2 өткелдерінде орналасқан үйлер, Марғұлан көшесінің тақ жағындағы № № 17-43 және жұп жағындағы № № 22-76 үйлер, Елкеев көшесіндегі № № 1-50 үйлер, Ш.Айманов көшесіндегі № № 1-17 үйлер, Миркемелов көшесінің тақ жағындағы № № 1-31 және жұп жағындағы № № 2-18 үйлер, Тоққожаев көшесінің тақ жағындағы № № 3-9 және жұп жағындағы № № 10-22 үйлер, Сайрам көшесіндегі № № 6-18, 27а үйлер, Тоқмағанбетов көшесіндегі № № 76-106 үйлер.
№ 227 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан қаласы, № 1 мөлтек ауданы, Гуманитарлық техникалық колледжінің ғимараты.
Шекаралары: № 1 мөлтек ауданындағы № № 1, 2, 3, 4а, 5, 9, 10, 24, 25, 27, 29, 30, 36, 37, 42, 43, 44, 47, 48 көпқабатты үйлер, Жарылқапов көшесіндегі № № 1-6 үйлер, Энергетик көшесіндегі үйлер, Т.Мыңбасы көшесіндегі № № 1-23 үйлер.
№ 228 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан қаласы, Нышанов көшесі, № 1, "Талғат и К" клиникасының ғимараты.
Шекаралары: "Талғат и К" және "Санитас" клиникаларының ғимараттары.
№ 229 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан қаласы, № 1 мөлтек ауданы, С.Сейфуллин атындағы орта мектебінің ғимараты.
Шекаралары: № 1 мөлтек ауданындағы № № 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14, 14б, 15, 16, 21, 22, 23, 28, 33, 41, 44а, 46 көпқабатты үйлер, С.Ерубаев көшесіндегі № № 201, 203, 205, 207 үйлер.
№ 230 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан қаласы, Кентау көшесі, № 17 Ата Түрік атындағы орта мектебінің ғимараты.
Шекаралары: № 1 мөлтек ауданындағы № № 10а, 12а, 14а, 31, 34, 50, 51 көпқабатты үйлер, № 2 мөлтек ауданындағы № № 1-7, № № 10-17 көпқабатты үйлер, Оңдасынов көшесіндегі № 49 үй, «Көктем» учаскесінде және Тәуке хан даңғылындағы № № 137-235 үйлер, Сұлтанов көшесінің тақ жағындағы № № 129- және жұп жағындағы № № 130-234 үйлер, Ш.Құдайбердиев көшесінің тақ жағындағы № № 27-№ 103 және жұп жағындағы № № 26-112 үйлер, Абдусаттаров көшесінің тақ жағындағы № № 27-67 және жұп жағындағы № № 28-86 үйлер, С.Ерубаев көшесіндегі № № 140-166 үйлер.
№ 231 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан қаласы, М.Маметова атындағы орта мектебінің ғимараты.

Центр: город Туркестан, здание средней школы имени М.Маметовой.        Границы: дома № № 105-195 улицы С.Ерубаева, дома № № 1-47 нечетной стороны и № № 2-110 четной стороны улицы Н.Ондасынова, дома № № 1-8 по улице Кенесары, дома № № 32-134 по улице Жарылкапова, дома № № 1-41 нечетной стороны и № № 30-112 четной стороны улицы Саурбаева, дома № № 1-73 нечетной стороны и № № 28-64 четной стороны улицы Асанова, дома № № 1-127 нечетной стороны и № № 64-110 четной стороны улицы А.Байтурсынова, дома № № 1-20 по улице Мулкебаева, дома № № 1-28 по улице Абубакир Кары, дома № № 83-115 нечетной стороны и № № 2-46 четной стороны улицы Толебаева, дома № № 1-19 нечетной стороны и № № 2-34 четной стороны улицы М.Маметовой, дома № № 1-10 по улице М.Ауезова, дома № № 2-16 по улице Белинского, дома № № 1-13 по улице Жакыпова, дома № № 1-25 нечетной стороны и № № 2-14 четной стороны улицы Алтынсарина.
Избирательный участок № 232
Центр: город Туркестан, здание колледжа «Достык».
Границы: дома № № 20-82 по улице Жамбыла, дома № № 41-87 по улице Малдыбекова, дома № № 1-31 нечетной стороны и № № 2-38 четной стороны улицы Момбекова, дома № № 1-22 по улице Камилова, дома № № 1-25 по улице А.Оразбаева, дома № № 89-111 нечетной стороны и № № 62-104 четной стороны улицы Ыбырайулы, дома № № 1-24 по улице Шаяхметова, дома № № 45-69 нечетной стороны и № № 76-96 четной стороны и улицы Кенесары, дома № № 1-24 по улице Ахметова, дома № № 2-50 по улице Аубакирова, дома № № 1-53 по улице Асфендиярова, дома № № 1-63 по улице Макатаева, дома № 1-73 нечетной стороны и № № 2-80 четной стороны улицы Бокейхана, дома № № 11-83 нечетной стороны и № № 4-74 четной стороны улицы Асанова, дома № № 1-73 нечетной стороны и № № 2-80 четной стороны улицы Башикова, дома № № 1-51 нечетной стороны и № № 2-62 четной стороны улицы Аманжолова, дома № № 1-73 нечетной стороны и № № 2-84 четной стороны улицы Сулейменова.
Избирательный участок № 233
Центр: Туркестан, здание средней школы № 9.
Границы: дома № № 87-111 нечетной стороны и № № 120-148 четной стороны улицы Аубакир Кары, дома № № 29-45 нечетной стороны и № № 14-34 четной стороны улицы Байтасова, дома № 4-116 по улице Казыбекова, дома № № 1-19 нечетной стороны и № № 2-26 четной стороны улицы Коробова, дома № № 1-17 нечетной стороны и № № 2-10 четной стороны улицы Нурмаханова, дома № № 6-8 по улице Токкожаева, дома № № 6-10 по улице Ш.Уалиханова, дома № № 1-19, расположенные в переулке Казыбекова, дома № № 1-107 нечетной стороны и № № 2-82 четной стороны улицы Ататюрка, дома № № 26-42, № № 120-136 по проспекту Тауке хана, дома № № 63-107 по улице Толе би, дома № № 9-113 нечетной стороны и № № 8-86 четной стороны улицы Турсынова, дома № № 6-10 по улице Хамзы, дома № №1-15 нечетной стороны и № № 8-16 четной стороны улицы Шумилова, дома № № 7-19 нечетной стороны и № № 36-42 четной стороны улицы Кенесары.
Избирательный участок № 234
Центр: город Туркестан, здание средней школы имени Т.Бигельдинова.

Шекаралары: С.Ерубаев көшесіндегі № № 105-195 үйлер, Н.Оңдасынов көшесінің тақ жағындағы № № 1-47 және жұп жағындағы № № 2-110 үйлер, Кеңесары көшесіндегі № № 1-8 үйлер, Жарылқапов көшесіндегі № № 32-134 үйлер, Сәуірбаев көшесінің тақ жағындағы № № 1-41 және жұп жағындағы № № 30-112 үйлер, Асанов көшесінің тақ жағындағы № № 1-73 және жұп жағындағы № № 28-64 үйлер, А.Байтұрсынов көшесінің тақ жағындағы № № 1-127 және жұп жағындағы № № 64-110 үйлер, Мүлкебаев көшесіндегі № № 1-20 үйлер, Әбубәкір қары көшесіндегі № № 1-28 үйлер, Төлебаев көшесінің тақ жағындағы № № 83-115 және жұп жағындағы № № 2-46 үйлер, М.Маметова көшесінің тақ жағындағы № № 1-19 және жұп жағындағы № № 2-34 үйлер, М.Әуезов көшесіндегі № № 1-10 үйлер, Белинский көшесіндегі № № 2-16 үйлер, Жақыпов көшесіндегі № № 1-13 үйлер, Алтынсарин көшесінің тақ жағындағы № № 1-25 және жұп жағындағы № № 2-14 үйлер.
№ 232 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан қаласы, «Достық» колледжінің ғимараты.
Шекаралары: Жамбыл көшесіндегі № № 20-82 үйлер, Малдыбеков көшесіндегі № № 41-87 үйлер, Момбеков көшесінің тақ жағындағы № № 1-31 және жұп жағындағы № № 2-38 үйлер, Камилов көшесіндегі № № 1-22 үйлер, А.Оразбаева көшесіндегі № № 1-25 үйлер, Ыбырайұлы көшесінің тақ жағындағы № № 89-111 және жұп жағындағы № № 62-104 үйлер, Шаяхметов көшесіндегі № № 1-24 үйлер, Кеңесары көшесінің тақ жағындағы № № 45-69 және жұп жағындағы № № 76-96 үйлер, Ахметов көшесіндегі № № 1-24 үйлер, Аубакиров көшесіндегі № № 2-50 үйлер, Асфендияров көшесіндегі № № 1-53 үйлер, Мақатаев көшесіндегі № № 1-63 үйлер, Бөкейхан көшесінің тақ жағындағы № № 1-73 және жұп жағындағы № № 2-80 үйлер, Асанов көшесінің тақ жағындағы № № 11-83 және жұп жағындағы № № 4-74 үйлер, Башиков көшесінің тақ жағындағы № 1-73 және жұп жағындағы № № 2-80 үйлер, Аманжолов көшесінің тақ жағындағы № № 1-51 және жұп жағындағы № № 2-62 үйлер, Сүлейменов көшесінің тақ жағындағы № № 1-73 және жұп жағындағы № 2-84 үйлер.
№ 233 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан қаласы, № 9 орта мектебінің ғимараты,
Шекаралары: Әубәкір қары көшесінің тақ жағындағы № № 87-111 және жұп жағындағы № № 120-148 үйлер, Байтасов көшесінің тақ жағындағы № № 29-45 және жұп жағындағы № № 14-34 үйлер, Қазыбеков көшесіндегі № № 4-116 үйлер, Коробова көшесінің тақ жағындағы № № 1-19 және жұп жағындағы № № 2-26 және үйлер, Нұрмаханов көшесінің тақ жағындағы № № 1-17 және жұп жағындағы № № 2-10 үйлер, Тоққожаев көшесіндегі № № 6-8 үйлер, Ш.Уәлиханов көшесіндегі № № 6-10 үйлер, Қазыбеков өткелінде орналасқан № № 1-19 үйлер, Ататүрік көшесінің тақ жағындағы № № 1-107 және жұп жағындағы № № 2-82 үйлер, Тәуке хан даңғылындағы № № 26-42, № № 120-136 үйлер, Төле би  көшесіндегі № № 63-107 үйлер, Тұрсынов көшесінің тақ жағындағы № № 9-113 және жұп жағындағы № № 8-86 үйлер, Хамза көшесіндегі № № 6-10 үйлер, Шумилов көшесінің тақ жағындағы № № 1-15 және жұп жағындағы № № 8-16 үйлер, Кеңесары көшесінің тақ жағындағы № № 7-19 және жұп жағындағы № № 36-42 үйлер.
№ 234 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан қаласы, Т.Бигельдинов атындағы орта мектебінің ғимараты.

Границы: дома № № 1-77 нечетной стороны и № № 2-66 четной стороны улицы Мунайтпасова, дома № № 1-93 нечетной стороны и № № 2-74 четной стороны улицы Токмаганбетова, дома № № 1-19 нечетной стороны и № № 2-10 четной стороны улицы Мейирманова, дома № № 105-123 нечетной стороны и № № 142-150 четной стороны улицы Аубакир Кары, дома № № 69-87 нечетной стороны и № № 48-62 четной стороны улицы Ыбырайулы, дома № № 3-67 нечетной стороны и № № 36-56 четной стороны улицы Байтасова, дома № № 1-93 нечетной стороны и № № 2-42 четной стороны улицы Кенесары, дома № № 1-19 по улице С.Муканова, дома № № 1-19 нечетной стороны и № № 70-80 четной стороны улицы Жамбыла, дома № № 1-51 по улице Р.Дастанова, дома № № 99-141 нечетной стороны и № № 80-122 четной стороны улицы Толе би, дома № № 1-52 по улице Шанина, дома № № 53-85 нечетной стороны и № № 22-68 четной стороны улицы Фитрат, дома № № 2-92 по улице Абылай хана, дома № № 1-53 нечетной стороны и № № 2-38 четной стороны улицы Хамза, дома № № 41-61 нечетной стороны и № № 38-70 четной стороны улицы Аяз би.
Избирательный участок № 235
Центр: город Туркестан, здание средней школы имени А.Навои
Границы: дома № № 1-45 по проспекту Тауке хана, дома № № 1-45 по улице Султанова, дома № № 1-53 нечетной стороны и № № 2-28 четной стороны улицы Турманова, дома № № 1-111 нечетной стороны и № № 2-88 четной стороны улицы И.Юлдашева, дома № № 1-53 нечетной стороны и № № 2-70 четной стороны улицы Самаркандская, дома № № 25-47 нечетной стороны и № № 24-72 четной стороны улицы Алтынсарина, дома № № 7-59 нечетной стороны и № № 22-40 четной стороны улицы Толе би, дома № № 15-49 нечетной стороны и № № 28-74 четной стороны улицы Нысанбаева, дома № № 1-75 нечетной стороны и № № 2-42 четной стороны улицы Жумасеитова, дома № № 114-134 по улице Аблай хана, дома № № 2-84 по улице С.Ерубаева, дома № № 1-47 нечетной стороны и № № 2-32 четной стороны улицы Космонавтов, дома № № 90-118 по улице Аубакир Кары, дома № № 1-53 нечетной стороны и № 2-34 четной стороны улицы М.Дуйсебекова.
Избирательный участок № 236
Центр: город Туркестан, здание средней школы имени Н.Торекулова.
Границы: дома № № 1-60 по улице Жусип Кыдыра, дома № № 1-33 по улице Ибрахим ата, дома № № 1-20 по улице Толе би, дома № № 2-30 по улице О.Жарылкапова, дома № № 1-22 по улице К.Мусаева, дома № № 77-87 нечетной стороны и № № 44-60 четной стороны улицы Жумасеитова, дома № № 1-13 нечетной стороны и № № 2-26 четной стороны улицы Нысанбаева, дома № № 136-150 по улице Аблай хана, дома № № 1-103 по улице С.Ерубаева, дома № № 1-9 по улице Калауова, дома № № 1-7 по улице М.Отемисулы, многоэтажные дома № № 82, 84 по улице Жусип Кыдыра, дома № № 55-76 по улице А.Нурмаханова, дома № № 29-89 по улице Аубакир Кары, дома № 1-81 по улице М.Толебаева, дома № № 1-81 по улице А.Жубанова, дома № № 2-64 по улице А.Байтурсынова, дома № № 16-35 по улице Алтынсарина, дома № № 1-76 по улице Н.Абдирова, дома № № 23-145 по улице Т.Рыскулова, дома № № 1-48 по улице Ж.Саина, дома № № 1-32 по улице Улыкбек, дома № № 1-27 по улице Жарокова, дома № № 1-20 по улице Шорнак.
Избирательный участок № 237
Центр: город Туркестан, здание средней школы имени К.Сатпаева.

Шекаралары: Мұнайтпасов көшесінің тақ жағындағы № № 1-77 және жұп жағындағы № № 2-66 үйлер, Тоқмағанбетов көшесінің тақ жағындағы № № 1-93 және жұп жағындағы № № 2-74 үйлер, Мейірманов көшесінің тақ жағындағы № № 1-19 және жұп жағындағы № № 2-10 үйлер, Әубәкір қары көшесінің тақ жағындағы № № 105-123 және жұп жағындағы № № 142-150 үйлер, Ыбырайұлы көшесінің тақ жағындағы № № 69-87 және жұп жағындағы № № 48-62 және үйлер, Байтасов көшесінің тақ жағындағы № № 3-67 және жұп жағындағы № № 36-56 үйлер, Кеңесары көшесінің тақ жағындағы және № № 1-93 жұп жағындағы № № 2-42 үйлер, Мұқанов көшесіндегі № № 1-19 үйлер, Жамбыл көшесінің тақ жағындағы № № 1-19 және жұп жағындағы № № 70-80 үйлер, Р.Дастанова көшесіндегі № № 1-51 үйлер, Төле би көшесінің тақ жағындағы № № 99-141 және жұп жағындағы № № 80-122 үйлер, Шанин көшесіндегі № № 1-52 үйлер, Фитрат көшесінің тақ жағындағы № № 53-85 және жұп жағындағы № № 22-68 үйлер, Абылай хан көшесіндегі № № 2-92 үйлер, Хамза көшесінің тақ жағындағы № № 1-53 және жұп жағындағы № № 2-38 үйлер, Аяз би көшесінің тақ жағындағы № № 41-61 және жұп жағындағы № № 38-70 үйлер.
№ 235 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан қаласы, А.Навои атындағы орта мектебінің ғимараты.
Шекаралары: Тәуке хан даңғылындағы № № 1-45 үйлер, Султанов көшесіндегі № № 1-45 үйлер, Тұрманов көшесінің тақ жағындағы № № 1-53 және жұп жағындағы № № 2-28 үйлер, И.Юлдашев көшесінің тақ жағындағы № № 1-111 және жұп жағындағы № № 2-88 үйлер, Самарқанд көшесінің тақ жағындағы № № 1-53 және жұп жағындағы № № 2-70 үйлер, Алтынсарин көшесінің тақ жағындағы № № 25-47 және жұп жағындағы № № 24-72 үйлер, Төле би көшесінің тақ жағындағы № № 7-59 және жұп жағындағы № № 22-40 үйлер, Нысанбаев көшесінің тақ жағындағы № № 15-49 және жұп жағындағы № № 28-74 үйлер, Жұмасеитов көшесінің тақ жағындағы № № 1-75 және жұп жағындағы № № 2-42 үйлер, Абылай хан көшесіндегі № 114-134 үйлер, С.Ерубаев көшесіндегі № № 2-84 үйлер, Космонавттар көшесінің тақ жағындағы № № 1-47 және жұп жағындағы № № 2-32 үйлер, Әубәкір қары көшесіндегі № № 90-118 үйлер, М.Дүйсебеков көшесінің тақ жағындағы  № № 1-53 және жұп жағындағы № 2-34 үйлер
№ 236 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан қаласы, Н.Төреқұлов атындағы орта мектебінің ғимараты.
Шекаралары: Жүсіп Қыдыр көшесіндегі № № 1-60 үйлер, Ибрахим ата көшесіндегі № № 1-33 үйлер, Төле би көшесіндегі № № 1-20 үйлер, О.Жарылқапов көшесіндегі № № 2-30 үйлер, Қ.Мұсаев көшесіндегі № № 1-22 үйлер, Жұмасеитов көшесінің тақ жағындағы № № 77-87 және жұп жағындағы № № 44-60 үйлер, Нысанбаев көшесінің тақ жағындағы № № 1-13 және жұп жағындағы № № 2-26 үйлер, Абылай хан көшесіндегі № № 136-150 үйлер, С.Ерубаев көшесіндегі № № 1-103 үйлер, Қалауова көшесіндегі № № 1-9 үйлер, М.Өтемісұлы көшесіндегі № № 1-7 үйлер, Жүсіп Қыдыр көшесіндегі № № 82, 84 көпқабатты үйлер, Ә.Нұрмаханов көшесіндегі № № 55-76 үйлер, Әубәкір қары көшесіндегі № № 29-89 үйлер, М.Төлебаев көшесіндегі № № 1-81 үйлер, А.Жұбанов көшесіндегі № № 1-81 үйлер, А.Байтұрсынов көшесіндегі № № 2-64 үйлер, Алтынсарин көшесіндегі № № 16-35 үйлер, Н.Абдиров көшесіндегі № № 1-76 үйлер, Т.Рысқұлов көшесіндегі № № 23-145 үйлер, Ж.Саин көшесіндегі № № 1-48 үйлер, Ұлықбек көшесіндегі № № 1-32 үйлер, Жароков көшесіндегі № № 1-27 үйлер, Шорнақ көшесіндегі № № 1-20 үйлер.
№ 237 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан қаласы, Қ.Сатпаев атындағы орта мектебінің ғимараты.

Границы: дома № № 1-39 по улице Ержигитова, дома № № 1-38 по улице Б.Майлина, дома № № 1-40 по улице Т.Асылбекова, дома № № 1-43 нечетной стороны и № № 2-12 четной стороны улицы Алпамыс батыра, дома № № 1-67 по улице М.Мажитулы, дома № № 1-44 по улице Жангелдина, дома № № 1-76 по улице Желтоксан, дома № № 1-14 по улице Сарыарка, дома № № 1-67 по улице Ертостик, многоэтажные дома, расположенные по улице Балакаева.
Избирательный участок № 238
Центр: город Туркестан, здание средней школы имени С.Ерубаева.
Границы: дома № № 39-111 по улице Б.Майлина, дома № № 68-86 по улице Ертостик, дома № № 46-140 по улице Жангельдина, дома № № 49-129 нечетной стороны и № № 42-110 четной стороны улицы Асылбекова, дома № № 1-21 по улице Т.Рыскулова, дома № № 1-37 по улице Каратау, дома № № 1-36 по улице Балакаева, дома № № 1-27 по улице Даулетбаева.
Избирательный участок № 239
Центр: город Туркестан, здание средней школы имени Ж.Едилбаева.
Границы: дома № № 1-154 по улице К.Сарыбаева, дома № № 1-74 по улице Байжанова, дома № № 1-187 по улице А.Сандыбай, дома № № 1-98 по улице Наймантай батыра, дома № № 1-109 по улице Б.Момышулы, дома № № 1-114 по улице Т.Бигельдинова, дома № № 1-136 по улице Б.Кала би, дома № № 1-136 по улице С.Рахимова, дома № № 1-139 по улице С.Торайгырова, дома № № 1-136 по улице Базар жырау, дома № № 12, 13, 14, 15, 16, расположенные в микрорайоне Бекзат.
Избирательный участок № 240
Центр: город Туркестан, здание № 31 школы—интернат имени Абая.
Границы: дома № № 43-163 по улице Абая, дома № № 36-139 по улице А.Усенова, дома № № 1-69 по улице Жангирхана, дома № № 1-34 по улице Женис, дома № № 32-119 по улице М.Габдуллина, дома № № 22-172 по улице М.Сыздыкова, дома № № 1-41 по улице Б.Исабекова, дома № № 1-37 по улице Есенберлина, дома № № 1-42 по улице Жарова, дома № № 1-13 по улице Шилменбет би, дома № № 1-48 по улице Карабура аулие, дома № № 1-32 по улице Казакбаева, дома № № 1-81 по улице Байконыр, дома № № 28-68 по улице Б.Акшаулы.
Избирательный участок № 241
Центр: город Туркестан, здание Профессионального лицея № 21.
Границы: дома № № 71-206 по улице Жангирхана, дома № № 1-57 по улице Байтерекулы, дома № № 1-27 по улице Коммуны, дома № № 1-92 по улице Нариманова, дома № № 1-94 по улице Анет баба, дома № № 1-67 по улице Миронова, дома № № 1-65 по улице Акынбек, дома № № 25-71 по улице Б.Акшаулы, дома № № 94-170 по улице Абая, дома № № 65-95, расположенные в переулке Байконур, дома № № 37, 38 по улице Женис, дома № № 105-165 по улице Габдуллина, дома № № 1-56 по улице Б.Смаилова, дома № № 1-76 по улице Сыздыкова, дома № № 1-52 по улице Луганская, дома № № 1-30 по улице Шанина.
Избирательный участок № 242
Центр: город Туркестан, здание товарищества с ограниченной ответственностью «Туркестанмунайкомплект».

Шекаралары: Ержігітов көшесіндегі № № 1-39 үйлер, Б.Майлин көшесіндегі № № 1-38 үйлер, Т.Асылбекова көшесіндегі № № 1-40 үйлер, Алпамыс батыр көшесінің тақ жағындағы № № 1-43 және жұп жағындағы № № 2-12 үйлер, М.Мәжітұлы көшесіндегі № № 1-67 үйлер, Жангелдин көшесіндегі № 1-44 үйлер, Желтоқсан көшесіндегі № № 1-76 үйлер, Сарыарқа көшесіндегі № № 1-14 үйлер, Ертөстік көшесіндегі № № 1-67 үйлер, Балақаев көшесінде орналасқан көпқабатты үйлер.
№ 238 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан қаласы, С.Ерубаев атындағы орта мектебінің ғимараты.
Шекаралары: Б.Майлин көшесіндегі № № 39-111 үйлер, Ертөстік көшесіндегі № № 68-86 үйлер, Жангелдин көшесіндегі № № 46-140 үйлер, Асылбекова көшесінің тақ жағындағы № № 49-129 және жұп жағындағы № № 42-110 үйлер, Т.Рысқұлов көшесіндегі № № 1-21 үйлер, Қаратау көшесіндегі № № 1-37 үйлер, Балақаев көшесіндегі № № 1-36 үйлер, Дәулетбаев көшесіндегі № № 1-27 үйлер.
№ 239 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан қаласы, Ж.Еділбаев атындағы орта мектебінің ғимараты.
Шекаралары: Қ.Сарыбаев көшесіндегі № № 1-154 үйлер, Байжанов көшесіндегі № № 1-74 үйлер, Ә.Сандыбай көшесіндегі № № 1-187 үйлер, Наймантай батыр көшесіндегі № № 1-98 үйлер, Момышұлы көшесіндегі № № 1-109 үйлер, Т.Бигельдинов көшесіндегі № № 1-114 үйлер, Б.Қала би көшесіндегі № № 1-136 үйлер, С.Рахимов көшесіндегі № № 1-136 үйлер, С.Торайғыров көшесіндегі № № 1-139 үйлер, Базар жырау көшесіндегі № № 1-136 үйлер, Бекзат мөлтек ауданында орналасқан № № 12, 13, 14, 15, 16 үйлер.
№ 240 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан қаласы, № 31 Абай атындағы мектеп-интернатының ғимараты.
Шекаралары: Абай көшесіндегі № № 43-163 үйлер, А.Үсенов көшесіндегі № № 36-139 үйлер, Жәңгірхан көшесіндегі № № 1-69 үйлер, Жеңіс көшесіндегі № № 1-34 үйлер, М.Ғабдуллин көшесіндегі № № 32-119 үйлер, М.Сыздықов көшесіндегі № № 22-172 үйлер, Б.Исабеков көшесіндегі № № 1-41 үйлер, Есенберлин көшесіндегі № № 1-37 үйлер, Жарова көшесіндегі № № 1-42 үйлер, Шілменбет би көшесіндегі № № 1-13 үйлер, Қарабұра әулие көшесіндегі № № 1-48 үйлер, Қазақбаев көшесіндегі № № 1-32 үйлер, Байқоңыр көшесіндегі № № 1-81 үйлер, Б.Ақшаұлы көшесіндегі № № 28-68 үйлер.
№ 241 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан қаласы, № 21 Кәсіптік колледжінің ғимараты.
Шекаралары: Жәңгірхан көшесіндегі № № 71-206 үйлер, Байтерекұлы көшесіндегі № № 1-57 үйлер, Коммуна көшесіндегі № № 1-27 үйлер, Нариманов көшесіндегі № № 1-92 үйлер, Әнет баба көшесіндегі № № 1-94 үйлер, Миронов көшесіндегі № № 1-67 үйлер, Ақынбек көшесіндегі № № 1-65 үйлер, Б.Ақшаұлы көшесіндегі № № 25-71 үйлер, Абай көшесіндегі № № 94-170 үйлер, Байқоңыр көшесінің өткеліндегі № № 65-95 үйлер, Жеңіс көшесіндегі № № 37-38 үйлер, М.Ғабдуллин көшесіндегі № № 105-165 үйлер, Б.Смаилов көшесіндегі № № 1-56 үйлер, Сыздықов көшесіндегі № № 1-76 үйлер, Луганский көшесіндегі № № 1-52 үйлер, Шанин көшесіндегі № № 1-30 үйлер.
№ 242 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан қаласы, «Туркестанмунайкомплект» жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің ғимараты.

Границы: дома № № 1-40 по улице Абая, дома № № 1-34 по улице А.Усенова, дома № № 1-53 по улице А.Навои, дома № № 1-81 по улице Дибаева, дома № № 1-12 по улице Б.Акшаулы, дома № № 2-20 по улице Исабек, дома № № 1-30 по улице Б.Смайлова, дома № № 1-45 по улице М.Габдуллина, дома № № 1-61 по улице Койшыбаева, дома № № 1-41 по улице М.Жумабаева, дома № № 1-41 по улице М.Сыздыкова, дома № № 1-31 по улице Нефтебазы, дома № № 1-52 по улице О.Жандосова, дома № № 1-40 по улице Т.Абуова, дома № № 1-64 по улице П.Ахмедова.
Избирательный участок № 243
Центр: город Туркестан, здание средней школы № 20.
Границы: дома, расположенные в переулке Аль-Фараби, дома, расположенные по улицам Шымбулак, Когершин, дома № № 1-98 по улице Аль-Фараби, дома № № 1-192 по улице Юсупова, дома № № 2-68 по улице Абдрахманова, дома № № 1-27 по улице Аккайын, дома № № 1-12 по улице Мусакулова, дома, расположенные на территории участка средний Бирлик.
Избирательный участок № 244
Центр: город Туркестан, здание средней школы имени Ш.Ниязова.
Границы: дома № № 1-168 по улице Ш.Ниязова, дома № № 1-88 по улице Бабаева, дома № № 1-84 по улице Нарбаева, дома № № 1-9 по улице Керуен сарай, дома № № 1-13 по улице Молдабекова, дома № № 51-102 по улице Елкеева, дома № № 171-246 по улице Ататюрка, дома № № 1-50 по улице Амангелди, дома № № 1-81 по улице Шайхантаур.
Избирательный участок № 245
Центр: город Туркестан, здание средней школы имени С.Рахимова.
Границы: дома, расположенные по улице М.Абеновой, по улице Алшын, по улице Алкожа ата, по улице Батырбекова и по улице Мамай батыра.
Избирательный участок № 246
Центр: город Туркестан, здание средней школы имени М.Абеновой.
Границы: дома расположенные по улицам Т.Баялиева, А.Толегенова С.Болыс, Уш Коныр, Ауес апа, Гаухар ана, Иассы, К.Рысулбекова, Б.Момышулы, Ы.Алтынсарина, Отырар, Жибек жолы, Байтанаева, А.Байтурсынова, Даулет, А.Оразбаева, Б.Жолымбек, дома, расположенные на правой стороне проспекта Тауке хана с улицы Жибек жолы до улицы С.Болыс и дома, расположенные на левой стороне трассы Туркестан-Шаульдер.
Избирательный участок № 247
Центр: город Туркестан, сельский округ Иассы, населенный пункт Шойтобе, дом № 7.
Границы: населенный пункт Шойтобе.
Избирательный участок № 248
Центр: город Туркестан, сельский округ Орангай, село Орангай, здание средней школы имени М.Ауэзова.
Границы: село Орангай.
Избирательный участок № 249
Центр: город Туркестан, сельский округ Иассы, село Енбекши-Дихан, здание средней школы «Шобанак».
Границы: село Енбекши-Дихан.
Избирательный участок № 250
Центр: город Туркестан, сельский округ Орангай, село Коскорган, здание средней школы «Коскорган».
Границы: село Коскорган.
Избирательный участок № 251
Центр: город Туркестан, сельский округ Орангай, село Бостандык, здание средней школы имени М.Казыбекова.
Границы: село Бостандык.
Избирательный участок № 252
Центр: город Туркестан, сельский округ Жуйнек, село Жуйнек, здание средней школы имени Югнаки.
Границы: село Жуйнек.
Избирательный участок № 253
Центр: город Туркестан, сельский округ Жуйнек, село Шипан, здание средней школы «Шипан».
Границы: село Шипан.
Избирательный участок № 254
Центр: город Туркестан, сельский округ Жуйнек, село Кызыл жол, здание средней школы «Кызыл жол».
Границы: село Кызылжол.
Избирательный участок № 255
Центр: город Туркестан, здание средней школы имени Е.Изатуллаева.
Границы: дома, расположенные на территории населенного пункта Бирлик.
Избирательный участок № 256
Центр: город Туркестан, сельский округ Карачик, село Карачик, здание средней школы «Туран».
Границы: село Карачик.
Избирательный участок № 257
Центр: город Туркестан, сельский округ Карачик, село Кумтиын, здание средней школы «Кумтиын».
Границы: село Кумтиын и село Кызыл шаруа.
Избирательный участок № 258
Центр: город Туркестан, сельский округ Бабайкорган, село Шерт, здание средней школа «Шерт».
Границы: село Шерт.
Избирательный участок № 259
Центр: город Туркестан, сельский округ Бабайкорган, село Улгили, здание средней школы имени М.Балакаева.
Границы: село Улгили.
Избирательный участок № 260
Центр: город Туркестан, сельский округ Бабайкорган, село Абай, здание средней школы имени Абая.
Границы: села Абай, Коксарай, Игилик, Бозбулак.
Избирательный участок № 261
Центр: город Туркестан, сельский округ Бабайкорган, село Бабайкорган, здание средней школы «Бабайкорган».
Границы: село Бабайкорган.
Избирательный участок № 262
Центр: город Туркестан, сельский округ Сауран, село Ынталы, здание средней школы «Майдантал».
Границы: село Ынталы, населенные пункты Сасыкбулак, Майдантал 1 май, Мир.
Избирательный участок № 263
Центр: город Туркестан, сельский округ Сауран, село Каражон, здание средней школы «Каражон».
Границы: село Каражон, населенные пункты Шашана, Кусшы, Егизкара, Аксай.
Избирательный участок № 264
Центр: город Туркестан, сельский округ Жибек жолы, село Старый Сауран, здание средней школа имени Ы.Алтынсарина.
Границы: населенный пункт № 30 разъезд, село Каратобе.
Избирательный участок № 265
Центр: город Туркестан, сельский округ Жибек жолы, село Сауран, здание средней школы «Сауран».
Границы: село Сауран, населенные пункты Шорнактобе, Кунжыгар, Таскудык, Сарыкум.
Избирательный участок № 266
Центр: город Туркестан, сельский округ Шорнак, село Космезгил, здание средней школы «Кызыл Аскер».
Границы: населенные пункты № 32 разъезд, Каракум, Актобе, Сидактобе, Ашыкудык.
Избирательный участок № 267
Центр: город Туркестан, сельский округ Шорнак, село Шорнак, здание средней школы «Шорнак».
Границы: село Шорнак.
Избирательный участок № 268
Центр: город Туркестан, сельский округ Шорнак, село Аша, здание средней школы имени Т.Айтжанова.
Границы: село Аша, населенные пункты М.Горький, Аккенсе, Мыншокы.
Избирательный участок № 269
Центр: город Туркестан, сельский округ Ушкайык, село Теке, здание средней школы имени А.Усенова.
Границы: села Теке, Жалантос.
Избирательный участок № 270
Центр: город Туркестан, сельский округ Ушкайык, село Нуртас, здание средней школы имени Н.Ондасынова.
Границы: село Нуртас.
Избирательный участок № 271
Центр: город Туркестан, сельский округ Ушкайык, село С.Кожанова, здание средней школы имени С.Кожанова.
Границы: села С.Кожанова, Кызыл шаруа.
Избирательный участок № 272
Центр: город Туркестан, сельский округ Шага, село Шага, здание средней школы имени В.Вахидова.
Границы: села Шага, Шоктас.
Избирательный участок № 273
Центр: город Туркестан, сельский округ Шага, село ХХХ лет Казахстана, здание средней школы имени М.Мусы.
Границы: улицы Б.Майлина, Биржансал, Ахан сери, С.Муканова, Д.Кунаева, С.Кожанова, Абая, Ы.Алтынсарина, Жамбыла, Курмангазы, А.Молдагуловой, С.Сейфуллина, Магжан, Ш.Калдаякова, М.Мусы села ХХХ лет Казахстана.
Избирательный участок № 274
Центр: город Туркестан, сельский округ Шага, село Бершин тобе, здание средней школы «Ташанак».
Границы: село Бершин тобе.
Избирательный участок № 275
Центр: город Туркестан, сельский округ Старый Икан, село Старый Икан, здание средней школы имени А.Яссави.
Границы: дома, расположенные на западной части трассы Туркестан-Шымкент до улицы А.Навои в селе Старый Икан.
Избирательный участок № 276
Центр: город Туркестан, сельский округ Старый Икан, село Старый Икан, здание средней школы «Икан».
Границы: дома, расположенные на восточной части трассы Туркестан-Шымкент до улицы М.Айметова села Старый Икан.
Избирательный участок № 277
Центр: город Туркестан, сельский округ Старый Икан, село Старый Икан, здание основной школы «Икан».
Границы: улицы, улица А.Навои в селе Старый Икан, улицы, расположенные на западной части трассы Туркестан-Шымкент по улице А.Навои, село Достык, участок Диханабад. Дома, расположенные на восточной части трассы Туркестан-Шымкент начиная с улицы М.Айметова.
Избирательный участок № 278
Центр: город Туркестан, сельский округ Новый Икан, село Ибата, здание средней школы имени Улугбека.
Границы: улицы Иканская, С.Рахимова, А.Кунанбаева, Н.Камалбекова, Э.Нигматуллаева, М.Нурыша, С.Сейфуллина, Ж.Жабаева, М.Маметова, Б.Шалабаева, Ибадулла ата, А.Навои, Аль-Фараби села Ибата.
Избирательный участок № 989
Центр: город Туркестан, сельский округ Карачик, село Карачик, здание средней школы «Карачик».
Границы: село Карачик.
Избирательный участок № 990
Центр: город Туркестан, здание средней школы № 19.
Границы: улицы Акан сери, Биржансал, Баян батыра, Мырзахметова, Едиге батыра, Сырым батыра, Кабанбай батыра, Гаухар батыра, Агыбай батыра, Жанкожа батыра, Касымхан батыра, Баба тукти шашты Азиза, Бухар жырау, Майлы Кожа, Сугир куйши, Коркыт ата, Арыстан баб, Айша биби, Укаш ата, Казак курылтайы, 22 наурыз, Исмаилова, Усманова, М.Шокай, Карменов, Тараз, Кулыншак акын, Шади акын, Жибек жолы, Жармухамедова.
Избирательный участок № 991
Центр: город Туркестан, проспект Б.Саттарханова, здание Дома культуры Международного Казахско-Турецкого университета имени Ходжа Ахмеда Яссави.
Границы: здания общежитий Международного Казахско-Турецкого университета имени Ходжа Ахмеда Яссави, дома, расположенные в городке «Магжан» и по улицам Н.Назарбаева и Т.Озала.
Избирательный участок № 1002
Центр: город Туркестан, сельский округ Старый Икан, село Достык, здание средней школы «Достык».
Границы: село Достык.
Избирательный участок № 1003
Центр: город Туркестан, сельский округ Новый Икан, село Ибата, здание крестьянского хозяйства «Мехман».
Границы: улицы А.Торехана, С.Болыс, Бегалы би, Улугбека, Икан су села Ибата, населенные пункты Актобе, Ойык.
Избирательный участок № 1004
Центр: город Туркестан, сельский округ Шага, село ХХХ лет Казахстана, здание начальной школы имени М.Мусы.
Границы: улицы Казыбек би, Т.Рыскулова, Шымкент, Амангелди, А.Навои, Майлыкожа, Абдималик ата, Ынтымак, Бершин тобе, Темиркорган, С.Шакирова, Фуркат в селе ХХХ лет Казахстана.
Избирательный участок № 1020
Центр: город Туркестан, здание средней школы № 21.

Шекаралары: Абай көшесіндегі № № 1-40 үйлер, А.Үсенов көшесіндегі № № 1-34 үйлер, Ә.Навои көшесіндегі № № 1-53 үйлер, Диваев көшесіндегі № № 1-81 үйлер, Б.Ақшаұлы көшесіндегі № № 1-12 үйлер, Исабек көшесіндегі № № 2-20 үйлер, Б.Смайлов көшесіндегі № № 1-30 үйлер, М.Ғабдуллин көшесіндегі № № 1-45 үйлер, Қойшыбаев көшесіндегі № № 1-61 үйлер, М.Жұмабаев көшесіндегі № № 1-41 үйлер, М.Сыздықов көшесіндегі № № 1-41 үйлер, Нефтебаза көшесіндегі № № 1-31 үйлер, О.Жандосов көшесіндегі № № 1-52 үйлер, Т.Абуов көшесіндегі № № 1-40 үйлер, П.Ахмедов көшесіндегі № № 1-64 үйлер.
№ 243 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан қаласы, № 20 орта мектебінің ғимараты.
Шекаралары: Әл-Фараби көшесінің өткелінде орналасқан үйлер, Шымбұлақ, Көгершін көшелерінде орналасқан үйлер, Әл-Фараби көшесіндегі № № 1-98 үйлер, Юсупов көшесіндегі № № 1-192 үйлер, Абдрахманов көшесіндегі № № 2-68 үйлер, Аққайын көшесіндегі № № 1-27 үйлер, Мұсақұлов көшесіндегі № № 1-12 үйлер, орта Бірлік учаскесінің аумағында орналасқан үйлер.
№ 244 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан қаласы, Ш.Ниязов атындағы орта мектебінің ғимараты.
Шекаралары: Ш.Ниязов көшесіндегі № № 1-168 үйлер, Бабаев көшесіндегі № № 1-88 үйлер, Нарбаев көшесіндегі № № 1-84 үйлер, Керуен сарай көшесіндегі № № 1-9 үйлер, Молдабеков көшесіндегі № № 1-13 үйлер, Елкеев көшесіндегі № № 51-102 үйлер, Ататүрік көшесіндегі № № 171-246 үйлер, Амангелді көшесіндегі № № 1-50 үйлер, Шайхантаур көшесіндегі № № 1-81 үйлер.
№ 245 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан қаласы, С.Рахимов атындағы орта мектебінің ғимараты.
Шекаралары: М.Әбенова, Алшын, Әлқожа ата, Батырбеков, Мамай батыр көшелерінде орналасқан үйлер.
№ 246 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан қаласы, М.Әбенова атындағы орта мектебінің ғимараты.
Шекаралары: Т.Баялиев, А.Төлегенов, С.Болыс, Үш қоңыр, Әуес апа, Гауһар ана, Иассы, Қ.Рысқұлбеков, Б.Момышұлы, Ы.Алтынсарин, Отырар, Жібек жолы, Байтанаев, А.Байтұрсынов, Дәулет, А.Оразбаева, Б.Жолымбек, көшелерінде орналасқан үйлер, Жібек жолы көшесінен С.Болыс көшесіне дейін Тәуке хан даңғылының оң жағында орналасқан үйлер және Түркістан-Шәуілдір тас жолының сол жағында орналасқан үйлер.
№ 247 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан қаласы, Иассы ауылдық округі, Шойтөбе елді мекені, № 7 үй.
Шекаралары: Шойтөбе елді мекені.
№ 248 сайлау учаскесі
Орталығы:  Түркістан қаласы, Оранғай ауылдық округі, Оранғай ауылы, М.Әуезов атындағы орта мектебінің ғимараты.
Шекаралары: Оранғай ауылы.
№ 249 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан қаласы, Иассы ауылдық округі, Еңбекші-Дихан ауылы, «Шобанақ» орта мектебінің ғимараты.
Шекаралары: Еңбекші-Дихан ауылы.
№ 250 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан қаласы, Оранғай ауылдық округі, Қосқорған ауылы, «Қосқорған» орта мектебінің ғимараты.
Шекаралары: Қосқорған ауылы.
№ 251 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан қаласы, Оранғай ауылдық округі, Бостандық ауылы, М.Қазыбеков атындағы орта мектебінің ғимараты.
Шекаралары: Бостандық ауылы.
№ 252 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан қаласы, Жүйнек ауылдық округі, Жүйнек ауылы, Югнаки атындағы орта мектебінің ғимараты.
Шекаралары: Жүйнек ауылы.
№ 253 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан қаласы, Жүйнек ауылдық округі, Шипан ауылы, «Шипан» орта мектебінің ғимараты.
Шекаралары: Шипан ауылы.
№ 254 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан қаласы, Жүйнек ауылдық округі, Қызылжол ауылы, «Қызыл жол» орта мектебінің ғимараты.
Шекаралары: Қызыл жол ауылы.
№ 255 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан қаласы, Е.Изатуллаев атындағы орта мектебінің ғимараты.
Шекаралары: Бірлік елді мекенінің аумағы.
№ 256 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан қаласы, Қарашық ауылдық округі, Қарашық ауылы, «Тұран» орта мектебінің ғимараты.
Шекаралары: Қарашық ауылы.
№ 257 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан қаласы, Қарашық ауылдық округі, Құмтүйін ауылы, «Құмтүйін» орта мектебінің ғимараты.
Шекаралары: Құмтүйін, Қызыл шаруа ауылдары.
№ 258 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан қаласы, Бабайқорған ауылдық округі, Шерт ауылы, «Шерт» орта мектебінің ғимараты.
Шекаралары: Шерт ауылы.
№ 259 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан қаласы, Бабайқорған ауылдық округі, Үлгілі ауылы, М.Балақаев атындағы  орта мектебінің ғимараты.
Шекаралары: Үлгілі ауылы.
№ 260 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан қаласы, Бабайқорған ауылдық округі, Абай ауылы, Абай атындағы орта мектебінің ғимараты.
Шекаралары: Абай, Көксарай, Игілік, Бозбұлақ ауылдары.
№ 261 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан қаласы, Бабайқорған ауылдық округі, Бабайқорған ауылы, «Бабайқорған» орта мектебінің ғимараты.
Шекаралары: Бабайқорған ауылы.
№ 262 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан қаласы, Сауран ауылдық округі, Ынталы ауылы, «Майдантал» орта мектебінің ғимараты.
Шекаралары: Ынталы ауылы, Сасықбұлақ, Майдантал, 1 Май, Мир елді мекендері.
№ 263 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан қаласы, Сауран ауылдық округі, Қаражон ауылы, «Қаражон» орта мектебінің ғимараты.
Шекаралары: Қаражон ауылы, Шашана, Құсшы, Егізқара, Ақсай елді мекендері.
№ 264 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан қаласы, Жібек жолы ауылдық округі, Ескі Сауран ауылы, Ы.Алтынсарин атындағы  орта мектебінің ғимараты.
Шекаралары: № 30 разъезд елді мекені, Қаратөбе ауылы.
№ 265 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан қаласы, Жібек жолы ауылдық округі, Сауран ауылы, «Сауран» орта мектебінің ғимараты.
Шекаралары: Сауран ауылы, Шорнақтөбе, Күнжығар, Тасқұдық және Сарықұм елді мекендері.
№ 266 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан қаласы, Шорнақ ауылдық округі, Қосмезгіл ауылы, «Қызыл Әскер» орта мектебінің ғимараты.
Шекаралары: № 32-разъезд, Қарақұм, Ақтөбе, Сидақтөбе, Ащықұдық елді мекендері.
№ 267 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан қаласы, Шорнақ ауылдық округі, Шорнақ ауылы, «Шорнақ» орта мектебінің ғимараты.
Шекаралары: Шорнақ ауылы.
№ 268 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан қаласы, Шорнақ ауылдық округі, Аша ауылы, Т.Айтжанов атындағы орта мектебінің ғимараты.
Шекаралары: Аша ауылы, М.Горький, Ақкеңсе, Мыңшоқы елді мекендері.
№ 269 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан қаласы, Үшқайық ауылдық округі, Теке ауылы, А.Үсенов атындағы орта мектебінің ғимараты.
Шекаралары: Теке, Жалаңтөс ауылдары.
№ 270 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан қаласы, Үшқайық ауылдық округі, Нұртас ауылы, Н.Оңдасынов атындағы орта мектебінің ғимараты.
Шекаралары: Нұртас ауылы.
№ 271 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан қаласы, Үшқайық ауылдық округі, С.Қожанов ауылы, С.Қожанов атындағы орта мектебінің ғимараты.
Шекаралары: С.Қожанов, Қызыл шаруа ауылдары.
№ 272 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан қаласы, Шаға ауылдық округі, Шаға ауылы, В.Вахидов атындағы орта мектебінің ғимараты.
Шекаралары: Шаға, Шоқтас ауылдары.
№ 273 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан қаласы, Шаға ауылдық округі, Қазақстанның ХХХ жылдығы ауылы, М.Мұса атындағы орта мектебінің ғимараты.
Шекаралары: Қазақстанның ХХХ жылдығы ауылының Б.Майлин, Біржан сал, Ақан сері, С.Мұқанов, Д.Қонаев, С.Қожанов, Абай, Алтынсарин, Жамбыл, Құрманғазы, Ә.Молдағұлова, С.Сейфуллин, Мағжан, Ш.Қалдаяқов, М.Мұса көшелері.
№ 274 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан қаласы, Шаға ауылдық округі, Бершінтөбе ауылы, «Ташанақ» орта мектебінің ғимараты.
Шекаралары: Бершін төбе ауылы.
№ 275 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан қаласы, Ескі Иқан ауылдық округі, Ескі Иқан ауылы, А.Иассауи атындағы орта мектебінің ғимараты.
Шекаралары: Ескі Иқан ауылы, Түркістан Шымкент тасжолының батыс жағынан Ә.Навои көшесіне дейін.
№ 276 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан қаласы, Ескі Иқан ауылдық округі, Ескі Иқан ауылы, «Иқан» орта мектебінің ғимараты.
Шекаралары: Ескі Иқан ауылының Түркістан-Шымкент тасжолы бойынан шығыс жағы М.Айметов көшесіне дейін.
№ 277 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан қаласы, Ескі Иқан ауылдық округі, Ескі Иқан ауылы, «Иқан» негізгі мектебінің ғимараты.
Шекаралары: Ескі Иқан ауылының Ә.Навои көшесі, Түркістан - Шымкент тас жолы бойындағы көшелері, Достық ауылы, Диқанабад учаскесі, Түркістан Шымкент тас жолының шығыс жағы М.Айметов көшесінен бастап.
№ 278 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан қаласы, Жаңа Иқан ауылдық округі, Ибата ауылы, Ұлықбек атындағы орта мектебінің ғимараты.
Шекаралары: Ибата ауылының Иқан, С.Рахимов, А.Құнанбаев, Н.Камалбеков, Э.Нигматуллаев, М.Нұрыш, С.Сейфуллин, Ж.Жабаев, М.Мәметова, Б.Шалабаев, Ибадулла ата, Ә.Навои, Әль-Фараби көшелері.
№ 989 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан қаласы, Қарашық ауылдық округі, Қарашық ауылы, «Қарашық» орта мектебінің ғимараты.
Шекаралары: Қарашық ауылы.
№ 990 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан қаласы, № 19 орта мектебінің ғимараты.
Шекаралары: Ақан сері, Біржансал, Баян батыр, Мырзахметов, Едіге батыр, Сырым батыр, Қабанбай батыр, Гаухар батыр, Ағыбай батыр, Жанқожа батыр, Қасымхан батыр, Баба түкті шашты Азиз, Бухар жырау, Майлы қожа, Сүгір күйші, Қорқыт ата, Арыстан баб, Айша бибі, Үкаш ата, Қазақ құрылтайы, 22 наурыз, Исмаилов, Усманов, М.Шоқай, Карменов, Тараз, Құлыншақ ақын, Шәді ақын, Жібек жолы, Жармұхамедов көшелері.
№ 991 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан қаласы, Б.Саттарханов даңғылы, Қ.А.Яссауи атындағы Халықаралық Қазақ-Түрік университетінің мәдениет сарайының ғимараты.
Шекаралары: Халықаралық Қазақ-Түрік университетінің жатақханаларының ғимараттары, «Мағжан» қалашығында және Н.Назарбаев, Т.Озал көшелерінде орналасқан үйлер.
№ 1002 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан қаласы, Ескі Иқан ауылдық округі, Достық ауылы, «Достық» ауылындағы орта мектебінің ғимараты.
Шекаралары: Достық ауылы.
№ 1003 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан қаласы, Жаңа Иқан ауылдық округі, Ибата ауылы, «Мехман» шаруа қожалығының ғимараты.
Шекаралары: Ибата ауылының А.Төрехан, С.Болыс, Бегалы-би, Ұлықбек, Иқан-су көшелері, Ақтөбе және Ойық елді мекендері.
№ 1004 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан қаласы, Шаға ауылдық округі, Қазақстанның ХХХ жылдығы ауылы, М.Мұса атындағы бастауыш сыныптар мектебінің ғимараты.
Шекаралары: Қазақстанның ХХХ жылдығы ауылының Қазыбек би, Т.Рысқұлов, Шымкент, Амангелді, Навои, Майлықожа, Әбдімәлік ата, Ынтымақ, Бершін төбе, Темірқорған, С.Шәкіров, Фуркат көшелері.
№ 1020 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан қаласы, № 21 орта мектебінің ғимараты.

Границы: дома № № 113-193 нечетной стороны и № № 36-112 четной стороны улицы Б.Майлина, дома № № 1-26 по улице Кастеева, дома № № 1-26 по улице Алтаева, дома № № 1-53 по улице А.Молдагуловой, дома № № 29-65 нечетной стороны и № № 12-42 четной стороны улицы Жарокова, дома № № 38-90 по улице Улыкбека, дома № № 31-57 по улице Шорнак, дома по улице Марайм, дома № № 140-162 по улице Жангелдина, дома № № 88-203 по улице Ертостик, дома № № 112-131 по улице Асылбекова, дома, расположенные на западной части трассы Туркестан-Кызылорда до речки Карачик.
Избирательный участок № 1021
Центр: город Туркестан, здание средней школы № 22.
Границы: дома № № 1-84 по улице Алтынбекулы, дома № № 64-203 по улице Нарбаева, дома по улицам К.Аманжолова, М.Макатаева, Акорда, Ерманкулова, Башикова, Бабаева, Улыс, Сарыжайлау.
Избирательный участок № 1022
Центр: город Туркестан, здание средней школы  23.
Границы: дома, расположенные в западной части трассы Туркестан-Шымкент начиная с улицы С.Болыс, дома № № 45-65 по улице Ш.Калдаякова и улицы Сатыбалды, А.Жуйнеки, К.Жолбарыс, Н.Исакул, Майлы кожа, Т.Рустемова, Туран, С.Ибрагимова, Ысмайлова, О.Датка, Т.Камбатырова, С.Жарылкапова.
Избирательный участок № 1023
Центр: город Туркестан, здание средней школы № 24.
Границы: дома, расположенные по улицам вдоль трассы Туркестан-Кентау, начиная с канала «Арысь-Туркестан».
Избирательный участок № 1024
Центр: город Туркестан, здание Музыкальной школы.
Границы: дома № № 36-113 по проспекту Тауке хана, дома № № 27-126 по улице Султанова, дома № № 1-25 по улице Шакарима, дома № № 1-26 по улице Абдусаттарова, дома № № 1-36 по улице Кенесары, дома № № 90-138 по улице С.Ерубаева, дома № № 1-38 по улице Ыбырайулы, дома № № 1-25 по улице Байтасова, дома № № 54-113 по улице Юлдашева.
Избирательный участок № 1025
Центр: город Туркестан, здание колледжа «Болашак».
Границы: дома улицы Парасат, Атамекен, Ынтымак, Арай, Жулдыз, Жас Казак, Руханият, Оркениет, Ертаргын, Кунанбай Кажы, Сегиз сери, Татимбет, Керей хана, С.Бейбарыс, Жанибек батыра, Ж.Ташенова, Д.Дурия, Асанбай ата, Туран, Жас алаш, Тауелсиздиктин 10 жылдыгы, дома без номеров, расположенные на территории участка средний Бирлик.
Избирательный участок № 1026
Центр: город Туркестан, сельский округ Старый Икан, село Старый Икан, здание Профессионального лицея № 23.
Границы: дома, расположенные по улицам К.Исмаилова, Г.Бабажанова, Д.Кунаева, Космонавтов, Салауат, М.Юлдашева, находящиеся в восточной части трассы Туркестан-Шымкент в селе Старый Икан.

Шекаралары: Б.Майлин көшесінің тақ жағындағы № № 113-193 және жұп жағындағы № № 36-112 үйлер, Қастеев көшесіндегі № № 1-26 үйлер, Алтаев көшесіндегі № № 1-26 үйлер, Ә.Молдағұлова көшесіндегі № № 1-53 үйлер, Жароков көшесінің тақ жағындағы № № 29-65 және жұп жағындағы № № 12-42 үйлер, Ұлықбек көшесіндегі № 38-90 үйлер, Шорнақ көшесіндегі № № 31-57 үйлер, Марайм көшесіндегі үйлер, Жангелдин көшесіндегі № № 140-162 үйлер, Ертөстік көшесіндегі № № 88-203 үйлер, Асылбекова көшесіндегі № № 112-131 үйлер, Түркістан-Қызылорда тас жолының батыс жағындағы орналасқан үйлер Қарашық өзеніне дейін.
№ 1021 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан қаласы, № 22 орта мектебінің ғимараты.
Шекаралары: Алтынбекұлы көшесіндегі № № 1-84 үйлер, Нарбаева көшесіндегі № № 64-203 үйлер, Қ.Аманжолов, М.Мақатаев, Ақорда, Ерманқұлов, Башиков, Бабаев, Ұлыс, Сарыжайлау көшелері.
№ 1022 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан қаласы, № 23 орта мектебінің ғимараты.
Шекаралары: С.Болыс көшесінен бастап Түркістан-Шымкент тас жолының батыс жағында орналасқан үйлер, Ш.Қалдаяқов көшесіндегі № № 45-65 үйлер, Сатыбалды, А.Жуйнеки, К.Жолбарыс, Н.Исақұл, Майлы қожа, Т.Рустемов, Тұран, С.Ибрагимов, Ысмайлов, О.Датқа, Т.Қамбатыров, С.Жарылқапов көшелері.
№ 1023 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан қаласы, № 24 орта мектебінің ғимараты.
Шекаралары: «Арыс-Түркістан» каналынан бастап Түркістан-Кентау тас жолы бойындағы көшелерде орналасқан үйлер.
№ 1024 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан қаласы, Саз мектебінің ғимараты.
Шекаралары: Тәуке хан даңғылындағы № № 36-113 үйлер, Сұлтанов көшесіндегі № № 27-126 үйлер, Шәкәрім көшесіндегі № № 1-25 үйлер, Абдусаттаров көшесіндегі № № 1-26 үйлер, Кеңесары көшесіндегі № № 1-36 үйлер, С.Ерубаев көшесіндегі № № 90-138 үйлер, Ыбырайұлы көшесіндегі № № 1-38 үйлер, Байтасов көшесіндегі № № 1-25 үйлер, Юлдашев көшесіндегі № № 54-113 үйлер.
№ 1025 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан қаласы, Болашақ колледжінің ғимараты.
Шекаралары: Парасат, Атамекен, Ынтымақ, Арай, Жұлдыз, Жас қазақ, Руханият, Өркениет, Ертарғын, Құнанбай қажы, Сегіз сері, Тәтімбет, Керей хан, С.Бейбарыс, Жәнібек батыр, Ж.Тәшенов, Д.Дүрия, Асанбай ата, Тұран, Жас алаш, Тәуелсіздіктің 10 жылдығы көшелері, орта Бірлік учаскесіндегі нөмірсіз үйлер.
№ 1026 сайлау учаскесі
Орталығы: Түркістан қаласы, Ескі Иқан ауылдық округі, Ескі Иқан ауылы, № 23 кәсіптік лицейінің ғимараты.
Шекаралары: Ескі Иқан ауылының Түркістан-Шымкент трассасының шығыс жағындағы Қ.Исмаилов, Ғ.Бабажанов, Д.Қонаев, Космонавттар, Салауат, М.Юлдашев көшелері.