О внесении изменений и дополнений в решение от 29 декабря 2010 года № 29/6-IV "О бюджете города Риддера на 2011-2013 годы"
Решение Риддерского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 22 июня 2011 года N 34/2-IV. Зарегистрировано управлением юстиции города Риддера Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 29 июня 2011 года за N 5-4-149. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято (письмо Риддерского городского маслихата от 29 декабря 2011 года № 1236/04-10)
Сноска. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято (письмо Риддерского городского маслихата от 29.12.2011 № 1236/04-10).
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», решением сессии Восточно-Казахстанского областного маслихата от 8 июня 2011 года № 30/353-IV «О внесении изменений и дополнений в решение от 24 декабря 2010 года № 26/310-IV «Об областном бюджете на 2011-2013 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2546) Риддерский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Риддерского городского маслихата «О бюджете города Риддера на 2011-2013 годы» от 29 декабря 2010 года № 29/6-IV (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5-4-140 от 06 января 2011 года, опубликовано в газете «Лениногорская правда» от 21 января 2011 года № 3, от 28 января 2011 года № 4, от 4 февраля 2011 года № 5) следующие изменения и дополнения:
1) пункт 1 решения изложить в следующей редакции:
«1. Утвердить бюджет города Риддера на 2011-2013 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2011 год в следующих объемах:
доходы – 2687313 тысяч тенге, в том числе по:
налоговые поступления – 1902315 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 7077 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 16600 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 761321 тысяч тенге;
затраты - 2753528 тысяч тенге;
чистое бюджетное кредитование – 1642 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 1761 тысяча тенге;
погашение бюджетных кредитов – 119 тысяч тенге;
сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
дефицит (профицит) бюджета – -67857 тысяч тенге;
финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 67857 тысяч тенге.»;
2) текст решения дополнить пунктом 3-1 следующего содержания:
«3-1. Предусмотреть в городском бюджете 2011 года кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов в размере 1761 тысяч тенге согласно приложению 16.»;

"2011-2013 жылдарға арналған Риддер қаласының бюджеті туралы" 2010 жылғы 29 желтоқсандағы № 29/6-IV шешімге өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Риддер қалалық мәслихатының 2011 жылғы 22 маусымдағы N 34/2-IV шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Риддер қалалық әділет басқармасында 2011 жылғы 29 маусымда № 5-4-149 тіркелді. Шешімінің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Риддер қалалық мәслихатының 2011 жылғы 29 желтоқсандағы N 1236/04-10 хаты)
Ескерту. Шешімінің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Риддер қалалық мәслихатының 2011.12.29 N 1236/04-10 хаты).
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 109 бабына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасы Заңының 6 бабы 1 тармағының 1) тармақшасына, «2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» 2010 жылғы 24 желтоқсандағы № 26/310-IV шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Шығыс Қазақстан облыстық мәслихаты сессиясының 2011 жылғы 8 маусымдағы № 30/353-IV шешіміне (нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2546 тіркелген) сәйкес, Риддер қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Риддер қалалық мәслихатының 2010 жылғы 29 желтоқсандағы № 29/6-ІV «2011-2013 жылдарға арналған Риддер қаласының бюджеті туралы»  шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2011 жылғы 06 қаңтардағы тіркелген нөмірі 5-4-140, «Лениногорская правда» газетінде 2011 жылғы 21 қаңтардағы № 3, 2011 жылғы 28 қаңтардағы № 4, 2011 жылғы 4 ақпандағы № 5 жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) шешімнің 1 тармағы келесі редакцияда жазылсын:
«1. 2011-2013 жылдарға арналған Риддер қаласының бюджеті 12 және 3 қосымшаларға тиісінше сәйкес, соның ішінде 2011 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
кірістер – 2687313 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1902315 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 7077 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 16600 мың теңге;
трансферттер түсімі - 761321 мың теңге;
шығындар - 2753528 мың теңге;
таза бюджеттік кредиттеу – 1642 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 1761 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 119 мың теңге;
қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
бюджет тапшылығы (профициті) – -67857 мың теңге;
бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 67857 мың теңге.»;
2) шешімнің мәтіні келесі мазмұндағы 3-1 тармақпен толықтырылсын:
«3-1. 2011 жылдың қалалық бюджетінен ауылдық елді мекендердің әлеуметтік сала мамандарын әлеуметтік қолдаудың шараларын жүзеге асыру үшін 16 қосымшаға сәйкес 1761 мың теңге көлемінде несиелер қарастырылсын.»;

3) в пункте 10:
абзац первый изложить в следующей редакции:
«Предусмотреть в городском бюджете на 2011 год целевые текущие трансферты из областного бюджета в размере 30116 тысяч тенге на социальную помощь отдельным категориям нуждающихся граждан согласно приложению 7, в том числе:»;
абзац второй изложить в следующей редакции:
«23619 тысяч тенге - на оказание материальной помощи некоторым категориям граждан (участникам ВОВ, инвалидам ВОВ, лицам, приравненным к участникам ВОВ и инвалидам ВОВ, семьям погибших военнослужащих);»;
абзац седьмой изложить в следующей редакции:
«995 тысяч тенге - на оказание единовременной материальной помощи многодетным матерям, награжденным подвесками «Алтын алқа», «Күміс алқа» или получившим ранее звание «Мать-героиня» и награжденным орденом «Материнская слава» 1, 2 степени;»;
абзац восьмой изложить в следующей редакции:
«570 тысяч тенге - на оказание единовременной материальной помощи многодетным матерям, имеющим 4 и более совместно проживающих несовершеннолетних детей.»;
4) пункт 12-1 изложить в следующей редакции:
«12-1. Предусмотреть в городском бюджете на 2011 год трансферты из областного бюджета в размере 52045 тысяч тенге согласно приложению 14, в том числе:
2222 тысяч тенге – на проведение марафона-эстафеты «Расцвет села – расцвет Казахстана»;
49823 тысяч тенге – на текущий ремонт водопроводных сетей.»;
5) в пункте 15:
абзац первый изложить в следующей редакции:
«Предусмотреть в городском бюджете на 2011 год целевые текущие трансферты из республиканского бюджета в размере 61137 тысяч тенге согласно приложению 12, в том числе:»;
абзац третий изложить в следующей редакции:
«14010 тысяч тенге – на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования;»;
6) приложения 15671214 изложить в новой редакции согласно приложениям 123456 к настоящему решению;
7) дополнить приложением 16 согласно приложению 7 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель очередной сессии              О. Мысаев
Секретарь городского маслихата             А. Ермаков
Приложение 1
к решению XXXIV сессии
Риддерского городского маслихата

3) 10 тармақта:
бірінші азат жол келесі редакцияда жазылсын:
«7 қосымшаға сәйкес 2011 жылға арналған қалалық бюджетте мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтiк көмек көрсетуге облыстық бюджеттен келiп түскен мақсатты ағымдағы трансферттер 30116 мың теңге көлемiнде ескерiлсiн, соның iшiнде:»;
екінші азат жол келесі редакцияда жазылсын:
«23619 мың теңге – азаматтардың кейбiр санаттарына (ҰОС қатысқандарға, ҰОС мүгедектерiне, ҰОС қатысқандарға және ҰОС мүгедектерiне теңестiрiлген тұлғаларға, қаза тапқан әскери қызметшiлердiң отбасыларына) материалдық көмек көрсетуге;»;
жетінші азат жол келесі редакцияда жазылсын:
«995 мың теңге - "Алтын алқа", "Күмiс алқа" белгiлерiмен марапатталған және бұрын "Батыр ана" атағын алған және 1, 2 дәрежелi "Ана даңқы" орденiмен марапатталған көп балалы аналарға бiр реттiк материалдық көмек көрсетуге;»;
сегізінші азат жол келесі редакцияда жазылсын:
«570 мың теңге - төрт немесе одан да көп бiрге тұратын кәмелетке толмаған балалары бар көп балалы аналарға бiр реттiк материалдық көмек көрсетуге.»;
4) 12-1 тармақ келесі редакцияда жазылсын:
«12-1. 14 қосымшаға сәйкес 2011 жылға арналған қалалық бюджетте 52045 мың теңге көлемінде облыстық бюджеттен келiп түскен трансферттер қарастырылсын, соның ішінде:
2222 мың теңге – “Ауылдың гүлденуі – Қазақстанның гүлденуі” марафон – эстафетасын өткізуге;
49823 мың теңге – су құбыры желілерінің ағымды жөндеуіне.»;
5) 15 тармақта:
бірінші азат жол келесі редакцияда жазылсын:
«2011 жылға арналған қалалық бюджетте республикалық бюджеттен берiлетiн ағымдағы нысаналы трансферттер 61137 мың теңге көлемде 12 қосымшаға сәйкес көзделсiн, соның iшiнде:»;
үшінші азат жол келесі редакцияда жазылсын:
«14010 мың теңге – мектепке дейiнгi оқу ұйымдарында мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысын iске асыруға;»;
6) 15671214 қосымшалар осы шешімнің 123456 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
7) осы шешімнің 7 қосымшасына сәйкес 16 қосымшамен толықтырылсын.
2. Осы шешім 2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Кезекті сессияның төрағасы                 О. Мысаев
Қалалық мәслихат хатшысы                   А. Ермаков

1704
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
21488
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
21488
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
21488
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
8680
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
12000
015
Капитальные расходы государственных органов
808
12
Транспорт и коммуникации
215626
1
Автомобильный транспорт
215050
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
42856
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
42856
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
172194
022
Развитие транспортной инфраструктуры
5800
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
166394
9
Прочие услуги в сфере транспорта и коммуникаций
576
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
576
024
Организация внутрипоселковых (внутригородских) внутрирайонных общественных пассажирских перевозок
576
13
Прочие
71437
9
Прочие
71437
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
3120
022
Поддержка частного предпринимательства в рамках программы «Дорожная карта бизнеса - 2020»
3120
452
Отдел финансов района (города областного значения)
37700
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
37700
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
18898
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
15706
013
Капитальные расходы государственных органов
502
020
Создание информационных систем
2690
475
Отдел предпринимательства, сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
11719
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, промышленности, сельского хозяйства и ветеринарии

1704
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
21488
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
21488
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
21488
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайлы және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
8680
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
12000
015
Мемлекеттік органдардың күрделі шығындары
808
12
Көлiк және коммуникация
215626
1
Автомобиль көлiгi
215050
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
42856
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
42856
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
172194
022
Көлік инфрақұрылымын дамыту
5800
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
166394
9
Көлік және коммуникациялар саласындағы өзге де қызметтер
576
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
576
024
Кентішілік (қалаішілік) және ауданішілік қоғамдық жолаушылар тасымалдарын ұйымдастыру
576
13
Басқалар
71437
9
Басқалар
71437
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
3120
022
"Бизнестің жол картасы -2020" бағдарламасы шегінде жекеше кәсіпкерлерді қолдау
3120
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
37700
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
37700
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
18898
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
15706
013
Мемлекеттік органдардың күрделі шығындары
502
020
Ақпараттық жүйелер құру
2690
475
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
11719
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік, өнеркәсіп, ауыл шаруашылығы және ветеринарии саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

018
Развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
033
Развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)

018
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
033
Инженерлік- коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту, орналастыру және (немесе) сатып алу
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі