О внесении изменений и дополнений в решение от 28 декабря 2010 года № 33-5-IV "О районном бюджете на 2011-2013 годы"
Решение Бородулихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 29 марта 2011 года N 34-4-IV. Зарегистрировано Управлением юстиции Бородулихинского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 30 марта 2011 года за N 5-8-130. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято, на основании письма аппарата Бородулихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 26 декабря 2011 года N 03-08/547
Сноска. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято, на основании письма аппарата Бородулихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 26.12.2011 N 03-08/547.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и решением сессии областного маслихата от 11 марта 2011 года № 27/336-IV «О внесении изменений и дополнений в решение от 24 декабря 2010 года № 26/310-IV «Об областном бюджете на 2011-2013 годы», (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2543 от 17 марта 2011 года) Бородулихинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Бородулихинского районного маслихата «О районном бюджете на 2011-2013 годы» от 28 декабря 2010 года № 33-5-IV (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5-8-122 от 30 декабря 2010 года, опубликовано в районной газете «Пульс района» от 7 января 2011 года № 2 (6399), «Аудан тынысы» от 7 января 2011 года № 2 (79) следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры «2476435» заменить цифрами «2526266»;
цифры «1491533» заменить цифрами «1541364»;
в подпункте 2)
цифры «2476435» заменить цифрами «2545287,5»;
в подпункте 5)
цифры «0» заменить цифрами «5750»;
цифры «0» заменить цифрами «5750»;
в подпункте 6)
цифры «-19880» заменить цифрами «-44651,5»;
в подпункте 7)
цифры «19880» заменить цифрами «44651,5»;
2) в пункте 6 цифры «3500» заменить цифрами «1200»;
3) в пункте 8 цифры «31792» заменить цифрами «31812»;
4) в пункте 10:
в абзаце втором цифры «16471» заменить цифрами «16707»;
в абзаце третьем цифры «3159» заменить цифрами «3334»;

"2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2010 жылғы 28 желтоқсандағы № 33-5-IV шешімге өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха ауданы мәслихатының 2011 жылғы 29 наурыздағы N 34-4-IV шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Бородулиха ауданындағы Әділет басқармасында 2011 жылғы 30 наурызда N 5-8-130 тіркелді. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды - Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха аудандық мәслихат аппаратының 2011 жылғы 26 желтоқсандағы N 03-08/547 хатымен
Ескерту. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды - Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха аудандық мәслихат аппаратының 2011.12.26 N 03-08/547 хатымен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV Бюджеттік кодексінің 109-бабына, “Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы” Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына және «2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» 2010 жылғы 24 желтоқсандағы № 26/310-IV шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» облыстық мәслихат сессиясының 2011 жылғы 11 наурыздағы № 27/336-IV шешіміне сәйкес (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2011 жылғы 17 наурыздағы № 2543 тіркелген) Бородулиха ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. «2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» Бородулиха аудандық мәслихатының 2010 жылғы 28 желтоқсандағы № 33-5-IV шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2010 жылғы 30 желтоқсандағы № 5-8-122 тіркелген, «Пульс района» газетінің 2011 жылғы 7 қаңтардағы № 2 (6399), «Аудан тынысы» газетінің 2011 жылғы 7 қаңтардағы № 2 (79), сандарында жарияланды) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақта:
1) тармақшада:
«2476435» сандары «2526266» сандарымен ауыстырылсын;
«1491533» сандары «1541364» сандарымен ауыстырылсын;
2)тармақшадағы
«2476435» сандары «2545287,5» сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада:
«0» сандары «5750» сандарымен ауыстырылсын;
«0» сандары «5750» сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада:
«-19880» сандары «-44651,5» сандарымен ауыстырылсын;
7) тармақшада:
«19880» сандары «44651,5» сандарымен ауыстырылсын;
2) 6 тармақта «3500» сандары «1200» сандарымен ауыстырылсын;
3) 8 тармақта «31792» сандары «31812» сандарымен ауыстырылсын;
4) 10 тармақта:
екінші абзацтағы «16471» сандары «16707» сандарымен ауыстырылсын;
үшінші абзацтағы «3159» сандары «3334» сандарымен ауыстырылсын;

в абзаце пятом цифры «18163» заменить цифрами «17949»;
в абзаце восьмом цифры «4428» заменить цифрами «4214»;
дополнить абзацем одиннадцатым следующего содержания:
«8921 тысяч тенге - на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию, учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования.»;
5) дополнить пунктом 11-1 следующего содержания:
«11-1. Учесть в районном бюджете целевые текущие трансферты из республиканского бюджета на реализацию мероприятий в рамках Программы занятости 2020 в сумме 11055 тысяч тенге в том числе:
частичное субсидирование заработной платы - 4576 тысяч тенге;
создание центров занятости - 6479 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета на развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020, в сумме 25000 тысяч тенге в рамках содействия развитию предпринимательства на селе.
6) в пункте 12 цифры «144179» заменить цифрами «148817»;
дополнить абзацем четвертым-шестым следующего содержания:
«1950 тысяч тенге - на приобретение электронных учебников;
466 тысяч тенге - на организацию полной телефонизации общеобразовательных школ;
2222 тысяч тенге - на проведение марафона-эстафеты «Расцвет села - расцвет Казахстана»;
7) в пункте 14:
в абзаце втором цифры «154841» заменить цифрами «158920»;
в абзаце третьем цифры «540» заменить цифрами «526»;
в абзаце шестом цифры «22000» заменить цифрами «22500»;
8) приложения 1569 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1234.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии:                              К. Хасенов
Секретарь районного маслихата:                  Б. Аргумбаев
Приложение № 1
к решению районного маслихата
от 29 марта 2011 года № 34-4-IV
Приложение № 1
к решению районного маслихата
от 28 декабря 2010 года № 33-5-IV
Районный бюджет на 2011 год
Кате
гория
Класс
Под
класс
НАИМЕНОВАНИЕ ДОХОДОВ
Сумма
(тысяч тенге)
I. ДОХОДЫ

бесінші абзацтағы «18163» сандары «17949» сандарымен ауыстырылсын;
сегізінші абзацтағы «4428» сандары «4214» сандарымен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы он бірінші абзацпен толықтырылсын:
«8921 мың теңге – мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі білім беру ұйымдары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін арттыруға.»;
5) мынадай мазмұндағы 11-1 тармақпен толықтырылсын:
11-1. Аудандық бюджетте Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде іс шараларды іске асыруға республикалық бюджеттен ағымдағы мақсатты трансферттер 11055 мың теңге сомасында көзделсін, оның ішінде:
жалақыны ішінара субсидиялауға – 4576 мың теңге;
жұмыспен қамту орталықтарын құруға – 6479 мың теңге;
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға республикалық бюджеттен дамуға берілетін мақсатты трансферттері, ауылда кәсіпкерліктің дамуына ықпал ету шеңберінде – 25000 мың теңге сомасында.
6) 12 тармақта «144179» сандары «148817» сандарымен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы төртінші-алтыншы абзацтармен толықтырылсын:
«1950 мың теңге – электронды оқулықтарды сатып алуға;
466 мың теңге – жалпы білім беретін мектептерді толық телефонмен қамтуды ұйымдастыруға;
2222 мың теңге – «Ауылдың гүлденуі Қазақстанның гүлденуі» марафон-эстафетасын жүргізуге;
7) 14 тармақта:
екінші абзацтағы «154841» сандары «158920» сандарымен ауыстырылсын;
үшінші абзацтағы «540» сандары «526» сандарымен ауыстырылсын;
алтыншы абзацтағы «22000» сандары «22500» сандарымен ауыстырылсын;
8) аталған шешімнің 1569, қосымшалары осы шешімнің 1234 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Сессия төрағасы                                  К. Хасенов
Аудандық мәслихат хатшысы                       Б. Аргумбаев
Бородулиха аудандық мәслихатының
2011 жылғы 29 наурыздағы
№ 34-4-IV шешiмiне
№ 1 қосымша
Бородулиха аудандық мәслихатының
2010 жылғы 28 желтоқсандағы
№ 33-5-IV шешiмiне
№ 1 қосымша
2011 жылға арнлаған аудандық бюджет
Санаты
сыныбы
ішкі
сыныбы
Табыстардың атауы
Сомасы
(мың теңге)
I. ТАБЫСТАР