Об организации молодежной практики на 2011 год
Постановление Толебийского районного акимата Южно-Казахстанской области от 25 октября 2011 года N 441. Зарегистрировано Управлением юстиции Толебийского района Южно-Казахстанской области 27 октября 2011 года N 14-13-94. Утратило силу в связи с истечением срока применения - письмо акимата Толебийского района Южно-Казахстанской области от 17 января 2012 года № 7-109
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - письмо акимата Толебийского района Южно-Казахстанской области от 17.01.2012 № 7-109.
В соответствии с подпунктом 5-7 статьи 7статьей 18-2 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения» и Постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 «О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения» акимат района  ПОСТАНОВЛЯЕТ:

2011 жылы жастар практикасын ұйымдастыру туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Төлеби аудандық әкімдігінің 2011 жылғы 25 қазандағы N 441 Қаулысы. Оңтүстік Қазақстан облысы Төлеби ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 27 қазанда N 14-13-94 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты қаулының күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Төлеби ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 17 қаңтардағы № 7-109 хатымен
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты қаулының күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Төлеби ауданы әкімдігінің 2012.01.17 № 7-109 хатымен.
«Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 7 бабы 5-7 тармақшасына, 18-2 бабына және «Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 Қаулысына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ: