Об утверждении перечня социально значимых пассажирских межрайонных сообщений железнодорожного транспорта
Решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 8 декабря 2011 года № 34/401-IV. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 23 декабря 2011 года № 2562
Сноска. Заголовок в редакции решения Восточно-Казахстанского областного маслихата от 14.12.2022 № 21/206-VII (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 1) пункта 3 статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 2001 года "О железнодорожном транспорте" Восточно-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить перечень социально значимых пассажирских межрайонных сообщений железнодорожного транспорта по маршрутам: "Өскемен-1-Риддер", "Өскемен-1-Алтай".
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Восточно-Казахстанского областного маслихата от 14.12.2022 № 21/206-VII (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Отменить решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 27 сентября 2011 года № 32/384-IV "Об утверждении перечня социально значимых межрайонных сообщений железнодорожным транспортом".
3. Признать утратившим силу решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 1 февраля 2006 года № 16/222-III "Об определении социально значимых межрайонных сообщений железнодорожным транспортом" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2414, опубликовано в газетах "Дидар" от 18 февраля 2006 года № 16-17, "Рудный Алтай" от 4 марта 2006 года № 33).
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Б. Мамраев
Секретарь Восточно-Казахстанского
областного маслихата
В. Ахаев

Темір жол көлігінің әлеуметтік мәні бар ауданаралық жолаушылар қатынасының тізбесін бекіту туралы
Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2011 жылғы 8 желтоқсандағы № 34/401-IV шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 23 желтоқсанда № 2562 тіркелді
Ескерту. Орыс тіліндегі тақырыбына өзгеріс енгізілді, қазақ тіліндегі мәтіні өзгерілмейді - Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 14.12.2022 № 21/206-VII шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Темір жол көлігі туралы" 2001 жылғы 8 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Заңының 14-бабы 3-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Шығыс Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Өскемен-1-Риддер", "Өскемен-1-Алтай" маршруттары бойынша темір жол көлігінің әлеуметтік мәні бар ауданаралық жолаушылар қатынасының тізбесі бекітілсін.".
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 14.12.2022 № 21/206-VII шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2. "Темір жол көлігінің әлеуметтік мәні бар ауданаралық қатынасының тізбесін бекіту туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2011 жылғы 27 қыркүйектегі № 32/384-ІV шешімінің күші жойылсын.
3. "Темір жол көлігінің әлеуметтік маңызды ауданаралық қатынастарын анықтау туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2006 жылғы 1 ақпандағы № 16/222-ІІІ шешімінің (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген № 2414, "Дидар" газетінің 2006 жылғы 18 ақпандағы № 16-17, "Рудный Алтай" газетінің 2006 жылғы 4 наурыздағы № 33 сандарында жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
4. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Б. Мамраев
Шығыс Қазақстан облыстық
мәслихатының хатшысы
В. Ахаев