О внесении изменений и дополнений в решение от 24 декабря 2010 года № 26/310-IV "Об областном бюджете на 2011-2013 годы"
Решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 8 июня 2011 года N 30/353-IV. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 14 июня 2011 года за N 2546. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято (письмо аппарата Восточно-Казахстанского областного маслихата от 22 декабря 2011 года № 521/01-06)
Сноска. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято (письмо аппарата Восточно-Казахстанского областного маслихата от 22.12.2011 № 521/01-06).
Примечание РЦПИ.
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии со статьей 108 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», постановлением Правительства Республики Казахстан от 15 марта 2011 года № 257 «Об утверждении распределения и Правил использования средств на реализацию межсекторального и межведомственного взаимодействия по вопросам охраны здоровья граждан на 2011 год» Восточно-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 24 декабря 2010 года № 26/310-IV «Об областном бюджете на 2011-2013 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2541, опубликовано в газете «Дидар» от 8 января 2011 года № 2, 11 января 2011 года № 3, 13 января 2011 года № 4, «Рудный Алтай» от 10 января 2011 года № 2, 12 января 2011 года № 3, 14 января 2011 года № 4) следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
подпункт 1) изложить в следующей редакции:
«доходы - 146334500,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 14073671 тысяч тенге;
неналоговые поступления 1419998,9 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов 130840830,3 тысяч тенге;»;
подпункт 2) изложить в следующей редакции:
«затраты - 147140593,8 тысяч тенге;»;
подпункт 4) изложить в следующей редакции:
«сальдо по операциям с финансовыми активами - 738840 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 738840 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;»;
2) пункт 11 изложить в следующей редакции:
«Предусмотреть в областном бюджете на 2011 год трансферты из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на социальную помощь отдельным категориям нуждающихся граждан в сумме 1146088 тысяч тенге согласно приложению 6.»;

"2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" 2010 жылғы 24 желтоқсандағы № 26/310-IV шешімге өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2011 жылғы 08 маусымдағы N 30/353-IV шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 14 маусымда N 2546 тіркелді. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Шығыс Қазақстан облыстық мәслихаты аппаратының 2011 жылғы 22 желтоқсандағы N 521/01-06 хаты)
Ескерту. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Шығыс Қазақстан облыстық мәслихаты аппаратының 2011.12.22   N 521/01-06 хаты).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 108-бабына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, «Азаматтардың денсаулығын сақтау мәселелері бойынша 2011 жылға арналған сектораралық және ведомствоаралық өзара іс-қимылды іске асыруға берілетін қаражатты бөлу және пайдалану қағидасын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 15 наурыздағы № 257 қаулысына сәйкес Шығыс Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. «2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» 2010 жылғы 24 желтоқсандағы № 26/310-IV Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген нөмірі 2541, «Дидар» газетінің 2011 жылғы 8 қаңтардағы № 2, 2011 жылғы 11 қаңтардағы № 3, 2011 жылғы 13 қаңтардағы № 4, «Рудный Алтай» газетінің 2011 жылғы 10 қаңтардағы № 2, 2011 жылғы 12 қаңтардағы № 3, 2011 жылғы 14 қаңтардағы № 4 сандарында жарияланды) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақта:
1) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
«кірістер - 146334500,2 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 14073671 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 1419998,9 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша - 130840830,3 мың теңге;»;
2) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
«шығындар - 147140593,8 мың теңге;»;
4) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
«қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо - 738840 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 738840 мың теңге;
мемлекеттiң қаржы активтерiн сатудан түсетiн түсiмдер - 0 мың теңге;»;
2) 11 тармақ келесі редакцияда жазылсын:
«6 қосымшаға сәйкес 2011 жылға арналған облыстық бюджетте аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне облыстық бюджеттен мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек көрсетуге 1146088 мың теңге сомасында трансферттер көзделсін.»;

3) пункт 12 изложить в следующей редакции:
«Предусмотреть в областном бюджете на 2011 год трансферты из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) в сумме 4102357,4 тысяч тенге согласно приложению 7.»;
4) пункт 15 дополнить абзацем тридцать вторым следующего содержания:
«8024 тысяч тенге – на реализацию социальных проектов по профилактике ВИЧ-инфекции среди лиц, находящихся и освободившихся из мест лишения свободы, в рамках реализации Государственной программы развития здравоохранения Республики Казахстан «Саламатты Қазақстан» на 2011-2015 годы.»;
5) дополнить пунктом 17-2 следующего содержания:
«17-2. В соответствии с Указом Президента Республики Казахстан от 2 мая 2011 года № 67 «О совершенствовании органов внешнего государственного финансового контроля в регионах» предусмотреть в областном бюджете средства на создание государственного учреждения «Ревизионная комиссия по Восточно-Казахстанской области».»;
6) пункт 20 дополнить абзацем четырнадцатым следующего содержания:
«54267 тысяч тенге – бюджету Катон-Карагайского района на средний ремонт автодороги «Согорное-Печи-Белое 27-54 км».»;
7) приложения 1671323 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12345 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии                        А. Шмурыгин
Секретарь
Восточно-Казахстанского
областного маслихата                       В. Ахаев
Приложение 1
к решению Восточно-Казахстанского
областного маслихата
от 8 июня 2011 года № 30/353-IV
Приложение 1
к решению Восточно-Казахстанского
областного маслихата
от 24 декабря 2010 года № 26/310-IV
Областной бюджет на 2011 год
Категория
Сумма
(тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование доходов

3) 12 тармақ келесі редакцияда жазылсын:
«7 қосымшаға сәйкес 2011 жылға арналған облыстық бюджетте аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне облыстық бюджеттен 4102357,4 мың теңге сомасында трансферттер көзделсін.»;
4) 15 тармақ мынадай мазмұндағы отыз екінші абзацпен толықтырылсын:
«8024 мың теңге – Қазақстан Республикасының денсаулық сақтау саласын дамытудың 2011–2015 жылдарға арналған «Саламатты Қазақстан» мемлекеттік бағдарламасын іске асыру шеңберінде бас бостандығынан айыру орындарындағы және одан босатылған адамдардың арасында АИТВ-инфекциясының профилактикасы бойынша әлеуметтік жобаларды іске асыруға.»;
5) мынадай мазмұндағы 17-2 тармақпен толықтырылсын:
«17-2. «Өңірлерде сыртқы мемлекеттік қаржылық бақылау органдарын жетілдіру туралы» Қазақстан Республикасы Президентінің 2011 жылғы 2 мамырдағы № 67 Жарлығына сәйкес облыстық бюджетте «Шығыс Қазақстан облысы бойынша тексеру комиссиясы» мемлекеттік мекемесін құруға қаражат көзделсін.»;
6) 20 тармақ мынадай мазмұндағы он төртінші абзацпен толықтырылсын:
«54267 мың теңге – Катонқарағай ауданының бюджетіне «Согорное-Печи-Белое 27-54 км» автожолын орташа жөндеуге.»;
7) аталған шешімнің 1671323 қосымшалары осы шешімнің 12345 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Сессия төрағасы                            А. Шмурыгин
Шығыс Қазақстан облыстық
мәслихатының хатшысы                       В. Ахаев
Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының
2011 жылғы 8 маусымдағы
№ 30/353-IV шешіміне
1 қосымша
Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының
2010 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 26/310-IV шешіміне
1 қосымша
2011 жылға арналған облыстық бюджет
Санаты
Сомасы
(мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Кірістер атауы

15 943,0
016
Проведение операции «Мак»
2 734,0
019
Содержание, материально-техническое оснащение дополнительной штатной численности миграционной полиции, документирование оралманов
12 936,7
020
Содержание и материально-техническое оснащение Центра временного размещения оралманов и Центра адаптации и интеграции оралманов
2 767,0
271
Управление строительства области
261183,0
003
Развитие объектов органов внутренних дел
261 183,0
09
Прочие услуги в области общественного порядка и безопасности
425 000,0
271
Управление строительства области
425 000,0
054
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) Восточно-Казахстанской области на строительство котельной в поселке Солнечный
425 000,0
04
Образование
24016616,0
1
Дошкольное воспитание и обучение
1205666,0
261
Управление образования области
1205666,0
027
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
866 322,0
045
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
339 344,0
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
4947869,3
260
Управление туризма, физической культуры и спорта области
1963972,0
006
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
1 899 974,0
007
Общеобразовательное обучение одаренных в спорте детей в специализированных организациях образования
63 998,0
261
Управление образования области
2983897,3
003
Общеобразовательное обучение по специальным образовательным учебным программам
1 323 772,3
006
Общеобразовательное обучение одаренных детей в специализированных организациях образования
1 266 881,0
048
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
204 850,0
058
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на создание лингафонных и мультимедийных кабинетов в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования
188 394,0
4
Техническое и профессиональное, послесреднее образование
4626735,2
253
Управление здравоохранения области
271712,0
043
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального, послесреднего образования
271 712,0
261
Управление образования области

15943,0
016
«Мак» операциясын өткізу
2734,0
019
Көші-қон полициясының қосымша штаттық санын материалдық-техникалық жарақтандыру және ұстау, оралмандарды құжаттандыру
12936,7
020
Оралмандарды уақытша орналастыру орталығын және Оралмандарды бейімдеу мен біріктіру орталығын материалдық-техникалық жарақтандыру және ұстау
2767,0
271
Облыстың құрылыс басқармасы
261183,0
003
Ішкі істер органдарының объектілерін дамыту
261183,0
09
Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік саласындағы басқа да қызметтер
425000,0
271
Облыстың құрылыс басқармасы
425000,0
054
Шығыс Қазақстан облысының аудан бюджеттеріне (облыстық маңызы бар қалаларға) Солнечный кентінде қазандық салуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
425000,0
04
Бiлiм беру
24016616,0
1
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту
1205666,0
261
Облыстың білім басқармасы
1205666,0
027
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
866322,0
045
Республикалық бюджеттен аудандық бюджеттерге (облыстық маңызы бар қалаларға) мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының көлемін ұлғайтуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
339344,0
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
4947869,3
260
Облыстың туризм, дене тәрбиесі және спорт басқармасы
1963972,0
006
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
1899974,0
007
Мамандандырылған білім беру ұйымдарында спорттағы дарынды балаларға жалпы білім беру
63998,0
261
Облыстың білім басқармасы
2983897,3
003
Арнайы білім беретін оқу бағдарламалары бойынша жалпы білім беру
1323772,3
006
Мамандандырылған білім беру ұйымдарында дарынды балаларға жалпы білім беру
1266881,0
048
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
204850,0
058
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелерде лингафондық және мультимедиялық кабинеттер құруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
188394,0
4
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру
4626735,2
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
271712,0
043
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру мекемелерінде мамандар даярлау
271712,0
261
Облыстың білім басқармасы

4355023,2
024
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального образования
4 248 239,2
034
Обновление и переоборудование учебно-производственных мастерских, лабораторий учебных заведений технического и профессионального образования
75 000,0
047
Установление доплаты за организацию производственного обучения мастерам производственного обучения организаций технического и профессионального образования
31 784,0
5
Переподготовка и повышение квалификации специалистов
1924115,0
252
Исполнительный орган внутренних дел, финансируемый из областного бюджета
123822,0
007
Повышение квалификации и переподготовка кадров
123 822,0
253
Управление здравоохранения области
5084,0
003
Повышение квалификации и переподготовка кадров
5 084,0
261
Управление образования области
1795209,0
010
Повышение квалификации и переподготовка кадров
113 763,0
035
Приобретение учебного оборудования для повышения квалификации педагогических кадров
28000,0
052
Повышение квалификации, подготовка и переподготовка кадров в рамках реализации Программы занятости 2020
1 653 446,0
9
Прочие услуги в области образования
11312230,5
261
Управление образования области
1985604,4
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
74 397,0
004
Информатизация системы образования в областных государственных учреждениях образования
143 303,0
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для областных государственных учреждений образования
32 579,0
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов областного масштаба
96 678,0
033
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
350 784,0
042
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
247 313,0
011
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
77 665,0
012
Реабилитация и социальная адаптация детей и подростков с проблемами в развитии
78 929,0
013
Капитальные расходы государственных органов
5 625,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
878 331,4
271
Управление строительства области
9326626,1
007
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и реконструкцию объектов образования

4355023,2
024
Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
4248239,2
034
Техникалық және кәсіптік білім беретін оқу орындарында оқу-өндірістік шеберханаларды, зертханаларды жаңарту және қайта жабдықтау
75000,0
047
Өндірістік оқытуды ұйымдастыру үшін техникалық және кәсіптік білім беретін ұйымдардың өндірістік оқыту шеберлеріне қосымша ақыны белгілеу
31784,0
5
Мамандарды қайта даярлау және біліктіліктерін арттыру
1924115,0
252
Облыстық бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы ішкі істер органы
123822,0
007
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
123822,0
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
5084,0
003
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
5084,0
261
Облыстың білім басқармасы
1795209,0
010
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
113763,0
035
Педагогикалық кадрлардың біліктілігін арттыру үшін оқу жабдығын сатып алу
28000,0
052
Жұмыспен қамту – 2020 бағдарламасын іске асыру шеңберінде кадрлардың біліктілігін арттыру, даярлау және қайта даярлау
1653446,0
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
11312230,5
261
Облыстың білім басқармасы
1985604,4
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
74397,0
004
Білім берудің мемлекеттік облыстық мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
143303,0
005
Білім берудің мемлекеттік облыстық мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
32579,0
007
Облыстық ауқымда мектеп олимпиадаларын, мектептен тыс іс-шараларды және конкурстар өткізу
96678,0
033
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдеріне аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
350784,0
042
Үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз етуге аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
247313,0
011
Балалар мен жеткіншектердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
77665,0
012
Дамуында проблемалары бар балалар мен жеткіншектерді оңалту және әлеуметтік бейімдеу
78929,0
013
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
5625,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
878331,4
271
Облыстың құрылыс басқармасы
9326626,1
007
Білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға республикалық бюджеттен аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін нысаналы даму трансферттер

68 031,6
007
Капитальные расходы государственных органов
13 709,9
017
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на введение стандартов специальных социальных услуг
132 778,0
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственном секторе за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
65 811,0
026
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие сети отделений дневного пребывания в медико-социальных учреждениях
42 380,0
037
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию мероприятий Программы занятости 2020
448 607,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
1 146 088,0
265
Управление предпринимательства и промышленности области
76 301,0
018
Обучение предпринимательству участников Программы занятости 2020
76 301,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
13206217,1
1
Жилищное хозяйство
5551486,0
271
Управление строительства области
5551486,0
014
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
586 000,0
024
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
373 100,0
027
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
2 326 309,0
031
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
622 377,0
056
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020
1 643 700,0
2
Коммунальное хозяйство
7654731,1
271
Управление строительства области
5000,0
030
Развитие объектов коммунального хозяйства
5000,0
279
Управление энергетики и коммунального хозяйства области
7649731,1
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и коммунального хозяйства
59 509,4
005
Капитальные расходы государственных органов

68031,6
007
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
13709,9
017
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне арнайы әлеуметтік қызметтер стандарттарын енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
132778,0
018
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен үкіметтік емес секторда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
65811,0
026
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне медициналық-әлеуметтік мекемелерде күндіз емделу бөлімшелері желісін дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
42380,0
037
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасының іс-шараларын іске асыруға республикалық бюджеттен аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
448607,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1146088,0
265
Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы
76301,0
018
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасына қатысушыларды кәсіпкерлікке оқыту
76301,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
13206217,1
1
Тұрғын үй шаруашылығы
5551486,0
271
Облыстың құрылыс басқармасы
5551486,0
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін салуға және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
586000,0
024
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін салуға және (немесе) сатып алуға облыстық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
373100,0
027
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
2326309,0
031
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға облыстық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
622377,0
056
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
1643700,0
2
Коммуналдық шаруашылық
7654731,1
271
Облыстың құрылыс басқармасы
5000,0
030
Коммуналдық шаруашылық объектiлерiн дамыту
5000,0
279
Облыстың энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
7649731,1
001
Жергілікті деңгейде энергетика және коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
59509,4
005
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары