О внесении изменений в решение Созакского районного маслихата от 22 декабря 2010 года № 223 "О районном бюджете на 2011-2013 годы"
Решение маслихата Созакского района Южно-Казахстанской области от 21 октября 2011 года N 288. Зарегистрировано Управлением юстиции Созакского района Южно-Казахстанской области 28 октября 2011 года N 14-12-128. Утратило силу в связи с истечением срока применения - письмо Созакского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 12 января 2012 года N 8
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения -  письмо Созакского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 12.01.2012 N 8.
В соответствии с пунктом 5 статьей 109 Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и решением Южно-Казахстанского областного маслихата от 12 октября 2011 года № 45/444-IV «О внесении изменений и дополнения в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 10 декабря 2010 года № 35/349-IV «Об областном бюджете на 2011-2013 годы» зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2058, Созакский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Созакского районного маслихата от 22 декабря 2010 года № 223 «О районном бюджете на 2011-2013 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 14-12-115, опубликовано 1 января 2011 года в газете «Молшылык» № 01-02-03) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры «5 431 025» заменить цифрами «5 460 821»;
цифры «3 166 136» заменить цифрами «3 059 157»;
цифры «2 566» заменить цифрами «133 653»;
цифры «22 550» заменить цифрами «28 442»;
цифры «2 239 773» заменить цифрами «2 239 569»;
в подпункте 2):
цифры «5 619 594» заменить цифрами «5 649 390»;

"2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Созақ аудандық мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы № 223 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Созақ аудандық мәслихатының 2011 жылғы 21 қазандағы N 288 шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысы Созақ ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 28 қазанда N 14-12-128 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Созақ аудандық мәслихатының 2012 жылғы 12 қаңтардағы N 8 хатымен
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Созақ аудандық мәслихатының 2012.01.12 N 8 хатымен.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 109-бабының 5-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына және Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2011 жылғы 12 қазандағы № 45/444-IV «2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2010 жылғы 10 желтоқсандағы № 35/349-IV шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы» Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2058 тіркелген шешіміне сәйкес, Созақ аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. «2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» Созақ аудандық мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы № 223 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 14-12-115 нөмірмен тіркелген, 2011 жылғы 1 қаңтарда «Молшылық» газетінің 01-02-03 нөмірлерінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
тармақшада:
«5 431 025» деген сандар «5 460 821» деген сандармен ауыстырылсын;
«3 166 136» деген сандар «3 059 157» деген сандармен ауыстырылсын;
«2 566» деген сандар «133 653 » деген сандармен ауыстырылсын;
«22 550 » деген сандар «28 442» деген сандармен ауыстырылсын;
«2 239 773» деген сандар «2 239 569» деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
«5 619 594» деген сандар «5 649 390» деген сандармен ауыстырылсын;