О внесении изменений и дополнений в решение Аягозского районного маслихата от 30 декабря 2010 года № 01-02/30-2 "О районном бюджете на 2011-2013 годы"
Решение Аягозского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 18 марта 2011 года N 01-02/32-4. Зарегистрировано управлением юстиции Аягозского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 18 марта 2011 года за N 5-6-132. Прекращено действие по истечении срока действия (письмо Аягозского районного маслихата от 27 декабря 2011 года № 166/0617/620х)
Сноска. Прекращено действие по истечении срока действия (письмо Аягозского районного маслихата от 27.12.2011 № 166/0617/620х).
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года N 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 11 марта 2011 года № 27/336-IV «О внесении изменений и дополнений в решение от 24 декабря 2010 года № 26/310-IV «Об областном бюджете на 2011-2013 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 17 марта 2011 года № 2543) Аягозский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аягозского районного маслихата «О районном бюджете на 2011-2013 годы» от 30 декабря 2010 года № 01-02/30-2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 31 декабря 2010 года № 5-6-128, опубликовано в газете «Аягөз жаңалықтары» от 12 января 2011 года № 4 (9981) и от 15 января 2011 года № 5-6 (9982-9983) следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры «4305947,0» заменить цифрами «4424820,0»;
цифры «2958203,0» заменить цифрами «3077076,0»;
в подпункте 2) цифры «4232211,0» заменить цифрами «4431547,2»;
в подпункте 4) цифры «73736,0» заменить цифрами «79748,0»;
в подпункте 5) цифры «-34479,0» заменить цифрами «-120954,2»;
в подпункте 6) цифры «34479,0» заменить цифрами «120954,2».
2. В приложении 1:
по функциональной группе 02 «Оборона»:
дополнить программой 006 «Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)» – 21163,0 тысяч тенге;
по функциональной группе 04 «Образование»:
дополнить программой 025 «Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования» – 22812,0 тысяч тенге;

"2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Аягөз аудандық мәслихатының 2010 жылғы 30 желтоқсандағы № 01-02/30-2 шешімге өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Аягөз аудандық мәслихатының 2011 жылғы 18 наурыздағы N 01-02/32-4 шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Аягөз аудандық Әділет басқармасында 2011 жылғы 18 наурызда N 5-6-132 тіркелді. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Аягөз аудандық мәслихатының 2011 жылғы 27 желтоқсандағы N 166/0617/620х хаты)
Ескерту. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Аягөз аудандық мәслихатының 2011.12.27 N 166/0617/620х хаты).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV «Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің» 109 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңының 6 бабы 1 тармағының 1) тармақшасына, Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының «2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" 2010 жылғы 24 желтоқсандағы № 26/310-ІV шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы 2011 жылғы 11 наурыздағы № 27/336-ІV (2010 жылғы 17 наурыздағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2543 нөмірімен тіркелген) шешіміне сәйкес Аягөз аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Аягөз аудандық мәслихатының 2010 жылғы 30 желтоқсандағы № 01-02/30-2 «2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» (2010 жылғы 31 желтоқсанда нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 5-6-128 нөмірімен тіркелген, "Аягөз жаңалықтары" газетінің 2011 жылғы 12 қаңтардағы № 4 (9981), 2011 жылғы 15 қаңтардағы № 5-6 (9982-9983) сандарында жарияланған) шешіміне осышешіммен өзгерістер мен толықтырулар енгізілді:
1) 1 тармақта:
1) тармақшада:
«4305947,0» сандары «4424820,0» сандарымен ауыстырылсын;
«2958203,0» сандары «3077076,0» сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада «4232211,0» сандары «4431547,2» сандарымен ауыстырылсын;
4) тармақшада «73736,0» сандары «79748,0» сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада «-34479,0» сандары «-120954,2» сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада «34479,0» сандары «120954,2» сандарымен ауыстырылсын.
2. 1 қосымшадағы:
«Қорғаныс» 02 функционалдық тобы:
«Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жоюға» - 21163,0 мың теңге 006 бағдарламасымен  толықтырылсын;
«Білім беру» 04 функционалдық тобы:
«Мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы көлемін ұлғайтуға» - 22812,0 мың теңге 025 бағдарламасымен толықтырылсын;

дополнить программой 004 «Общеобразовательное обучение» – 116708,0 тысяч тенге;
дополнить программой 020 «Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей» – 11642,0 тысяч тенге;
дополнить программой 023 «Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому» – 37477,0 тысяч тенге;
дополнить программой 003 «Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения» – 10955,0 тысяч тенге;
по функциональной группе 06 «Социальная помощь и социальное обеспечение»:
дополнить программой 015 «Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и инвалидов» – 23389,0 тысяч тенге;
дополнить программой 007 «Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов» – 79985,0 тысяч тенге;
дополнить программой 002 «Программа занятости» – 8580,0 тысяч тенге;
дополнить программой 023 «Обеспечение деятельности центров занятости» – 9719,0 тысяч тенге;
по функциональной группе 07 «Жилищно-коммунальное хозяйство»:
дополнить программой 018 «Развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020» – 42000,0 тысяч тенге;
дополнить программой 012 «Функционирование системы водоснабжения и водоотведения» – 127164,0 тысяч тенге;
по функциональной группе 08 «Культура, спорт, туризм и информационное пространство»:
дополнить программой 003 «Реализация региональных программ в сфере молодежной политики» – 2222,0 тысяч тенге;
дополнить программой 003 «Поддержка культурно-досуговой работы» – 3128,0 тысяч тенге;
по функциональной группе 10 «Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения»:
дополнить программой 099 «Реализация мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов за счет целевого трансферта из республиканского бюджета» – 5265,0 тысяч тенге;
дополнить программой 018 «Бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов» – 34717,0 тысяч тенге;
дополнить программой 013 «Проведение противоэпизоотических мероприятий» – 69561,0 тысяч тенге;
по функциональной группе 12 «Транспорт и коммуникации»:
дополнить программой 023 «Обеспечение функционирования автомобильных дорог» – 145343,0 тысяч тенге;
по функциональной группе 13 «Прочие»:

«Жалпы білім беру» - 116708,0 мың теңге 004 бағдарламасымен  толықтырылсын;
«Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері» - 11642,0 мың теңге 020 бағдарламасымен  толықтырылсын;
«Үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтамасыз етуге» - 37477,0 мың теңге 023 бағдарламасымен толықтырылсын;
«Мектепке дейінгі тәрбие ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету» -  10955,0 мың теңге 003 бағдарламасымен толықтырылсын;
«Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру» 06 функционалдық тобы:
«Зейнеткерлер мен мүгедектерге әлеуметтік қызмет көрсету аумақтық орталығы» - 23389,0 мың теңге 015 бағдарламасымен толықтырылсын;
«Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек» - 79985,0 мың теңге 007 бағдарламасымен толықтырылсын;
«Еңбекпен қамту бағдарламасы» - 8580,0 мың теңге 002 бағдарламасымен толықтырылсын;
«Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету» - 9719,0 мың теңге 023 бағдарламасымен толықтырылсын;
«Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық» 07 функционалдық тобы:
«Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымдарының дамуы» - 42000,0 мың теңге 018 бағдарламасымен толықтырылсын;
«Сумен жабдықтау және су бөлу жүйесінің қызмет етуі» - 127164,0 мың теңге 012 бағдарламасымен толықтырылсын;
«Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк» 08 функционалдық тобы:
«Жастар саясаты саласындағы өңірлік бағдарламаларды іске асыру» - 2222,0 мың теңге 003 бағдарламасымен толықтырылсын;
«Мәдени-демалыс жұмысын қолдау» - 3128,0 мың теңге 003 бағдарламасымен толықтырылсын;
«Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары» 10 функционалдық тобы:
«Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен ауылдық елді мекендер саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру» - 5265,0 мың теңге 099 бағдарламасымен  толықтырылсын;
«Ауылдық елді мекендердің әлеуметтік саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін бюджеттік кредиттер» - 34717,0 мың теңге 018 бағдарламасымен толықтырылсын;
«Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу» - 69561,0 мың теңге 013 бағдарламасымен толықтырылсын;
«Көлiк және коммуникация» 12 функционалдық тобы:
«Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету» - 145343,0 мың теңге 023 бағдарламасымен толықтырылсын;
«Басқалар» 13 функционалдық тобы:

дополнить программой 022 «Поддержка частного предпринимательства в рамках программы «Дорожная карта бизнеса – 2020» – 3900,0 тысяч тенге;
по функциональной группе 15 «Трансферты»:
дополнить программой 006 «Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов» – 44568,2 тысяч тенге.
3. Приложения 1, 2, 3 изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии                        К. Салкимбаев
Секретарь маслихата                        М. Темеков
Приложение 1
утверждено решением сессии
Аягозского районного маслихата
№ 01-02/32-4 от 18 марта 2011 года
Уточненный бюджет Аягозского района на 2011 год
Категория
Сумма
(тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
I. Доходы

«Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау» - 3900,0 мың теңге 022 бағдарламасымен  толықтырылсын;
«Трансферттер» 15 функционалдық тобы:
«Нысаналы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) трансферттерді қайтару» - 44568,2 мың теңге 006 бағдарламасымен толықтырылсын.
3. Аталған шешімнің 123 қосымшалары осы шешімнің 123 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
4. Осы шешім 2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                            К. Салқымбаев
Мәслихат хатшысы                           М. Темеков
1 қосымша
Аягөз аудандық мәслихатының
2011 жылғы 18 наурыздағы
№ 01-02/32-4 шешімімен
бекітілген
2011 жылға нақтыланған Аягөз ауданының бюджеті
Санаты
Сома
(мың теңге)
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Ерекшелiгi
Атауы
I. ТҮСІМДЕР

570
5
Налог на игорный бизнес
2160
02
Фиксированный налог
2160
08
Обязательные платежи, взимаемые за совершение юридически значимых действий и (или) выдачу документов уполномоченными на то государственными органами или должностными лицами
9644
1
Государственная пошлина
9644
02
Государственная пошлина, взимаемая с подаваемых в суд исковых заявлений, заявлений особого искового производства, заявлений (жалоб) по делам особого производства, заявлений о вынесении судебного приказа, заявлений о выдаче дубликата исполнительного листа, заявлений о выдаче исполнительных листов на принудительное исполнение решений третейских (арбитражных) судов и иностранных судов, заявлений о повторной выдаче копий судебных актов, исполнительных листов и иных документов, за исключением государственной пошлины с подаваемых в суд исковых заявлений к государственным учреждениям
5190
04
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию актов гражданского состояния, а также за выдачу гражданам справок и повторных свидетельств о регистрации актов гражданского состояния и свидетельств в связи с изменением, дополнением и восстановлением записей актов гражданского состояния
2750
05
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов на право выезда за границу на постоянное место жительства и приглашение в Республику Казахстан лиц из других государств, а также за внесение изменений в эти документы
75
08
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию места жительства
1260
09
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу удостоверения охотника и его ежегодную регистрацию
24
10
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию и перерегистрацию каждой единицы гражданского, служебного оружия физических и юридических лиц (за исключением холодного охотничьего, сигнального, огнестрельного бесствольного, механических распылителей, аэрозольных и других устройств, снаряженных слезоточивыми или раздражающими веществами, пневматического оружия с дульной энергией не более 7,5 Дж и калибра до 4,5 мм включительно)
65
12
Государственная пошлина за выдачу разрешений на хранение или хранение и ношение, транспортировку, ввоз на территорию Республики Казахстан и вывоз из Республики Казахстан оружия и патронов к нему
280
2
Неналоговые поступления
8630
01
Доходы от государственной собственности
3450
5
Доходы от аренды имущества, находящегося в государственной собственности
3450
04
Доходы от аренды имущества, находящегося в коммунальной собственности
3450
06
Прочие неналоговые поступления
5180
1
Прочие неналоговые поступления
5180
09
Другие неналоговые поступления в местный бюджет
5180
3
Поступления от продажи основного капитала
3429
01
Продажа государственного имущества, закрепленного за государственными учреждениями
0
1
Продажа государственного имущества, закрепленного за государственными учреждениями
0
03
Поступления от продажи гражданам квартир
0
03
Продажа земли и нематериальных активов
3429
1
Продажа земли
3429
01
Поступления от продажи земельных участков
3429
2
Продажа нематериальных активов
0
02
Плата за продажу аренды земельных участков
0
4
Поступления трансфертов
3077076
02
Трансферты из вышестоящих органов государственного управления
3077076
1
Трансферты из республиканского бюджета
0
01
Целевые текущие трансферты
02
Целевые трансферты на развитие
2
Трансферты из областного бюджета
3077076
01
Целевые текущие трансферты

570
5
Құмар ойын бизнеске салық
2160
02
Тіркелген салық
2160
08
Заңдық мәнді іс-әрекеттерді жасағаны және (немесе) оған уәкілеттігі бар мемлекеттік органдар немесе лауазымды адамдар құжаттар бергені үшін алынатын міндетті төлемдер
9644
1
Мемлекеттік баж
9644
02
Мемлекеттік мекемелерге сотқа берілетін талап арыздарынан алынатын мемлекеттік бажды қоспағанда, мемлекеттік баж сотқа берілетін талап арыздардан, ерекше талап ету істері арыздарынан, ерекше жүргізілетін істер бойынша арыздардан (шағымдардан), сот бұйрығын шығару туралы өтініштерден, атқару парағының дубликатын беру туралы шағымдардан, аралық (төрелік) соттардың және шетелдік соттардың шешімдерін мәжбүрлеп орындауға атқару парағын беру туралы шағымдардың, сот актілерінің атқару парағының және өзге де құжаттардың көшірмелерін қайта беру туралы шағымдардан алынады
5190
04
Азаматтық хал актiлерiн тiркегенi үшiн, сондай-ақ азаматтарға азаматтық хал актiлерiн тiркеу туралы куәлiктердi және азаматтық хал актiлерi жазбаларын өзгертуге, толықтыруға және қалпына келтiруге байланысты куәлiктердi қайтадан бергенi үшiн мемлекеттік баж
2750
05
Шетелге баруға және Қазақстан Республикасына басқа мемлекеттерден адамдарды шақыруға құқық беретiн құжаттарды ресiмдегенi үшiн, сондай-ақ осы құжаттарға өзгерiстер енгiзгенi үшiн мемлекеттік баж
75
07
Қазақстан Республикасы азаматтығын алу, Қазақстан Республикасы азаматтығын қалпына келтіру және Қазақстан Республикасы азаматтығын тоқтату туралы құжаттарды ресімдегені үшін алынатын мемлекеттік баж
0
08
Тұрғылықты жерiн тiркегенi үшiн мемлекеттік баж
1260
09
Аңшылық қуәлік беруге және жыл сайынғы тіркеуден өту үшін алынатын мемлекеттік баж
24
10
Жеке және заңды тұлғалардың азаматтық, қызметтік қаруының (аңшылық суық қаруды, белгі беретін қаруды, ұңғысыз атыс қаруын, механикалық шашыратқыштарды, көзден жас ағызатын немесе тітіркендіретін заттар толтырылған аэрозольді және басқа құрылғыларды, үрлемелі қуаты 7,5 Дж-дан аспайтын пневматикалық қаруды қоспағанда және калибрі 4,5 мм-ге дейінгілерін қоспағанда) әрбір бірлігін тіркегені және қайта тіркегені үшін алынатын мемлекеттік баж
65
12
Қаруды және оның оқтарын сақтауға немесе сақтау мен алып жүруге, тасымалдауға, Қазақстан Республикасының аумағына әкелуге және Қазақстан Республикасынан әкетуге рұқсат бергені үшін алынатын мемлекеттік баж
280
2
Салықтық емес түсiмдер
8630
01
Мемлекет меншігінен түсетін кірістер
3450
5
Мемлекет меншігіндегі мүлікті жалға беруден түсетін кірістер
3450
04
Коммуналдық меншіктегі мүлікті жалдаудан түсетін кірістер
3450
06
Басқа да салықтық емес түсiмдер
5180
1
Басқа да салықтық емес түсiмдер
5180
09
Жергіліктік бюджетке түсетін салыққа жатпайтын басқа да түсімдер
5180
3
Негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер
3429
01
Мемлекеттiк мекемелерге бекiтiлген мемлекеттiк мүлiктi сату
0
1
Мемлекеттiк мекемелерге бекiтiлген мемлекеттiк мүлiктi сату
0
03
Азаматтарға пәтерлер сатудан түсетiн түсiмдер
0
03
Жердi және материалдық емес активтердi сату
3429
1
Жерді сату
3429
01
Жер учаскелерін сатудан түсетін түсімдер
3429
2
Материалдық емес активтерді сату
0
02
Жер учаскелерін жалдау құқығын сатқаны үшін төлем
0
4
Трансферттердің түсімі
3077076
02
Мемлекеттiк басқарудың жоғары тұрған органдарынан түсетiн трансферттер
3077076
1
Республикалық бюджеттен түсетін трансферттер
0
01
Ағымдағы нысаналы трансферттер
02
Нысаналы даму трансферттері
2
Облыстық бюджеттен түсетiн трансферттер
3077076
01
Ағымдағы нысаналы трансферттер

30576
4
Hалог на транспортные средства
56380
01
Hалог на транспортные средства с юридических лиц
5109
02
Hалог на транспортные средства с физических лиц
51271
5
Единый земельный налог
3786
01
Единый земельный налог
3786
05
Внутренние налоги на товары, работы и услуги
29552
2
Акцизы
9631
96
Бензин (за исключением авиационного), реализуемый юридическими и физическими лицами в розницу, а также используемый на собственные производственные нужды
5151
97
Дизельное топливо, реализуемое юридическими и физическими лицами в розницу, а также используемое на собственные производственные нужды
4480
3
Поступления за использование природных и других ресурсов
8960
15
Плата за пользование земельными участками
8960
4
Сборы за ведение предпринимательской и профессиональной деятельности
8505
01
Сбор за государственную регистрацию индивидуальных предпринимателей
1095
02
Лицензионный сбор за право занятия отдельными видами деятельности
2661
03
Сбор за государственную регистрацию юридических лиц и учетную регистрацию филиалов и представительств, а также их перерегистрацию
140
05
Сбор за государственную регистрацию залога движимого имущества и ипотеки судна или строящегося судна
62
14
Сбор за государственную регистрацию транспортных средств, а также их перерегистрацию
955
18
Сбор за государственную регистрацию прав на недвижимое имущество и сделок с ним
2944
20
Плата за размещение наружной (визуальной) рекламы в полосе отвода автомобильных дорог общего пользования местного значения и в населенных пунктах
648
5
Налог на игорный бизнес
2456
02
Фиксированный налог
2456
08
Обязательные платежи, взимаемые за совершение юридически значимых действий и (или) выдачу документов уполномоченными на то государственными органами или должностными лицами
10964
1
Государственная пошлина
10964
02
Государственная пошлина, взимаемая с подаваемых в суд исковых заявлений, заявлений особого искового производства, заявлений (жалоб) по делам особого производства, заявлений о вынесении судебного приказа, заявлений о выдаче дубликата исполнительного листа, заявлений о выдаче исполнительных листов на принудительное исполнение решений третейских (арбитражных) судов и иностранных судов, заявлений о повторной выдаче копий судебных актов, исполнительных листов и иных документов, за исключением государственной пошлины с подаваемых в суд исковых заявлений к государственным учреждениям
5901
04
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию актов гражданского состояния, а также за выдачу гражданам справок и повторных свидетельств о регистрации актов гражданского состояния и свидетельств в связи с изменением, дополнением и восстановлением записей актов гражданского состояния

30576
4
Көлiк құралдарына салынатын салық
56380
01
Заңды тұлғалардан көлiк құралдарына салынатын салық
5109
02
Жеке тұлғалардан көлiк құралдарына салынатын салық
51271
5
Бірыңғай жер салығы
3786
01
Бірыңғай жер салығы
3786
05
Тауарларға, жұмыстарға және қызметтерге салынатын iшкi салықтар
29552
2
Акциздер
9631
96
Заңды және жеке тұлғалар бөлшек саудада өткізетін, сондай-ақ өзінің өндірістік мұқтаждарына пайдаланылатын бензин (авиациялықты қоспағанда)
5151
97
Заңды және жеке тұлғаларға бөлшек саудада өткізетін, сондай-ақ өз өндірістік мұқтаждарына пайдаланылатын дизель отыны
4480
3
Табиғи және басқа ресурстарды пайдаланғаны үшiн түсетiн түсiмдер
8960
15
Жер учаскелерін пайдаланғаны үшін төлем
8960
4
Кәсiпкерлiк және кәсiби қызметтi жүргiзгенi үшiн алынатын алымдар
8505
01
Жеке кәсіпкерлерді мемлекеттік тіркегені үшін алынатын алым
1095
02
Жекелеген қызмет түрлерiмен айналысу құқығы үшiн алынатын лицензиялық алым
2661
03
Заңды тұлғаларды мемлекеттік тіркегені және филиалдар мен өкілдіктерді есептік тіркегені, сондай-ақ оларды қайта тіркегені үшін алым
140
05
Жылжымалы мүлікті кепілдікке салуды мемлекеттік тіркегені және кеменiң немесе жасалып жатқан кеменiң ипотекасы үшін алынатын алым
62
14
Көлік құралдарын мемлекеттік тіркегені, сондай-ақ оларды қайта тіркегені үшін алым
955
18
Жылжымайтын мүлікке және олармен мәміле жасау құқығын мемлекеттік тіркегені үшін алынатын алым
2944
20
Жергілікті маңызы бар және елді мекендердегі жалпы пайдаланудағы автомобиль жолдарының бөлу жолағында сыртқы (көрнекі) жарнамаларды орналастырғаны үшін алынатын төлем
648
5
Құмар ойын бизнеске салық
2456
02
Тіркелген салық
2456
08
Заңдық мәнді іс-әрекеттерді жасағаны және (немесе) оған уәкілеттігі бар мемлекеттік органдар немесе лауазымды адамдар құжаттар бергені үшін алынатын міндетті төлемдер
10964
1
Мемлекеттік баж
10964
02
Мемлекеттік мекемелерге сотқа берілетін талап арыздарынан алынатын мемлекеттік бажды қоспағанда, мемлекеттік баж сотқа берілетін талап арыздардан, ерекше талап ету істері арыздарынан, ерекше жүргізілетін істер бойынша арыздардан (шағымдардан), сот бұйрығын шығару туралы өтініштерден, атқару парағының дубликатын беру туралы шағымдардан, аралық (төрелік) соттардың және шетелдік соттардың шешімдерін мәжбүрлеп орындауға атқару парағын беру туралы шағымдардың, сот актілерінің атқару парағының және өзге де құжаттардың көшірмелерін қайта беру туралы шағымдардан алынады
5901
04
Азаматтық хал актiлерiн тiркегенi үшiн, сондай-ақ азаматтарға азаматтық хал актiлерiн тiркеу туралы куәлiктердi және азаматтық хал актiлерi жазбаларын өзгертуге, толықтыруға және қалпына келтiруге байланысты куәлiктердi қайтадан бергенi үшiн мемлекеттік баж

471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
004
Общеобразовательное обучение
Начальник
отдела экономики и финансов                К. Уалиев

471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
004
Жалпы білім беру
Экономика және қаржы бөлімінің бастығы         К. Уәлиев