Об организации и финансировании оплачиваемых общественных работ и утверждение перечня целевых групп на 2012 год
Постановление акимата Абайского района Восточно-Казахстанской области от 26 декабря 2011 года N 132. Зарегистрировано Управлением юстиции Абайского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 12 января 2012 года за N 5-5-134. Утратило силу постановлением акимата Абайского района Восточно-Казахстанской области от 03 января 2013 года N 340
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Абайского района Восточно-Казахстанской области от 03.01.2013 N 340 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
На основании подпункта 13) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», подпункта 5) статьи 7 и статьи 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», статьи 2 Закона Республики Казахстан от 18 декабря 1992 года «О социальной защите граждан, пострадавших вследствие ядерных испытаний на Семипалатинском испытательном ядерном полигоне», Правил организации и финансирования общественных работ, утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836, в целях расширения системы государственных гарантий и для поддержки различных групп населения, испытывающих затруднение в трудоустройстве акимат Абайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый перечень организаций, в которых будут проводиться общественные работы в 2012 году, виды объема и конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда участников и источники финансирования (приложение № 1).
2. Размер оплаты труда утвердить в размере 1 минимальной заработной платы, установленной на 2012 год, дополнительно производить доплату за проживание в зоне максимального радиационного риска.
3. Рекомендовать руководителям организаций предоставлять отдельным категориям работников (женщинам, имеющим несовершеннолетних детей, многодетным матерям, инвалидам, работникам, не достигшие восемнадцатилетнего возраста) возможность работать неполный рабочий день, а также применять гибкие формы организации рабочего времени, с учетом особенностей условий труда соответствующий категорий и соответствии с Трудовым законодательством Республики Казахстан.
4. Утвердить перечень целевых групп на 2012 год (приложение № 2).
5. Утвердить перечень видов оплачиваемых общественных работ (приложение № 3).

2012 жылы ақылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру және қаржыландыру нысаналы топқа жататын тұлғалардың тізбесін бекіту туралы
Шығыс Қазақстан облысы Абай ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 26 желтоқсандағы N 132 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Абай ауданындағы Әділет басқармасында 2012 жылғы 12 қаңтарда N 5-5-134 тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Абай ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 3 қаңтардағы N 340 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Абай ауданы әкімдігінің 2013.01.03 N 340 қаулысымен (жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 31 бабының 1 тармағының 13)-тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Халықты жұмыспен қамту туралы» Заңының 7-бабының 5)-тармақшасына20-бабына, Қазақстан Республикасының 1992 жылғы 18 желтоқсандағы «Семей ядролық сынақ полигонындағы ядролық сынақтардың салдарынан зардап шеккен азаматтарды әлеуметтік қорғау туралы» Заңының 2 бабына сәйкес және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысымен бекітілген қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру және қаржыландыру ережесінің негізінде, мемлекеттік кепілдіктер жүйесін кеңейту және жұмысқа орналасуда қиыншылық көріп отырған халықтың әр түрлі топтарын қолдау мақсатында Абай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2012 жылы төлемді қоғамдық жұмыстар жүргізілетін ұйымдардың тізімі, қоғамдық жұмыстардың көлемі, түрлері, қаржыландыру көздері және нақты жұмыс жағдайлары, қатысушылардың еңбекақысының мөлшері (№ 1 қосымшаға сәйкес бекітілсін).
2. Қатысушылардың еңбек ақысының мөлшері ең жоғарғы радиациялық қауіпті аймақта тұрғаны үшін қосымша төлеммен 2012 жылға белгіленген 1 ең төменгі еңбекақы мөлшерінде бекітілсін.
3. Ұйым басшыларына жұмыскерлердің жекелеген санатына (кәмелеттік жасқа толмаған балалары бар әйелдер, көп балалы аналар, мүгедектер, жұмыскерлер, он сегіз жасқа толмағандартолық емес жұмыс күнмен жұмыс істеуге мүмкіншілік беру, сондай-ақ жұмыс уақытын ұйымдастырудың икемді түрлерін еңбек шартымен ерекшеліктерін ескере отырып, біліктілік санатына Қазақстан Республикасының еңбек заңдарына сәйкестігін қолдану ұсынылсын.
4. 2012 жылға арналған нысаналы топтар тізімі (№ 2 қосымшаға сәйкес бекітілсін).
5. Төлемді қоғамдық жұмыстар түрінің тізімі (№ 3 қосымшаға сәйкес бекітілсін).

6. Признать утратившим силу постановление акимата Абайского района от 1 июля 2011 года № 23 « Об организации и финансировании оплачиваемых общественных работ и утверждение перечня целевых групп на 2011 год» (регистрационный № 5-5-127, опубликовано в районной газете «Абай елі № 34 (154) от 7-14 сентября 2011 года»).
7. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
8. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Е. Лдибаеву.
Аким района                                 Т. Мусапирбеков
Приложение № 1
к № 132 постановлению акимата
от 26 декабря 2011 года
Перечень организаций, в которых будут проводиться общественные работы в 2012 году, виды, объемы, источники финансирования и конкретные условия общественных работ
п/п
Наименования организаций
Виды общественных работ
Объем выполняемых работ
Спрос (заявленная потребность)
(чел)
Предложение
(утверждено)
(чел)
Финансирования
(тенге)
1
2
3
4
5
6
7
1
Государственное учреждение аппарат акима Караульского сельского округа Абайского района Восточно-Казахстанской области
Государственное учреждение аппарат акима Кенгирбайбиского сельского округа Абайского района Восточно-Казахстанской области
Государственное учреждение аппарат акима Кокбайского сельского округа Абайского района Восточно-Казахстанской области
Государственное учреждение аппарат акима Кундыздинского сельского округа Абайского района Восточно-Казахстанской области
Государственное учреждение аппарат акима Архатского сельского округа Абайского района Восточно-Казахстанской области
Государственное учреждение аппарат акима Каскабулакского сельского округа Абайского района Восточно-Казахстанской области
Государственное учреждение аппарат акима Саржалского сельского округа Абайского района Восточно-Казахстанской области
Государственное учреждение аппарат акима Токтамысского сельского округа Абайского района Восточно-Казахстанской области
Государственное учреждение аппарат акима Медеуского сельского округа Абайского района Восточно-Казахстанской области
Участие в опросах по уточнению похозяйственных книг, работе с архивными документами;
уборка территории, экологическое оздоровление региона (озеленение и благоустройство);
сезонно-отопительные работы;
участие в ветеринарных санитарно-профилактических мероприятиях;
помощь в организации масштабных мероприятий культурного назначения

6. Абай ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 01 шілдедегі № 23 «2011 жылы ақылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру және қаржыландыру нысаналы топқа жататын тұлғалардың тізбесін бекіту туралы қаулысының күші жойылды деп танылсын. (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізімінде) 2011 жылы 12 тамызда № 5–5–127 болып тіркелген, 2011 жылы 7-14 қыркүйекте «Абай елі» аудандық газетінің № 34 (154) санында жарияланған).
7. Осы қаулының орындалуын бақылау жасау аудан әкімінің орынбасары Е. Лдибаевқа жүктелсін.
8. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                    Т. Мүсәпірбеков
Абай ауданының әкімдігінің
26 желтоқсан 2011 жылғы
№ 132 қаулыcына
1 қосымша
2012 жылы қоғамдық жұмыстар жүргізілетін ұйымдардың тiзімi, қоғамдық жұмыстардың түрлерi, көлемi, қаржыландыру көздерi және нақты жағдайлары
Р/с
Мекемелердің атауы
Қоғамдық жұмыс түрлері
Атқарылатын жұмыстар көлемі
Сұраныс (жарияланған қажеттілік)
(адам)
Ұсыныс (бекітілген)
(адам)
Қаржыландыру
(теңге)
Жергілікті бюджеттен
1
2
3
4
5
6
7
1
ШҚО, Абай ауданы Қарауыл ауылдық округі әкімінің аппараты мемлекеттік мекемесі;
ШҚО, Абай ауданы Кеңгірбай-би ауылдық округі әкімінің аппараты мемлекеттік мекемесі
ШҚО, Абай ауданы Көкбай ауылдық округі әкімінің аппараты мемлекеттік мекемесі
ШҚО, Абай ауданы Құндызды ауылдық округі әкімінің аппараты мемлекеттік мекеме
ШҚО, Абай ауданы Архат ауылдық округі әкімінің аппараты мемлекеттік мекемесі
ШҚО, Абай ауданы Қасқабұлақ ауылдық округі әкімінің аппараты мемлекеттік мекемесі
ШҚО, Абай ауданы Саржал ауылдық округі әкімінің аппараты мемлекеттік мекемесі
ШҚО, Абай ауданы Тоқтамыс ауылдық округі әкімінің аппараты мемлекеттік мекемесі;
ШҚО, Абай ауданы Медеу ауылдық округі әкімінің аппараты мемлекеттік мекемесі
шаруашылық кітаптарын нақтылауға байланысты сауалнамаларға, мұрағаттық құжаттармен жұмысқа қатысу;
ауланы тазарту, аймақты экологиялық сауықтыру (көгалдандыру және абаттандыру);
маусымдық–жылыту жұмыстары; ветеринариялық санитарлық-алдын-алу іс шараларына қатысу;
мәдени бағыттағы ауқымды іс-шараларды ұйымдастыруға көмектесу

50-60 документов
4-5 документов
7
7
Местный бюджет
11
Государственное учреждение «Отдел занятости и социальных программ Абайского района Восточно-Казахстанской области»
Помощь в работе с архивными, текущими документами, картотекой; доставка корреспонденции; помощь в обследовании материально-бытовых условий получателей социальных пособий; помощь в формировании базы данных получателей социальных пособий; уборка территории и помещений;
1500 документов
20-30 документов
1000 дел

50-60 құжат
4-5 құжат
7
7
Жергілікті бюджет
11
«Шығыс Қазақстан облысы Абай аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» мемлекеттік мекемесі
ағымдағы және мұрағат құжаттармен,картотекамен жұмыста көмек, хат-хабарларды жеткізу; әлеуметтік жәрдемақы алушылардың материалдық–тұрмыстық жағдайларын зерттеуге көмектесу; әлеуметтік жәрдемақы алушылардың деректер базасын қалыптастыруға көмектесу; аулалар мен бөлмелерді тазарту
1500 құжат
20-30 құжат
1000 іс

5-10 человек
10
10
Местный бюджет
12
Государственное учреждение «Отдел предпринимательства, сельского хозяйства и ветеринарии Абайского района Восточно-Казахстанской области»
Помощь в работе с архивными, текущими документами, доставка корреспонденции;
15-20 документов
6
6
Местный бюджет
13
Государственное учреждение «Абайская районная централизованная библиотека имени М. Ауэзова»
Помощь в работе по обслуживанию читателей, в проведении районных культурно-массовых мероприятий, в работе с книжным фондом, подшивке газет и журналов;
10-20 человек
6
6
Местный бюджет
14
Государственное учреждение «Абайское районное управление Казначейства департамента казначейства по Восточно-Казахстанской области комитета казначейства Министерство финансов Республики Казахстан
(по согласованию)
Помощь в работе с архивными и текущими документами;
25-30 документов
4
4
Местный бюджет
15
Абайский производственный участок Семейского филиала Республиканское государственное казенное предприятие «Центр по недвижимости по Восточно-Казахстанской области» Комитета регистрационной службы и оказания правовой помощи Министерства Юстиции Республики Казахстан (по согласованию)
Помощь в работе с архивными документами, картотекой, помощь по вводу и обработке статистических данных;
300 документов
6
6
Местный бюджет
16
Государственное учреждение «Отдел образования, физической культуры и спорта Абайского района Восточно-Казахстанской области»
Помощь в подготовке и проведении районных спортивно-массовых мероприятий; помощь в работе с архивными и текущими документами, доставка корреспонденции; уборка территории;
20 мероприятий
25-35 документов
13
13
Местный бюджет
17
Абайский районный филиал Восточно-Казахстанской области общественное объединение Народно-Демократическая партия «Нур Отан»
(по согласованию)
Помощь в работе с архивными и текущими документами;
25-30 документов
3
3
Местный бюджет
18
Коммунальное государственное казенное предприятие «Медицинское объединение Абайского района»
(по согласованию)
Помощь в работе с архивными документами, картотекой, помощь по вводу и обработке статистических данных;
50-100 документов
8
8
Местный бюджет
19
Государственное учреждение «Общеобразовательная средняя школа-лицей имени Абая»
(по согласованию)
Помощь в работе с архивными и текущими документами, доставка корреспонденции; уборка территории;
40-50 документов
30 документов
10
10
Местный бюджет
20
Государственное учреждение «Восточно-казахстанская областная детско-юношеская спортивная школа по Абайскому району»
(по согласованию)
уборка территории;
2
2
Местный бюджет
21
Государственное учреждение «Общеобразовательная Караульская гимназия»
(по согласованию)
Помощь в работе с архивными и текущими документами, доставка корреспонденции; уборка территории; (озеленение и благоустройство)

5-10 адам
10
10
Жергілікті бюджет
12
Шығыс Қазақстан облысы Абай ауданының кәсіпкерлік, ауылшаруашылығы және ветеринария бөлімі» мемлекеттік мекемесі
ағымдағы және мұрағат құжаттармен жұмыс істеуге көмектесу, хат-хабарларды жеткізу;
15-20 құжат
6
6
Жергілікті бюджет
13
«Абай аудандық М. Әуезов атындағы орталықтандырылған кітапхана» мемлекеттік мекемесі
оқырмандарға қызмет көрсету, аудандағы іс-шаралардың өтуіне көмек жасау, кітаптар қорына, газет журналдарды тігуге көмектесу;
10-20 адам
6
6
Жергілікті бюджет
14
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетінің Шығыс Қазақстан бойынша Қазынашылық Департаментінің «Абай аудандық қазынашылық басқармасы» мемлекеттік мекемесі
(өз келісімімен)
ағымдағы және мұрағат құжаттармен жұмыс істеуге көмектесу;
25-30 құжат
4
4
Жергілікті бюджет
15
Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі тіркеу қызметі және құқықтық көмек көрсету комитетінің Шығыс Қазақстан облысы бойынша жылжымайтын мүлік жөніндегі орталығы РМҚК-ның Абай өндірістік учаскесі
(өз келісіммен)
Картотека, мұрағаттық құжаттармен жұмыс істеуге көмектесу; статистикалық мәліметтерді реттеуге және кіргізуге көмектесу;
300 іс
6
6
Жергілікті бюджет
16
«Шығыс Қазақстан облысы Абай ауданының білім, денешынықтыру және спорт бөлімі» мемлекеттік мекемесі
аудандық спорттық-бұқаралық іс–шараларды дайындау мен өткізуге көмектесу; ағымдағы және мұрағат құжаттармен жұмыс істеуге көмектесу; хат-хабарларды жеткізу; ауланы тазалау;
20 іс-шара
25-35 құжат
13
13
Жергілікті бюджет
17
«Нұр-Отан» Халықтық Демократиялық партиясы» қоғамдық бірлестігінің Шығыс Қазақстан облысы Абай аудандық филиалы
(өз келісімімен)
ағымдағы және мұрағат құжаттармен жұмыс істеуге көмектесу;
25-30 құжат
3
3
Жергілікті бюджет
18
Абай ауданының медициналық бірлестігі коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
(өз келісімімен)
Картотека, мұрағаттық құжаттармен жұмыс істеуге көмектесу; статистикалық мәліметтерді реттеуге және кіргізуге көмектесу
50-100
8
8
Жергілікті бюджет
19
«Жалпы орта білім беретін мектеп–лицей» мемлекеттік мекемесі
(өз келісімімен)
ағымдағы және мұрағат құжаттармен жұмыс істеуге көмектесу; хат-хабарларды жеткізу; ауланы тазарту;
40-50 құжат
30 құжат
10
10
Жергілікті бюджет
20
«Абай ауданы бойынша Шығыс Қазақстан облыстық балалар-жасөспірімдер спорт мектебі» мемлекеттік мекемесі
(өз келісімімен)
ауланы тазарту;
2
2
Жергілікті бюджет
21
«Карауыл мектеп гимназиясы» мемлекеттік мекемесі
(өз келісімімен)
Ағымдағы және мұрағат құжаттармен жұмыс істеуге көмектесу; хат-хабарларды жеткізу; ауланы жинастыру; (көгалдандыру және абаттандыру);

50-80 документов
45 документов
6
6
Местный бюджет
22
Коммунальное государственное казенное предприятие «Газета «Абай елі»
(по согласованию)
Помощь в своевременной доставке газет; доставка корреспонденции;
1000 штук
5-10 документов
2
2
Местный бюджет
23
Государственное учреждение «Аппарат Акима Абайского района»
Помощь в работе с архивными документами, доставка корреспонденции; уборка территории
40-50 документов
30-40 документов
10
10
Местный бюджет
24
Государственное учреждение «Управление государственного санитарно - эпидемиологического надзора по Абайскому району»
Помощь в работе с архивными и текущими документами, доставка корреспонденции;
20-25 документов
2
2
Местный бюджет
25
Департамент по исполнению судебных актов Восточно-Казахстанской области Абайского территориального отдела»
(по согласованию)
Помощь в работе с текущими документами; помощь по вводу и обработке статистических данных; помощь в работе с каталогом предприятий и организаций
15-20 документов
30 документов
10 организаций
3
3
Местный бюджет
26
Управление архивов и документаций Восточно-Казахстанской области Государственное учреждение «Государственный архив Абайского района Восточно-Казахстанской области»
(по согласованию)
Помощь в работе при исполнении запросов социально-правового характера для юридических и физических лиц;
100-150 дел
3
3
Местный бюджет
27
Абайский филиал республиканского государственного учреждения «Центр обслуживания населения № 2 Восточно-Казахстанской области» Комитета по контролю автоматизации государственных услуг и координации деятельности Центров обслуживания населения Министерства связи и информации Республики Казахстан
(по согласованию)
Помощь в работе с архивными и текущими документами;
10-15 документов
2
2
Местный бюджет
28
Государственное учреждение «Налоговое управление по Абайскому району Налогового Департамента по Восточно-Казахстанской области Налогового комитета Министерство финансов Республики Казахстан»
(по согласованию)
Помощь в регистрации налоговых уведомлений; помощь в работе в архиве по подготовке налоговых дел юридических лиц и индивидуальных предпринимателей на уничтожение по сроку хранения; доставка корреспонденции;
2000 уведомлений
500 налоговых дел;
более 1000 писем, извещений
8
8
Местный бюджет
29
Государственное учреждение «Отдел земельных отношений Абайского района Восточно-Казахстанской области»
Помощь в работе с архивными и текущими документами, доставка корреспонденции; уборка помещений;
20-30 документов
7
7
Местный бюджет
30
Государственное учреждение «Музыкальная школа имени Жанибека Карменова»
(по согласованию)
уборка территории;
3
3
Местный бюджет
31
Восточно-Казахстанская область Управление статистики Абайского района
(по согласованию)
Помощь в работе с текущими документами; помощь по вводу и обработке статистических данных; доставка корреспонденции;
20 документов
200 документов

50-80 құжат
45 құжат
6
6
Жергілікті бюджет
22
Коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны «Абай елі» газеті
(өз келісімімен)
жергілікті газетті уақытында тарату жұмыстарына көмектесу; хат-хабарларды жеткізу;
1000 дана
5-10 құжат
2
2
Жергілікті бюджет
23
«Абай ауданы Әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
мұрағаттық құжаттармен жұмыс істеуге көмектесу; хат-хабарларды жеткізу; ауланы тазарту;
40-50 құжат
30-40 құжат
10
10
Жергілікті бюджет
24
«Абай ауданының санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау бөлімі» мемлекеттік мекемесі
(өз келісімімен)
ағымдағы және мұрағат құжаттармен жұмыс істеуге көмектесу; хат-хабарларды жеткізу;
20-25 құжат
2
2
Жергілікті бюджет
25
Шығыс Қазақстан облысы Сот актілерін орындау департаментінің «Абай аумақтық сот орындаушылық бөлімі»
(өз келісімімен)
ағымдағы құжаттарға көмектесу; статистикалық мәліметтерді реттеуге және кіргізуге көмектесу, мекеменің, ұйымның каталогтарымен жұмыс істеуіне көмектесу;
15-20 құжат
30 құжат
10 мекеме
3
3
Жергілікті бюджет
26
Шығыс Қазақстан облысы мұрағаттар және құжаттама басқармасы «Шығыс Қазақстан облысы Абай ауданының мемлекеттік мұрағаты» мемлекеттік мекемесі
(өз келісімімен)
заңды және жеке тұлғалар үшін әлеуметтік-құқықтық сипаттағы сұранымдарды орындау жұмыстарына көмек;
100-150 іс
3
3
Жергілікті бюджет
27
«ҚР Байланыс және ақпарат министрлігінің Мемлекеттік қызметтерді автоматтандыруды бақылау және халыққа қызмет көрсету орталықтарының қызметін үйлестіру комитетінің «Шығыс Қазақстан облысының № 2 Халыққа қызмет көрсету орталығы» республикалық мемлекеттік мекемесінің Абай филиалы
(өз келісімімен)
ағымдағы және мұрағат құжаттармен жұмыс істеуге көмектесу;
10-15 құжат
2
2
Жергілікті бюджет
28
«Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Шығыс Қазақстан облысы бойынша Салық департаментінің Абай ауданы бойынша салық басқармасы» мемлекеттік мекемесі
(өз келісімімен)
салықтық хабарламаларды тіркеуге көмектесу; заңды тұлғалар мен жеке кәсіпкерлердің салық істерін мерзімі бойынша жою мұрағат жұмыстарына көмектесу, хат-хабарларды жеткізу;
2000 хабарлама
500 салық ісі
1000–нан астам хат, хабарлама
8
8
Жергілікті бюджет
29
«Шығыс Қазақстан облысы Абай ауданының жер қатынастары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
ағымдағы және мұрағат құжаттармен жұмыс істеуге көмектесу; хат-хабарларды жеткізу; бөлмелерді тазалау;
20-30 құжат
7
7
Жергілікті бюджет
30
«Жәнібек Кәрменов атындағы саз мектебі» мемлекеттік мекемесі
(өз келісімімен)
аумақты жинастыру;
3
3
Жергілікті бюджет
31
«Шығыс Қазақстан облысы Абай ауданының статистика басқармасы»
(өз келісімімен)
ағымдағы құжаттармен жұмыс істеуге көмектесу; статистикалық есепті енгізуде және дайындауда көмек; хат-хабарларды жеткізу;
20 құжат
200 құжат

20-25 документов
4
4
Местный бюджет
32
Государственное учреждение «Отдел культуры и развития языков Абайского района Восточно-Казахстанской области»
Помощь в проведении культурно-массовых районных мероприятий; помощь в работе с текущими документами
40 мероприятий
15 документов
3
3
Местный бюджет
33
Государственное учреждение «Отдел внутренней политики Абайского района Восточно-Казахстанской области»
Помощь в работе с архивными и текущими документами, доставка корреспонденции
30 документов
5-10 документов
2
2
Местный бюджет
34
Государственное учреждение «Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Абайского района Восточно-Казахстанской области»
Помощь в работе с архивными документами; Доставка корреспонденции и уведомлений;
30 папок
30-40 документов
2
2
Местный бюджет
35
Абайский районный земельно-кадастровый филиал Восточно-Казахстанского дочернего государственного предприятия Государственный научно-производственный центр земельных ресурсов и землеустройства
(по согласованию)
Помощь в работе с архивными и текущими документами; доставка корреспонденции;
20-30 документов
10 документов
3
3
Местный бюджет
36
Государственное учреждение «Отдел архитектуры, градостроительства и строительства Абайского района Восточно-Казахстанской области»
Помощь в работе с архивными документами; доставка корреспонденции;
20-30 документов

20-25 құжат
4
4
Жергілікті бюджет
32
«Шығыс Қазақстан облысы Абай ауданының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі» мемлекеттік мекемесі
аудандағы мәдени іс-шараларды өткізуге көмек көрсету; ағымдағы құжаттармен жұмыс істеуге көмектесу;
40 іс-шара
15 құжат
3
3
Жергілікті бюджет
33
«Шығыс Қазақстан облысы Абай ауаданының ішкі саясат бөлімі» мемлекеттік мекемесі
ағымдағы және мұрағат құжаттармен жұмыс істеуге көмектесу; хат-хабарларды жеткізу;
30 құжат
5-10 құжат
2
2
Жергілікті бюджет
34
«Шығыс Қазақстан облысы Абай ауданының тұрғын үй коммуналдық шаруашылық жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Мұрағат құжаттармен жұмыс істеуге көмектесу; хат-хабарлар мен ескертулерді жеткізу;
30 папка
30-40 құжат
2
2
Жергілікті бюджет
35
Мемжерғылөнорталығының Шығыс Қазақстан еншілес мемлекеттік кәсіпорынның Абай аудандық жер-кадастрлық филиалы (өз келісімімен)
ағымдағы және мұрағат құжаттармен жұмыс істеуге көмектесу; хат-хабарларды жеткізу;
20-30 құжат
10 құжат
3
3
Жергілікті бюджет
36
«Шығыс Қазақстан облысы Абай ауданының құрылыс сәулет және қалақұрылыс бөлімі» мемлекеттік мекемесі
мұрағат құжаттармен жұмыс істеуге көмектесу; хат-хабарларды жеткізу;
20-30 құжат

30-35 документов
2
2
Местный бюджет
37
Государственное учреждение «Отдел по чрезвычайным ситуациям Абайского района департамента по чрезвычайным ситуациям Восточно-Казахстанской области Министерство по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан»
(по согласованию)
Помощь в работе с архивными документами; доставка корреспонденции; уборка территории;
100 дел
5-6 документов
3
3
Местный бюджет
Всего
240
240
Конкретные условия общественных работ:
Продолжительность рабочей недели составляет 5 дней с двумя выходными, восьми часовой рабочий день, обеденный перерыв 1 час, исходя из условий работ применяются гибкие формы организации рабочего времени, в том числе для инвалидов. Оплата труда осуществляется за фактически отработанное время, отраженное в табеле учета рабочего времени в зависимости от количества, качества и сложности выполняемой работы путем перечисления на лицевые счета безработных; инструктаж по охране труда и технике безопасности, обеспечение специальной одеждой, инструментом и оборудованием; выплата социального пособия по временной нетрудоспособностивозмещение вреда, причиненного увечьем или иным повреждением здоровья; пенсионные и социальные отчисления производятся в соответствии с законодательством Республики Казахстан. Условия общественных работ для отдельных категорий работников (женщинам, имеющим несовершеннолетних детей, многодетным матерям, инвалидам, работникам, не достигшие восемнадцатилетнего возраста) определяются с учетом особенностей условий труда соответствующей категории и предусматриваются трудовыми договорами, заключаемыми между работниками и работодателями в соответствии с трудовым законодательством Республики Казахстан.
Руководитель аппарата                               С. Мукажан
Приложение № 2
к постановлению акимата
№ 132 от 26 декабря 2011 года
Перечень целевых групп

30-35 құжат
2
2
Жергілікті бюджет
37
«Қазақстан Республикасы төтенше жағдайлар министрлігі Шығыс Қазақстан облысы төтенше жағдайлар департаменті Абай ауданының төтенше жағдайлар бөлімі» мемлекеттік мекемесі
(өз келісімімен)
мұрағат құжаттармен жұмыс істеуге көмектесу, хат-хабарларды жеткізу, ауланы тазарту
100 іс
5-6 құжат
3
3
Жергілікті бюджет
Барлығы
240
240
Қоғамдық жұмыстың нақты шарты:
Жұмыс аптасының ұзақтығы 5 күнді құрайды екі демалыс күн беріледі, сегіз сағаттық жұмыс күні, түскі үзіліс 1 сағат, жұмыс уақытын есептеу табелінде көрсетілген, жұмыстың көлеміне және сапасына ауырлығына байланысты дәлелді жұмыс істеген уақыты арқылы жұмыссыздың жеке шотына аудару жолымен жүзеге асырылады; еңбекті қорғау және қауіпсіздік техникасы бойынша нұсқаулық, арнайы киіммен, құрал-жабдықтармен қамтамасыз ету, уақытша жұмысқа жарамсыздық бойынша әлеуметтік жәрдемақы төлеу, денсаулыққа мертігу немесе басқа зақымдану салдарынан келтірілген зияндардың орынын толтыру зейнетақы және әлеуметтік ақша аударулар Қазақстан Республикасының заңнамаларына сәйкес жүргізіледі. Қызметкерлердің жекелеген санаттары үшін (кәмелеттік жасқа толмаған балалары бар әйелдер, көп балалы аналар, мүгедектер, жұмыскерлер, он сегіз жасқа толмағандар) қоғамдық жұмыстардың шарттары сай келген санаттың еңбек шарттарының ерекшеліктерін ескерумен анықталады және Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес қызметкерлер мен жұмыс берушілер арасында жасалатын еңбек шарттарымен қарастырылады.
Аппарат басшысы                                      С. Мұқажан
Абай ауданының әкімдігінің
26 желтоқсан 2011 жылғы
№ 132 қаулысына
2 қосымша
Нысаналы топтар тізбесі

1. Малообеспеченные семьи.
2. Молодежь в возрасте до 21 года.
3. Воспитанники детских домов, дети–сироты и дети, оставшиеся без попечения родителей в возрасте до 23 лет.
4. Одинокие, многодетные родители, воспитывающие несовершеннолетних детей.
5. Граждане, имеющие на содержании лиц, которые в порядке, установленным законодательством Республики Казахстан, признаны нуждающимися в постоянном уходе, помощи или надзоре.
6. Лица предпенсионного возраста (за два года до выхода на пенсию по (возрасту)).
7. Инвалиды.
8. Лица, уволенные из рядов Вооруженных Сил Республики Казахстан.
9. Лица, освобожденные из мест лишения свободы или принудительного лечения.
10. Оралманы.
11. Выпускники организаций высшего и послевузовского образования;
12. Лица, высвобожденные в связи с ликвидацией работодателя - юридического лица либо прекращением деятельности работодателя - физического лица, сокращением численности или штата работников.
13. Местные исполнительные органы могут устанавливать дополнительный перечень лиц, относящихся к целевым группам, исходя из ситуации на рынке труда и бюджетных средств, а также дополнительные меры по социальной защите.
Начальник районного отдела
занятости и социальных программ                     С. Татиева
Приложение № 3
к постановлению акимата
№ 132 от 26 декабря 2012 года
Перечень видов оплачиваемых общественных работ
1. Помощь организациям жилищно-коммунального хозяйства в уборке территорий населенных пунктов, промышленных предприятий.
2. Подсобные работы по ремонту дорог.
3. Помощь медицинским учреждениям для улучшения, содержания медицинских объектов.
4. Участие в очистке русел рек, больших, малых мостов.
5. Участие в строительстве, реконструкции, ремонте жилья, объектов социально-культурного назначения.
6. Участие в восстановлении историко-архитектурных памятников, комплексов, заповедных зон.
7. Экологическое оздоровление регионов (озеленение и благоустройство).
8. Помощь в организации масштабных мероприятий культурного назначения (спортивные соревнования, фестивали, праздники, смотры народного творчества и другие), организация досуга детей и подростков по месту жительства.
9. Помощь в проведении республиканских и региональных общественных компаний (участие в переписи населения, социальный опрос, уточнение похозяйственных книг, помощь в работе отделу по делам обороны, помощь налоговым органам, работа с архивными документами).
10. Участие в сезонных краткосрочных работах по откорму скота, доращиванию птицы, выращивание овощей и зерновых.

1. Табысы аз адамдар.
2. 21 жасқа дейінгі жастар.
3. Балалар үйінде тәрбиеленушілері, жетім балалар мен ата-ананың қамкорынсыз қалған 23 жасқа дейінгі балалар.
4. Кәмелетке толмаған балаларды тәрбиелеп отырған жалғызілікті, көп балалы ата-аналар.
5. Қазақстан Республикасының заңдарында белгіленген тәртіппен асырауында тұрақты күтімді, көмекті немесе қадағалауды қажет етеді деп танылған адамдар бар азаматтар.
6. Зейнеткерлік жас алдындағы адамдар (жасына байланысты зейнеткерлікке шығуға екі жыл қалған)
7. Мүгедектер.
8. Қазақстан Республикасының Қарулы Күштері қатарынан босаған адамдар.
9. Бас бостандығынан айыру және (немесе) мәжбүрлеп емдеу орындарынан босатылған адамдар.
10. Оралмандар.
11. жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білім беру ұйымдарын бітірушілер;
12. Жұмыс беруші – заңды тұлғаның таратылуына не жұмыс беруші – жеке тұлғаның қызметің тоқтатуына, қызметкерлер санының немесе штатының қысқарылуына байланысты жұмыстан босатылған адамдар жатады.
13. Жергілікті атқарушы органдар еңбек рыногындағы жағдай мен бюджет қаражатына қарай нысаналы топтарға жататын адамдардың бұған қосымша тізбесін, сондай-ақ әлеуметтік қорғау жөнінде қосымша шаралар белгілей алады.
Аудандық жұмыспен қамту
және әлеуметтік бағдарламалар
бөлімінің бастығы                                   С. Татиева
Абай ауданының әкімдігінің
26 желтоқсан 2011 жылғы
№ 132 қаулысына 3 қосымша
Төлемді қоғамдық жұмыстар түрлерінің тізбесі
1. Елді мекен, өндірістік кәсіпорындар аумақтарын тазартуда тұрмыстық-коммуналдық шаруа ұйымдарына көмек көрсету.
2. Жол жөндеу бойынша қосалқы жұмыстар.
3. Медициналық объектілерді ұстауды жақсартудағы медициналық мекемелерге көмек.
4. Үлкен және кіші көпірлерді, өзендерді тазалауға қатысу.
5. Әлеуметтік-мәдени объектілерді жөндеу, тұрғын үйлерді жаңарту, құрылыс жұмыстарына көмектесу.
6. Тарихи-сәулеттік ескерткіштерді, кешендерді, қорық аймақтарын қалпына келтіру.
7. Аймақтарды экологиялық сауықтандыру (көгалдандыру және көркейту).
8. Мәдени бағыттағы көлемді шараларды ұйымдастыруға көмек көрсету (спорттық жарыстар, фестивальдар, мейрамдар, халық шығармашылығының байқауы және тағы басқалар), тұрғылықты жер бойынша балалар мен жасөспірімдердің дем алуын ұйымдастыру.
9. Республикалық және аймақтық қоғамдық науқандар өткізуге көмек көрсету, (халық санағына, әлеуметтік сұрауларға, шаруашылық кітаптарды өткізуге, қорғаныс істері жөніндегі бөліміне, салық органдарына көмек көрсету, мұрағаттық құжаттармен жұмыс істеуге қатысу.
10. Малды, құсты бордақылауға, көкөніс және дәнді дақылдар өсіру жөніндегі маусымдық қысқа мерзімді жұмыстар.

11. Другие виды работ:
1) Участие в ветеринарных, санитарно-профилактических мероприятиях.
2) Борьба с вредителями сельского хозяйства.
3) Сезонно-отопительные работы.
4) Доставка письменной корреспонденции и печатных изданий.
5) Уборка помещений.
6) Выпуск и реализация продовольственных товаров.
7) Выпуск и реализация товаров народного потребления.
8) Работа в пекарнях, столовых и школьных столовых.
9) Участие в оформлении документов на получение экологических документов.
Начальник районного отдела
занятости и социальных программ                     С. Татиева

11. Жұмыстардың басқа түрлері:
1) мал дәрігерлік санитарлық-алдын алу шараларына көмектесу;
2) ауыл шаруашылығының зиянкестерімен күрес жүргізу;
3) мерзімдік жылыту жұмыстары;
4) баспасөз басылымдары мен жазбаша хат-хабар жеткізу;
5) ғимараттарды тазалау;
6) азық-түлік тауарларын шығару және сату;
7) халық тұтынатын тауарларды шығару және сату;
8) наубайханаларда, асханаларда, мектеп асханаларындағы жұмыстар;
9) экологиялық құжаттарды тіркеу жұмыстарына қатысу.
Аудандық жұмыспен қамту
және әлеуметтік бағдарламалар
бөлімінің бастығы                                   С. Татиева