О внесении изменений и дополнений в решение от 29 декабря 2010 года N 33/225-IV "О бюджете города Семей на 2011-2013"
Решение маслихата города Семей Восточно-Казахстанской области от 10 ноября 2011 года N 42/283-IV. Зарегистрировано Управлением юстиции города Семей Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 16 ноября 2011 года за N 5-2-149. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято, на основании письма аппарата маслихата города Семей Восточно-Казахстанской области от 25 января 2012 года N 01-26/22
Сноска. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято, на основании письма аппарата маслихата города Семей Восточно-Казахстанской области от 25.01.2012 N 01-26/22.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 3 ноября 2011 года № 33/394-IV «О внесении изменений и дополнений в решение от 24 декабря 2010 года № 26/310-IV «Об областном бюджете на 2011-2013 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 4 ноября 2011 года № 2558) маслихат города Семей РЕШИЛ:
1. Внести в решение от 29 декабря 2010 года № 33/225-IV «О бюджете города Семей на 2011-2013 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 30 декабря 2010 года № 5-2-139, опубликовано в газетах «Семей таңы» и «Вести Семей» от 5 января 2011 года № 1), следующие изменения и дополнения:
1) пункт 1:
подпункт 1) изложить в следующей редакции:
«доходы – 22 547 534,6 тысяч тенге:
налоговые поступления – 8 921 254 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 78 577 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 247 479 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 13 300 224,6 тысяч тенге»;
подпункт 2) изложить в следующей редакции:
«затраты – 22 209 740,4 тысяч тенге»;
подпункт 5) изложить в следующей редакции:
«дефицит (профицит) бюджета – 217 604,8 тысяч тенге»;
подпункт 6) изложить в следующей редакции:
«финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – (-) 217 604,8 тысяч тенге:
поступление займов – 495 160 тысяч тенге;
погашение займов – 784 473 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 71 708,2 тысяч тенге»;
2) в пункте 2 изложить в следующей редакции:
«Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения) – 171 354,3 тысяч тенге»;

2010 жылғы 29 желтоқсандағы N 33/225-IV "Семей қаласының 2011-2013 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешімге өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласы мәслихатының 2011 жылғы 10 қарашадағы N 42/283-IV шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Семей қаласындағы Әділет басқармасында 2011 жылғы 15 қарашада N 5-2-149 тіркелді. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды - Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласының мәслихат аппаратының 2012 жылғы 25 қаңтардағы N 01-26/22 хатымен
Ескерту. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды - Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласының мәслихат аппаратының 2012.01.25 N 01-26/22 хатымен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына, Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2011 жылғы 3 қарашадағы 33/394-IV «2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» 2010 жылғы 24 желтоқсандағы № 26/310-IV шешімге өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде 2011 жылғы 4 қарашадағы № 2558 болып тіркелген) шешіміне сәйкес Семей қаласының мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2010 жылғы 29 желтоқсандағы № 33/225-IV «Семей қаласының 2011-2013 жылдарға арналған бюджеті туралы» (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде 2010 жылғы 30 желтоқсандағы № 5-2-139 болып тіркелген, 2011 жылғы 5 қаңтардағы № 1 «Семей таңы» және «Вести Семей» газеттерінде жарияланған) шешімге келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1-тармағында:
1) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
«кірістер – 22 547 534,6 мың теңге:
салықтық түсімдер – 8 921 254 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 78 577 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 247 479 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 13 300 224,6 мың теңге;»;
2) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
«шығындар – 22 209 740,4 мың теңге;»;
5) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
«бюджет тапшылығы (профициті) – 217 604,8 мың теңге;»;
6) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
«бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – (-) 217 604,8 мың теңге:
қарыздардың түсімі – 495 160 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 784 473 мың теңге;
бюджеттік қаражаттардың пайдаланылатын қалдықтары – 71 708,2 мың теңге»;
2) 2-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
«Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві – 171 354,3 мың теңге»;

3) в пункте 10:
абзац первый изложить в следующей редакции:
«на оказание материальной помощи некоторым категориям граждан (участникам ВОВ, инвалидам ВОВ, лицам, приравненным к участникам ВОВ и инвалидам ВОВ, семьям погибших военнослужащих) – 138 854 тысяч тенге»;
абзац третий изложить в следующей редакции:
«на оказание материальной помощи пенсионерам, имеющим заслуги перед Республикой Казахстан – 1 508 тысяч тенге»;
абзац четвертый изложить в следующей редакции:
«на оказание материальной помощи пенсионерам, имеющим заслуги перед областью – 3 276 тысяч тенге»;
абзац пятый изложить в следующей редакции:
«для обучения детей из малообеспеченных семей в высших учебных заведениях (стоимость обучения, стипендии, проживание в общежитии) – 47 648 тысяч тенге»;
4) в пункте 10-1:
абзац четвертый изложить в следующей редакции:
«на реконструкцию распределительных тепловых сетей котельной МЭН от центрального теплового пункта 352 квартал (1 очередь), центрального теплового пункта "Агрохимлаборатория", 342, 343 кварталы (2 очередь) – 29 183 тысяч тенге»;
5) в пункте 10-2:
абзац первый изложить в следующей редакции:
«на проведение противоэпизоотических мероприятий – 40 350 тысяч тенге»;
абзац третий изложить в следующей редакции:
«на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования – 138 317 тысяч тенге»;
абзац четвертый изложить в следующей редакции:
«на реализацию Государственной программы развития образования в Республике Казахстан на 2011-2020 годы – 100 750 тысяч тенге»;
абзац пятый изложить в следующей редакции:
«оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования – 20 350 тысяч тенге»;
абзац шестой изложить в следующей редакции:
«создание лингафонных и мультимедийных кабинетов в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования – 21 386 тысяч тенге»;
абзац девятый изложить в следующей редакции:
«введение стандартов специальных социальных услуг – 31 618 тысяч тенге»;
абзац тринадцатый изложить в следующей редакции:
«на частичное субсидирование заработной платы, предоставление субсидий на переезд, создание центров занятости – 64 368 тысяч тенге»;
абзац пятнадцатый изложить в следующей редакции:
«на создание центров занятости – 25 758 тысяч тенге»;
дополнить абзацем шестнадцатым в следующей редакции:
«на благоустройство и ремонт инфраструктуры города Семей в связи с проведением мероприятий, приуроченных к 20-летию закрытия Семипалатинского ядерного полигона – 1 642 977 тысяч тенге»;

3) 10-тармақта:
бірінші абзац келесі редакцияда жазылсын:
«азаматтардың кейбір санаттарына материалдық көмек көрсетуге (ҰОС қатысушыларына, ҰОС мүгедектеріне, ҰОС қатысушыларына теңестірілген тұлғаларға және ҰОС мүгедектеріне, қаза тапқан әскери қызметшілердің отбасыларына) – 138 854 мың теңге»;
үшінші абзац келесі редакцияда жазылсын:
«Қазақстан Республикасы алдында еңбек сіңірген зейнеткерлерге материалдық көмек көрсетуге – 1 508 мың теңге»;
төртінші абзац келесі редакцияда жазылсын:
«облыс алдында еңбек сіңірген зейнеткерлерге материалдық көмек көрсетуге – 3 276 мың теңге»;
бесінші абзац келесі редакцияда жазылсын:
«аз қамтылған отбасыларының балаларын жоғары оқу орындарына оқытуға (оқыту құны, стипендия, жатақханада тұруы) – 47 648 мың теңге»;
4) 10-1 тармақта:
төртінші абзац келесі редакцияда жазылсын:
«МЭН» қазандығының «352 квартал» ОЖП үлестіргіш желілерін қайта құру (1-кезек), «Агрохимлаборатория», 342, 343 кварталдар ОЖП (2-кезек) – 29 183 мың теңге»;
5) 10-2 тармақта:
бірінші абзац келесі редакцияда жазылсын:
«эпизоотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге – 40 350 мың теңге»;
үшінші абзац келесі редакцияда жазылсын:
«мектепке дейінгі білім беру ұйымдарындағы мемлекеттік білім беру тапсырысын жүзеге асыруға – 138 317 мың теңге»;
төртінші абзац келесі редакцияда жазылсын:
«Қазақстан Республикасында білім беруді дамытудың 2011 - 2020 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын жүзеге асыруға – 100 750 мың теңге»;
бесінші абзац келесі редакцияда жазылсын:
«негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыру – 20 350 мың теңге»;
алтыншы абзац келесі редакцияда жазылсын:
«бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелерде лингафондық және мультимедиялық кабинеттерін құру – 21 386 мың теңге»;
тоғызыншы абзац келесі редакцияда жазылсын:
«арнайы әлеуметтік қызметтердің стандарттарын енгізуге – 31 618 мың теңге»;
он үшінші абзац келесі редакцияда жазылсын:
«жалақыны ішінара субсидиялауға, қоныс аударуға субсидиялар беруге, жұмыспен қамту орталықтарын құруға – 64 368 мың теңге»;
он бесінші абзац келесі редакцияда жазылсын:
«жұмыспен қамту орталықтарын құруға – 25 758 мың теңге»;
он алтыншы абзацпен толықтырылып, келесі редакцияда жазылсын:
«Семей ядролық полигонының жабылуының 20 жылдығына орайластырылған іс-шараларды өткізуге байланысты Семей қаласының инфрақұрылымын жөндеуге және абаттандыруға – 1 642 977 мың теңге»;

6) в пункте 10-3:
абзац третий изложить в следующей редакции:
«на развитие теплоэнергетической системы, в том числе на инвестиционный проект: модернизация и реконструкция существующей системы теплоснабжения города – 7 962 059 тысяч тенге»;
абзац пятый изложить в следующей редакции:
«на развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020 – 342 484 тысяч тенге»;
абзац шестой изложить в следующей редакции:
«в рамках содействия развитию предпринимательства на селе – 20 900 тысяч тенге»;
дополнить абзацем восьмым в следующей редакции:
«на строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда по Программе занятости 2020 – 233 824,6 тысяч тенге»;
7) пункт 10-5 изложить в следующей редакции:
«10-5. Предусмотреть в бюджете города Семей на 2011 год целевые текущие трансферты и целевые трансферты на развитие из областного бюджета на реализацию региональных проектов (Дорожная карта) в сумме 199 882 тысячи тенге, в том числе:
на ремонт инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов – 173 409 тысяч тенге;
на ремонт и содержание автомобильных дорог районного значения, улиц городов и населенных пунктов – 3 562 тысяч тенге;
на капитальный и текущий ремонт объектов образования и культуры – 22 911 тысяч тенге, в том числе:
объектов культуры – 3 224 тысяч тенге;
объектов образования – 19 687 тысяч тенге;

6) 10-3 тармақта:
үшінші абзац келесі редакцияда жазылсын:
«жылу энергиясы жүйесін дамытуға, соның ішінде инвестициялық жоба: қаладағы бар жылумен қамтамасыз ету жүйесін жаңғыртуға және қайта құруға – 7 962 059 мың теңге»;
бесінші абзац келесі редакцияда жазылсын:
«жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде инженерлік - коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға – 342 484 мың теңге»;
алтыншы абзац келесі редакцияда жазылсын:
«ауылда кәсіпкерлікті дамытуға қолдау көрсету шеңберінде – 20 900 мың теңге»;
сегізінші абзацпен толықтырылып, келесі редакцияда жазылсын:
«жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы бойынша мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін салуға және (немесе) сатып алуға – 233 824,6 мың теңге»;
7) 10-5 тармағы келесі редакцияда жазылсын:
«10-5. Семей қаласының 2011 жылға арналған бюджетінде облыстық бюджеттен 199 882 мың теңге сомасында аймақтық жобаларды жүзеге асыру үшін нысаналы ағымдағы трансферттер мен нысаналы трансферттер қарастырылсын (Жол картасы), соның ішінде:
инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жөндеу жұмыстарына және елді мекендерді көркейтуге – 173 409 мың теңге;
аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын, қалалар мен елді мекендердің көшелерін жөндеуге және ұстауға – 3 562 мың теңге;
білім және мәдениет нысандарына күрделі және ағымдағы жөндеу жұмыстарына – 22 911 мың теңге, соның ішінде:
мәдениет нысандарына – 3 224 мың теңге;
білім беру нысандарына – 19 687 мың теңге»;

459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
35 400,0
014
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
35 400,0
Поступления от продажи финансовых активов государства
0,0
V. Дефицит (профицит) бюджета
217 604,8
VI. Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
-217 604,8
И.о. секретаря
городского маслихата                              Б. Кайрамбаев
Приложение 2
к решению № 42/283-IV
от 10 ноября 2011 года
Бюджетные программы сельских округов, поселков в бюджете на 2011 год
тысяч тенге
Наименование сельского округа, поселка
Всего
В том числе по программам
001 "Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа"
009 "Обеспечение санитарии населенных пунктах "
014 "Организация водоснабжения населенных пунктов"
011 "Благоустройство и озеленение населенных пунктов"
013 " Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах "
022 "Капитальные расходы государственных органов"
1
Абралинский

459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
35 400,0
014
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
35 400,0
Мемлекеттік қаржылық активтерді сатудан түсетін түсім
0,0
V. Бюджет тапшылығы (профициті)
217 604,8
VІ. Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)
-217 604,8
Қалалық мәслихаттың
хатшысы м.а.                                     Б. Қайрамбаев
2011 жылғы 10 қарашадағы
№ 42/283-IV шешiмге
2-қосымша
2011 жылға арналған бюджеттегі ауылдық округтер мен кенттердің бюджеттік бағдарламалары
мың теңге
Ауылдық округтің, кенттің атауы
Барлығы
Соның ішінде бағдарламалар бойынша
001 "Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер"
009 "Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету"
014 "Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру"
011 "Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру"
013 "Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету"
022 "Мемлекеттік органдардың күрделі шығындары"
1
Абыралы