О внесении изменений и дополнения в решение от 29 декабря 2010 года № 29/6-IV "О бюджете города Риддера на 2011-2013 годы"
Решение Риддерского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 14 ноября 2011 года N 37/2-IV. Зарегистрировано управлением юстиции города Риддера Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 18 ноября 2011 года за N 5-4-157. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято (письмо Риддерского городского маслихата от 29 декабря 2011 года № 1236/04-10)
Сноска. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято (письмо Риддерского городского маслихата от 29.12.2011 № 1236/04-10).
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», решением сессии Восточно-Казахстанского областного маслихата от 03 ноября 2011 года № 33/394-IV «О внесении изменений и дополнений в решение от 24 декабря 2010 года № 26/310-IV «Об областном бюджете на 2011-2013 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2558) Риддерский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Риддерского городского маслихата «О бюджете города Риддера на 2011-2013 годы» от 29 декабря 2010 года № 29/6-IV (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5-4-140 от 06 января 2011 года, опубликовано в газете «Лениногорская правда» от 21 января 2011 года № 3, от 28 января 2011 года № 4, от 4 февраля 2011 года № 5) следующие изменения и дополнение:
1) пункт 1 решения изложить в следующей редакции:
«1. Утвердить бюджет города Риддера на 2011-2013 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2011 год в следующих объемах:
доходы – 2775155 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1958850 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 8527 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 23615 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 784163 тысяч тенге;
затраты – 2841370 тысяч тенге;
чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
дефицит (профицит) бюджета – -66215 тысяч тенге;
финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 66215 тысяч тенге.»;
2) пункт 3-1 изложить в следующей редакции:

"2011-2013 жылдарға арналған Риддер қаласының бюджеті туралы" 2010 жылғы 29 желтоқсандағы № 29/6-IV шешімге өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Риддер қалалық мәслихатының 2011 жылғы 14 қарашадағы N 37/2-IV шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Риддер қалалық әділет басқармасында 2011 жылғы 18 қарашада № 5-4-157 тіркелді. Шешімінің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Риддер қалалық мәслихатының 2011 жылғы 29 желтоқсандағы N 1236/04-10 хаты)
Ескерту. Шешімінің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Риддер қалалық мәслихатының 2011.12.29 N 1236/04-10 хаты).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексiнің 109 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабы 1 тармағының 1) тармақшасына, Шығыс Қазақстан облыстық мәслихаты сессиясының 2011 жылғы 03 қарашадағы № 33/394-IV «2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» 2010 жылғы 24 желтоқсандағы № 26/310-IV шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2558 тіркелген) сәйкес, Риддер қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Риддер қалалық мәслихатының 2010 жылғы 29 желтоқсандағы № 29/6-ІV «2011-2013 жылдарға арналған Риддер қаласының бюджеті туралы» шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2011 жылғы 06 қаңтардағы № 5-4-140 тіркелген, «Лениногорская правда» газетінде 2011 жылғы 21 қаңтардағы № 3, 2011 жылғы 28 қаңтардағы № 4, 2011 жылы 4 ақпанда № 5 жарияланды) келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1) шешімнің 1-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2011-2013 жылдарға арналған Риддер қаласының бюджеті 12 және 3 қосымшаларға тиісінше сәйкес, соның ішінде 2011 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
кірістер – 2775155 мың теңге, соның ішінде:
салық түсімдер – 1958850 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 8527 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 23615 мың теңге;
трансферттер түсімі – 784163 мың теңге;
шығындар - 2841370 мың теңге;
таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
бюджет тапшылығы (профицит) – -66215 мың теңге;
бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 66215 мың теңге.";
2) 3-1 тармақ келесі редакцияда жазылсын:

«3-1. Предусмотреть в городском бюджете 2011 года возврат неиспользованных бюджетных кредитов для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов в размере 1761 тысяч тенге согласно приложению 16.»;
3) в пункте 10:
абзац первый изложить в следующей редакции:
«10. Предусмотреть в городском бюджете на 2011 год целевые текущие трансферты из областного бюджета в размере 29419 тысяч тенге на социальную помощь отдельным категориям нуждающихся граждан согласно приложению 7, в том числе:»;
абзац второй изложить в следующей редакции:
«23211 тысяч тенге – на оказание материальной помощи некоторым категориям граждан (участникам ВОВ, инвалидам ВОВ, лицам, приравненным к участникам ВОВ и инвалидам ВОВ, семьям погибших военнослужащих);»;
абзац четвертый изложить в следующей редакции:
«186 тысяч тенге – на оказание материальной помощи пенсионерам, имеющим заслуги перед Республикой Казахстан;»;
абзац шестой изложить в следующей редакции:
«3785 тысяч тенге – для обучения детей из малообеспеченных семей в высших учебных заведениях (стоимость обучения, стипендии, проживание в общежитии);»;
4) пункт 11 изложить в следующей редакции:
«11. Предусмотреть в городском бюджете на 2011 год целевые трансферты на развитие из областного бюджета на реализацию инвестиционных проектов в размере 95521 тысяч тенге согласно приложению 8.»;
5) абзац первый пункта 12-1 изложить в следующей редакции:
«12-1. Предусмотреть в городском бюджете на 2011 год трансферты из областного бюджета в размере 122345 тысяч тенге согласно приложению 14, в том числе:»;
6) пункт 12-1 дополнить абзацем пятым следующего содержания:
«300 тысяч тенге – на благоустройство.»;
7) в пункте 15:
абзац первый изложить в следующей редакции:
«15. Предусмотреть в городском бюджете на 2011 год целевые текущие трансферты из республиканского бюджета в размере 56521 тысяч тенге согласно приложению 12, в том числе:»;
абзац четвертый изложить в следующей редакции:
«1688 тысяч тенге – на проведение противоэпизоотических мероприятий;»;
абзац шестой изложить в следующей редакции:
«8107 тысяч тенге – на частичное субсидирование заработной платы, предоставление субсидий на переезд, создание центров занятости, в том числе:
548 тысяч тенге – на частичное субсидирование заработной платы;
7559 тысяч тенге – на создание центров занятости.»;
8) пункт 16-1 исключить;
9) приложение 15 исключить;
10) приложения 15678121416 изложить в новой редакции согласно приложениям 12345678 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель внеочередной сессии           В. Титов
Секретарь городского маслихата             А. Ермаков
Приложение 1
к решению ХХХVII сессии
Риддерского городского маслихата

«3-1. 16 қосымшаға сәйкес 2011 жылға арналған қалалық бюджетте ауылдық елді мекендердің әлеуметтік саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін берілген бюджеттік кредиттерді 1761 мың теңге көлемінде қайтару ескерiлсiн.»;
3) 10 тармақта:
бірінші азат жол келесі редакцияда жазылсын:
«10. 7 қосымшаға сәйкес 2011 жылға арналған қалалық бюджетте мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтiк көмек көрсетуге облыстық бюджеттен келiп түскен мақсатты ағымдағы трансферттер 29419 мың теңге көлемiнде ескерiлсiн, соның iшiнде:»;
екінші азат жол келесі редакцияда жазылсын:
«23211 мың теңге – азаматтардың кейбір санаттарына (ҰОС қатысқандарға, ҰОС мүгедектеріне, ҰОС қатысқандарға және ҰОС мүгедектеріне теңестірілген тұлғаларға, қаза тапқан әскери қызметшілердің отбасыларына) материалдық көмек көрсетуге;»;
төртінші азат жол келесі редакцияда жазылсын:
«186 мың теңге – Қазақстан Республикасы алдында еңбек сіңірген зейнеткерлерге материалдық көмек көрсетуге;»;
алтыншы азат жол келесі редакцияда жазылсын:
«3785 мың теңге - аз қамтылған отбасыларының балаларын жоғары оқу орындарында оқыту үшiн (оқыту құны, стипендия, жатақханада тұруы);»;
4) 11 тармақ келесі редакцияда жазылсын:
«11. 8-қосымшаға сәйкес 2011 жылға арналған қалалық бюджетте инвестициялық жобаларды iске асыруға облыстық бюджеттен берiлетiн нысаналы даму трансферттерi 95521 мың теңге көлемiнде ескерiлсiн.»;
5) 12-1 тармағының бірінші азат жолы келесі редакцияда жазылсын:
«12-1. 14 қосымшаға сәйкес 2011 жылға арналған қалалық бюджетте 122345 мың теңге көлемiнде облыстық бюджеттен келiп түскен трансферттер қарастырылсын, соның iшiнде:»;
6) 12-1 тармақ келесі мазмұндағы бесінші азат жолмен толықтырылсын:
«300 мың теңге - абаттандыруға.»;
7) 15 тармақта:
бірінші азат жол келесі редакцияда жазылсын:
«15. 12-қосымшаға сәйкес 2011 жылға арналған қалалық бюджетте республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер 56521 мың теңге көлемде ескерілсін, соның ішінде:»;
төртінші азат жол келесі редакцияда жазылсын:
«1688 мың теңге – эпизиоотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге;»;
алтыншы азат жол келесі редакцияда жазылсын:
«8107 мың теңге - жалақыны ішінара субсидиялауға, қоныс аударуға субсидиялар беруге, жұмыспен қамту орталықтарын құруға, оның ішінде:
548 мың теңге – жалақыны ішінара субсидиялауға;
7559 мың теңге - жұмыспен қамту орталықтарын құруға.»;
8) 16-1 тармақ алынып тасталсын;
9) 15 қосымша алынып тасталсын;
10) 15678121416 қосымшалар осы шешімнің 12345678 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Кезектен тыс сессия төрағасы               В. Титов
Қалалық мәслихат хатшысы                   А. Ермаков