О внесении изменении в решение от 28 декабря 2010 года N 26-3 "О районном бюджете на 2011-2013 годы"
Решение маслихата Абайского района Восточно-Казахстанской области от 14 июня 2011 года N 29-4. Зарегистрировано Управлением юстиции Абайского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 23 июня 2011 года за N 5-5-126. Утратило силу решением маслихата Абайского района Восточно-Казахстанской области от 17 февраля 2012 года N 2-3
Сноска. Утратило силу решением маслихата Абайского района Восточно-Казахстанской области от 17.02.2012 N 2-3.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и решением сессии областного маслихата от 8 июня 2011 года № 30/353-ІV «О внесении изменений и дополнений в решение от 24 декабря 2010 года № 26/310-ІV «Об областном бюджете на 2011-2013 годы»» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2546 от 14 июня 2011 года) Абайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Абайского районного маслихата «О районном бюджете на 2011-2013 годы» от 28 декабря 2010 года № 26-3 (зарегистрировано в Реестре государственной регистраций нормативных правовых актов за № 5-5-120 от 31 декабря 2010 года, опубликовано в районной газете «Абай ели» от 1-7 января 2011 года в номере № 1) следующие изменения:
1) в пункте 1:
подпункт 1) изложить в следующей редакции:
«доходы - 1762620,1 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1411867 тысяч тенге»;
поступления трансфертов – 1607710 тысяч тенге»;
подпункт 2) изложить в следующей редакции:
«затраты - 1762620,1 тысяч тенге»;
подпункт 3) изложить в следующей редакции:
«чистое бюджетное кредитование – 11909 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 12384 тысяч тенге»;
2) пункт 5 изложить в следующей редакции:
«Учесть в приложении 1 по функциональной группе 01 «Государственные услуги общего характера» в сумме - 179075,9 тысяч тенге».
3) пункт 7 изложить в следующей редакции:
«Предусмотреть по функциональной группе 04 «Образование» 885321,5 тысяч тенге. В том числе в районном бюджете на 2011 год трансферты из областного бюджета на капитальный ремонт детского сада в селе Караул в сумме 20000,0 тысяч тенге;
4) пункт 8 изложить в следующей редакции:
«Учесть в районном бюджете на 2011 год трансферты из областного бюджета по функциональной группе 06 «Социальная помощь и социальное обеспечение» на социальную помощь отдельным категориям нуждающихся граждан в сумме 30639,0 тысяч тенге»;

"2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2010 жылғы 28 желтоқсандағы N 26-3 шешімге өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Абай аудандық мәслихатының 2011 жылғы 14 маусымдағы N 29-4 шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Абай ауданындағы Әділет басқармасында 2011 жылғы 23 маусымда N 5-5-126 тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Абай аудандық мәслихатының 2012 жылғы 17 ақпандағы N 2-3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Абай аудандық мәслихатының 2012.02.17 N 2-3 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабы, “Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы” Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы, 1-тармағының 1) тармақшасына және ««2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» 2010 жылғы 24 желтоқсандағы № 26/310-ІV шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы» облыстық мәслихаттың сессиясының 2011 жылғы 8 маусымдағы № 30/353-ІV шешіміне сәйкес (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2011 жылғы 14 маусымдағы № 2546 тіркелген) Абай ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. “2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы” Абай аудандық мәслихатының 2010 жылғы № 26-3 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5-5-120 болып 2010 жылы 31 желтоқсанда тіркелген “Абай елі” газетінің 2011 жылғы 1-7 қаңтардағы № 1 санында жарияланған) шешіміне мынандай өзгерістер енгізілсін:
1) тармақта:
1) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
«кірістер - 1762620,1 мың теңге, соның ішінде»:
салықтық түсімдер бойынша – 141867 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 1607710 мың теңге»;
2) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
«шығындар - 1762620,1 мың теңге»;
3) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
«таза бюджеттік кредит беру – 11909 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 12384 мың теңге»;
2) 5 тармақта келесі редакцияда жазылсын:
«1 қосымшадағы «Жалпы сипаттағы мемлекеттік қызметтер» 01 функционалдық тобы 179075,9 мың теңге мөлшерінде есептелсін»;
3) 7 тармақта келесі редакцияда жазылсын:
«Білім беру» 04 функционалдық тобы 885321,5 мың теңге мөлшерінде есептелсін. Оның ішінде:
«2011 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен Қарауыл ауылындағы балабақшаны күрделі жөндеуге – 20000,0 мың теңге сомасында трансферттер көзделсін»;
4) 8 тармақта келесі редакцияда жазылсын:
«Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру» 06 функционалдық тобы 148044 мың теңге мөлшерінде есептелсін. Оның ішінде:
«2011 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек көрсетуге 30639 мың теңге сомасында трансферттер көзделсін»;

5) пункт 9 изложить в следующей редакции:
«Предусмотреть по функциональной группе 07 «Жилищно-коммунальное хозяйство» в сумме - 288959 тысяч тенге»;
6) пункт 10 изложить в следующей редакции:
«Учесть по функциональной группе 08 «Культура, спорт, туризм и информационное пространство» в сумме - 105938 тысяч тенге»;
7) пункт 11 изложить в следующей редакции:
«Учесть по функциональной группе 10 «Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения» в сумме - 68369 тысяч тенге»;
8) пункт 13 изложить в следующей редакции:
«Учесть по функциональной группе 12 «Транспорт и коммуникация» в сумме - 25224 тысяч тенге»;
9) «Учесть чистое бюджетное кредитование» в сумме - 11909 тысяч тенге».
2. Настоящее решение вводиться в действие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии:                              Д. Жарылгасин
Секретарь Абайского
районного маслихата:                                Т. Амангазы
Приложение № 1 к решению
Абайского районного маслихата

5) 9 тармақта келесі редакцияда жазылсын:
«Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық» 07 функционалдық тобы 288959 мың теңге мөлшерінде есептелсін»;
6) 10 тармақта келесі редакцияда жазылсын:
«Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістік» 08 функционалдық тобы 105938 мың теңге мөлшерінде есептелсін»;
7) 11 тармақта келесі редакцияда жазылсын:
««Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары 10 функционалдық тобы 68369 мың теңге мөлшерінде есептелсін»
8) 13 тармақта келесі редакцияда жазылсын:
««Көлік және коммуникация» 12 функционалдық тобы 25224 мың теңге мөлшерінде есептелсін»;
««Таза бюджеттік кредит беру» 11909 мың теңге мөлшерінде есептелсін»;
2. Осы шешім 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы:                                 Д. Жарылғасин
Абай аудандық
мәслихатының хатшысы:                               Т. Аманғазы
Шығыс Қазақстан облысы
Абай аудандық мәслихатының

88,0
14
Сбор за государственную регистрацию транспортных средств
9,0
18
Сбор за государственную регистрацию прав на недвижимое имущество и сделок с ним
250,0
20
Плата за размещение наружной (визуальной) рекламы в полосе отвода автомобильных дорог общего пользования местного значения и в населенных пунктах
7,0
5
Налог на игорный бизнес
0,0
02
Фиксированный налог
08
Обязательные платежи, взимаемые за совершение юридически значимых действий и (или) выдачу документов уполномоченными на то государственными органами или должностными лицами
1 623,0
1
Государственная пошлина
1 623,0
02
Государственная пошлина, взимаемая с подаваемых в суд исковых заявлений, с заявлений (жалоб) по делам особого производства, с апелляционных жалоб, с частных жалоб на определение суда по вопросу о выдаче дубликата исполнительного листа, с заявлений о вынесении судебного приказа, а также за выдачу судом исполнительных листов по решениям иностранных судов и арбитражей, копий (дубликатов) документов
730,0
03
Государственная пошлина, взимаемая за совершение нотариальных действий нотариусами государственных нотариальных контор
0,0
04
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию акта гражданского состояния, выдачу гражданам повторных свидетельств о регистрации акта гражданского состояния, а также свидетельств в связи с изменением, дополнением, исправлением и восстановлением записи актов о рождении, браке, расторжении брака, смерти
570,0
05
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов на право выезда за границу и приглашение в Республику Казахстан лиц из других государств, а также за внесение изменений в эти документы
0,0
07
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов о приобретении гражданства Республики Казахстан, восстановлении в гражданстве Республики Казахстан и прекращении гражданства Республики Казахстан
0,0
08
Государственная пошлина за регистрацию место жительства
138,0
09
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу разрешений на право охоты
0,0
10
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию и перерегистрацию каждой единицы гражданского, служебного оружия физических и юридических лиц (за исключением холодного охотничьего, сигнального, огнестрельного бесствольного, механических распылителей, аэрозольных и других устройств, снаряженных слезоточивыми или раздражающими веществами, пневматического оружия с дульной энергией не более 7,5 Дж и калибра до 4,5 мм включительно)
15,0
12
Государственная пошлина за выдачу разрешений на хранение или хранение и ношение, транспортировку, ввоз на территорию Республики Казахстан и вывоз из Республики Казахстан оружия и патронов к нему

88,0
14
Көлік құралдарын мемлекеттік тіркегені, сондай-ақ оларды қайта тіркегені үшін алым
9,0
18
Жылжымайтын мүлікке және олармен мәміле жасау құқығын мемлекеттік тіркегені үшін алынатын алым
250,0
20
Жергілікті маңызы бар және елді мекендердегі жалпы пайдаланудағы автомобиль жолдарының бөлу жолағында сыртқы (көрнекі) жарнамаларды орналастырғаны үшін алынатын төлем
7,0
5
Ойын бизнесіне салық
0,0
02
Тіркелген салық
08
Заңдық мәнді іс-әрекеттерді жасағаны және (немесе) оған уәкілеттігі бар мемлекеттік органдар немесе лауазымды адамдар құжаттар бергені үшін алынатын міндетті төлемдер
1 623,0
1
Мемлекеттік баж
1 623,0
02
Мемлекеттік мекемелерге сотқа берілетін талап арыздарынан алынатын мемлекеттік бажды қоспағанда, мемлекеттік баж сотқа берілетін талап арыздардан, ерекше талап ету істері арыздарынан, ерекше жүргізілетін істер бойынша арыздардан (шағымдардан), сот бұйрығын шығару туралы өтініштерден, атқару парағының дубликатын беру туралы шағымдардан, аралық (төрелік) соттардың және шетелдік соттардың шешімдерін мәжбүрлеп орындауға атқару парағын беру туралы шағымдардың, сот актілерінің атқару парағының және өзге де құжаттардың көшірмелерін қайта беру туралы шағымдардан алынады
730,0
03
Нотариаттық іс-қимылдар жасағаны үшін, мемлекеттік баж
0,0
04
Азаматтық хал актілерін тіркегені үшін, сондай-ақ азаматтарға азаматтық хал актілерін тіркеу туралы куәліктерді және азаматтық хал актілері жазбаларын өзгертуге, толықтыруға және қалпына келтіруге байланысты куәліктерді қайтадан бергені үшін мемлекеттік баж
570,0
05
Шетелге баруға және Қазақстан Республикасына басқа мемлекеттерден адамдарды шақыруға құқық беретін құжаттарды ресімдегені үшін, сондай-ақ осы құжаттарға өзгерістер енгізгені үшін мемлекеттік баж
0,0
07
Қазақстан Республикасының азаматтығын алу, Қазақстан Республикасының азаматтығын қалпына келтіру және Қазақстан Республикасының азаматтығын тоқтату туралы құжаттарды ресімдегені үшін мемлекеттік баж
0,0
08
Тұрғылықты жерін тіркегені үшін мемлекеттік баж
138,0
09
Аңшы куәлігін бергені және оны жыл сайын тіркегені үшін мемлекеттік баж
0,0
10
Жеке және заңды тұлғалардың азаматтық, қызметтік қаруының (аңшылық суық қаруды, белгі беретін қаруды, ұңғысыз атыс қаруын, механикалық шашыратқыштарды, көзден жас ағызатын немесе тітіркендіретін заттар толтырылған аэрозольді және басқа құрылғыларды, үрлемелі қуаты 7,5 дж-дан аспайтын пневматикалық қаруды қоспағанда және калибрі 4,5 мм-ге дейінгілерін қоспағанда) әрбір бірлігін тіркегені және қайта тіркегені үшін алынатын мемлекеттік баж
15,0
12
Қаруды және оның оқтарын сақтауға немесе сақтау мен алып жүруге, тасымалдауға, Қазақстан Республикасының аумағына әкелуге және Қазақстан Республикасынан әкетуге рұқсат бергені үшін алынатын мемлекеттік баж

471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
004
Общеобразовательное обучение
Начальник отдела экономики и
бюджетного планирования:                         Б. Таттибеков

471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
004
Жалпы білім беру
Абай ауданының экономика және
бюджеттік жоспарлау бөлімінің бастығы             Б. Тәттібеков