О квотировании рабочих мест для лиц, освобожденных из мест лишения свободы
Постановление акимата города Курчатова Восточно-Казахстанской области от 18 июля 2011 года N 751. Зарегистрировано Управлением юстиции города Курчатова Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 5 августа 2011 года за N 5-3-107. Утратило силу постановлением акимата города Курчатова Восточно-Казахстанской области от 29 октября 2012 года N 1210
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Курчатова Восточно-Казахстанской области от 29.10.2012 N 1210 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Примечание РЦПИ.
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктом 5-5) статьи 7 Закона Республики Казахстан «О занятости населения», подпунктами 13) и 14) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», в целях социальной защиты лиц, освободившихся из мест лишения свободы, испытывающих трудности в поиске работы и для обеспечения их занятости акимат города Курчатова ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить квоту рабочих мест для лиц, освободившихся из мест лишения свободы в городе Курчатов в размере один процент от общей численности рабочих мест.
2. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима Старенкову Е. В.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющая обязанности
акима города Курчатов                            Е. Старенкова

Бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар үшін жұмыс орындарын квоталау туралы
Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қаласының әкімдігінің 2011 жылғы 18 шілдедегі N 751 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Курчатов қаласындағы Әділет басқармасында 2011 жылғы 5 тамызда N 5-3-107 тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 29 қазандағы N 1210 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қаласы әкімдігінің 2012.10.29 N 1210 қаулысымен (жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі)
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының «Халықты жұмыспен қамту туралы» Заңының 7 бабының 5-5) тармақшасына, Қазақстан Республикасының «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы» Заңының 31 бабының 1 тармағының 13) және 14) тармақшаларына сәйкес, жұмысқа орналасуда қиындық көріп жүрген бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды әлеуметтік қорғау мен оларды жұмыспен қамтамасыз ету мақсатында, Курчатов қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Курчатов қаласында бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар үшін, жұмыс орындарының жалпы санының бір пайыз мөлшеріндегі жұмыс орындарына квота белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау Курчатов қаласы әкімінің орынбасары Е.В. Старенковаға жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғанан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Курчатов қаласының әкімінің
міндетін атқарушы                                Е. Старенкова